|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam,potzrebuje osobe majaca konto w mbanku i inteligo,ja przelewam kase na mbank a ty mi na inteligo!!priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Sprzedam 70zl na MB. W zamian przyjme w mBank. Bez prowizji. GG: 2317739 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Udana wymiana z artbledo , polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
[quote] Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/ przyjmę także środki na mb - przelewam z mbanku AKTUALNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Udana wymiana z artbledo , polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Potwierdzam i również polecam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Witam jeżeli ktoś posiada środki na NT prosze na priva pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Ma ktoś konto w WBK? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64 |
Ma ktoś konto w WBK? Pozdrawiam Ja mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Ma ktoś konto w WBK? Pozdrawiam Ja mam PRIV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Panowie mam problem nikt nie ma konta w WBk a jak maja to nie maja srodkow na NT.Zlecilem depsoit bank 40euro (znaczy to brata konto NT)ale bedzie zapewne jutro pojutrze .U kanciastego wczoraj bralem dane do zweryfikowania sie dzisiaj wyslalem przelew z WBK zapewne jutro dotrze (ale to pewnie nie ma znaczenia )tutaj wklejam screnn z netelera http://img179.imageshack.us/my.php?image=bakkvi8.pngOddam jak tylko dotrze deposit transfer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie do pomocybędzie malo osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale jak ja chcialem dawac 47 tys to bylo pelno ehhe Oczywiscie zartuje prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Haven może ty wyciagniesz pomocna dłoń ?Tysiaka chciales ehheNie no zartuje oczywiscie ale powiedzcie mi dlaczego Polska to taki kraj ?Czlowiek w potrzebie to nikt nie zaufam bo przez takich unbietow ,typex,jakis rafalow to sie aż odechciewa .Polak prosi polaka o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Panowie mam problem nikt nie ma konta w WBk a jak maja to nie maja srodkow na NT.Zlecilem depsoit bank 40euro (znaczy to brata konto NT)ale bedzie zapewne jutro pojutrze .U kanciastego wczoraj bralem dane do zweryfikowania sie dzisiaj wyslalem przelew z WBK zapewne jutro dotrze (ale to pewnie nie ma znaczenia )tutaj wklejam screnn z netelera http://img179.imageshack.us/my.php?image=bakkvi8.pngOddam jak tylko dotrze deposit transfer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie do pomocybędzie malo osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale jak ja chcialem dawac 47 tys to bylo pelno ehhe Oczywiscie zartuje prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Witam ponowie Dzis znow splynelo mi troche kasy i aktualnie posiadam okolo 1800zl na MB do wymiany. Oczekuje mBank. moje warunki: 1. ty wplacasz pierwszy. 2. pokrywasz prowizje MB (1%) jak ktos chetny niech psize na gg 1210609. dodam ze jestem zweryfikowany na http://kanciasty.sitesled.com/lista.htmlpozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
posiadam bon do Bwin o wartosci 12,08zl zamienie na inny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Udana wymiana z Kanciastym . Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Potwierdzam udana wymiane z Cool1921 Sprzedam 300 Euro na Moneybookers. W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam blisko 60 udanych wymian. Wplacam drugi, jestem zweryfikowany na liscie:) http://kanciasty.sitesled.com Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niedostepny]. Momentami moge nie odpisywac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Wymienie: 50 zł na mBank-u na 50 zł na MB jeste zweryfikowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Wymienie: 50 zł na mBank-u na 50 zł na MB jeste zweryfikowany Szybko i sprawnie wymiana z mk146 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Wymienie: 50 zł na mBank-u na 50 zł na MB jeste zweryfikowany Szybko i sprawnie wymiana z mk146 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Potwierdzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Udana wymiana z PiT3R. Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Udana wymiana z PiT3R. Polecam. Po długiej przerwie powróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Polecam tego pana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|