Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 26 1 2 8 9 10 11 12 25 26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam,potzrebuje osobe majaca konto w mbanku i inteligo,ja przelewam kase na mbank a ty mi na inteligo!!priv

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Sprzedam 70zl na MB. W zamian przyjme w mBank. Bez prowizji. GG: 2317739
Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Udana wymiana z artbledo , polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Quote
[quote]Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/
przyjmę także środki na mb - przelewam z mbanku

AKTUALNE

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Udana wymiana z artbledo , polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Potwierdzam i również polecam...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
Witam jeżeli ktoś posiada środki na NT prosze na priva
pozdrawiam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
Ma ktoś konto w WBK?
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
Quote
Ma ktoś konto w WBK?
Pozdrawiam

Ja mam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
Quote
Quote
Ma ktoś konto w WBK?
Pozdrawiam

Ja mam

PRIV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
Panowie mam problem nikt nie ma konta w WBk a jak maja to nie maja srodkow na NT.Zlecilem depsoit bank 40euro (znaczy to brata konto NT)ale bedzie zapewne jutro pojutrze .U kanciastego wczoraj bralem dane do zweryfikowania sie dzisiaj wyslalem przelew z WBK zapewne jutro dotrze (ale to pewnie nie ma znaczenia )tutaj wklejam screnn z netelera http://img179.imageshack.us/my.php?image=bakkvi8.png
Oddam jak tylko dotrze deposit transfer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie do pomocybędzie malo osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale jak ja chcialem dawac 47 tys to bylo pelno ehhe Oczywiscie zartuje prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
Haven może ty wyciagniesz pomocna dłoń ?Tysiaka chciales ehheNie no zartuje oczywiscie ale powiedzcie mi dlaczego Polska to taki kraj ?Czlowiek w potrzebie to nikt nie zaufam bo przez takich unbietow ,typex,jakis rafalow to sie aż odechciewa .Polak prosi polaka o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
Quote
Panowie mam problem nikt nie ma konta w WBk a jak maja to nie maja srodkow na NT.Zlecilem depsoit bank 40euro (znaczy to brata konto NT)ale bedzie zapewne jutro pojutrze .U kanciastego wczoraj bralem dane do zweryfikowania sie dzisiaj wyslalem przelew z WBK zapewne jutro dotrze (ale to pewnie nie ma znaczenia )tutaj wklejam screnn z netelera http://img179.imageshack.us/my.php?image=bakkvi8.png
Oddam jak tylko dotrze deposit transfer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie do pomocybędzie malo osob <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale jak ja chcialem dawac 47 tys to bylo pelno ehhe Oczywiscie zartuje prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Nieaktualne

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Witam ponowie
Dzis znow splynelo mi troche kasy i aktualnie posiadam okolo 1800zl na MB do wymiany. Oczekuje mBank. moje warunki:
1. ty wplacasz pierwszy.
2. pokrywasz prowizje MB (1%)

jak ktos chetny niech psize na gg 1210609.

dodam ze jestem zweryfikowany na http://kanciasty.sitesled.com/lista.html

pozdroo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
posiadam bon do Bwin o wartosci 12,08zl zamienie na inny

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Udana wymiana z Kanciastym . Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Potwierdzam udana wymiane z Cool1921

Sprzedam 300 Euro na Moneybookers. W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam blisko 60 udanych wymian. Wplacam drugi, jestem zweryfikowany na liscie:)
http://kanciasty.sitesled.com

Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niedostepny]. Momentami moge nie odpisywac.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Wymienie:
50 zł na mBank-u
na 50 zł na MB
jeste zweryfikowany

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Quote
Wymienie:
50 zł na mBank-u
na 50 zł na MB
jeste zweryfikowany

Szybko i sprawnie
wymiana z mk146 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Quote
Quote
Wymienie:
50 zł na mBank-u
na 50 zł na MB
jeste zweryfikowany

Szybko i sprawnie
wymiana z mk146 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Potwierdzam.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Udana wymiana z PiT3R.
Polecam.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Udana wymiana z PiT3R.
Polecam.
Po długiej przerwie powróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Polecam tego pana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 26 1 2 8 9 10 11 12 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1