Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 30 1 2 8 9 10 11 12 29 30
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
No i tyle sie nagraly byki,drugie Portland smile
co mecz kazda przewaga pryska jak banka

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
byki bite w cipsko,zaraz bedzie rezerwa wpuszczona i po ptokach.zly typ

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
clipy wypiely dupska i daja sobie robic anal fisting.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
fisting ale gasnica to ma chicago dzis,kazda pilka z absurdalnych pozycji ,zza rak wchodzi knicksom,jakby malo tego ze sa zjebani dogrywkami smirk

z +10 nawet na -9 nie dojda ...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Byki sukces wieczoru ,trojka na sekundy do konca doszli na cale -9

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
+15 3mamy wink

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Bears jakie cipy z pizda cutlerem... robia na poczatku 2nd half onside kicka udanego po czym Cutler wali fumbla laugh laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Bears drugi raz td daja bo tacla nie potrafia zrobic...

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Giantsom tez chuj w krzyz i po raz kolejny trenerowi co im przegrywa mecz przez debilne decyzje. Stary dziad do wyjebania w koncu.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Giants 7-35 i w 18min 4td walneli i remis wow

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Dlaczego kibice buczą gdy TE Steelers H. Miller dostaje piłkę? I to u nich na stadionie ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Toronto ::D
Hey Hey Hey tu NBA

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Raptory chcą to tak wysoko przegrać? Chyba warto jakiś handi pograć w ich strone

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Siema, Portland w jakim składzie dzisiaj?

Kurs ładny.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
hmm, Lillard out :/

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Orlando piękny kursik

Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
Z dogów dzisiaj Minnsota Timber. - boston kilka absencji+ rozkręcająca sie Minn. kurs ok 4

Dołączył: Dec 2015
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Dec 2015
Posty: 57

Kursy bet365


Bet dnia
Houston wygra kurs 1.60 smile - Charlotte Hornets

Oba teamy grały w sobotę . Houston wystrzelilo z formą ogrywajac na przyslowiowym luzaku na swoim podwórku groźne La Clips. Charlotte ostatnio delikatny zjazd w dół. W sobotę dość łatwa porażka na wyjeździe z Washingtonem Wiz. Banalna gra, zła rotacja składem, znurzenie zmęczenie grą jak i brak zespolowosci i timingu w grze. Tego się nie dało nie dostrzec.
Czy Hornets coś zmieni ? Nie sadze. Ciężki wyjazd do texasu oj ciezki.
Wall wyłączył z gry Kembe z którym jeździł jak chciał, Batum i Harison nic nie grali a to poz nr2 i nr3. Drobny Zeller na 5 dziś przeciw Howardowi. To będzie pogrom. Nawet jakby Dwight nie grał
Styl gry i porównanie składu
Charlotte słabo broni na ten moment a ich styl opiera się na zespolowosc tj celnej trójce szybkiej akcji indywidualnej i dzieleniu się piłka ale na ten moment tego nie ma
Skład to godne uwagi poz 1-3 Kemba/Harriston/Batum z ławki Lin/ Lamb. Grają słabo i zawodzi Kemba z Batumem przede wszystkim a ratuje ich Lin swoją dyspozycją bardzo dobrą. 4-5 to duet miękkich środkowych Zeller/Hawes indywidualnie b. przeciętni i na 4 także przeciętny M.Williams co lubi postraszyc 3- jką i ost to airbole prezentuje. Siluja chłopaki swoją grę.
Houston lepiej broni,lepsza gra zespołowa i forma indywidualna i za 3 pkt jest bardzo dobrze
Składu nie wymienienie a skupie się na decydujacych mutchapach więc trochę składu wymienie.
Howard/Jones/Capela/Di MO czyli Montejunas. Mega przewaga Houston. Arize cenie wyżej na 3 niż Batuma. A poz 1 i 2 Harden smile i Beverly to niebo a ziemia ogółem porównując z Harrisonem i Walkerem.
OJ pojeździ dzisiaj Harden z Hornets tym swoim euro stepem smile i na dystansie. Bardzo Polecam typa

Atlanta Hawksa wygra -5,5 pkt kurs 1,41 - Portland Trail Blazers

Oba teamy grały wczoraj Atlanta win na wyjeździe z Orlando, dobry zacięty mecz. Bravo dla Atlanty. A Portland przegrało wyjazd z Miami. Dużo energii to włożyli i ciężką porażka w efekcie stracili na dziś zawodników. Nie zagrają dwie najważniejsze opcje Portland, dwie SUPER strzelby z poz 1-2 tj Linard i McCalum ( dla mnie to min 70% wartości tej drużyny) a ich zmiennicy tylko próbują coś grać czasem tylko się udaje i tyle wystarczy komentarza. Na pozycjach 3-5 przewaga Atlanty i tak a na 1-2 Teague/Krover/Shrooder/Sefolosha a nie widzę żadnej odpowiedzi po stronie Portland. Oj poszaleje Teague a Krover postrzela za 3 . pełna swoboda. Polecam typa a te handi bardzo bezpieczne do gry

Odnośnie meczu Wash-Sacramento postaram się coś napisać tylko B2B trochę mnie zniechęca przed gra na Kings i ta niby SUPER ich gra 1 kW a wcześniej to z Minesota nic nie potrafili grać prócz strat. Za tem odpuszczam. Now way, nie tykam tego bo....!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548
Likes: 10
Nie ufam jehowym, nie gram nic z tego.

Dołączył: Dec 2015
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Dec 2015
Posty: 57
Żebyś na kolanach nie przy...kolejny raz jak zaufasz...

Chciałem skorzystać z okazji i pozdrowic LEGATÓW i ESÓW z forum FB com. Blokują mnie poniewaz nie mogę się powstrzymac i nabijam się z no namów i paralitykow, a o mecz pl to złego słowa nie powiem !

Przekazie to tym malpeczkom albo i nie... smile

Strona 10 z 30 1 2 8 9 10 11 12 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1