|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dominikana wczoraj zrobila to samo - pierwszy set w czopke, pozniej wygraly trzy kolejne. Niby 2x do 23, ale z tego co kojarze to w koncowce daly sie dojsc dopiero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Poszedłbym nawet dalej i napisał tak: Antiga to Francuz, specjalnie chciał trafić na rodaków żeby im oddać bez walki mecz półfinałowy. W ogóle nie powinniśmy nawet wychodzić na ten mecz bo wiadomo, że w czapke będzie  Wszystko było na wyciągnięcie ręki. Wystarczyło ograć Szwabów, a w półfinale byłby spacerek z będącymi w wielkim kryzysie Rosjanami, a tak to tylko możemy liczyć na jak najmniejszy wymiar kary z grającymi kosmos Francuzami... Fech....dobre, dobre...bawim,pijem..zdrówko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Obecny kobiecy wloski zespol zrobil sie strasznie jednowymiarowy. Jezeli nie urodzi sie im jakas zawodniczka z super przyjeciem albo Egonu nie zacznie tego ogarniac lepiej to slabo je widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Jednowymiarowy, a na jeden z lepszych europejskich zespołów wystarcza.;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jednowymiarowy, a na jeden z lepszych europejskich zespołów wystarcza.;) A kto obecnie w Europie poza Rosja prezentuje swiatowy poziom? USA, Brazylia, Chiny, Rosja, Japonia nawet. Z Europy prozno szukac w czolowce swiatowej kogokolwiek poza Rosja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Znaczy sie wymienilem czolowke swiatowa, bo zaraz sie ktos dopierdoli, ze wciskam te kraje do Europy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Szwaby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Jednowymiarowy, a na jeden z lepszych europejskich zespołów wystarcza.;) A kto obecnie w Europie poza Rosja prezentuje swiatowy poziom? USA, Brazylia, Chiny, Rosja, Japonia nawet. Z Europy prozno szukac w czolowce swiatowej kogokolwiek poza Rosja. No tak, ale niebawem wpadnie tam też Holandia - tak przewiduję. Włoszki kadrowo faktycznie ubóstwo. Ten sam problem co u facetów w Rosji teraz. Zawsze myślałem, że u Ruskich każdy potrafi grać i kadra zawsze będzie piekielnie mocna, a wypada 1-2 graczy i dramat, bo nie ma kim grać, co najlepiej pokazuje 40 letni przyjmujący.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Szwaby kończyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Szwaby kończyć  33-31 goraco bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
 Myślałem, że łatwiej to wszystko pójdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
na Niemców dobry kurs jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jednowymiarowy, a na jeden z lepszych europejskich zespołów wystarcza.;) A kto obecnie w Europie poza Rosja prezentuje swiatowy poziom? USA, Brazylia, Chiny, Rosja, Japonia nawet. Z Europy prozno szukac w czolowce swiatowej kogokolwiek poza Rosja. No tak, ale niebawem wpadnie tam też Holandia - tak przewiduję. Włoszki kadrowo faktycznie ubóstwo. Ten sam problem co u facetów w Rosji teraz. Zawsze myślałem, że u Ruskich każdy potrafi grać i kadra zawsze będzie piekielnie mocna, a wypada 1-2 graczy i dramat, bo nie ma kim grać, co najlepiej pokazuje 40 letni przyjmujący.:) Jasne, Holandia sie tam znajdzie, ale na to potrzeba czasu, bo final ME pokazal, ze jeszcze troszke uplynie zanim tam na stale zagoszcza. Dzisiaj wszyscy przewiduja, ze Holenderki sa w stanie cos ugrac, a mysle, ze to moze byc gladka wygrana Rosjanek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Turczynki wydymane. Atak po bloku, a trener sprawdza boisko i zamiast 8-5 tylko 7-6.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Turczynki wydymane. Atak po bloku, a trener sprawdza boisko i zamiast 8-5 tylko 7-6. Prawidłowo. Kombinowały i się zemściło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Turczynki głupie cipy przegrały olimpiadę. Aż trudno uwierzyć, że taki włoski skład papy i drewna prawdopodobnie pojedzie do Rio bo te turnieje kontynentalne są mega łątwe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Turczynki głupie cipy przegrały olimpiadę. Aż trudno uwierzyć, że taki włoski skład papy i drewna prawdopodobnie pojedzie do Rio bo te turnieje kontynentalne są mega łątwe co tam Turczynki Polki tez w dupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Szwaby po tb 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|