Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 43 1 2 25 26 27 28 29 42 43
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101


jaaa pierdooole laugh jaki punkt

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
jak jutrzejsze mecze o podium widzicie ? ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bazyl
Mam żal do Antigi że wczoraj Niemcow nie pogonilismy.
Gdybym ogladal taki mecz w finale to autentycznie mialbym wyjebane na jego wynik, bo i tak jedni i drudzy pojechaliby na Igrzyska, a w polfinale oglada sie go ze stresem, ze jutro Niemcy moga nam ustawic mecz jako pierwszy + zmeczenie z dzisiaj dojdzie frown

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
W trzecim już chyba nie będzie tak wyrównanie frown sądzę, że psychicznie te dwa pierwsze sety za dużo kosztowały - plus fizyczne zmęczenie z wczoraj.
Ale brawa i gratulacje i tak - super mecz dziś grają.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
nie do zatrzymania ten ngapeth i tyle

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
wczoraj pograłem naszych - wpierdol , dzisiaj ze ugramy seta wpierdol tongue


Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
francja jutro posklada ruskich, mysle 1.6 wystawia na zabki

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by iti
Originally Posted by bazyl
Mam żal do Antigi że wczoraj Niemcow nie pogonilismy.
Gdybym ogladal taki mecz w finale to autentycznie mialbym wyjebane na jego wynik, bo i tak jedni i drudzy pojechaliby na Igrzyska, a w polfinale oglada sie go ze stresem, ze jutro Niemcy moga nam ustawic mecz jako pierwszy + zmeczenie z dzisiaj dojdzie frown
juz jest ustalone ze gramy o 13:30.
z taka gra Ruskich bysmy zjedli a tak jutro z krotszym czasem odpoczynku mozemy dotac w pape i RIO ogladamy w papuciach na fotelu przed tv.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by iti
Originally Posted by bazyl
Mam żal do Antigi że wczoraj Niemcow nie pogonilismy.
Gdybym ogladal taki mecz w finale to autentycznie mialbym wyjebane na jego wynik, bo i tak jedni i drudzy pojechaliby na Igrzyska, a w polfinale oglada sie go ze stresem, ze jutro Niemcy moga nam ustawic mecz jako pierwszy + zmeczenie z dzisiaj dojdzie frown
juz jest ustalone ze gramy o 13:30.
z taka gra Ruskich bysmy zjedli a tak jutro z krotszym czasem odpoczynku mozemy dotac w pape i RIO ogladamy w papuciach na fotelu przed tv.
Ja to wiem. 13.30? To juz oficjalne info? frown JA PIERDOLE SERIO?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
jakby to graly Kobitki to jeszcze bym wiezyl w odkrecenie a tak to Rio w ryjo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Lanie frajerów zbliza sie do końca, jeszcze tylko niedzielny kop w zad i poloamatores zasiadaja przed telewizorami w oczekiwaniu na Rio.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jutro Polska+Francja

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Zajebisty mecz, brawo za walke aplauz Żaby grają mega.

Jedyny minus to nasza zagrywka blush puszczać balony na drugą strone gdy pregrywamy 0:1 czy 0:2 w setach zamiast podjąć ryzyko i serwować ma maxa, tylko Kubiak i Kurek straszyli, i ten młody, który wszedł w konówce trzeciego seta aplauz

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by M@rcin
Zajebisty mecz, brawo za walke aplauz Żaby grają mega.

Jedyny minus to nasza zagrywka blush puszczać balony na drugą strone gdy pregrywamy 0:1 czy 0:2 w setach zamiast podjąć ryzyko i serwować ma maxa, tylko Kubiak i Kurek straszyli, i ten młody, który wszedł w konówce trzeciego seta aplauz
ten młody Żaliński ma 28 lat laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
1set braklo milmetrow by byla ocierka po ataku miki, bysmy seta wygrali i kto wie jak dalej by sie to potoczylo, jutro z prusami na pelnej boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
nie znałem go wcześniej laugh

powinien wcześniej wejść, Możdżonek też.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Za 15 godzin wojna ze Szwabami, fizjoterapeci mają pole do popisu smile Kur*a, mistrzów świata może zabraknąć na olimpiadzie, system kwalifikacyjny to śmiech, 6 spotkań w 7dni, to samo co puchary świata, nie ma się kto za to wziąć puke

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by M@rcin
nie znałem go wcześniej laugh

powinien wcześniej wejść, Możdżonek też.
Możdzonek do dziad ale ostatnio w formie az jestem w szoku. A Żalinski jest przecietny na przyjeciu, jak by gral dluzej to by ladnie go Żaby pocelowaly

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Ale Kubiak np. za bardzo eksploatowany dzisiaj, nie pamiętam ile razy atakował, nie raz po trzy razy w tej samej akcji, pod koniec na przyjęciu słabo, Kurek to samo. Jutro może być kiepsko.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by M@rcin
Ale Kubiak np. za bardzo eksploatowany dzisiaj, nie pamiętam ile razy atakował, nie raz po trzy razy w tej samej akcji, pod koniec na przyjęciu słabo, Kurek to samo. Jutro może być kiepsko.
Atakuja po 3 razy w tej samej akcji bo gamonie nie potrafia skonczyc na raz wink
Za mało srodka bo za malo dobrego przyjecia. frown

Strona 27 z 43 1 2 25 26 27 28 29 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, kamel, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka), 2,170 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,529
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1