|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
jaaa pierdooole  jaki punkt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jak jutrzejsze mecze o podium widzicie ? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mam żal do Antigi że wczoraj Niemcow nie pogonilismy. Gdybym ogladal taki mecz w finale to autentycznie mialbym wyjebane na jego wynik, bo i tak jedni i drudzy pojechaliby na Igrzyska, a w polfinale oglada sie go ze stresem, ze jutro Niemcy moga nam ustawic mecz jako pierwszy + zmeczenie z dzisiaj dojdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
W trzecim już chyba nie będzie tak wyrównanie  sądzę, że psychicznie te dwa pierwsze sety za dużo kosztowały - plus fizyczne zmęczenie z wczoraj. Ale brawa i gratulacje i tak - super mecz dziś grają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
nie do zatrzymania ten ngapeth i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
wczoraj pograłem naszych - wpierdol , dzisiaj ze ugramy seta wpierdol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
francja jutro posklada ruskich, mysle 1.6 wystawia na zabki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Mam żal do Antigi że wczoraj Niemcow nie pogonilismy. Gdybym ogladal taki mecz w finale to autentycznie mialbym wyjebane na jego wynik, bo i tak jedni i drudzy pojechaliby na Igrzyska, a w polfinale oglada sie go ze stresem, ze jutro Niemcy moga nam ustawic mecz jako pierwszy + zmeczenie z dzisiaj dojdzie  juz jest ustalone ze gramy o 13:30. z taka gra Ruskich bysmy zjedli a tak jutro z krotszym czasem odpoczynku mozemy dotac w pape i RIO ogladamy w papuciach na fotelu przed tv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mam żal do Antigi że wczoraj Niemcow nie pogonilismy. Gdybym ogladal taki mecz w finale to autentycznie mialbym wyjebane na jego wynik, bo i tak jedni i drudzy pojechaliby na Igrzyska, a w polfinale oglada sie go ze stresem, ze jutro Niemcy moga nam ustawic mecz jako pierwszy + zmeczenie z dzisiaj dojdzie  juz jest ustalone ze gramy o 13:30. z taka gra Ruskich bysmy zjedli a tak jutro z krotszym czasem odpoczynku mozemy dotac w pape i RIO ogladamy w papuciach na fotelu przed tv. Ja to wiem. 13.30? To juz oficjalne info?  JA PIERDOLE SERIO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
jakby to graly Kobitki to jeszcze bym wiezyl w odkrecenie a tak to Rio w ryjo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Lanie frajerów zbliza sie do końca, jeszcze tylko niedzielny kop w zad i poloamatores zasiadaja przed telewizorami w oczekiwaniu na Rio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Zajebisty mecz, brawo za walke  Żaby grają mega. Jedyny minus to nasza zagrywka  puszczać balony na drugą strone gdy pregrywamy 0:1 czy 0:2 w setach zamiast podjąć ryzyko i serwować ma maxa, tylko Kubiak i Kurek straszyli, i ten młody, który wszedł w konówce trzeciego seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Zajebisty mecz, brawo za walke  Żaby grają mega. Jedyny minus to nasza zagrywka  puszczać balony na drugą strone gdy pregrywamy 0:1 czy 0:2 w setach zamiast podjąć ryzyko i serwować ma maxa, tylko Kubiak i Kurek straszyli, i ten młody, który wszedł w konówce trzeciego seta  ten młody Żaliński ma 28 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
1set braklo milmetrow by byla ocierka po ataku miki, bysmy seta wygrali i kto wie jak dalej by sie to potoczylo, jutro z prusami na pelnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
nie znałem go wcześniej  powinien wcześniej wejść, Możdżonek też.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Za 15 godzin wojna ze Szwabami, fizjoterapeci mają pole do popisu  Kur*a, mistrzów świata może zabraknąć na olimpiadzie, system kwalifikacyjny to śmiech, 6 spotkań w 7dni, to samo co puchary świata, nie ma się kto za to wziąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
nie znałem go wcześniej  powinien wcześniej wejść, Możdżonek też. Możdzonek do dziad ale ostatnio w formie az jestem w szoku. A Żalinski jest przecietny na przyjeciu, jak by gral dluzej to by ladnie go Żaby pocelowaly
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ale Kubiak np. za bardzo eksploatowany dzisiaj, nie pamiętam ile razy atakował, nie raz po trzy razy w tej samej akcji, pod koniec na przyjęciu słabo, Kurek to samo. Jutro może być kiepsko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Ale Kubiak np. za bardzo eksploatowany dzisiaj, nie pamiętam ile razy atakował, nie raz po trzy razy w tej samej akcji, pod koniec na przyjęciu słabo, Kurek to samo. Jutro może być kiepsko. Atakuja po 3 razy w tej samej akcji bo gamonie nie potrafia skonczyc na raz  Za mało srodka bo za malo dobrego przyjecia. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|