|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Czy Nastula ma dzis jakies szanse? Prosze o wypowiedz znawcow tematu, bo kurs na niego w granicach 8... Mimo że to sport i w zasadzie wszystko się może zdarzyć to nie daje Nastuli większych szans na zwycięstwo w tej walce. Zastanawiam się czy nie zarwać nocki by zobaczyć ten pojedynek bo z chęcią zobacze jaką tatktykę obrał Nastek i Jego sztab szkoleniowy. Barnett to wielki bydle 190 cm i 113 kg wagi.Jak do tej pory przegrał 4 walki - 3 z Mirko Filipoviciem i z Pedro Rizzo. Co ciekawe z Rizzo przegrał przez nokaut a z Mirko "Crocopem" decyzją sędziów. Widziałem walke Barnetta z Mirko i nie skończyło się nokautem tylko dlatego że Chorwat nie mógł dobrać się w parterze do rywala ( a sprowadził go potężnym podbrudkowym )natomiast okładał go niemiłosiernie pięściami więc wygrana jak najbardziej zasłużona. Wniosek: Z Barnettem można wygrać mając potężny cios ( może nie tak jak Mirko bo taki gość którego lewy sierp wysyła do szpitala a lewa noga na cmentarz jest tylko jeden ) i spore umiejętności bokserskie.Nastek mimo że w ostatniej walce było widać efekty pracy nad tym elementem, nie ma takich możliwości więc jego szanse na pokonanie Josha "baby face assasin'a" drastycznie maleją.W parterze będzie mu bardzo cięzko cokolwiek zdziałać.Przy takiej masie Barnetta zrobienie z nim cokolwiek - duszenie , dzwignia czy inna technika jest mało prawdopodobna a zatem wygrana Nastuli również...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Dzieki Stoin Wydaje mi sie, ze tylko jaka sdzwignia moze dac Nastuli sukces- w stójce nie ma szans. Obejrzlame wlasnie pare walk Barnetta.Kogo z dogów bys ewentualnie polecil?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Dzieki Stoin Wydaje mi sie, ze tylko jaka sdzwignia moze dac Nastuli sukces- w stójce nie ma szans. Obejrzlame wlasnie pare walk Barnetta.Kogo z dogów bys ewentualnie polecil? Kursy do tyłka.Pewniakiem wydaję się Barnett i Baroni bo ma przed sobą ogórka z trzema porażkami Poza tym Rua mimo że pare lat temu przegrał z Randlemanem to dziś nie powinien przegrać.Randleman to już "stara kość" i najlepsze lata ma za sobą.Rua 10 lat młodszy ale ma już kilka wartościowych zwyciestw na koncie np: z Colemanem Aaroną czy Nogueirą Tak więc: Josh Barnett (USA) - Pawel Nastula (POL) Typ: Josh Barnett (USA) Mauricio Rua (BRA) - Kevin Randleman (USA) Typ: Mauricio Rua (BRA) Phil Baroni (USA) - Yosuke Nishijima (JPN) Typ: Phil Baroni (USA) Ako 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Szkoda że nie można łączyć tych zdarzeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
a Coleman lub Galbraith maja jakies szanse?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
a Coleman lub Galbraith maja jakies szanse? Coleman w/g mnie jest bez szans.Fedor mimo że nie wygląda na zabijake a wręcz przeciwnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> to najlepszy zawodnik w Pride, wystarczy spojrzeć z kim i jak wygrywa i jak szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Galbraith z on z kim walczy bo nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Galbraith walczy z Nakamurą- kurs 9
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
chyab jednak tvn nei transmituje tej gali ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Galbraith walczy z Nakamurą- kurs 9 Niewykluczone bo Nakamura specjalizuje się w Judo a Galbraith to typowy fighter więc jeśli nie da się sprowadzic do parteru to może liczyć na wygraną w stójce. Z tego co widze Nakamura przegrywał z zawodnikami prezentujący podoby styl co Galbraith Kurs @9 wart ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
chyab jednak tvn nei transmituje tej gali ;/ Początek 4:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
jestes pewien? bo na ich stronie jest ze o 2, kurde to bym wstal na 4:30 a nie siedzial cala noc, ale trudno sie mowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
jestes pewien? bo na ich stronie jest ze o 2, kurde to bym wstal na 4:30 a nie siedzial cala noc, ale trudno sie mowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Paweł Nastula w niedzielę nad ranem polskiego czasu stoczy w Las Vegas czwartą walkę w federacji Pride. Jego przeciwnikiem w historycznej, bo rozgrywanej po raz pierwszy w USA gali będzie Amerykanin Josh Barnett ( bla bla bla ) Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVN. Początek o godz. 4:30. http://sport.onet.pl/0,1248893,1421637,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
no ok, ale na stronie tvn.pl jest, ze o 2 start, zwariowac idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Jak ktoś będzie miał wyniki to prosze niech wrzuci tu. Bo ja chyba zwariowalem , bno wstalem o 2(tak jak pisali w programie), potem o 3 i nic nie bylo i zrezygnowalem i poszedlem spac!! Najbardziej to interesuje mnie w sumie wynik walki Shoguna!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Dzis wygrali:
Emalienko Rua Barnett Henderson Baroni Nakamura Lawler
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
wstalem o 2(tak jak pisali w programie), potem o 3 i nic nie bylo i zrezygnowalem i poszedlem spac!! Najbardziej to interesuje mnie w sumie wynik walki Shoguna!! Transmisja zaczęła się o 4:30 tak jak miało być Walka "Shoguna" bez historii.Od pierwszej sekundy pojedynek toczył się w parterze.Raz jeden raz drugi próbował założyć dzwignię na staw skokowy bądz kolano w efekcie pierwszemu udało się to Shogunowi ( dzwignia na staw kolanowy ) i mimo że Randleman długo walczył z bólem ostatecznie poddał walke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
Coleman vs Fedor [ youtube.com] Rosyjski mistrz wciąż niepokonany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Kurde nie dałem rady oglądnąć występu Nastuli a podobno nieźle walczył. Powtórki chyba nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Coleman vs Fedor [ youtube.com] Rosyjski mistrz wciąż niepokonany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Kurde nie dałem rady oglądnąć występu Nastuli a podobno nieźle walczył. Powtórki chyba nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Walka nie była jakimś wyjątkwo dobrym widowiskiem ale warto zobaczyć co zrobił Emelianenko z twarzą Colemana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Pod koniec walki miałem wrażenie że Fedor oszczędza Colemana który niewątpliwie jest już żywą legendą UFC i Pride. Czterdziestoletni Coleman po walce wyglądał jakby się zderzył z pociągiem - zresztą zobaczcie sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|