Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#658872 21/10/2006 23:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Czy Nastula ma dzis jakies szanse? Prosze o wypowiedz znawcow tematu, bo kurs na niego w granicach 8...
Mimo że to sport i w zasadzie wszystko się może zdarzyć to nie daje Nastuli większych szans na zwycięstwo w tej walce.
Zastanawiam się czy nie zarwać nocki by zobaczyć ten pojedynek bo z chęcią zobacze jaką tatktykę obrał Nastek i Jego sztab szkoleniowy.
Barnett to wielki bydle 190 cm i 113 kg wagi.Jak do tej pory przegrał 4 walki - 3 z Mirko Filipoviciem i z Pedro Rizzo.
Co ciekawe z Rizzo przegrał przez nokaut a z Mirko "Crocopem" decyzją sędziów.
Widziałem walke Barnetta z Mirko i nie skończyło się nokautem tylko dlatego że Chorwat nie mógł dobrać się w parterze do rywala ( a sprowadził go potężnym podbrudkowym )natomiast okładał go niemiłosiernie pięściami więc wygrana jak najbardziej zasłużona.

Wniosek:
Z Barnettem można wygrać mając potężny cios ( może nie tak jak Mirko bo taki gość którego lewy sierp wysyła do szpitala a lewa noga na cmentarz jest tylko jeden ) i spore umiejętności bokserskie.Nastek mimo że w ostatniej walce było widać efekty pracy nad tym elementem, nie ma takich możliwości więc jego szanse na pokonanie Josha "baby face assasin'a" drastycznie maleją.W parterze będzie mu bardzo cięzko cokolwiek zdziałać.Przy takiej masie Barnetta zrobienie z nim cokolwiek - duszenie , dzwignia czy inna technika jest mało prawdopodobna a zatem wygrana Nastuli również...

Bonus: Unibet
#658873 21/10/2006 23:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Dzieki Stoin
Wydaje mi sie, ze tylko jaka sdzwignia moze dac Nastuli sukces- w stójce nie ma szans. Obejrzlame wlasnie pare walk Barnetta.Kogo z dogów bys ewentualnie polecil?

#658874 21/10/2006 23:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Dzieki Stoin
Wydaje mi sie, ze tylko jaka sdzwignia moze dac Nastuli sukces- w stójce nie ma szans. Obejrzlame wlasnie pare walk Barnetta.Kogo z dogów bys ewentualnie polecil?
Kursy do tyłka.Pewniakiem wydaję się Barnett i Baroni bo ma przed sobą ogórka z trzema porażkami
Poza tym Rua mimo że pare lat temu przegrał z Randlemanem to dziś nie powinien przegrać.Randleman to już "stara kość" i najlepsze lata ma za sobą.Rua 10 lat młodszy ale ma już kilka wartościowych zwyciestw na koncie np: z Colemanem Aaroną czy Nogueirą

Tak więc:

Josh Barnett (USA) - Pawel Nastula (POL)
Typ: Josh Barnett (USA)


Mauricio Rua (BRA) - Kevin Randleman (USA)
Typ: Mauricio Rua (BRA)


Phil Baroni (USA) - Yosuke Nishijima (JPN)
Typ: Phil Baroni (USA)

Ako 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#658875 21/10/2006 23:53
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
w jakim to buku?

#658876 21/10/2006 23:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
w jakim to buku?
Bwin

#658877 21/10/2006 23:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Quote
w jakim to buku?
Bwin
Szkoda że nie można łączyć tych zdarzeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#658878 21/10/2006 23:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
a Coleman lub Galbraith maja jakies szanse?

#658879 22/10/2006 00:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
a Coleman lub Galbraith maja jakies szanse?
Coleman w/g mnie jest bez szans.Fedor mimo że nie wygląda na zabijake a wręcz przeciwnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> to najlepszy zawodnik w Pride, wystarczy spojrzeć z kim i jak wygrywa i jak szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Galbraith z on z kim walczy bo nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#658880 22/10/2006 00:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Galbraith walczy z Nakamurą- kurs 9

#658881 22/10/2006 00:20
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
chyab jednak tvn nei transmituje tej gali ;/

#658882 22/10/2006 00:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Galbraith walczy z Nakamurą- kurs 9
Niewykluczone bo Nakamura specjalizuje się w Judo a Galbraith to typowy fighter więc jeśli nie da się sprowadzic do parteru to może liczyć na wygraną w stójce.
Z tego co widze Nakamura przegrywał z zawodnikami prezentujący podoby styl co Galbraith

Kurs @9 wart ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#658883 22/10/2006 00:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
chyab jednak tvn nei transmituje tej gali ;/
Początek 4:30

#658884 22/10/2006 00:29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
jestes pewien? bo na ich stronie jest ze o 2, kurde to bym wstal na 4:30 a nie siedzial cala noc, ale trudno sie mowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#658885 22/10/2006 00:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
jestes pewien? bo na ich stronie jest ze o 2, kurde to bym wstal na 4:30 a nie siedzial cala noc, ale trudno sie mowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Paweł Nastula w niedzielę nad ranem polskiego czasu stoczy w Las Vegas czwartą walkę w federacji Pride. Jego przeciwnikiem w historycznej, bo rozgrywanej po raz pierwszy w USA gali będzie Amerykanin Josh Barnett ( bla bla bla )
Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVN. Początek o godz. 4:30.

http://sport.onet.pl/0,1248893,1421637,wiadomosc.html

#658886 22/10/2006 00:59
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
no ok, ale na stronie tvn.pl jest, ze o 2 start, zwariowac idzie

#658887 22/10/2006 06:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Jak ktoś będzie miał wyniki to prosze niech wrzuci tu. Bo ja chyba zwariowalem , bno wstalem o 2(tak jak pisali w programie), potem o 3 i nic nie bylo i zrezygnowalem i poszedlem spac!! Najbardziej to interesuje mnie w sumie wynik walki Shoguna!!

#658888 22/10/2006 09:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Dzis wygrali:

Emalienko
Rua
Barnett
Henderson
Baroni
Nakamura
Lawler

#658889 22/10/2006 10:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
wstalem o 2(tak jak pisali w programie), potem o 3 i nic nie bylo i zrezygnowalem i poszedlem spac!! Najbardziej to interesuje mnie w sumie wynik walki Shoguna!!
Transmisja zaczęła się o 4:30 tak jak miało być
Walka "Shoguna" bez historii.Od pierwszej sekundy pojedynek toczył się w parterze.Raz jeden raz drugi próbował założyć dzwignię na staw skokowy bądz kolano w efekcie pierwszemu udało się to Shogunowi ( dzwignia na staw kolanowy ) i mimo że Randleman długo walczył z bólem ostatecznie poddał walke.

#658890 22/10/2006 11:45
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Coleman vs Fedor [youtube.com]

Rosyjski mistrz wciąż niepokonany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Kurde nie dałem rady oglądnąć występu Nastuli a podobno nieźle walczył. Powtórki chyba nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#658891 22/10/2006 13:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Coleman vs Fedor [youtube.com]

Rosyjski mistrz wciąż niepokonany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Kurde nie dałem rady oglądnąć występu Nastuli a podobno nieźle walczył. Powtórki chyba nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Walka nie była jakimś wyjątkwo dobrym widowiskiem ale warto zobaczyć co zrobił Emelianenko z twarzą Colemana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Pod koniec walki miałem wrażenie że Fedor oszczędza Colemana który niewątpliwie jest już żywą legendą UFC i Pride.
Czterdziestoletni Coleman po walce wyglądał jakby się zderzył z pociągiem - zresztą zobaczcie sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, burbon, betowiec, Lukasz111, Sensei, kamel, rymoholik, alfa, bukma, 11kera11), 3,267 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1