Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 26 1 2 6 7 8 9 10 25 26
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Sprawdziłem i rzeczywiście:

Dzienny limit wypłat z bankomatów: PLN 6690.60

Ogromny plus piwo piwo

Zawsze to 3 razy szybciej grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Miałem dzisiaj po problem z hasłem .
ZaDzwoniłem na polską infolinię , ale odebrał miły koleś z wersji anglojęzycznej mówiąc sorry spróbuj w poniedziałek bo dzisiaj pl support nie działa.
Jednak nie ustąpiłem i wyjaśniłem mu po angielsku , że chodzi o password problem . Zweryfikowal mnie w 3 minuty i powiedział ,żebym dodatkowo wyśłał do nich kopię dokument tożsamości.
Po rozłączeniu się z supportem natychmiast wysłałem kopię . Odpowiedź zgodności przyszła w 15 minut i odzyskałem hasło.

Cała operacja od zgloszenia problemu do rozwiązania 30 minut.
dobrze2

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jakim jestes VIP'em? Zakladam, ze to moze byc z tym zwiazane wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
ja po raz 6 w tym tygodniu musze przypominac halo.
na 100000% procent podaje dobry login i haslo i mi wyskakuje blad.
jak przypomne i zmienie to moge sie zalowgowac.
coraz wiecej problemow mam z nimi blush

Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
Originally Posted by bazyl
ja po raz 6 w tym tygodniu musze przypominac halo.
na 100000% procent podaje dobry login i haslo i mi wyskakuje blad.
jak przypomne i zmienie to moge sie zalowgowac.
coraz wiecej problemow mam z nimi blush

6 w tym tygodniu to i tak nieźle ja dzisiaj 4 raz zresetowałem hasło i nowe też nie działa kopara

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
jebie im sie cos tam konkretnie

Dołączył: Mar 2015
Posty: 59
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Mar 2015
Posty: 59
działa Wam strona ? u mnie na żadnym urządzeniu nie chce załadować

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Tak dziala

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Originally Posted by horba19
Originally Posted by bazyl
ja po raz 6 w tym tygodniu musze przypominac halo.
na 100000% procent podaje dobry login i haslo i mi wyskakuje blad.
jak przypomne i zmienie to moge sie zalowgowac.
coraz wiecej problemow mam z nimi blush

6 w tym tygodniu to i tak nieźle ja dzisiaj 4 raz zresetowałem hasło i nowe też nie działa kopara

Dokladnie mam tak samo....Zenada w hu...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
Akurat dzisiaj wyjątkowo dobrze mi chula...

Dołączył: Mar 2015
Posty: 59
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Mar 2015
Posty: 59
u mnie cały czas białe tło, na bet 365 powiedzieli, że wina musi leżeć po mojej stronie, dziwne, ponieważ na trzech urządzeniach próbowałem się zalogować

Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
U mnie ostatnio najczęściej było że 2 razy się udało zalogować za 3-cim białe tło.. odczekać trzeba było trochę i tak samo.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
sprobujcie zalogowac sie na innej przegladarce, czasem pomaga

Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
Czasem też pomaga logowanie przez tel.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Panowie, a Wy jakos zgłaszaliście chęć podniesienia limitów, czy z automatu wszystko? Ja mam VIP Silver i limit wyplat 2200 pln frown

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
a co trzeba zrobic zeby miec vip silver? tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
bo nie moge znalezc tego, nawet nie widze jaki status ma moje konto :/

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by torres
bo nie moge znalezc tego, nawet nie widze jaki status ma moje konto :/

Ja też nie widzę. Do tego chuje podnieśli opłatę za wypłaty na konto do 3.95 ojro z 2.95 puke

Dołączył: Feb 2014
Posty: 34
F
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 34
https://www.skrill.com/pl/program-vip/

przewin troche w dol i tam sa wymogi na poszczegolne poziomy vip

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Korver u mnie bez limitu na silverze, pisz do nich pewnie jakiś błąd....

Strona 8 z 26 1 2 6 7 8 9 10 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker, Sensei, poozon), 2,532 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,328
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1