Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
Originally Posted by Bzyku
Taaa.. też widziałem te komentarze na onetach, interiach itp.

Też uważam Szpilkę za niezbyt lotnego umysłowo. Typowy prosty kibol, który jara się kumplami siedzącymi w pierdlu. Nie moja bajka. Jednak mu kibicowałem bo jest Polakiem. A to co tam ludzie wypisują... hejt nieprawdopodobny. Trollownia, która przekracza wszelkie granice jakiegokolwiek smaku.

Zresztą tam tak jest zawsze. Powoływanie się na komentarze z takich stron to strzał w kolano.
jestes powazny ? szpilka zapracowal sobie na ten hejt, jest burakiem i kozakiem w necie. dla takich jak on nie ma miejsca w polsce

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja mówię o poziomie komentarzy.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Bydle
jestes powazny ? szpilka zapracowal sobie na ten hejt, jest burakiem i kozakiem w necie. dla takich jak on nie ma miejsca w polsce
jak czytam takich jak ty to od razu to się przypomina.




laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Ladnym trzeba bym zje.bem zeby krytykowac Szpile za to co pokazal w ringu.Z reszta wystarczy zobaczyc z kim walczyl na takim etapie kariery.To nie jest ruchanie rekordow na nalesnikach,a wybieranie dobrych rywali,nawet Kliczko takich nie mieli przeciwnikow na poczatku.Pokazal serce i wyjebane mam czy jest patusem czy prymusem a tymbardziej co napisaly na onecie janusze wespol z grazynkami

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Bydle
piekne wiescie z rana, pajac szpilka wyladowal laugh hehe , brawo wilder

napisz mu to na jakims fejsie, i podaj mu swoj adres, pot ci bedzie jajami splywal laugh
Serio Szpilka jak mu się napisze na jakimś fejsie miejscówkę to wpada żeby nalać jakiegoś anonima? Widziałem jednego takiego na youtube z Rzeszowa co z każdym o każdej godzinie aż się lekami zatruł prawie na śmierć.
Mam nadzieję że chociaż Szpilka z lekami uważa i wie że jak pisze 3 x dziennie po 2 tabletki to nie znaczy że trzeba ich wypić 12. No ale od czego w dzisiejszych czasach jest kalkulator w smartphonie.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by mgrblokers
Ladnym trzeba bym zje.bem zeby krytykowac Szpile za to co pokazal w ringu.Z reszta wystarczy zobaczyc z kim walczyl na takim etapie kariery.To nie jest ruchanie rekordow na nalesnikach,a wybieranie dobrych rywali,nawet Kliczko takich nie mieli przeciwnikow na poczatku.Pokazal serce i wyjebane mam czy jest patusem czy prymusem a tymbardziej co napisaly na onecie janusze wespol z grazynkami

dokładnie

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Macie nowego krokodyla Dundee haha


Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by mgrblokers
Ladnym trzeba bym zje.bem zeby krytykowac Szpile za to co pokazal w ringu.Z reszta wystarczy zobaczyc z kim walczyl na takim etapie kariery.To nie jest ruchanie rekordow na nalesnikach,a wybieranie dobrych rywali,nawet Kliczko takich nie mieli przeciwnikow na poczatku.Pokazal serce i wyjebane mam czy jest patusem czy prymusem a tymbardziej co napisaly na onecie janusze wespol z grazynkami

Trzeba krytykować bo nic nie pokazał. Przez 9 rund nie zadał 0 ( słownie ZERO !!) celnych mocnych ciosów. Zresztą on nigdy nie miał ciosu. Po drugie znów wyszła jego szklana szczenna. Pierwszy mocny bum i ojom. Taktycznie też jest słaby. Pokazał to co zawsze, czyli serce do walki, że idzie do przodu, że nie unika konfrontacji. Ale nie pokazał nic, co by mogło go predysponować na przyszłość na sukcesy. Do tego jest dosyć surowy technicznie, bo widać braki gdzie powinien boksować amatorsko. A ring to nie ustawki kiboli w lesie. Dla mnie Szpilka jest tylko pozerem, mocny w gębie ale na ringu ma wielkie braki, za wielkie aby zrobić karierę. Jeszcze może dostanie z 1 dwie szanse a potem skończy na Wojak BN.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by Bydle
jestes powazny ? szpilka zapracowal sobie na ten hejt, jest burakiem i kozakiem w necie. dla takich jak on nie ma miejsca w polsce
jak czytam takich jak ty to od razu to się przypomina.




laugh
Komentarz pod 2 filmikiem:

"That was an unfair fight! The troll didn't have his keyboard."

laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Nie mogę się doczekać, jak wrócę i pokażę wszystkim, że zdobędę tytuł mistrza świata! - powiedział dziś Szpilka.

troche że tak powiem może przestac pierdolić, biorąc pod uwage ze był bliżej śmierci w ringu niż wygrania walki tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nowy temat

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Piękna walka Zimnocha laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Ładnie Zimnoch to rozegrał

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
siema,

wiesz ktos moze czy i gdzie bedzie mozna obejrzec walke Rusiewicza z Kennedym ?
Gala chyba w Walii, ale nie wdzie nigdzie w TV frown

http://www.bokser.org/content/2016/03/08/153953/index.jsp

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Hughie Fury by Decision or Technical Decision @2.3
Andre Ward by KO TKO or Disqualification @3.1
Luke Campbell by Decision or Technical Decision @3
Kell Brook Round 7-12 @3.25

boks

Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
Na ktoś linka do gali w Krakowie?

Dołączył: Dec 2010
Posty: 40
newbie
newbie
Dołączył: Dec 2010
Posty: 40
NIKT NIE MA LIMKA ??? smile

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by aneczka
NIKT NIE MA LIMKA ??? smile
http://privatestream.tv/player?streamname=ppv&width=640&height=480

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Adamek to niech idzie o kosciół walczyc a nie w ringu jebany materialista laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Do tarcia chrzanu laugh

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, burbon, aker, Lukasz111), 1,642 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1