Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
Zagrałem ten rozpis na remisy w OE juz jeden wskoczył wczoraj ale teraz tak przejrzałem ze jednak mogłem lepiej dobrać stawki.... ale przez szybkość przy podejmowaniu decyzji sie płaci....

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Kalmar FF v Osters X @3.75 betfair

Kickoff: monday, September 18, 2006 19:00

Aktualna seria bez remisu drużyny Kalmar wynosi już 12 meczów! czas najwyższy aby zremisować. polecam !

Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
Shinnik Yaroslavl - Saturn Ramenskoye (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Torpedo Moskwa - Rostov (IV)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Baltika Kaliningrad - Khimki (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Sodovik Sterlitamak - Avangard Kursk (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Spartak N.Novgorod - SKA-Energiya Khabarovsk (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Anzhi Makhachkala - Mashuk-KMV Pyatigorsk (VI) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
niedziela

New York Red Bulls - Columbus Crew (III)
Houston Dynamo - Chivas USA (II)
Chicago Fire - D.C. United (III)
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata (III)
Bodo/Glimt - Bryne (III)
Rubin Kazań - Spartak Nalchik (II)
Dinamo Moskwa - Amkar Perm (IV)
Zenit St-Peterburg - Krylya Sovetov Samara (III) i (IV)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
Quote
moze warto sie tez zastanowic nad progresja w hokeju.

Gdybyś pogrzebał to znalazłbyś ten [mecz.org] temat i poprzednie ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*



no widzę,że stara gwardia powraca...
bcn1899 brachu,Ty znowu z tą Barceloną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
no to jedziemy Bordo od jutra-masz to na stałej progresji?
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
16.09:

Dubnica (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Cheltenham (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Olomouc (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Bury (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
BOT GKS (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

17.09:

Slovacko (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Liczyłem na wiekszy plus... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
Quote
Tą kolejke Orange ekstraklasy gram sobie tak:
Pomijam tylko Legie bo jednak wierze że nie będzie tym razem remisu przy Łazienkowskiej....

15.09.2006 - 20:00 CET Cracovia Krakow - LKS Lodz X 3,25
16.09.2006 - 18:00 CET Pogon Szczecin - Lech Poznan X 3,20
16.09.2006 - 18:00 CET Odra Wodzislaw - Arka Gdynia X 3,10
16.09.2006 - 18:00 CET Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze X 3,55
16.09.2006 - 18:00 CET Groclin Dyskobolia - GKS Belchatow X 3,10
17.09.2006 - 18:00 CET Gornik Leczna - Wisla Krakow X 3,45
16.09.2006 - 18:15 CET Widzew Lodz - Korona Kielce X 3,10

System Numer zakładu Pojedyncza stawka Łączna stawka
Pojedyncze 7 10,00 70,00
2 Od 7 21 5,00 105,00
3 Od 7 35 1,50 52,50
4 Od 7 35 0,50 17,50

Razem 245zł

Poprostu dziękuję wszystkim klubom z OE za tak piekną gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dali chłopaki zarabić troszkę i z 245zł uzbierało się ponad 1500zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

dokładniej podsumuje jutro bo dzis to sam az jestem w szoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
wyniki z grania w weekend

Górnik Polkowice - Polonia Bytom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Kmita Zabierzów - ŁKS Łomża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Troyes - Nice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Marseille - Bourdeaux <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Sochaux - Lens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Guingamp - Brest grają w poniedziałek
Strasbourg - Creteil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Ajaccio - Reims <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Chateauroux - Guegnon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Cherbourg - Louhans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Paris FC 98 - Raon I`Etape <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Dinamo Moskwa - Amkar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Shinnik - Saturn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Luch Energiya - FC Moskwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Zenit - Kryliya Sovetov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

bardzo się śpieszyłem przed weekendem i zapomniałem zagrać na remis Baltiki, Sodovnika i Avangardu w drugiej lidze rosyjskiej, ale z tego co widzę nie padły remisy w tych meczach.
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
Salihamidzic no nie padly niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
niedziela

New York Red Bulls - Columbus Crew (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Houston Dynamo - Chivas USA (II) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Chicago Fire - D.C. United (III)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata (III)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Bodo/Glimt - Bryne (III)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Rubin Kazań - Spartak Nalchik (II)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Dinamo Moskwa - Amkar Perm (IV)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Zenit St-Peterburg - Krylya Sovetov Samara (III) i (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
moze komus sie przydadza dotychczasowe statystyki remisowe w niektorych ligach.
1. Polska Orange Ekstraklasa - 45% meczow zakonczonych remisem. az dziwne bo w zeszlym sezonie 28%
2. Turcja 41% meczów zakonczylo sie remisem w tym sezonie
3. Belgia Tweede klasse - 40% meczow zakonczonych remisem
4. Ukraina 37%
5. rosja 36%
6. wlochy serie b 36%


zastanawiam sie nad graniem remisow w derbach niektorych miast. narazie ze zmiennym szczesciem mi sie to udaje, w zeszlym tygodniu zagralem cska ze spartakiem i ugralem w tym tyg zagralem derby bukaresztu i derby sevilli. w bukareszcie byl remis w sevilli niestety nie. moze ktos gra podobnie?? co do miast to wybieram mokswe bukareszt londyn sofia budapeszt. nawet te slabsze ligi ale derby jak to derby. zapraszam do komentarzy. pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
Quote
Guingamp - Brest grają w poniedziałek
wynik meczu 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
19.09:

Dubnica (II)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
Quote
moze komus sie przydadza dotychczasowe statystyki remisowe w niektorych ligach.
1. Polska Orange Ekstraklasa - 45% meczow zakonczonych remisem. az dziwne bo w zeszlym sezonie 28%
2. Turcja 41% meczów zakonczylo sie remisem w tym sezonie
3. Belgia Tweede klasse - 40% meczow zakonczonych remisem
4. Ukraina 37%
5. rosja 36%
6. wlochy serie b 36%


zastanawiam sie nad graniem remisow w derbach niektorych miast. narazie ze zmiennym szczesciem mi sie to udaje, w zeszlym tygodniu zagralem cska ze spartakiem i ugralem w tym tyg zagralem derby bukaresztu i derby sevilli. w bukareszcie byl remis w sevilli niestety nie. moze ktos gra podobnie?? co do miast to wybieram mokswe bukareszt londyn sofia budapeszt. nawet te slabsze ligi ale derby jak to derby. zapraszam do komentarzy. pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


WEDŁUG MOICH OBLICZEŃ W POLSKIEJ O.E 39.6% MECZY ZAKOŃCZYŁO SIĘ REMISEM.RESZTA DANYCH SIĘ ZGADZA.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
witam,
mam pytanie - czy mecze pucharowe też bierzecie do progresji na x, czy może puchary rządzą się swoimi prawami i odpuszczacie te mecze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
proszę o szybką odpowiedź, bo dzisiaj już mecze pucharowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
ja robie tak: jesli jest to puchar krajowy to wrzucam go do progresji, jesli jest to europejski to nie biore go pod uwage

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
sto lat sie tu nie udzielałem, ale progresje tłukę regularnie, więc powiem Ci, ze ja puchary gram (vide dzisiejszy w Szkocji...) mysle, ze trzeba tylko zachowac umiar i elastycznosc przy pucharach, bo gdybym na przyklad gral remisy St. Mirren i mialbym dzis jakis wyzszy etapie to mecz z Celtikiem darowalbym sobie, nie mowie, ze nie bedzie remisu, ale nawet taki wysoki kurs by mnie nie skusil...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
ja w wiekszosci moich druzyn nie mam takiego dylematu poniewaz sa to druzyny z nizszych lig, a jezeli juz graja w europejskich pucharach to sa to raczej sredniacy i raczej chlopcy do bicia, tak jak pisal wyzej bcn1899 nie ma sensu grac remis na druzyne ktora raczej jest skazana na porazke

Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
dzięki bcn1899 i makusik za odpowiedź, jak na razie są to puchary krajowe i raczej wyrównane mecze także zachowując umiar i elastyczność zagram na remisy w pucharach.

pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
zapomniałem podać do południa moje typy na remis na dzisiaj,
wiem, że niektóre mecze już się zakończyły ale podam jak zagrałem.

Górnik Polkowice - GKS Bełchatów V zakończony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nancy - Nice III
Creteil - Lens III, III
Reims - Clermont Foot III
Auxerre - Strasbourg III


p.s. wracając z meczu Piast Gliwice - Arka Gdynia nieźle musiałem się nabiegać, bo wracający z meczu Podbeskidzie - Lech kibice Kolejorza wpadli na stadion Piasta wspomóc kibiców Arki w dopingu i przy okazji trochę miejscowych pogonili. Najlepsze jest to, że jestem poznaniakiem który wyjechał na Śląsk do pracy i uciekałem przed swoimi.

Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
19.09:

Dubnica (II) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08, Lukasz111, 11kera11, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,590 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1