|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
Zagrałem ten rozpis na remisy w OE juz jeden wskoczył wczoraj ale teraz tak przejrzałem ze jednak mogłem lepiej dobrać stawki.... ale przez szybkość przy podejmowaniu decyzji sie płaci....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Kalmar FF v Osters X @3.75 betfair
Kickoff: monday, September 18, 2006 19:00
Aktualna seria bez remisu drużyny Kalmar wynosi już 12 meczów! czas najwyższy aby zremisować. polecam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
Shinnik Yaroslavl - Saturn Ramenskoye (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Torpedo Moskwa - Rostov (IV)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Baltika Kaliningrad - Khimki (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Sodovik Sterlitamak - Avangard Kursk (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Spartak N.Novgorod - SKA-Energiya Khabarovsk (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Anzhi Makhachkala - Mashuk-KMV Pyatigorsk (VI) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
niedziela
New York Red Bulls - Columbus Crew (III) Houston Dynamo - Chivas USA (II) Chicago Fire - D.C. United (III) Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata (III) Bodo/Glimt - Bryne (III) Rubin Kazań - Spartak Nalchik (II) Dinamo Moskwa - Amkar Perm (IV) Zenit St-Peterburg - Krylya Sovetov Samara (III) i (IV)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
moze warto sie tez zastanowic nad progresja w hokeju. Gdybyś pogrzebał to znalazłbyś ten [ mecz.org] temat i poprzednie ;-) -- pzdr.bcn1899 *som i serem* no widzę,że stara gwardia powraca... bcn1899 brachu,Ty znowu z tą Barceloną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> no to jedziemy Bordo od jutra-masz to na stałej progresji? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
16.09:
Dubnica (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Cheltenham (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Olomouc (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Bury (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> BOT GKS (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
17.09:
Slovacko (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Liczyłem na wiekszy plus... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
Tą kolejke Orange ekstraklasy gram sobie tak: Pomijam tylko Legie bo jednak wierze że nie będzie tym razem remisu przy Łazienkowskiej....
15.09.2006 - 20:00 CET Cracovia Krakow - LKS Lodz X 3,25 16.09.2006 - 18:00 CET Pogon Szczecin - Lech Poznan X 3,20 16.09.2006 - 18:00 CET Odra Wodzislaw - Arka Gdynia X 3,10 16.09.2006 - 18:00 CET Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze X 3,55 16.09.2006 - 18:00 CET Groclin Dyskobolia - GKS Belchatow X 3,10 17.09.2006 - 18:00 CET Gornik Leczna - Wisla Krakow X 3,45 16.09.2006 - 18:15 CET Widzew Lodz - Korona Kielce X 3,10
System Numer zakładu Pojedyncza stawka Łączna stawka Pojedyncze 7 10,00 70,00 2 Od 7 21 5,00 105,00 3 Od 7 35 1,50 52,50 4 Od 7 35 0,50 17,50
Razem 245zł Poprostu dziękuję wszystkim klubom z OE za tak piekną gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Dali chłopaki zarabić troszkę i z 245zł uzbierało się ponad 1500zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dokładniej podsumuje jutro bo dzis to sam az jestem w szoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
wyniki z grania w weekend
Górnik Polkowice - Polonia Bytom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Kmita Zabierzów - ŁKS Łomża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Troyes - Nice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Marseille - Bourdeaux <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Sochaux - Lens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Guingamp - Brest grają w poniedziałek Strasbourg - Creteil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Ajaccio - Reims <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Chateauroux - Guegnon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Cherbourg - Louhans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Paris FC 98 - Raon I`Etape <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Dinamo Moskwa - Amkar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Shinnik - Saturn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Luch Energiya - FC Moskwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Zenit - Kryliya Sovetov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
bardzo się śpieszyłem przed weekendem i zapomniałem zagrać na remis Baltiki, Sodovnika i Avangardu w drugiej lidze rosyjskiej, ale z tego co widzę nie padły remisy w tych meczach. Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
Salihamidzic no nie padly niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> niedziela
New York Red Bulls - Columbus Crew (III) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Houston Dynamo - Chivas USA (II) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Chicago Fire - D.C. United (III)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata (III)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Bodo/Glimt - Bryne (III)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Rubin Kazań - Spartak Nalchik (II)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Dinamo Moskwa - Amkar Perm (IV)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Zenit St-Peterburg - Krylya Sovetov Samara (III) i (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
moze komus sie przydadza dotychczasowe statystyki remisowe w niektorych ligach. 1. Polska Orange Ekstraklasa - 45% meczow zakonczonych remisem. az dziwne bo w zeszlym sezonie 28% 2. Turcja 41% meczów zakonczylo sie remisem w tym sezonie 3. Belgia Tweede klasse - 40% meczow zakonczonych remisem 4. Ukraina 37% 5. rosja 36% 6. wlochy serie b 36%
zastanawiam sie nad graniem remisow w derbach niektorych miast. narazie ze zmiennym szczesciem mi sie to udaje, w zeszlym tygodniu zagralem cska ze spartakiem i ugralem w tym tyg zagralem derby bukaresztu i derby sevilli. w bukareszcie byl remis w sevilli niestety nie. moze ktos gra podobnie?? co do miast to wybieram mokswe bukareszt londyn sofia budapeszt. nawet te slabsze ligi ale derby jak to derby. zapraszam do komentarzy. pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
Guingamp - Brest grają w poniedziałek wynik meczu 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289 |
moze komus sie przydadza dotychczasowe statystyki remisowe w niektorych ligach. 1. Polska Orange Ekstraklasa - 45% meczow zakonczonych remisem. az dziwne bo w zeszlym sezonie 28% 2. Turcja 41% meczów zakonczylo sie remisem w tym sezonie 3. Belgia Tweede klasse - 40% meczow zakonczonych remisem 4. Ukraina 37% 5. rosja 36% 6. wlochy serie b 36%
zastanawiam sie nad graniem remisow w derbach niektorych miast. narazie ze zmiennym szczesciem mi sie to udaje, w zeszlym tygodniu zagralem cska ze spartakiem i ugralem w tym tyg zagralem derby bukaresztu i derby sevilli. w bukareszcie byl remis w sevilli niestety nie. moze ktos gra podobnie?? co do miast to wybieram mokswe bukareszt londyn sofia budapeszt. nawet te slabsze ligi ale derby jak to derby. zapraszam do komentarzy. pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> WEDŁUG MOICH OBLICZEŃ W POLSKIEJ O.E 39.6% MECZY ZAKOŃCZYŁO SIĘ REMISEM.RESZTA DANYCH SIĘ ZGADZA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
witam, mam pytanie - czy mecze pucharowe też bierzecie do progresji na x, czy może puchary rządzą się swoimi prawami i odpuszczacie te mecze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> proszę o szybką odpowiedź, bo dzisiaj już mecze pucharowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
ja robie tak: jesli jest to puchar krajowy to wrzucam go do progresji, jesli jest to europejski to nie biore go pod uwage
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
sto lat sie tu nie udzielałem, ale progresje tłukę regularnie, więc powiem Ci, ze ja puchary gram (vide dzisiejszy w Szkocji...) mysle, ze trzeba tylko zachowac umiar i elastycznosc przy pucharach, bo gdybym na przyklad gral remisy St. Mirren i mialbym dzis jakis wyzszy etapie to mecz z Celtikiem darowalbym sobie, nie mowie, ze nie bedzie remisu, ale nawet taki wysoki kurs by mnie nie skusil...
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
ja w wiekszosci moich druzyn nie mam takiego dylematu poniewaz sa to druzyny z nizszych lig, a jezeli juz graja w europejskich pucharach to sa to raczej sredniacy i raczej chlopcy do bicia, tak jak pisal wyzej bcn1899 nie ma sensu grac remis na druzyne ktora raczej jest skazana na porazke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
dzięki bcn1899 i makusik za odpowiedź, jak na razie są to puchary krajowe i raczej wyrównane mecze także zachowując umiar i elastyczność zagram na remisy w pucharach.
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
zapomniałem podać do południa moje typy na remis na dzisiaj, wiem, że niektóre mecze już się zakończyły ale podam jak zagrałem.
Górnik Polkowice - GKS Bełchatów V zakończony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nancy - Nice III Creteil - Lens III, III Reims - Clermont Foot III Auxerre - Strasbourg III
p.s. wracając z meczu Piast Gliwice - Arka Gdynia nieźle musiałem się nabiegać, bo wracający z meczu Podbeskidzie - Lech kibice Kolejorza wpadli na stadion Piasta wspomóc kibiców Arki w dopingu i przy okazji trochę miejscowych pogonili. Najlepsze jest to, że jestem poznaniakiem który wyjechał na Śląsk do pracy i uciekałem przed swoimi.
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
19.09:
Dubnica (II) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|