|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
New York Red Bulls - New England Revolution (IV)
dzis rosyjska gra puchary ale graja druzyny I z II ligowymi, wiec po przeanalizowaniu odpuszczam sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
w tym sezonie w lidze rosyjskiej 18 razy były derby Moskwy. az 10 razy padał rezultat remisowy takze jest to bardzo dobra srednia. do konca listopada bedzie jeszcze 9 takich pojedynkow i tez mam nadzieje na takie rezultaty. narazie bede probowal tylko na druzynach z moskwy. Lige rosyjska wybralem dlatego ze prawie co kolejka to tam derby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajnie mieszkac w takim miescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zastanawiam sie jeszcze czy grac tylko lige rosyjska czy wszystkie derby jakie beda do grania. np. w sobote jest mecz celtic rangers o 13,30 a o godz. 16 jest cska lokomotiv. jeszcze to przemysle. zachecam do komentarzy. pozdrawiam progresowiczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
jak tak siegam pamiecia do glowy do rozmaitych derbow, to zazwyczaj gra jest wyrownana i czesto padaja remisy, druzyny sa inaczej zmotywowane i bardziej zaciekle walcza ze swoim lokalnym rywalem, bardzo czesto slaba druzyna potrafi sie wzniesc na wyzyny i wyrwac jeden pukt lepszej druzynie a co do rosji to tam wogule jest duzo remisow mysle jednak ze kazdy mecz nalezy oddzielnie przeanalizowac i moze grac plaska stawka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
patrzac na dotychczasowa srednia remisow w tych 18 meczach ktorych sie doliczylem to wydaje mi sie ze progresja tez nie jest zla. tak jak napisales tam slaba druzyna moze wygrac z druzyna teoretycznie lepsza. a swoja droga to ciekawe czy tam sie wszystkie druzyny nawzajem nie lubia?? tak jak np u nas wisla cracovia widzew łks. moze ktos byl w rosji a dokladniej w moskwie i moze o tym napisac. bo niewatpliwie to jak druzyny sa do siebie nastawione to tez ma wplyw na wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
tam w moskwie pol ligi gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niewiem ja sie glownie opieram na statystykach grajac w rosji, mozna grac progresje na remis w moskwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
Górnik Polkowice - GKS Bełchatów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Nancy - Nice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Creteil - Lens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Reims - Clermont Foot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Auxerre - Strasbourg III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3 |
Witam.Od niedawna zaczalem walczyc progresja.mam pytanko do doswiadczonych progresjowiczow: ile progresji moge coagnac na raz z kapitalem ok2tys zl.aktualnie prowadze max10 i widze ze duzy kapital mi zostaje,to chyba dobrze.ale prosze o podpowiedz.pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
ja uwazam ze ilosc jaka grasz jest ok. nigdy nie masz pewnosci na jakim etapie sie beda konczyc. a jak dobierasz stawki?? bo to tez jest wazne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
piter1981 a może by tak rozpisami puszczac remisy np.2z8 i za grubszą kase.ja tak robie ostatnio i średnio siada 4 ,no i oczywiscie nie ma strachu przed zmora progresowiczów (czarnej serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3 |
holly_7 stawka zaleznie od ligi,z kim gra druzyna i ile meczow bez remisu.zazwyczaj jest to 10zl,czasem 5. Rysio sprobuje zagrac na sucho i zobacze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
granie na weekend :
ŁKS Łomża - Ruch Chorzów III Union St.G. - Excelsior V I Nice - Valenciennes IV Bordeaux - Troyes III Lens - Monaco IV Brest - Creteil IV Reims - Guingamp IV Guegnon - Dijon III Strasbourg - Le Havre IV Sannois - Cherbourg III Raon I`Etape - Martigues I Boulogne - Pau I Toulon - Laval I Saturn - Tom` I Luch Energiya - Zenit IV Angusth - Baltika III Avangard - KamAZ II Dinamo Briansk - Sodovnik IV
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
23.09:
Cheltenham (IV) Bury (IV) HFK Olomouc (II)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Kalmar FF v Osters X @3.75 betfair
Kickoff: monday, September 18, 2006 19:00
Aktualna seria bez remisu drużyny Kalmar wynosi już 12 meczów! czas najwyższy aby zremisować. polecam ! Malmo FF 2 - 2 Kalmar po 13 spotkaniach upragniony remis....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
23.09:
Cheltenham (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Bury (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> HFK Olomouc (II) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541 |
Ktoś powie,że progresja,którą wymyśliłem jest głupia ale mnie się wydaje,że jest warta grania,a dokłądniej na remisy u siebie Celticu.JAk dobrze wiemy Celtic jest przede wszystkim drużyną swojego boiska na dotychczas rozegrane 5 meczów u siebeiw ygrał wszystkie.Kiedyś w końcu muszą stracić punkty na swoim gorącym dla wszystkich terenie.Ja zacząłem grać od meczu z Rangersami i teraz tego nie przerwę.Oto jakie mecze domowe gra w najbliższym czasie u siebie Celtic.
26.09.2006 r. Celtic-FC Kopenhaga
17.10.2006 r. Celtic-Benfica Lizbona
21.10.2006 r. Celtic-Motherwell (w tym meczu jeżeli do tego momentu nie padnie remis możemy raczej nie obstawiać podziału punktów bo Motherwell to bardzo słaba drużyna,z którą Celtic raczej spokojnie sobie poradzi)
04.11.2006 r. Celtic-Hearts
18.11.2006 r. Celtic-Inverness
21.11.2006 r. Celtic-Manchester United
Pomysł może trochę śmieszny ale wydaje mi się,że warty grania zważywszy na fakt,że na remisy będą wyższe kursy niż przeciętnie.Jest to progresja rozłożona trochę w czasie bo jak widzimy możemy czekać nawet do 21 listopada czyli 2 miesiące.Jestem jednak przekonany,że ostatnim meczem,w któym bęzie szansa na remis bęzie właśnie pojedynek Celticu z Manchesterem.Ja zakładam jednak,że Celtic podzieli się punktami już w najbliższych meczach w LM.Bo jak wiemy tam są bardzo wyrównane drużyny i FC Kopenhaga i BEnfica Lizbona to bardzo dobre drużyny.
Stawiam na to,że w spotkaniu z Kopenhagą,Benficą lub Hearts drużyna Artura Boruca i Macieja Żurawskiego straci punkty.Więc progresja wychodzi tak naprawdę tylko 3 poziomowa,wiadomo to jest sport i wszystko może się zdarzyć ale Celtic to nie jest gigant w piłce,który może u siebie w nieskończoność wygrywać.
Jestem bardzo ciekaw waszych opini na temat mojego systemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Na dzisiaj:
Cheltenham (V)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
ŁKS Łomża - Ruch Chorzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Union St.G. - Excelsior V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Nice - Valenciennes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Bordeaux - Troyes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Lens - Monaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Brest - Creteil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Reims - Guingamp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Guegnon - Dijon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Strasbourg - Le Havre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Sannois - Cherbourg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Raon I`Etape - Martigues <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Boulogne - Pau <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Toulon - Laval <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Saturn - Tom` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Luch Energiya - Zenit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Angusth - Baltika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Avangard - KamAZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
Mashuk-KMV - BALTIKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> AVANGARD - Lada Tolyati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> Oryol - SODOVNIK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Cheltenham (V) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Cheltenham w tamtym sezonie mieli (chyba ) serie 14 bez !!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka