"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
#659512 21/09/2006 20:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dousk - Feign

Bardzo fajny kawałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#659513 21/09/2006 22:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie wiem czy ktoś już to polecał ale to jest poprostu wyjebane:

Darin - Step up

Normalnie full wypas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#659514 22/09/2006 08:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Ja polecam:
Match & Daddy - Pásame La Botella [youtube.com]
Taka wesoła piosenka. To chyba jest reggae?

Jakby ktoś chciał pośpiewać to tu są słowa [onlylyrics.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659515 22/09/2006 18:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Justin Timberlake - Sexy Back

Fajna nuta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozna potanczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659516 22/09/2006 20:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

#659517 22/09/2006 21:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691

#659518 22/09/2006 21:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Dj Tiesto & Maxi Jazz - Dance 4 life

Teledysk [youtube.com]

#659519 23/09/2006 00:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Przypadkiem wpadłem na:


Końcówka taka klimatyczna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659520 23/09/2006 13:32
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Witam. Ma ktos moze utwory Fragmy na stanie ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bylbym bardzo wdzieczny za ewentualne kawalki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659521 23/09/2006 22:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Siema ma pytanie apropo jednej piosenki, której nie znam tytułu:( Ta piosenka leci na dyskotekach dosyć czesto, a refrenie są słowa my heart will missing albo coś w tym stylu...jeżeli ktoś wie o co chodzi lub domyśla sie to niech napisze, ok?! pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#659522 23/09/2006 22:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Dwie fajne laseczki i koleś grający na gitarze.
Serdecznie polecam:
Coti, Paulina Rubio y Julieta Venegas - Nada fue un error [youtube.com]

#659523 24/09/2006 04:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Quote
Siema ma pytanie apropo jednej piosenki, której nie znam tytułu:( Ta piosenka leci na dyskotekach dosyć czesto, a refrenie są słowa my heart will missing albo coś w tym stylu...jeżeli ktoś wie o co chodzi lub domyśla sie to niech napisze, ok?! pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Danzel - My Arms Keep Missing You
http://www.sendspace.com/file/j106dj

#659524 24/09/2006 11:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Quote
Quote
Siema ma pytanie apropo jednej piosenki, której nie znam tytułu:( Ta piosenka leci na dyskotekach dosyć czesto, a refrenie są słowa my heart will missing albo coś w tym stylu...jeżeli ktoś wie o co chodzi lub domyśla sie to niech napisze, ok?! pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Danzel - My Arms Keep Missing You
http://www.sendspace.com/file/j106dj

DannY tak to ten utwór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tylko, ze ja słcyszałem jakiś remix w bardziej dyskotekowej wersji...ma ktoś może?!

#659525 24/09/2006 23:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
mamy wrzesień, więc polecam:

September - September all over

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659526 25/09/2006 00:28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
east clubbers - sextasy

Istny kosmos dyskotekowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#659527 25/09/2006 09:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pakito- Moving on stereo

#659528 25/09/2006 13:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Witam,

Zna ktoś piosenkę (techno) gdzie jedynie w refrenie śpiewają - wlaściwie to chyba tylko jedno zdanie (jakoś tak to leciało: we've got an access to your party) i śpiewa to chyba chórek dzieci - bardzo fajny kawałek. Zna ktoś może?

Co do tematu polecam:
Axwell ft. Steve Edwards - Watch The Sunrise

#659529 25/09/2006 16:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Firma - Tylko jeden buch
Firma - Przyjedź do krk
Hip-hopowe kawałki.

#659530 25/09/2006 16:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Sorry że post pod postem ale zapomniałem o jeszcze jednym kawałku...

Los Sicarios&Pallacio&Sokół(WWO) - Checkeando [teledyski.onet.pl] od hiphopu do reageeton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659531 25/09/2006 18:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Polecam soundtrack z F&F3: Tokyo Drift.

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1