Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
#659592 16/10/2006 18:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523

Bonus: Unibet
#659593 16/10/2006 19:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Słynne cymbałki w nowej wersji :

http://www.speedyshare.com/284733656.html

Jak by ktoś nie pamiętał starej wersji to mogę wrzucić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659594 16/10/2006 21:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Jeśli podobała się Wam moja propozycja Deepfrost, to i ta również powinna przypaść do gustu. Pewnie znacie piosenkę September - Satelites.
"September all over" to chyba pierwszy singiel tej Pani. Szkoda że nie będzie puszczany w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla mnie zdecydowanie lepsza niż Satelites.

September - September all over [mp3.mp3bag.net]

Ta piosenka wymiata, szczególnia ta gitara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659595 17/10/2006 17:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Supafly INC - moving too fast <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
fajna pioseneczka właśnie wyczajona na vivie cover znajomego kawałka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> miłego słuchania

#659596 17/10/2006 21:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.speedyshare.com/823952239.html

J-five - Modern times

naprawde fajna nutka, skoczna ahhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659597 18/10/2006 11:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Manifestant mnie ostatnio natchnał, nawet nie wiedziałem, ze ktos tego słucha na forum.
Zespoł sie nazywa Body Count, woklaista to znany wszytkim Ice-T <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Okres swietnosci to lata 92-94.
Dla fanow rocka, mocnego brzmienia, niezle ruffy gitarowe, aczkolwiek dosc proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czasem podbiega pod punk rocka.
Teksty proste z przekazem, duzo mothefuckerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Body Count Anthem
http://download.yousendit.com/94085EB6520CA517

Born Dead
http://download.yousendit.com/276C1ABF4D1C7BCF

Body Motherfuckin' Count
http://download.yousendit.com/B35D9D4E5D943431

Cop Killer
http://download.yousendit.com/37C8669E736CDF46

KKK Bitch
http://download.yousendit.com/8B83D1D032CA8ACF


Hey Joe(cover Hendrixa)
http://download.yousendit.com/22057EB1648CEB8C

#659598 18/10/2006 11:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Manifestant mnie ostatnio natchnał, nawet nie wiedziałem, ze ktos tego słucha na forum.
Zespoł sie nazywa Body Count, wokalista to znany wszytkim Ice-T <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Okres swietnosci to lata 92-94.
Dla fanow rocka, mocnego brzmienia, niezle ruffy gitarowe, aczkolwiek dosc proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czasem podbiega pod punk rocka.
Teksty proste z przekazem, duzo mothefuckerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Body Count Anthem
http://download.yousendit.com/94085EB6520CA517

Born Dead
http://download.yousendit.com/276C1ABF4D1C7BCF

Body Motherfuckin' Count
http://download.yousendit.com/B35D9D4E5D943431

Cop Killer
http://download.yousendit.com/37C8669E736CDF46

KKK Bitch
http://download.yousendit.com/8B83D1D032CA8ACF


Hey Joe(cover Hendrixa)
http://download.yousendit.com/22057EB1648CEB8C

EDIT:

Eh za szybko mi go wyslalo, poszukam jeszce i wrzuce potem jeszcze pare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659599 19/10/2006 17:03
Dołączył: Sep 2006
Posty: 18
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 18
Body Count jest genialne. Super, że ktoś o nich jeszcze pamięta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#659600 19/10/2006 20:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
witam

może ktoś mi pomoże, słyszałem w radiu myśle że stary utwór z charakterystycznym refrenem cytuje mniej więcej:"chwila ktora trwa moze byc ostatnia z twoich chwil...". Początek refrenu jest pewny, a później już gorzej z moją pamięcią.

Z góry dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659601 19/10/2006 20:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
pomylił tematy jeden łobuz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

przepraszam za pomyłke,chyba że ktoś pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659602 19/10/2006 21:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
witam

może ktoś mi pomoże, słyszałem w radiu myśle że stary utwór z charakterystycznym refrenem cytuje mniej więcej:"chwila ktora trwa moze byc ostatnia z twoich chwil...". Początek refrenu jest pewny, a później już gorzej z moją pamięcią.

Z góry dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dżem - do kołyski

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659603 20/10/2006 10:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Filterheadz - Yimanya (Markus Schulz & Austin Leeds Remix) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#659604 20/10/2006 11:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Filterheadz - Yimanya (Markus Schulz & Austin Leeds Remix) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jak możesz to wrzuć na serwer i daj linka...może być dobry kawałek bo Markus ma dobre Remixy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#659605 20/10/2006 17:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
dzięki Da Bartek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

przejmujący utwór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oczywiście polecam, żeby nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659606 21/10/2006 12:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416


Potrzebuje tytuł i wykonawce tego kawałka co jest w podkładzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z gory dzieki za pomoc

#659607 21/10/2006 12:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Polecam do ściągnięcia seta:
"inca_holmes_aka_dj_noiserr_13.10.2006"
z
http://www.protectorclub.com/?dz=mmedia

Byłem tam wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#659608 21/10/2006 14:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote


Potrzebuje tytuł i wykonawce tego kawałka co jest w podkładzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z gory dzieki za pomoc

Tomcraft - loneliness

Jak byś chciał zassać to :
http://www.speedyshare.com/313129767.html

#659609 21/10/2006 14:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#659610 21/10/2006 14:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jeszcze jak byś chciał to i teledysk znalazłem :

#659611 21/10/2006 15:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dwa kawałki, które mi wpadły w ucho ostatnio :

Cosmic Gate - Should Have Know - http://www.speedyshare.com/237446945.html

Ronald Van Gelderen - This Way - http://www.speedyshare.com/788896870.html

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,511 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1