Jeśli podobała się Wam moja propozycja Deepfrost, to i ta również powinna przypaść do gustu. Pewnie znacie piosenkę September - Satelites. "September all over" to chyba pierwszy singiel tej Pani. Szkoda że nie będzie puszczany w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla mnie zdecydowanie lepsza niż Satelites.
Manifestant mnie ostatnio natchnał, nawet nie wiedziałem, ze ktos tego słucha na forum. Zespoł sie nazywa Body Count, woklaista to znany wszytkim Ice-T <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Okres swietnosci to lata 92-94. Dla fanow rocka, mocnego brzmienia, niezle ruffy gitarowe, aczkolwiek dosc proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czasem podbiega pod punk rocka. Teksty proste z przekazem, duzo mothefuckerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Manifestant mnie ostatnio natchnał, nawet nie wiedziałem, ze ktos tego słucha na forum. Zespoł sie nazywa Body Count, wokalista to znany wszytkim Ice-T <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Okres swietnosci to lata 92-94. Dla fanow rocka, mocnego brzmienia, niezle ruffy gitarowe, aczkolwiek dosc proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czasem podbiega pod punk rocka. Teksty proste z przekazem, duzo mothefuckerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Body Count jest genialne. Super, że ktoś o nich jeszcze pamięta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
może ktoś mi pomoże, słyszałem w radiu myśle że stary utwór z charakterystycznym refrenem cytuje mniej więcej:"chwila ktora trwa moze byc ostatnia z twoich chwil...". Początek refrenu jest pewny, a później już gorzej z moją pamięcią.
Z góry dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
może ktoś mi pomoże, słyszałem w radiu myśle że stary utwór z charakterystycznym refrenem cytuje mniej więcej:"chwila ktora trwa moze byc ostatnia z twoich chwil...". Początek refrenu jest pewny, a później już gorzej z moją pamięcią.
Z góry dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak możesz to wrzuć na serwer i daj linka...może być dobry kawałek bo Markus ma dobre Remixy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
dzięki Da Bartek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
przejmujący utwór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiście polecam, żeby nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />