|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Kerber zagonila plugomaniaczke do pluga. Podobno miala w drugim secie *5-2 40-0  powaznie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Kerber zagonila plugomaniaczke do pluga. Podobno miala w drugim secie *5-2 40-0  powaznie?  ciekawe jaki kurs na seta kerbera byl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
alez niespodzianka wyjec odpadl  bravo kerber zapytaj lepiej starej jak wyła na porodowce jak takiego pajaca rodzila  jechac na rodzicow, konkretnie musisz miec zyebany gar  naucz sie lepiej czytac ze zrozumieniem bo tu nigdzie nie obrazilem twojej matki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2016
Posty: 88 |
Przykładowo gram przed meczem na zawodnika A lay po kursie 10. W czasie meczu zawodnik A przegrywa i kurs back na zawodnika A rośnie na 19. Więc gram back po kursie 19 i robię green booka i zarabiam około 90% stawki minus prowizja jaką zagrałem początkowo na lay?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Przecież szczur nic tutaj nie gra. Rao ograł Feda przed AO Stana tutaj jest w dobrej formie. Ale to jednak Andy Murray. Zresztą ja bym nie powiedział, że nic nie gra. Raczej, że nie miał prawdziwej okazji się wykazać. Najłatwiejszą drabinkę miał. @1.5 nie będzie. Ni chuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Przykładowo gram przed meczem na zawodnika A lay po kursie 10. W czasie meczu zawodnik A przegrywa i kurs back na zawodnika A rośnie na 19. Więc gram back po kursie 19 i robię green booka i zarabiam około 90% stawki minus prowizja jaką zagrałem początkowo na lay? gdzie ty tu greena widzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
to juz na over 3,5 bedzie lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Przykładowo gram przed meczem na zawodnika A lay po kursie 10. W czasie meczu zawodnik A przegrywa i kurs back na zawodnika A rośnie na 19. Więc gram back po kursie 19 i robię green booka i zarabiam około 90% stawki minus prowizja jaką zagrałem początkowo na lay? gdzie ty tu greena widzisz sorka green bedzie na poziomie niecalych 50 porcent minus oplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2016
Posty: 88 |
tak wlasnie czytam po forum i wychodzi 47 procent, juz rozumiem dz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Brianti niezle juz po 1,04 byla
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pliskova/Goerges level trolling - mialy 40-0* na *2-1, a teraz jest *1-4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pliskova/Goerges level trolling - mialy 40-0* na *2-1, a teraz jest *1-4  Jednak prawie *2-1 => 1-6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Witam Szanowne Grono  Ugra Isia seta ? jak myślicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Witam Szanowne Grono  Ugra Isia seta ? jak myślicie ? pytanie czy Serena przegra seta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
alez niespodzianka wyjec odpadl  bravo kerber zapytaj lepiej starej jak wyła na porodowce jak takiego pajaca rodzila  jechac na rodzicow, konkretnie musisz miec zyebany gar  naucz sie lepiej czytac ze zrozumieniem bo tu nigdzie nie obrazilem twojej matki najlepiej nie cytuj moich postow, ja na twoje wypociny(jesli mnie one osobiscie nie dotycza) mam wy.pierdolone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Mitu @7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
NanekHKS z Ciebie to typowy Polaczek cebulaczek ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak glupi to niech sponsoruje buka  po pierwsze gdzie tu widzisz ze to bylo do ciebie po drugie nie musisz za mnie rozliczyc tego co podalem bo sam mam jaja i sam rozlicze nawet jesli to bylo nietrafione po trzecie... a zachowam dla siebie tak bedzie lepiej  No nie widzę do czego/kogo mogłeś nawiązać z tym wpisem patrząc na to co było napisane wcześniej. Jeśli nie do mnie (chociaż nie wydaje mnie się bo był tylko jeden wpis o ustawianych meczach) to sorry. Natomiast co do rozliczania to nie to było moim celem. Było to konsekwencją tego co napisałem wcześniej. A co do ostatniego to ja również zachowam pewne rzeczy dla siebie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka