Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 42 z 43 1 2 40 41 42 43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
baku wyszło z 18-22 na 23-22 + piłka w górze i wjebały 23-25 no kur...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
******/f32/liga-mistrzow-2015-2016-a-126496-5.html boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Sytuacja ekipy z Berlina w grupie jest trudna - aby awansować z niej do dalszej fazy potrzebują 2 zwycięstw zarówno z Biełgorodem jak i na wyjeździe z Arkassporem co według mnie jest mało realne.

W drużynie gospodarzy nadal brakuje kontuzjowanego Roberta Kromma, który wnosił do drużyny bardzo wiele. Wyjściowa szóstka ekipy z Berlina zapewne będzie taka sama jak ta z ostatniego meczu ligowym przeciwko Coburgowi: na rozegraniu Kuhner, środkowi Le Goff-Kmet para przyjmujących Lotman-Schott w ataku Australijczyk Caroll oraz na pozycji libero Erik Shoji.

Słabo zarówno w przyjęciu jak i w ataku spisuje się Lotman (w ligowym meczu 7/20 w ataku i 41% w przyjęciu) większość piłek przyjmował Schott, który zanotował 64% w tym elemencie.

Na słabą ligę niemiecką taki skład wystarcza by mieć bilans 11-0 oraz raptem 5 straconych setów. W LM wygrali tylko 2 mecze z bułgarskim outsiderem Markiem Dupnitsą.

Ekipa z Biełgorodu przyjeżdża do Berlina w praktycznie tym samym zestawieniu (za Baranowa w 12-tce pojawił się libero Bragin) w jakim przystąpili do ligowego spotkania z Kuzbassem. Wyjściowa "szóstka": rozegranie Antipkin, przyjmujący Krasikov-Ivović środkowi Muserskiy-Smolyar w ataku Danilov a na pozycji libero Martynyuk. Ta szóstka powinna pojawić się również dziś od początku meczu.

Kurs na wygraną Berlina systematycznie spadał jednak nie sądzę by byli dziś w stanie pokonać rosyjską ekipę, która, za wyjątkiem Tietiuchina, przyjeżdża w najsilniejszym składzie. Ciężko też twierdzić, że Biełgorod odpuści dzisiejszy mecz mając praktycznie już pewne 1 miejsce w grupie (mecz na własnym parkiecie z Dupnitsą będzie formalnością). Liczę, że podejdą do tego meczu z pełnym zaangażowaniem. Głównym atutem przyjezdnych jest mocna zagrywka, z którą czy to Lotman czy Schott będą mieć spore problemy. Jeden ugrany set to max w mojej ocenie na co stać będzie gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Trefl walczy.. aplauz

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Trefl o wlos od zwyciestwa z Modena kopara

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Nikic aut i sensacja staje sie faktem aplauz ale dzis tasiemek polecialo do kosza.. fiu fiu

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
aplauz hura

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Impel odpadl... grin

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by iti
Impel odpadl... grin
awansowal

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by iti
Impel odpadl... grin
awansowal
lol. jednak nie laugh
najpierw licza sie wygrane a nie pkt?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Tez sie zdziwilem, ze pierw wygrane mecze, bo bylem pewien, ze punkty laugh Mialy 6-2 w tb, sa same sobie winne laugh Nikt nie wspomni o ich frajerstwie, bo pilkarze reczni dali dupy jeszcze bardziej tongue

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
z 6-2 frajersko zrobily 6-7 laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by iti
Tez sie zdziwilem, ze pierw wygrane mecze, bo bylem pewien, ze punkty laugh Mialy 6-2 w tb, sa same sobie winne laugh Nikt nie wspomni o ich frajerstwie, bo pilkarze reczni dali dupy jeszcze bardziej tongue
nigdy przenigdy w zcyiu nie wpadlbym na to, ze najpierw licza sie zwyciestwa a dopiero pozniej liczba pkt. kto to kurw... wymyslil?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
FF siatkarzy w Arenie Kraków smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kraków robi furore z arena smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by hallik
Originally Posted by iti
Tez sie zdziwilem, ze pierw wygrane mecze, bo bylem pewien, ze punkty laugh Mialy 6-2 w tb, sa same sobie winne laugh Nikt nie wspomni o ich frajerstwie, bo pilkarze reczni dali dupy jeszcze bardziej tongue
nigdy przenigdy w zcyiu nie wpadlbym na to, ze najpierw licza sie zwyciestwa a dopiero pozniej liczba pkt. kto to kurw... wymyslil?
To bez roznicy, Wroclaw mial los w swoich rekach, a jednak daly dupy po calosci - same sa sobie winne, znaly zasady, znaly wynik drugiego meczu tej grupy.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
nie no jasna sprawa, ta zasada obowiazuje juz jakis czas, ale szczerze mowiac dopiero wczoraj sie o niej dowiedzialem. druzyna z mniejsza iloscia pkt. jest przed druzyna z wieksza iloscia.. nie no to jakis absurd smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
od kiedy bedzie mozna kupic bilety na Final Four w krakowie?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by bazyl
od kiedy bedzie mozna kupic bilety na Final Four w krakowie?

nic nie jest powiedziane na ten temat , ale na forum kibiców mówi się o rozpoczęciu sprzedaży w drugiej połowie lutego

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Swoja droga wyglada na to, ze Zenit moze miec az do finalu polska droge grin Lotos, Skra, Resovia i ktos z wloskich grin

Strona 42 z 43 1 2 40 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, bukma, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 911 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1