|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
baku wyszło z 18-22 na 23-22 + piłka w górze i wjebały 23-25 no kur...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
******/ f32/liga-mistrzow-2015-2016-a-126496-5.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Sytuacja ekipy z Berlina w grupie jest trudna - aby awansować z niej do dalszej fazy potrzebują 2 zwycięstw zarówno z Biełgorodem jak i na wyjeździe z Arkassporem co według mnie jest mało realne.
W drużynie gospodarzy nadal brakuje kontuzjowanego Roberta Kromma, który wnosił do drużyny bardzo wiele. Wyjściowa szóstka ekipy z Berlina zapewne będzie taka sama jak ta z ostatniego meczu ligowym przeciwko Coburgowi: na rozegraniu Kuhner, środkowi Le Goff-Kmet para przyjmujących Lotman-Schott w ataku Australijczyk Caroll oraz na pozycji libero Erik Shoji.
Słabo zarówno w przyjęciu jak i w ataku spisuje się Lotman (w ligowym meczu 7/20 w ataku i 41% w przyjęciu) większość piłek przyjmował Schott, który zanotował 64% w tym elemencie.
Na słabą ligę niemiecką taki skład wystarcza by mieć bilans 11-0 oraz raptem 5 straconych setów. W LM wygrali tylko 2 mecze z bułgarskim outsiderem Markiem Dupnitsą.
Ekipa z Biełgorodu przyjeżdża do Berlina w praktycznie tym samym zestawieniu (za Baranowa w 12-tce pojawił się libero Bragin) w jakim przystąpili do ligowego spotkania z Kuzbassem. Wyjściowa "szóstka": rozegranie Antipkin, przyjmujący Krasikov-Ivović środkowi Muserskiy-Smolyar w ataku Danilov a na pozycji libero Martynyuk. Ta szóstka powinna pojawić się również dziś od początku meczu.
Kurs na wygraną Berlina systematycznie spadał jednak nie sądzę by byli dziś w stanie pokonać rosyjską ekipę, która, za wyjątkiem Tietiuchina, przyjeżdża w najsilniejszym składzie. Ciężko też twierdzić, że Biełgorod odpuści dzisiejszy mecz mając praktycznie już pewne 1 miejsce w grupie (mecz na własnym parkiecie z Dupnitsą będzie formalnością). Liczę, że podejdą do tego meczu z pełnym zaangażowaniem. Głównym atutem przyjezdnych jest mocna zagrywka, z którą czy to Lotman czy Schott będą mieć spore problemy. Jeden ugrany set to max w mojej ocenie na co stać będzie gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Trefl walczy.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Trefl o wlos od zwyciestwa z Modena 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Nikic aut i sensacja staje sie faktem  ale dzis tasiemek polecialo do kosza.. fiu fiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Impel odpadl... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Impel odpadl...  awansowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Impel odpadl...  awansowal lol. jednak nie  najpierw licza sie wygrane a nie pkt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tez sie zdziwilem, ze pierw wygrane mecze, bo bylem pewien, ze punkty  Mialy 6-2 w tb, sa same sobie winne  Nikt nie wspomni o ich frajerstwie, bo pilkarze reczni dali dupy jeszcze bardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
z 6-2 frajersko zrobily 6-7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Tez sie zdziwilem, ze pierw wygrane mecze, bo bylem pewien, ze punkty  Mialy 6-2 w tb, sa same sobie winne  Nikt nie wspomni o ich frajerstwie, bo pilkarze reczni dali dupy jeszcze bardziej  nigdy przenigdy w zcyiu nie wpadlbym na to, ze najpierw licza sie zwyciestwa a dopiero pozniej liczba pkt. kto to kurw... wymyslil?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
FF siatkarzy w Arenie Kraków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kraków robi furore z arena 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tez sie zdziwilem, ze pierw wygrane mecze, bo bylem pewien, ze punkty  Mialy 6-2 w tb, sa same sobie winne  Nikt nie wspomni o ich frajerstwie, bo pilkarze reczni dali dupy jeszcze bardziej  nigdy przenigdy w zcyiu nie wpadlbym na to, ze najpierw licza sie zwyciestwa a dopiero pozniej liczba pkt. kto to kurw... wymyslil? To bez roznicy, Wroclaw mial los w swoich rekach, a jednak daly dupy po calosci - same sa sobie winne, znaly zasady, znaly wynik drugiego meczu tej grupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
nie no jasna sprawa, ta zasada obowiazuje juz jakis czas, ale szczerze mowiac dopiero wczoraj sie o niej dowiedzialem. druzyna z mniejsza iloscia pkt. jest przed druzyna z wieksza iloscia.. nie no to jakis absurd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
od kiedy bedzie mozna kupic bilety na Final Four w krakowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
od kiedy bedzie mozna kupic bilety na Final Four w krakowie? nic nie jest powiedziane na ten temat , ale na forum kibiców mówi się o rozpoczęciu sprzedaży w drugiej połowie lutego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Swoja droga wyglada na to, ze Zenit moze miec az do finalu polska droge  Lotos, Skra, Resovia i ktos z wloskich 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|