|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pan profesor Daniel Nestor  Radzio co roku mówi , ze to już ostatni rok, ostatni szlem, a nie moze powiedziec dość , US z Hindusem , tutaj z Nestorem idzie na kolejny tutuł Radzio sobie jeszcze machnie deblowego Wielkiego Szlema 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Radzio jaki refleks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pokpili sprawe, szykuje sie trzeci set.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tak pytam, bo szczerze powiedziawszy sam whisky nie pijam, a dostałem kiedyś i stoi mi w domu. Mogę Ci wysłać  Sprawdziłem i widzę, że to jakaś lepsza wersja  Także na pewno byłby to ukłon z twojej strony bo (przynajmniej) cenowo jest to wyższa półka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Gość cały czas gada o mężu, jakiś pederasta czy co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Nr zakladu Data / Czas Zakłady Typ Kurs Wynik 58210 29.01.2016 - 09:30 Raonic M. - Murray A. - dokładny wynik
Tenis, ATP, Australian Open singiel (k. twarde) 2:3 6.00 2:3ok 19035 30.01.2016 - 09:30 Williams S. - Kerber A. - dokładny wynik
Tenis, WTA, Australian Open singiel (k. twarde) 1:2 8.00 1:2ok Rodzaj zakładu: AKO Data zawarcia: 28.01.2016 - 09:22 Współ. proc.: 0.88 Numer kuponu: 310 281 604 797 233 737 Kurs ogólny: 48.00 Stawka: 25.00 zł Wygrana: 1056.00 zł ok twój?  Nie :), ale wkleić warto , bo zawsze jakiś "Pan Józef" ma swój dzień chwały Nie, to nie mój 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
W dzisiejszej erze męskiego 4 szlemy, ciężko będzie, chyba ze jakis absolutny cyborg za parę lat się objawi. Djoko rok temu 3 szlemy i we wszystkich byl finałach czyli kurs @5 na finały value , 12 również na 4 winy w totomixie było nawet 15 na komplet zwycięstw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
W dzisiejszej erze męskiego 4 szlemy, ciężko będzie, chyba ze jakis absolutny cyborg za parę lat się objawi. Djoko rok temu 3 szlemy i we wszystkich byl finałach czyli kurs @5 na finały value , 12 również na 4 winy w totomixie było nawet 15 na komplet zwycięstw  a w necie max @9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
W dzisiejszej erze męskiego 4 szlemy, ciężko będzie, chyba ze jakis absolutny cyborg za parę lat się objawi. Djoko rok temu 3 szlemy i we wszystkich byl finałach czyli kurs @5 na finały value , 12 również na 4 winy w totomixie było nawet 15 na komplet zwycięstw  a w necie max @9 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Oglada ktos final debla? Nestor popisal sie paroma swietnymi zagraniami jak Murray serwowal na mecz i jest 5-5  Radek upolowal tez na returnie Nestora  Fajny mecz, godny finalu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Zgadza sie, finaly wyjatkowo ciekawe w tym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Poziom godny finału, ale teraz chyba już skończą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
W dzisiejszej erze męskiego 4 szlemy, ciężko będzie, chyba ze jakis absolutny cyborg za parę lat się objawi. Djoko rok temu 3 szlemy i we wszystkich byl finałach czyli kurs @5 na finały value , 12 również na 4 winy w totomixie było nawet 15 na komplet zwycięstw  a w necie max @9 raczej przeciętne value grając przed każdym szlemem wychodzi minimum 15 (1.9 x 2 x 2.1 x 2 - w zależności od buka) + mamy opcję ingerowania w zakład w trakcie sezonu nie mówiąc już jeśli grać Djoka w każdym meczu w każdym kolejnym szlemie (czyli 24 mecze), co przy ewentualnym kreczu nas jeszcze dodatkowo zabezpiecza. Wówczas kurs kręci się na miękko koło @ 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Przy procencie składanym te 12 czy 15 w ziemniakach to słaby biznes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
grając przed każdym szlemem wychodzi minimum 15 (1.9 x 2 x 2.1 x 2 - w zależności od buka) + mamy opcję ingerowania w zakład w trakcie sezonu nie mówiąc już jeśli grać Djoka w każdym meczu w każdym kolejnym szlemie (czyli 24 mecze), co przy ewentualnym kreczu nas jeszcze dodatkowo zabezpiecza. Wówczas kurs kręci się na miękko koło @ 20  Ale przeciez ja nie ograniczam się do samego typu. Grałem over chunga w pierwszym meczu i na Djoka z fedem i planuję na Djoka z murkiem przy dobrym kursie . Więc tak czy tak powiększam kapitał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633 |
angie nauczy serene grac w finale Ta, wjedzie do Puszczykowa ze Szlemem  Jak to ? Przeciez ja mam Konte
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
szopen wycofal sie z turnieju w montpelier. tzn ze czas pozegnac sie z 100 ATP. teraz bedzie mogł liczyc na rozstawienie w challengerach  . Co za dziad z jj. CS mu w glowie tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jerzy kontuzje niech wyleczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
szopen wycofal sie z turnieju w montpelier. tzn ze czas pozegnac sie z 100 ATP. teraz bedzie mogł liczyc na rozstawienie w challengerach  . Co za dziad z jj. CS mu w glowie tylko Zgadza się u Jurka obecnie priorytetem jest streamowanie jak gierczy w CS niż jakiś tanis.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|