|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
co to za promocja na dzisz ze St.Etienne na awayu chodzi po 3.70 ? Bardziej na X wyglada  ale to bylby juz ich 5 remis pod rzad z rzędu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
co to za promocja na dzisz ze St.Etienne na awayu chodzi po 3.70 ? Bardziej na X wyglada  ale to bylby juz ich 5 remis pod rzad z rzędu  Oj tam, oj tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
co to za promocja na dzisz ze St.Etienne na awayu chodzi po 3.70 ? Bardziej na X wyglada  ale to bylby juz ich 5 remis pod rzad z rzędu  Oj tam, oj tam  wężykiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To już rozumiem, dlaczego Analityk tak mnie zjebał za ten żart z chałupo. On to wszystko na poważnie. Jak ten korporacyjny szczur. Bleeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
To już rozumiem, dlaczego Analityk tak mnie zjebał za ten żart z chałupo. On to wszystko na poważnie. Jak ten korporacyjny szczur. Bleeee  @quincy a co Ty masz do korpo? nie przeszedles kwali?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Akhu .... Inter ma jakis plan awaryjny na odejscie Samira H. ? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu .... Inter ma jakis plan awaryjny na odejscie Samira H. ? ? przedłużył do 2019, teraz na niego nikogo nie stać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Akhu .... Inter ma jakis plan awaryjny na odejscie Samira H. ? ? przedłużył do 2019, teraz na niego nikogo nie stać   dzieki za odp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
To już rozumiem, dlaczego Analityk tak mnie zjebał za ten żart z chałupo. On to wszystko na poważnie. Jak ten korporacyjny szczur. Bleeee  quincy nie brnij, nie zartowałes, podłapałes temat że biczu i fechu stwierdzili ze zartowales, ale to nie byl zart i dobrze o tym wiesz moja firma dopiero sie robi korpo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
tuco by powiedział: tight tight 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
betsyf gnoje wyplacac mi kase ile mozna czekac do chuja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
betsyf gnoje wyplacac mi kase ile mozna czekac do chuja dopóki nie osiągniesz pełnoletności to wypłata zawieszona zostaje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
skonczysz jak Arsenal zawsze 4 ale powodzenia  Może też zacząć robić najlepsze pierogi w Polsce, w każdym razie możliwości na podium ma wiele. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
hmmm za dobra cene moge sprzedaz ten interes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
hmmm za dobra cene moge sprzedaz ten interes  jestem zainteresowany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To już rozumiem, dlaczego Analityk tak mnie zjebał za ten żart z chałupo. On to wszystko na poważnie. Jak ten korporacyjny szczur. Bleeee  quincy nie brnij, nie zartowałes, podłapałes temat że biczu i fechu stwierdzili ze zartowales, ale to nie byl zart i dobrze o tym wiesz moja firma dopiero sie robi korpo Chłopie, jeszcze jako analityk chełpiłeś się tym z pół roku, że jesteś taki zajebisty, że zarobiłeś tyle i tyle na obczyźnie i że srasz na tych co mają kredyty. No to kurwa nie sposób zapamiętać takich wypocin i później z nich się po prostu śmiać. Połowa forum jedzie po Tobie jak po burej suce a Ty nadal wszystkim wciskasz, że deszcz pada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To już rozumiem, dlaczego Analityk tak mnie zjebał za ten żart z chałupo. On to wszystko na poważnie. Jak ten korporacyjny szczur. Bleeee  @quincy a co Ty masz do korpo? nie przeszedles kwali? Do korporacji właściwie nic nie mam, bo nie mam z nimi styczności i prawdopodobnie nigdy mieć nie będę (z wyboru). Ale już korporacyjnych szczurów co to do wszystkiego po trupach brną to... brzydzę się takimi i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Djurgarden @ 4,33 po letki plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Juve następny mecz wyjazd do Frosinone. Na bts jest @2,20-2,49 czyli na golika będzie minimum jakieś 2,10. I to od razu idzie, burbon zanotuj proszę  2.1 jest Fortuna @2,25 e-toto @1,80 Milenium @1,95 sts @2,00 pinek @2,21 unipet @2,06 GB @2,25 SB @2,15 Betano @2,08 Na innym spotkaniu sprawdziłem i właśnie GB i Pinek mają najlepsze kursy na te zdarzenia. Z naziemnych Fortuna ma najlepsze kursy. Szkoda, że Pinek nie ma możliwości ako z tych zdarzeń. Tylko w singlach. W Gamebookers normalnie można grać, nie ma ograniczeń w PL?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|