Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
lupus: nie znalazlem, a jak u ciebie? caly czas jestes czlowiekiem o szerokim lecz krotkim karku? solarka codziennie czy co drugi dzien? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> spelnieles juz ktoras ze swoich internetowych grozb? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na solarke nie chodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bo to pedalskie...

A co do karku to jest ok, mam koszule z kolnierzykiem lekko ponad 40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ma ktoś numer gg do naszego mistrza? Chętnie bym pograł typy z opisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Ja
1. kolesie z forum mecz.pl strasznie sie z ciebie nabijaja ale nie widzialem jakichs konkretow o co wam poszlo

jestes?
Eugeniusz Ustawka
jestem pisze z 60 osób naraz juz odpoowiadam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Quote
Eugeniusz Ustawka
1. nie znam tego forum i nie wiem co to za ludzie

ta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Ma ktoś numer gg do naszego mistrza? Chętnie bym pograł typy z opisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Opis tylko dla znajomych?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
Ma ktoś numer gg do naszego mistrza? Chętnie bym pograł typy z opisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Opis tylko dla znajomych?

to by sie mijalo z celem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Mam zablokowany dostep do tych elitarnych typow no i moj dostep do typow skrocil sie z 92 dni do 0 - czyzby jakis 'zyczliwy' mu o tym doniosl a moze to czysty przypadek? Na szczescie rano przezornie skopiowalem archiwum - wszak zapiski moga byc bezcenne i kryc w sobie tajemnice wiecznej mlodosci, wehikula czasu i kamienia filozoficznego razem wzietych?
Za swoj bilecik jednak zaplacilem - przypomnijcie mi jak jest to moze czy on ma REGON i NIP?? Bo gdybym sie dowiedzial ze zablokowal mnie celowo czeka go zmiana adresu strony i kilka innych niespodzianek....nieeee powiedzcie mi ze to nie prawda nie chce spiskowac przeciwko jedynie slusznym typom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Że co?

Pewnie ma na liście kontaktów tylko tych, którzy wykupili abonament. Co za tym idzie tylko oni widzą jego opis (jeżeli ma opis tylko dla znajomych). Chyba, że to reklama jest ten jego opis. Wtedy mijałoby się z celem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Że co?

Pewnie ma na liście kontaktów tylko tych, którzy wykupili abonament. Co za tym idzie tylko oni widzą jego opis (jeżeli ma opis tylko dla znajomych). Chyba, że to reklama jest ten jego opis. Wtedy mijałoby się z celem.

Dla wszytkich ma.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Eugeniusz nie reaguje - moze GregVeB ostrzeglbys tez kumpla ze nie wie co mu grozi w takim wypadku - wytlumacz mu co to jest NIP, REGON, zgloszenie dzialalnosci gospodarczej, ZUS, Urzad Skarbowy - no i nie zapominajmy o prokuraturze - polecam lekture kodeksu karnego, w szczegolnosci artykuly o oszustwie - jesli dalej nie bedzie odpowiedzi od Eugeniusza - a daje mu czas na to dzis do 22-giej to poniedzialek bedzie dosc pracowity - powiadomione zostana pewne instytucje ktore powinny zadzialac dosc szybko i skutecznie w takich sprawach - wszak tu chodzi o podatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - tak ze lepiej dla gienka bedzie jesli do dzis upora sie z 'awaria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />' - a podatki nalezy placic prawda?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
stary nie ośmieszaj sie, bo nie wsadza go za 50 czy 70 zł, a sam możesz i sobie narobić problemów bo na podstawie kliku typów wyciągasz oskarżenie że cie oszukał, zamknął ci konto bo nie dotzrymałes warunków regulaminu

jaki NIP, REGON, pzrecież napeno wpłacałes na konto prywatne a nie na Firme

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Jak to mowia 'uderz w stol a noRZyce sie odezwa' - widac to nie Greg donosil ale kto inny - kolego tolku kolega Eugeniusz prowadzi niezarejestrowana dzialalnosc gospodarcza de facto, nie chodzi tu o glupie 70 zl ale o przestepstwo skarbowe (jak mi sie bedzie chcialo poszukam odpowiednie paragrafy), a to podpada pod kodeks karny, z sankcjami grzywny i pozbawienia wolnosci wlacznie. polecam tematy o platnych typach ktore jakos dziwnie podejrzewam doskonale znasz - REGON i NIP jest jak najbardziej potrzebny, a podejrzewam ze Eugeniusz nie bedzie potrafil sie nim wykazac...
Moze wskazesz mi ktory punkt 'regulaminu' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zlamalem jeszcze zeby Cie tak juz pograzyc ostatecznie.
Mam PW od kilku osob z pelnym poparciem, ktore Eugeniusz straszyl procesem o znieskawienie - jaki 'CHonorowy ten gosc jest'
PS - Gienek czekam do 23.00 dzis na odblok - inaczej bieda bedzie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Eugeniusz Ustawka oszustem? Nie chce podzielic sie typami z Toba pomimo ze zaplaciles? Jestem w szoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zrob to co masz zrobic, odnosnie donosicieli do gienka to jest ich kilku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak Gienek ma strone w PL to spokojnie dasz rade jak bedzie podskakiwal i nie udostepni Ci typow za ktore zaplaciles.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
moze GregVeB ostrzeglbys tez kumpla

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
Eugeniusz Ustawka oszustem? Nie chce podzielic sie typami z Toba pomimo ze zaplaciles? Jestem w szoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zrob to co masz zrobic, odnosnie donosicieli do gienka to jest ich kilku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak Gienek ma strone w PL to spokojnie dasz rade jak bedzie podskakiwal i nie udostepni Ci typow za ktore zaplaciles.

No wlasnie Exp przypomniales mi o administratorze strony jeszcze oprocz tych rozlicznych instytucji, ktore wymienilem


PS 2 - Gienek zostalo jakies 14 godzin....

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Eugeniusz Ustawka oszustem? Nie chce podzielic sie typami z Toba pomimo ze zaplaciles? Jestem w szoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pewnie zamknął bude na weekend i poleciał na Karaiby.
Wróci ,ustawi cos ,odblokuje konta i szmal popłynie szeroka rzeką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Swoja droga Gienekmi sie podoba.
Nie ślęczy ,jak niektórzy, 24 godziny na dobę przy "analizach" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ,ceni sobie luz,relaks ,wypoczynek ,dobrą zabawę.
Fajny z niego herbatnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Ktos mi moze wytlumaczyc co to za jeden ten GregWeb - bardzo czesto widac jego posty w tematach dotyczacych platnych typow - natrafilem nawet na slad jego powiazan z Gianluca Comotto - byl przez pewien czas lacznikiem z tym userem - o co tam chodzilo?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Ktos mi moze wytlumaczyc co to za jeden ten GregWeb - bardzo czesto widac jego posty w tematach dotyczacych platnych typow - natrafilem nawet na slad jego powiazan z Gianluca Comotto - byl przez pewien czas lacznikiem z tym userem - o co tam chodzilo?

To jego kumpel.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Coraz to smieszniej jest, to forum zdecydowanie sie zmienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

hmm nie chcę tutaj sie jakos strasznie odcinac od Comotto, ale kumpli to ja mam w realu, a lupus ma tylko tych internetowych z powodu zbyt szerokiego karku i zbyt slabego wyniku z matury dlatego tak skacze z tym kumplem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

łączy mnie z Comotto jedynie chec zarabiania jak najwieszkych pieniedzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dla mnie eot

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Co ty masz do mojego karku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Skoncz juz, bo jestes nudny, mowisz nieprawde i nie prowokuj, bo dobrze wiesz co za to grozi.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1