|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
popieram devastatora, z takimi smieciami trzxeba krotko (ps. poinformujcie lepiej reporterow FAKTU !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jest takie powiedzenie: Nie tykaj gówna bo śmierdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jest takie powiedzenie: Nie tykaj gówna bo śmierdzi. W wolnym tłumaczeniu......trzymaj się jak najdalej od handlarzy płatnymi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Swoja droga to czas już stworzyć tego badziewia i poprzyklejac w poszczególnych działach ,żeby kazdy user mógł się zapoznać z kwiatem tego "biznesu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
edit: miało być :
"......stworzyć CZARNĄ LISTĘ tego badziewia"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
to będzie trudne, bo wszyscy ci "typerzy" szybciej zmieniają strony i nicki niż ktokolwiek będzie w stanie to uaktualniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
popieram devastatora, z takimi smieciami trzxeba krotko (ps. poinformujcie lepiej reporterow FAKTU !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niezly pomysl, oni to bankowo beda dzialac, opisz problem, fakt lubi byc pierwszy w PL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Odnosnie platnych typerow, to bylo ich tutaj kilku, wrzucali swoje bilanse, ale typow ich nikt nie widzial przed rozpoczeciem zdarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
to będzie trudne, bo wszyscy ci "typerzy" szybciej zmieniają strony i nicki niż ktokolwiek będzie w stanie to uaktualniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bzyku ,ja wierze w naszych userów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lista winna znajdować sie w pierwszym poscie tematu. Pod spodem userzy podaja (tak to nazwijmy) uaktualnienia ,np. "Sęp zmienił nick na Hefajstos ,a adres jego nowej strony to....". Uaktualnienie ,po sprawdzeniu ,zostaje dodane do listy (1 post) ,resztę postówusuwamy. Czyli ....robimy tak samo jak w temacie z ostrzeżeniami. Pytanie czy taka lista nie stanie sie bezpłatna reklamówką ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No cóz ,naiwnych nie sieją ,kto bedzie chciał i tak znajdzie kontakt z handlarzami ,a wielu zostanie zawczasu ostrzeżonych i ten argument chyba przeważa. Jeszcze raz zaznaczam ,ze to ma być lista OSZUSTÓW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8 |
Hej Wam
zastanówcie sie co piszecie bo widze ze niektózy tu chyba mają po 11 lat i nie zdaja sobie sprawy co wogóle piszą.
Tą stronę toto27 znam od dawna, grałam kiedyś z tym człowiekiem i teraz od miesiąca gram ponownie.
Z tego co widziałam grał przedwczoraj Hartberg za 3,00 i nie weszło ale grał też Atvidabergs za 3,60 wygrał, Tranmere za 2,10 też trafił oraz Reims 1,95 tez trafił.
Troche dziwne jest to ze czepaicie sie go bo nie trafił Rosji, a czy WY tarfiacie 100% meczy? watpliwa sprawa.
Wczoraj dostałam na jego stronie takie mecze:
Wolwerhampton 3,30 2/10 trafił
odense+manisaspor 2,88 2/10 trafił
feyenoord 1,77 6/10 trafił
alkmaar 1,72 4/10 trafił
politechnika(rumunia) 3,80 2/10 pudło
lyngby 3,00 2/10 pudło
Midtjylland 2,00 3/10 trafił
policzcie sobie ile jest na + dla slabo liczących powiem ze 14,74j !!!!
Popatrzcie sobie na jego gg [0 700 zadzwon] nie ma go teraz ale ma opis i pomyślcie troche.
Piszecie ze on ma ustawki, znam kolesia z rok i nigdy nie pisał ze ma jakiekolwiek ustawki.
jakis lord zaczyna go starszyc bo nie trafił jednego meczu, ludzie opamietajcie sie i zastanówcie to nie boli, koles wygrywa i smieje sie z was a widze ze ciagle te same osoby go tu krytykują PO CO? zazdroscicie mu? no chyba ze tak to nasza narodowa cecha, jak np Experto ma wiedze któej my nie mamy to tzreba go szybko wysmiac, załosne a jednak prawdziwe.
pa pa pa
Last edited by Experto; 11/09/2006 22:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
czy WY tarfiacie 100% meczy? watpliwa sprawa. My trafiamy 200% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8 |
to będzie trudne, bo wszyscy ci "typerzy" szybciej zmieniają strony i nicki niż ktokolwiek będzie w stanie to uaktualniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bzyku ,ja wierze w naszych userów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lista winna znajdować sie w pierwszym poscie tematu. Pod spodem userzy podaja (tak to nazwijmy) uaktualnienia ,np. "Sęp zmienił nick na Hefajstos ,a adres jego nowej strony to....". Uaktualnienie ,po sprawdzeniu ,zostaje dodane do listy (1 post) ,resztę postówusuwamy. Czyli ....robimy tak samo jak w temacie z ostrzeżeniami. Pytanie czy taka lista nie stanie sie bezpłatna reklamówką ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No cóz ,naiwnych nie sieją ,kto bedzie chciał i tak znajdzie kontakt z handlarzami ,a wielu zostanie zawczasu ostrzeżonych i ten argument chyba przeważa. Jeszcze raz zaznaczam ,ze to ma być lista OSZUSTÓW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> amkwish jestes moderatorem, zastanów sie co za liste chcesz zrobic, jeśli masz 100% dowody to prosze bardzo inaczej moze byc to tylko pomówienie i skrzywdzenie niewinnej osoby, sam wiesz ze ludzie rózne rzeczy pisza na forach tez na Ciebie i ja nie wierze np w to że Ares twierdzi ze jestes oszustem, czy na takiej podstawie moze on na swoim forum napisac ze amkwish to oszust? pomyślcie pa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8 |
czy WY tarfiacie 100% meczy? watpliwa sprawa. My trafiamy 200% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a takie osoby zanizające drastycznie poziom tego forum powinny dostac klapsa tak na miesiac to by pomyslały co piszą, zaraz znajde Twoj temat i zobacze czy taki chojrak z Ciebie kolego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ooo! agusia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8 |
popieram devastatora, z takimi smieciami trzxeba krotko (ps. poinformujcie lepiej reporterow FAKTU !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) a czy ten dzieciak nie układał rymowanek żeby dostać 1000zł? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> brawo chłopczyku, gdzie Twoja mama? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 8 |
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie z tego co rozmawiałam z toto dzis na gadu to dał ci ponoc wczoraj po złości na gg ajax+groningen za 10/10 niestety ci weszło, tego nie piszesz? juz go zastrzeliłęś? powymieniaj co mu zrobisz jak go złapiesz hihi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
słuchaj Iza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakoś dziwnie śmierdzi mi twój styl pisania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jest zabójczo podobny do stylu ROBERTO vel Eugeniusza vel toto27 vel ch.. wie kogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I prosze Cie , nie opowiadaj takich pierdół kobieto, nie trzyma się to kupy. Miałem sie nie wypowiadać w tym temacie , ale zrobiłem wyjątek.
P.S. Zakładam płatne typy , ustawki z koszykówki , mecze Euroligowe i puchar ULEB. Płatność? 100 Euro miesięcznie, będzie to jakieś 400-1895j miesięcznie zysku. Wiadomość Priv
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ludzie , to nie jest wina tego 'biznesmena' że ludzie bezgranicznie mu wierzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Heja bananaaaaa , daje każdemu darmowe typy przez 2 godzinyyyyy zapraszam na privvvvv , 15. października o 18.00 !!!!!!!!
Go Go Go , jedyne 100 Euro za miesiąc
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ooo! agusia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> to istny atak klonow 'gram u eugeniusza i w koncu zarabiam' 'gram u aresa i wyszedlem na plus' 'razem z rafterem typujemy remisy w tenisie i do przodu' Co ciekawe te cytaty byly na tym forum pisane przez userow dopiero zarejestrowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przypadek? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Najlepszy text jest taki: 'przegladam to forum od dluzszego czasu, ale dopiero teraz sie zarejestrowalem aby napisac prawde' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Lord rob swoje w sprawie gienka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Experto napisal kilka slow w celu wyjasnienia za co za chwile stad wylecisz. Dam Ci szanse, wyluzuj, pomysl dwa razy zanik zaczniesz cytowac polowe forum, moze melise sobie zaparz, nie wiem, zrob cokolwiek jesli nie chcesz sprowokowac darmowej wylotki. Jesli dotrze powyzsze to zapraszam do uczesnictwa w zyciu forum, jesli nie dotrze, zegnam Pania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
[color:"red"] ale sobie ort strzelilem:] [/color]
Last edited by Biszop; 11/09/2006 17:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
popieram devastatora, z takimi smieciami trzxeba krotko (ps. poinformujcie lepiej reporterow FAKTU !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) a czy ten dzieciak nie układał rymowanek żeby dostać 1000zł? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> brawo chłopczyku, gdzie Twoja mama? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale ty też mi podawałaś numer konta na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mam zrobic screnna ? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja w weekend grałem 2 z 3 plus 5 pewniaków, oto one: remis Arsenalu, Juventusu, Anderlechtu, FC Kopenhagi i Galatasaray. W 2 z 3 miałem wygraną Dundee na wyjeździe, Evertonu u siebie i Aston Villę na wyjeżdzie... Jaka szkoda, że mi Aston Villa nie weszła... Ale przecież nie trafia się 100%...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Izunka strasznie sie cieszymy, ze: 1) na naszym forum jest nowa kobieta 2) ze wygrywasz z Gienkiem Fajnie, ze zyskal 14,74 j wczoraj czy przedwczoraj, fajnie, ze bylas z nim kiedys na +, fajnie, ze teraz wrocilas, gdyz samej Ci nie szlo. Nam nie chodzi o Rosje, a przynajmniej mi, jak jest taki dobry, niech sie zarejestruje, pokazuje typy w PP, niech ma ten zysk, ale nie w ciagu 2 dni, a w ciagu min. 1/2 roku. Jak mniemam jestes doswiadczona typerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i wiesz, ze te 14,74 j. mozna spokojnie wdupic nastepnego dnia, takze proponuje sie nimi nie masturbowac, a liczyc jednosteczki przez pol roku. pa pa pa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|