|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Z Eugeniem robi się jak w brazylijskiej telenoweli , gdzie nie wiadomo ile zostało do końca i jak się to skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
Z Eugeniem robi się jak w brazylijskiej telenoweli , gdzie nie wiadomo ile zostało do końca i jak się to skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Z Eugeniem robi się jak w brazylijskiej telenoweli , gdzie nie wiadomo ile zostało do końca i jak się to skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hehehe, na koniec wyjdzie ze Eugeniusz to Rafter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Hehehe, na koniec wyjdzie ze Eugeniusz to Rafter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Albo kolejne wcielenie Wrony vel Gianluca Comotto vel Betx vel coś tam jeszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie na pewno zakopał się pod ziemię z Twoimi 10 funciakami, gdyz boi się całego procesu jaki mu wytoczysz... ...siedzi teraz skulony i zestresowany przed silną ręką kaczego wymiaru sprawiedliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Hohoho, hihihi
Jak mu dojebią karę za niepłacenie podatków to będziecie się śmieli z 10 funtów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
Ja też byłem ciekaw , o co chodzi z tym Gienkem Ustawką , bo o ile o Amantino , czy Aresie słyszałem , to o nim akurat nic. Początkowo myślałem , że to jakaś wimaginowana postać , ale teraz widzę , że ktoś taki był na forum. Naprawdę koleś miał taki nick "Eugeniusz Ustawka" , czy może jakiś inny ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163 |
Eugeniusz Ustawa hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Amanthino i Ares to oni sa chyba z BA? Mozesz napisac cos o nich, o co chodzi, sprzedaja lipne typy czy jak? Ten pierwszy to wiem, ze ma xxxxx postow na BA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie na pewno zakopał się pod ziemię z Twoimi 10 funciakami, gdyz boi się całego procesu jaki mu wytoczysz... ...siedzi teraz skulony i zestresowany przed silną ręką kaczego wymiaru sprawiedliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> I jaki koniec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie na pewno zakopał się pod ziemię z Twoimi 10 funciakami, gdyz boi się całego procesu jaki mu wytoczysz... ...siedzi teraz skulony i zestresowany przed silną ręką kaczego wymiaru sprawiedliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> I jaki koniec ? smutny koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Wlasnie wrocilem z pracy - widze 0 dni do konca abonamentu u tego betexperta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba wie co go juz czeka time will come. Odezwe sie jak zmiote jego strone z netu - przekona sie ze oszustwo nie poplaca
PS Czy na swych poprzednich stronach tez kase wplacalo sie do Rafała Olbrycha??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Przepraszam mialo byc Robert Olbrych - czy zatem kase tez wplacalo sie na konto niejakiego Roberta Olbrycha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139 |
trochę Cie nie rozumiem Lord d... chciałeś nieźle posmiać się z Eugeniusza cytuje: postanowilem sobie zakupic jego typy droga zakupu kontrolowanego wietrzac w ich sprawdzalnosci niezla zabawe - za mniej wiecej 10 funtow postanowilem wykupic abonament na 3 - miesieczny kabaret - w UK nawet bilet do kina potrafi kosztowac drozej czym zatem jest marne 10 funciakow w obliczu oceanow smiechu.
chciałeś mieć zabawę, ale koleś wyjebał Cie na jak użyłeś marne 10 funciaków i od razu lecisz donosić?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
o co chodzi? chciałeś się zabawić, a walisz focha i lecisz pucować?? skoro wiedziałeś że to oszust to po co sie do niego pchałeś?
a zwrot "zakup kontrolowany" śmierdzi mi na odległość psem!!!
po tym zakupie kontrolowanym i wpisach w wątkach Elite PP widzę, że jesteś ostatnim sprawiedliwym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
I niech będzie tym ostatnim sprawiedliwym - on się i tak spodziewał co może go spotkać, a ilu jest ludzi którzy trafiają na takich Eugeniuszów i zostają oszukani? Pewnie sporo... Im mniej tego rodzaju oszustów w sieci będzie tym mniej.
A tępić można ich tylko na dwa sposoby:
1) Nie wpłacać im ani grosza 2) Sposób przedstawiony wyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
chciałeś mieć zabawę, ale koleś wyjebał Cie na jak użyłeś marne 10 funciaków i od razu lecisz donosić?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Jesli zostal oszukany przez Gienka na 10 funtow to powinien go pociagnac az na dno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Zreszta, najwyzej Gienek cos ustawi i bedzie mial na kary. Lord mozesz zainteresowac sprawa reporterow tvn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Im sie nudzi niesamowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139 |
no tak tylko chciał mieć kabaret a robi kryminał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139 |
Lord mozesz zainteresowac sprawa reporterow tvn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Im sie nudzi niesamowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to jest dobry pomysł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
albo reporterow polsatu, tez zajmuja sie takimi bzdyrnymi sprawami, chociaz dla Gienka to moze nie byc nic przyjemnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
no tak tylko chciał mieć kabaret a robi kryminał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> To chyba dobrze, oszustow trzeba scigac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|