Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Z Eugeniem robi się jak w brazylijskiej telenoweli , gdzie nie wiadomo ile zostało do końca i jak się to skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Quote
Z Eugeniem robi się jak w brazylijskiej telenoweli , gdzie nie wiadomo ile zostało do końca i jak się to skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Quote
Z Eugeniem robi się jak w brazylijskiej telenoweli , gdzie nie wiadomo ile zostało do końca i jak się to skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Hehehe, na koniec wyjdzie ze Eugeniusz to Rafter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Hehehe, na koniec wyjdzie ze Eugeniusz to Rafter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Albo kolejne wcielenie Wrony vel Gianluca Comotto vel Betx vel coś tam jeszcze.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie

na pewno zakopał się pod ziemię z Twoimi 10 funciakami, gdyz boi się całego procesu jaki mu wytoczysz...

...siedzi teraz skulony i zestresowany przed silną ręką kaczego wymiaru sprawiedliwosci

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Hohoho, hihihi


Jak mu dojebią karę za niepłacenie podatków to będziecie się śmieli z 10 funtów.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Ja też byłem ciekaw , o co chodzi z tym Gienkem Ustawką , bo o ile o Amantino , czy Aresie słyszałem , to o nim akurat nic. Początkowo myślałem , że to jakaś wimaginowana postać , ale teraz widzę , że ktoś taki był na forum. Naprawdę koleś miał taki nick "Eugeniusz Ustawka" , czy może jakiś inny ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
Eugeniusz Ustawa hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Amanthino i Ares to oni sa chyba z BA? Mozesz napisac cos o nich, o co chodzi, sprzedaja lipne typy czy jak? Ten pierwszy to wiem, ze ma xxxxx postow na BA.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Quote
Quote
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie

na pewno zakopał się pod ziemię z Twoimi 10 funciakami, gdyz boi się całego procesu jaki mu wytoczysz...

...siedzi teraz skulony i zestresowany przed silną ręką kaczego wymiaru sprawiedliwosci

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

I jaki koniec ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Quote
Quote
Quote
Wiadomo kiedy i jak sie skonczy - czas ma do 22 (23) dzis - koncowka, jak wszystko zalezy od Gienka - happy end albo smutne zakonczenie

na pewno zakopał się pod ziemię z Twoimi 10 funciakami, gdyz boi się całego procesu jaki mu wytoczysz...

...siedzi teraz skulony i zestresowany przed silną ręką kaczego wymiaru sprawiedliwosci

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

I jaki koniec ?

smutny koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Wlasnie wrocilem z pracy - widze 0 dni do konca abonamentu u tego betexperta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba wie co go juz czeka time will come. Odezwe sie jak zmiote jego strone z netu - przekona sie ze oszustwo nie poplaca

PS Czy na swych poprzednich stronach tez kase wplacalo sie do Rafała Olbrycha??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Przepraszam mialo byc Robert Olbrych - czy zatem kase tez wplacalo sie na konto niejakiego Roberta Olbrycha?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
trochę Cie nie rozumiem Lord d... chciałeś nieźle posmiać się z Eugeniusza cytuje: postanowilem sobie zakupic jego typy droga zakupu kontrolowanego wietrzac w ich sprawdzalnosci niezla zabawe - za mniej wiecej 10 funtow postanowilem wykupic abonament na 3 - miesieczny kabaret - w UK nawet bilet do kina potrafi kosztowac drozej czym zatem jest marne 10 funciakow w obliczu oceanow smiechu.

chciałeś mieć zabawę, ale koleś wyjebał Cie na jak użyłeś marne 10 funciaków i od razu lecisz donosić?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

o co chodzi? chciałeś się zabawić, a walisz focha i lecisz pucować??
skoro wiedziałeś że to oszust to po co sie do niego pchałeś?

a zwrot "zakup kontrolowany" śmierdzi mi na odległość psem!!!

po tym zakupie kontrolowanym i wpisach w wątkach Elite PP widzę, że jesteś ostatnim sprawiedliwym

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
I niech będzie tym ostatnim sprawiedliwym - on się i tak spodziewał co może go spotkać, a ilu jest ludzi którzy trafiają na takich Eugeniuszów i zostają oszukani? Pewnie sporo... Im mniej tego rodzaju oszustów w sieci będzie tym mniej.

A tępić można ich tylko na dwa sposoby:

1) Nie wpłacać im ani grosza
2) Sposób przedstawiony wyżej

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
chciałeś mieć zabawę, ale koleś wyjebał Cie na jak użyłeś marne 10 funciaków i od razu lecisz donosić?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Jesli zostal oszukany przez Gienka na 10 funtow to powinien go pociagnac az na dno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Zreszta, najwyzej Gienek cos ustawi i bedzie mial na kary.

Lord mozesz zainteresowac sprawa reporterow tvn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Im sie nudzi niesamowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
no tak tylko chciał mieć kabaret a robi kryminał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Quote
Lord mozesz zainteresowac sprawa reporterow tvn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Im sie nudzi niesamowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

to jest dobry pomysł

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
albo reporterow polsatu, tez zajmuja sie takimi bzdyrnymi sprawami, chociaz dla Gienka to moze nie byc nic przyjemnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
no tak tylko chciał mieć kabaret a robi kryminał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

To chyba dobrze, oszustow trzeba scigac.

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1