Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Wczoraj minal termin wyjasnienia braku dostepu przeze mnie do forum tego 'profesjonalnego doradcy bukmacherskiego' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

Oto dzisiejsza rozmowa:


Ja
widze ze wolisz w ch..a leciec twoja sprawa tylko wiedz ze to ma jakies konsekwencje nie wiem czy to ci sie oplaci

Eugeniusz Ustawka
??????????????????

Ja
ile razy mam sie pytac co z moim dostepem do typow

Eugeniusz Ustawka (po dluzszym zastanowieniu)
kolego sądziłem że jesteś bardziej inteligentny, sam sobie jestes winien, straciles bezpowrotnie dostep do mojej strony, typy podawal ci bede na gg, wczoraj ajax+groningen win, prponuje osmieszac sie dalej na mecz.pl wsród dzieci 13 letnich, szkoda bo myslałem ze jestes bardziej kumaty ale widac ze nie, straszyc mnie nie musisz , porobiłem skany ze strony mecz.pl i jesli chcesz narobie ci szybko kłopotów, co jakis czas oczywiscie otrzymasz ode mnie typy na gg tak bym wywiazal sie z usługi, zegnam

Ja
zgadnij kto bedzie teraz mial klopoty zdaje sie ze juz przeczytales jakie - ale to nie wszystko pozdrawiam - chyba nie za bardzo lubisz slowo ,niespodzianka, - przygotuj sie na kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Eugeniusz Ustawka
pozdrawiam i zycze powodzenia głąbie

na tym zakonczylismy mila konwersacje dalej bedzie tylko dzialanie

Iza czy jaki tam klonie:

1. typow z Atvidabergs, Hartberg i Bog wie czego jeszcze nie mial na swojej stronie - pojawily sie one w opisie Gienka w sobote rano, a mecze byly w piatek - dlaczego nie zaszczycil nas okazja do niewatpliwych zyskow PRZED meczami, podajac swoje typy na stronie? Na pewno ich nie bylo na stronie - to ten poranny opis z 'wygranymi' typami mnie tak nastroil do napisania powyzszego tematu

2. Zarejestrowalas sie dzis - zgaduje ze forum czytasz od 5 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3. No i najlepsze 'z tego co rozmawiałam z toto dzis na gadu to dał ci ponoc wczoraj po złości na gg ajax+groningen za 10/10 niestety ci weszło, tego nie piszesz? juz go zastrzeliłęś? powymieniaj co mu zrobisz jak go złapiesz hihi '
Zgaduje zagadnelas go bo zaniepokoila Cie czarna propaganda i spisek forum przeciwko jedynie slusznym typom?

PS Nie sadzilem, ze Eugeniusz ma sklonnosci transseksualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
1) na naszym forum jest nowa kobieta


Od kiedy Eugeniusz jest kobietą ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
Eugeniusz Ustawka (po dluzszym zastanowieniu) [...] typy podawal ci bede na gg, wczoraj ajax+groningen win,
Quote
z tego co rozmawiałam z toto dzis na gadu to dał ci ponoc wczoraj po złości na gg ajax+groningen za 10/10 niestety ci weszło, tego nie piszesz?

Rozdwojenie jaźni?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
Ty IZA 14 jednostek to duzo w jednym dniu?Eugeniusz pisze na stronie że jedna J to wartosc 10zl.Czyli zarobil wczoraj na plus ponad 140zł to to jest dużo jak na weekend?
Najbardziej mnie rozbawił napis na jego stronce

PROFESJONALNE DORADZTWO BUKMACHERSKIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MoZE rolnicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Sory za ort tongue

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Eugeniusz Ustawka (po dluzszym zastanowieniu)
kolego sądziłem że jesteś bardziej inteligentny, sam sobie jestes winien, straciles bezpowrotnie dostep do mojej strony

Jak widac inteligentny czlowiek wg Eugeniusza to taki ktory kupi typy na jego stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Czaje już , on też ma jeden nick bet5 pamiętam , a skojarzyłem to bo również nazwał mnie głąbem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
zastanów sie dzieciaku (Lord Dwastator) co ty wypisujesz, podał ci typy nie wesżły ci a ty odrazu że wali ecieme z typami, pograłys jego typy dłuzej to byłbys na plusie, ale jezel myslisze majać 10 funtów w ciagu kilku miesięcy zarobisz na Chatke z garażem na BMW czy coś innego to sie ośmieszasz, poczytaj troche na różnych forach, gzdie dobrzy typerzy jak osuagną 20-30% zwrotu zainwetsowanego kapitału to ś abardzo scześliwi a, aty byś chciał niewiadomo co

co do typów Atvidabergs, Hartberg, Tranmare to były w opisie na gg już w Piatek po południu

Dałeś ciał i zablokował ci dostęp do typów po tym jak napisałeś że oszukuje wcale nie dziwie sie że tak postąpi, moze za jakis czas odblokuje ci typy

Acha kupiłes typy u niegi i pokaz mi gdzie na jego stronie jest napisane ze ma typy ustawione, ile kosztują te ustwaione typy

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Eugeniusz Ustawka (po dluzszym zastanowieniu)
kolego sądziłem że jesteś bardziej inteligentny, sam sobie jestes winien, straciles bezpowrotnie dostep do mojej strony

Jak widac inteligentny czlowiek wg Eugeniusza to taki ktory kupi typy na jego stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Zwróc uwagęn a jedno słowo : BEZPOWROTNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Lord ,masz bana u Gienka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
iza dzieki za wrzut, ale tu nie chodzi o typy, tylko o oszustwo (zablokowal typy a przeciez zaplacil mu abonament :/ ) pozdrawiam narazie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
aha i nie mow do mnie dzieciaku skoro jestes transwestyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo ci jeszcze doloza za pedofilie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
Dołoży to ci pewnie mama z tatą jak sie powiedzą ze grasz w zakładach bukmacherskich

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Dołoży to ci pewnie mama z tatą jak sie powiedzą ze grasz w zakładach bukmacherskich

Nastepny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Ludzie nie przesadzajcie... Co wy byście chcieli typy za wierszyki dostawać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Jedni znajdują 'frajerów' na typy, inni na cosmodisci... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Byznes ys Byznes... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
TYP od KUBUSIA PUCHATKA - wygra dzisiaj Beira Mar kurs 3,75 z profa

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ale przecież Geniek nie zna strony mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A teraz sie skarży, że coś tam ktoś pisze ? <rotfl>

Smutne to, ale ten typ to typowy cwaniak, co gotów jest być posmiewiskiem, bo i tak znajdą się frajerzy, którzy kupią jego typy i uwierzą w te bajki. Smutne, ale prawdziwe. Na ludzkiej głupocie można zrobić interes. Szkoda tylko, że zarabia w ten sposób taka nędzna kreatura. Pośmiac sie chociaz czasem można...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Fajny cytacik ma na stronie.

"Ponadto stosujemy kilka innych metod (nie systemów) na wygrywanie u bukmachera, w tym także słynną metodę warszawskich matematyków, którzy w ciągu kilku miesięcy wygrali u bukmachera tak duże kwoty, że otrzymali zakaz wstępu do punktów bukmacherskich."

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Fajny temacik... przeczytalem od deski do deski i juz sie nie moge doczegac jak sie to zakonczy.. mam nadzieje ze temat nie przyjmnie tyle stron i nie bedzie sie tak dlugo ciagna jak "moda na sukces".

ps. Popieram w 100% działanie Lorda D i mam nadzieje ze wkoncu "ustawce" sie dostanie za swoje;)

ps2. Ile lat dostanie Eugeniusz ?
1) nic -20zl
X) 5 lat -10zl
2) Eugeniusz "ustawi" sam sobie wyrok 1.5zl:)

Wkoncu jakis konkretny zakladzik i zysk 22,45% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Podejrzewam, że poszła koperta na 10 minut przed końcem meczu (tak jak to było bodajże z koszem), bo jak to wytłumaczyć:
[Linked Image] [fotosik.pl]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
2) Eugeniusz "ustawi" sam sobie wyrok 1.5zl:)

cóż za piekny sure bet tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Quote
Ty IZA 14 jednostek to duzo w jednym dniu?Eugeniusz pisze na stronie że jedna J to wartosc 10zl.Czyli zarobil wczoraj na plus ponad 140zł to to jest dużo jak na weekend?
Najbardziej mnie rozbawił napis na jego stronce

PROFESJONALNE DORADZTWO BUKMACHERSKIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MoZE rolnicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Sory za ort tongue

Odniosę się tylko do tej wypowiedzi, bo mnie rozśmieszyła, a reszta tematu jakoś mnie nie bawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli nie wiesz o czym mówisz to się lepiej nie wypowiadaj.Jesli dla Ciebie 71,43% trafionych typów przy średnim kursie 2,33 i yieldzie 70,76% jest śmiesznym wynikiem to ja współczuję wiedzy bukmacherskiej i nie masz się raczej co naśmiewać.Oczywiście dane są tylko w odniesieniu do tych 7 typów przytoczonych przez 'Ize', które nie wiadomo, czy są prawdziwe, ale co tam.Chciałbym całym sercem codziennie tyle trafiać, byłbym ustawiony i mógłbym z brzuchem do góry leżeć.

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, $-man, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, poozon, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,799 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1