Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Pomysl wg mnie swietny nowe wiadomosci tylko dla abonamentowcow tylko czy to technicznie mozliwe ale mysle ze spokojnie:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]A moim zdaniem krokiem do przodu!!!Niech bedzie oplata a zniknie wiekszosc zdecydowna p.o.j.e.b.o.w. z tego forum pozdro[/qb]
to

tak apropo kulturalnych wypowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nie no zartuje sobie, oczywiscie zgadzam sie ze za duzo ich na tym forum

Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
Jestem za opłata. Choc nie udzielam sie na tym forum juz od roku czasami raz na 4 miesiace jakis post, mysle ze 10 zł oplaty i dj sachi jego koledzy z podworka i inne klony juz nawet nie napisaly by tu slowa.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
[qb]Najlepiej zeby forum było dostepne dla wszystkich, jednak bez abonamentu - brak mozliwosci pisania nowych wiadomosci...
abonament w platnosci najlepiej tak co rok, zeby nie bylo problemow i tracenia czasu...
[/qb]
Czyli w sumie rzecz sprowadzałaby się do tego: "zapraszamy najlepszych typerów, podawajcie tu swoje typy, żeby inni mogli z nich gratis korzystać, a za prawo do podawania swoich typów jeszcze nam zapłaćcie".

Tą drogą nie znajdziesz ani jednego typera - co najwyżej idiotę. Przepraszam za bezpośredniość, ale gdyby ktoś był gotów płacić za to, że dzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem, to gotów jestem powiedzieć mu w twarz, że powinien się leczyć.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Witam

A może by tak bardziej surowo karać pewnych forumowiczów "banankami".Może pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Niektórzy nawet sami się o to proszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

"****a mac zaufałem ci chłopcze z tym 1 typem i co ? Ja *******e co to za gówno ta liga !!!!! Był to ostatni mecz jaki wziełem z tego forum "

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Jest tylko jedno lekarstwo.
Zakaz podawania typow w innym dziale niz konkursy i private picks. Tylko wymiana info.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał marcholt:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
[qb]Najlepiej zeby forum było dostepne dla wszystkich, jednak bez abonamentu - brak mozliwosci pisania nowych wiadomosci...
abonament w platnosci najlepiej tak co rok, zeby nie bylo problemow i tracenia czasu...
[/qb]
Czyli w sumie rzecz sprowadzałaby się do tego: "zapraszamy najlepszych typerów, podawajcie tu swoje typy, żeby inni mogli z nich gratis korzystać, a za prawo do podawania swoich typów jeszcze nam zapłaćcie".

Tą drogą nie znajdziesz ani jednego typera - co najwyżej idiotę. Przepraszam za bezpośredniość, ale gdyby ktoś był gotów płacić za to, że dzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem, to gotów jestem powiedzieć mu w twarz, że powinien się leczyć.[/qb]
chcesz korzystac z forum bez "idiotów" - chcesz
chcesz czerpac jak najlepsze informacje z forum - chcesz

jeżeli dla Ciebie czlowiek ktory placi 83 grosze miesiecznie za korzystanie z platnego i najlepszego forum w Polsce jest idiotą to...
prawie kazdy szanujacy siebie "typer" nie obrazi sie wplacic tak malej sumy, ktorą dziennie kilka razy przewraca u buka, za porzadek i dyscypline na forum...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
jeżeli dla Ciebie czlowiek ktory placi 83 grosze miesiecznie za korzystanie z platnego i najlepszego forum w Polsce jest idiotą to...
Za korzystanie? Korzystaniem z forum jest czytanie go. Pisanie na forum jest współtworzeniem. Czy jeśli gazeta przyjmuje teksty od dziennikarzy, to pieniądze za to bierze od nich, czy też im płaci? Znasz taką gazetę, w której dziennikarz płaci za prawo do publikowania swoich materiałów?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
I jeszcze jedno, Haz$ - wspominasz o porządku na forum.

Mam w związku z tym takie pytanie: kto publikuje systematycznie twór pt. Regulamin Private Picks, a w nim m.in. postanowienie, że ".Nazwa tematu musi zawierać na początku nick osoby zakładającej temat, dozwolone są także dwa słowa opisujące zawartość tematu np:

Arek21 - typy cz.1
Arek21 - progresja cz.1"?

Kto, czyniąc powyższe, uczy dzieci, że regulaminy są po to, żeby je łamać? 3/4 tematów ma niedozwolone nazwy, co jest przez P.T. Adminów, Moderatorów etc. olewane gęstym strumieniem cieplutkiego moczu.

Mam wskazać palcem, o kim mowa? :-)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał marcholt:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
jeżeli dla Ciebie czlowiek ktory placi 83 grosze miesiecznie za korzystanie z platnego i najlepszego forum w Polsce jest idiotą to...
Za korzystanie? Korzystaniem z forum jest czytanie go. Pisanie na forum jest współtworzeniem. Czy jeśli gazeta przyjmuje teksty od dziennikarzy, to pieniądze za to bierze od nich, czy też im płaci? Znasz taką gazetę, w której dziennikarz płaci za prawo do publikowania swoich materiałów?[/qb]
w takim razie korzystaj dalej...
jezeli nowa zasada korzystania z "wspoltworzenia" jest dla Ciebie zbyt moralnie ponizajaca? to pozostaje jedynie korzystanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze i masz racje w pewnym sensie, ale "zmiana" jest potrzebna, a jak narazie widze ze to jest najlepszy sposob...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
Ja proponuję wprowadzić jednak opłate w wysokosci minimum 10 zl rocznie dla wszystkich i nikt bez zapłaty nie może pisac i tymbardziej przeglądać forum. Jestem pewny, że z kilkunastu juz chyba rtysiecy uzytkownikow zostanie okolo 500.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał marcholt:
[qb]I jeszcze jedno, Haz$ - wspominasz o porządku na forum.

Mam w związku z tym takie pytanie: kto publikuje systematycznie twór pt. Regulamin Private Picks, a w nim m.in. postanowienie, że ".Nazwa tematu musi zawierać na początku nick osoby zakładającej temat, dozwolone są także dwa słowa opisujące zawartość tematu np:

Arek21 - typy cz.1
Arek21 - progresja cz.1"?

Kto, czyniąc powyższe, uczy dzieci, że regulaminy są po to, żeby je łamać? 3/4 tematów ma niedozwolone nazwy, co jest przez P.T. Adminów, Moderatorów etc. olewane gęstym strumieniem cieplutkiego moczu.

Mam wskazać palcem, o kim mowa? :-)[/qb]
wszystkie tematy sa zgodne z regulaminem to czy temat ktorys posiada o 2 slowa opisujace wiecej jest to tylko nagiecie regulaminu ktore nikomu nie przeszkadza... pisac jest latwo jezeli widzisz teraz co jest, gdybys widzial dzial PP bez regulaminu po tygodniu - mysz pod miotla...

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
"zmiana" jest potrzebna, a jak narazie widze ze to jest najlepszy sposob...
Być może po prostu nie znasz innych, więc pozwól, że Ci podpowiem.

Otóż do tworzenia dobrego serwisu internetowego potrzebne są dwa czynniki:

1. ludzie
2. ludzie

Pierwsza grupa to osoby, mające choć odrobinę orientacji we współczesnej technologii i wiedzący, że CGI nadaje się do wielu rzeczy, ale nie do obsługi często uczęszczanych forów. I że istnieją wynalazki typu np. Invision Board, które pozwalają tworzyć grupy użytkowników, tematy zamknięte, selekcje, wyszukiwania i masę innych udogodnień, o istnieniu których twórcy/właściciele tego "najlepszego w Polsce" forum chyba nigdy w życiu nie słyszeli. Ze skutkami mieliśmy do czynienia nie tak dawno temu, gdy przez parę tygodni wysłanie, a nawet przeczytanie jakiegoś posta było wyczynem graniczącym z cudem. Instalacja wspomnianego Invision Board to ok. pół godziny roboty.

Można w takim forum stworzyć działy, dostępne dla wszystkich, działy dostępne tylko dla wybrańców, wreszcie działy, w których tylko niektórym wolno pisać, a reszta może czytać... Nie trzeba żadnych opłat - wystarczy parę kliknięć.

Druga grupa to osoby, mające czas, ochotę i jakie takie kwalifikacje do pełnienia roli opiekunów/moderatorów forum.

Naprawdę więcej nie trzeba.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał olech:
[qb]Ja proponuję wprowadzić jednak opłate w wysokosci minimum 10 zl rocznie dla wszystkich i nikt bez zapłaty nie może pisac i tymbardziej przeglądać forum. Jestem pewny, że z kilkunastu juz chyba rtysiecy uzytkownikow zostanie okolo 500.[/qb]
nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz...

marcholt ciesze sie ktos to wkoncu zauwazyl!!

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
[qb]Oryginalnie wysłał Haz$:
wszystkie tematy sa zgodne z regulaminem to czy temat ktorys posiada o 2 slowa opisujace wiecej jest to tylko nagiecie regulaminu ktore nikomu nie przeszkadza... [/qb]
Zgadzam się z Tobą - to chyba nikomu nie przeszkadza. Ale po co w takim razie tworzyć i powtarzać do znudzenia martwe "prawo"? Jak ten czy ów dzieciak ma odróżnić istotne postanowienie regulaminu, a więc takie, którego nie można łamać, od bzdury, którą nie ma się po co przejmować?

Po prostu usuń(cie) to z regulaminu Private Picks i wszystko będzie lege artis.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
z tym akurat sie zgodze marcholt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

czyli twierdzisz teraz ze tylko najlepsi beda mieli dostep do forum zamknietego, a reszta do piaskownicy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał olech:
[qb]Ja proponuję wprowadzić jednak opłate w wysokosci minimum 10 zl rocznie dla wszystkich i nikt bez zapłaty nie może pisac i tymbardziej przeglądać forum. Jestem pewny, że z kilkunastu juz chyba rtysiecy uzytkownikow zostanie okolo 500.[/qb]
I to ma być pozytyw? Jeżeli na forum pozostanie tylko 500 osób to już nawet za darmo nie będę go przeglądał ani się wypowiadał. Co Wam przeszkadza np niejaki DJ Sachi? Na razie proporcje wyglądają tak: jeden idiotyczny post Sachiego = dwadzieścia pięć idiotycznych postów rzekomych obrońców porządku na forum.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mysle ze problem nie we wprowadzaniu opłat a w systemie kontroli tego co sie tu dzieje.
Sugeruje kasowanie tematow i postow oraz bany: ostrzegawczy na 72h i pozniej na zawsze...

Po prostu forum nie jest pod nalezyta opieka admina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
[qb]czyli twierdzisz teraz ze tylko najlepsi beda mieli dostep do forum zamknietego, a reszta do piaskownicy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Powiem tak: mnie akurat nie przeszkadzają tutejsze wyczyny dzieciaków, bo jestem na tyle wybredny, że czytam tylko niektóre tematy i posty tylko niektórych autorów. Jak dla mnie więc ograniczenia tego typu nie muszą istnieć.

Ale wyobrażam sobie, że w nowoczesnym forum mogą istnieć "towarzystwa zamknięte", do których nowi uczestnicy byliby jedynie zapraszani. Oczywiście taki "apartheid" nie mógłby stanowić większości całego forum, ale np. kilka grup (IMHO np. elita STOPROCENTONLY, może Pięciu Wspaniałych, może Ich Czterech) "tylko do czytania" dla postronnych nie byłoby czymś niestosownym. I sami czytelnicy też by docenili, że są to miejsca wolne od chłamu.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
i tak nie ma sensu pisac co by bylo gdyby... zamiast nas powinien dyskutowac admin

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, betowiec, Lukasz111, latajaca_holenderka), 2,097 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,479
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1