|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
Haz$ - sluchaj - ty masz troche racji i marcholt ma troche racji - z ta zaplata.
Ja wiem jak to zrobic organizacyjnie.
Po pierwsze: Forum w tej postaci jak teraz nie jest wcale zle. Wiem, ze sa osoby, ktore chcialyby miec wszystko na tacy podane. Najlepiej analiza meczu z kursem 2.00 i zeby ten mecz wszedl. Kazdy, kto sledzi te forum ma grono osob, ktorym ufa i jak chce to moze czytac tylko ich wypowiedzi. Zreszta na pierwszy rzut oka widac jaka wypowiedz jest sensowna a jaka nie bez czytania calego postu.
Po drugie: Kazdy kto wchodzi nowy na forum robi swego rodzaju bajzel - to normalne bo kazdy musi przejsc pewne etapy - fakt - daje czasem rozne posty nie tam gdzie trzeba i nie na temat - ale to nie jest problem!!! Wazne jest to, ze z czesci tych osob powstana dobzi typerzy w przyszlosci - takze wolny dostep do publikacji generuje nam wszystkim potencjalnie dobrych typerow na przyszlosc
Po trzecie: Mozna byloby stworzyc osobny dzial, w ktorym mogliby pisac typerzy - ktorzy juz sie jakos sprawdzili. Zeby pisac w tym dziale, trzeba byloby napisac wiadomosc do moderatora (a to juz by automatycznie z natury rzeczy eliminowalo pierwsze lepsze osoby). Jak ktos da plame w tamtym dziale to dostaje bana na 2 miesiace na pisanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - ale bana tylko w tym dziale. Zasady jasne jak slonce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chcesz pisac i pokazac sie publicznie na forum w dziale uprzywilejowanym - mozesz pisac - ale jak lamiesz reguly dzialu to licz sie z konsekwencjami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Oczywiscie reszta dzialow bylaby w niezmienionej postaci - np. stadion pilkarski - chodzi o to, zeby ten dzial byl uporzadkowany i ci, ktorych drazni balagan na forum olewaliby po prostu inne dzialy a zagladali tylko w ten
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Oryginalnie wysłał Haz$: [qb]i tak nie ma sensu pisac co by bylo gdyby... zamiast nas powinien dyskutowac admin
[/qb] Racja, święta racja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
I tak jest dużo lepiej niż choćby tutaj, o czym pisałem kilkakrotnie http://www.asianbookie.com/index.cfm A tam każdy dział sponsorowany jest przez dużą firmę bookmacherską. Wniosek: Bookmacherowi bardzo na rękę, żeby był tu coraz wiekszy bałagan i wprowadza swoich, żeby do tego doprowadzać. Skutecznie wypłoszy to tych wszystkich którzy podawali swoje typy, wyłacznie z analizami, typy które wnosiły coś do sprawy. Albo były to przeszacowania albo pomyłki albo wreszcie nieprawidłowa ocena oddmakera. To se ne wrati i żaden admin tu nie pomoże, choćby siedział 24/dobę przy naprawianiu świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Po trzecie: Mozna byloby stworzyc osobny dzial, w ktorym mogliby pisac typerzy - ktorzy juz sie jakos sprawdzili. Zeby pisac w tym dziale, trzeba byloby napisac wiadomosc do moderatora Jeśli chodzi o ten wątek, to dział taki istnieje od dawien dawna, tyle że na 13.000 użytkowników - 12.900 czyta jeden, może dwa działy. O reszcie nie ma pojęcia, że istnieją i nigdy tam nie wchodziła. Może to i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jeszcze tam robić bazar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to byłoby już ponad siły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb] Bookmacherowi bardzo na rękę, żeby był tu coraz wiekszy bałagan i wprowadza swoich, żeby do tego doprowadzać. Skutecznie wypłoszy to tych wszystkich którzy podawali swoje typy, wyłacznie z analizami, typy które wnosiły coś do sprawy. Albo były to przeszacowania albo pomyłki albo wreszcie nieprawidłowa ocena oddmakera. To se ne wrati i żaden admin tu nie pomoże, choćby siedział 24/dobę przy naprawianiu świata.[/qb] Czy istnieją jakiekolwiek dowody na to, że bukmacherzy mają tu swoją agenturę? Bo póki dowodów nie ma, trąci mi to nieco spiskową teorią dziejów. Zwłaszcza na polskim forum - bo nie chce mi się wierzyć, żeby ziejące milionami dolarów światowe firmy bukmacherskie aż tak angażowały się w niezbyt liczebny (ze względu na wciąż stosunkowo niewielką liczbę użytkowników Internetu) i niezbyt zasobny w $$$ rynek polski, by "mieszać" przez podstawionych ludzi na forach. Może masz rację, może tak rzeczywiście jest - ale póki nie zobaczę, nie uwierzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Wg mnie moznaby wprowadzic dwie rzeczy:
Przede wszystkim mozliwosc ustawienia w swoim profilu uzytkownikow ktorych wpisow nie chcemy ogladac. Jesli uwazamy, ze ktos robi bajzel ustawiamy tak, zeby nie widziec tego co pisze i mamy spokoj.
Druga rzecz - jakas niewielka oplata za zarejstrowanie. Jesli ktos uwaza, ze to forum przyniesie mu korzysc to zaplacenie 5 czy 10 zl nie powinno byc problemem a ograniczy ilosc osob zapisujacych sie dla zartu
A jesli nie oplata to okres probny - mozna zalozyc konto i przez miesiac mozna ogladac forum. Jak sie ktos w ciagu tego miesiaca kilka razy zaloguje to dostaje mozliwosc wpisywania wiadomosci. Jak sie znudzi i zajrzy tylko raz przy rejstracji to nie bedzie mogl wpisywac.
Co o tym myslicie?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 178 |
W ogole piszecie tu o oplatach za korzystanie z forum - dobrze, ale jak to zalatwic tak, aby nie miec problemow z US ? Przeciez jak sie kasuje pieniadze, musza one byc czyste, wlasciciele forum musza zarejestrowac dzialalnosc gospodarcza itd. Poza tym jak juz mowa o pieniadzach, cos mi zaczyna smierdziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
Grupy dyskusyjne i nowe oprogramowanie forum duzo by zmienily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał b6: [qb]Haz$ - sluchaj - ty masz troche racji i marcholt ma troche racji - z ta zaplata.
Ja wiem jak to zrobic organizacyjnie.
Po trzecie: Mozna byloby stworzyc osobny dzial, w ktorym mogliby pisac typerzy - ktorzy juz sie jakos sprawdzili. Zeby pisac w tym dziale, trzeba byloby napisac wiadomosc do moderatora (a to juz by automatycznie z natury rzeczy eliminowalo pierwsze lepsze osoby). Jak ktos da plame w tamtym dziale to dostaje bana na 2 miesiace na pisanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - ale bana tylko w tym dziale. Zasady jasne jak slonce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chcesz pisac i pokazac sie publicznie na forum w dziale uprzywilejowanym - mozesz pisac - ale jak lamiesz reguly dzialu to licz sie z konsekwencjami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Oczywiscie reszta dzialow bylaby w niezmienionej postaci - np. stadion pilkarski - chodzi o to, zeby ten dzial byl uporzadkowany i ci, ktorych drazni balagan na forum olewaliby po prostu inne dzialy a zagladali tylko w ten[/qb] Zrozum, ze ludzie którzy byli tutaj na poczatku, zalozyli taka grupe i to dosc dawno, jakies dwa lata temu, wymiekli, bo zobaczyli, co sie tutaj dzieje, chociaz czasami tutaj pisza w konkursie Playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No, ale to bylo dawno temu, teraz na mecz.pl jest jeszcze większy burdel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
a co na tym quasi chat sie dzieje same przeklenstw i jacy zamozna gracze tam sie wypowiadaja:
gdynia Member Użytkownik # 12778
wysłano 08-08-2004 19:21 Kliknij tutaj aby zobaczyć profil autora tej wiadomości: gdynia Wyślij prywatną wiadomość Edytuj/usuń wiadomość Odpowiedz z zacytowaniem
quote:Oryginalnie wysłał verseau: Oulu 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ku rw aaaaaaaa maccccccccccc ja *******eeeeeeeeeee 2000 tys poszlo sie ****c co za cwele pierodolone wdupe ****a jego *******ona mac co za cwele ****ne w dupe ztaimi cwelami ja *******e Wiadomości: 464 | Zarejestrowany: Lip 2004 | IP: Zalogowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
proponuję przenieśc sie po prostu na inne forum A sporo wartościowych stronek powstało w ostatnim czasie i fora bukmacherskie sa tam na naprawde dobrym poziomie.Tutaj jest taka kaszana że szkoda tracić czas na zaglądanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał meyde9: [qb]a co na tym quasi chat sie dzieje same przeklenstw i jacy zamozna gracze tam sie wypowiadaja:
gdynia Member Użytkownik # 12778
wysłano 08-08-2004 19:21 Kliknij tutaj aby zobaczyć profil autora tej wiadomości: gdynia Wyślij prywatną wiadomość Edytuj/usuń wiadomość Odpowiedz z zacytowaniem
quote:Oryginalnie wysłał verseau: Oulu 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ku rw aaaaaaaa maccccccccccc ja *******eeeeeeeeeee 2000 tys poszlo sie ****c co za cwele pierodolone wdupe ****a jego *******ona mac co za cwele ****ne w dupe ztaimi cwelami ja *******e Wiadomości: 464 | Zarejestrowany: Lip 2004 | IP: Zalogowany[/qb] tak meyde z tym panem mialem tez do czynienia, co chwile kogos atakuje..straszny cham.... trzeba porzadek z tym zrobic w koncu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Oryginalnie wysłał jaca102: [qb]proponuję przenieśc sie po prostu na inne forum A sporo wartościowych stronek powstało w ostatnim czasie i fora bukmacherskie sa tam na naprawde dobrym poziomie.Tutaj jest taka kaszana że szkoda tracić czas na zaglądanie[/qb] bardzo prosze Cie jak możesz zapodaj mi na priv adresy tych forum bo na tym to niczego oprócz słów na k i ch innego się nie znajdzie, oczywiście z wyjątkiem postów niektórych użytkowników i dla nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: bo bardzo pomagają takim jak ja młodym wilczkom, mam nadzieje, że wszystko jakoś się rozwiąże i że za jakiś rok śledzenia dobrych typerów i ja będe już podawał typy na tym forum, a narazie zostaje mi obserwownie doświadczonych typerów i mnieć nadzieje, że ktoś zrobi coś z tym bałaganem bo jak nie to będzie się trzeba ewakuować z tego forum (tylko dokąd ??) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Szpakowski Darek: [qb]Mysle ze problem nie we wprowadzaniu opłat a w systemie kontroli tego co sie tu dzieje. Sugeruje kasowanie tematow i postow oraz bany: ostrzegawczy na 72h i pozniej na zawsze...
Po prostu forum nie jest pod nalezyta opieka admina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jak chcesz dac bana na zawsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Jesli piszecie ze trzeba sie ewakuowac to... droga wolna nikt przeciez nie zmusza Was do ogladania i udzielania sie na tym forum...
pomysl z zainstalowaniem jakiegos forum nie na CGI jest bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
hmm...to i ja sie wypowiem. Na forum jestem z 9 miesiecy i wedlug mnie mi ono bardzo pomaga w typowaniu. Niby siade sam analizuje sobie mecze ale i tak zawsze musze sprawdzic co kto pisze na temat tego meczu. Wszczegolnosci pomocny jest dzial tenisowy. Aha i jeszcze co do quasi to niektorzy sie myla ze siedza tam tylko dzieci. Mialem moze kilka sprzeczek tam ale czasem czlowiek nie wytrzymuje :], i nie zaliczam sie do tych co puszcza kupon za 2 zl a potem przezywaja tam caly dzien Chociaz sam puszczam kupony w kwotach 10 - 50 zl to nie mam startu do tych co operuja codziennie kwotami 3 lub 4 cyfrowymi. Hmm ktos mowil ze sie stad ewakuuje. Wiec koles droga wolna i tak jestes jak widze po dacie tutaj kilka dni, laski nie robisz ze pojdziesz na inne forum. Pamietaj ty na tym stracisz nie my. W temach piłkarskich zamiast typów i anazliz w większości przeważają obelgi, kłótnie i wyśmiewanie. Ale tak jest jak dzieci w wieku 15-18 mające dostęp do komputera i brak perspektyw na wakacje wypełniają sobie wolny czas hmm JIRO w tym przypadku sie z toba nie zgodze. Akurat mam 18 lat i dostep do komputera i do dzieci sie nie zaliczam. I w tematach pilkarskich zadnej obelgi nie rzucilem na nikogo. Wiec twoj przyklad nie za bardzo jest trafny i napewno jest tutaj duzo osob w podobnym wieku ktorzy tego nie robia. Myslisz ze gowniarz to wszystko na nich. A co do wypelniania sobie wolnego czasu to gdy go mam i leci jakis mecz to i mam wlaczone forum. Czasem akurat komus pomoge wysylajac mu smsy z wynikiem live albo ja zyskam widzac jakis ciekawy link umieszczony w quasi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
meler mowiac dział tenisowy masz na myśli chyba dział atp bo w wta ciezko trafic na wartosciowa analize lub czasami na jakakolwiek analize... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
No akurat widze ze ty sie troszke pomeczyles i dales cos sensownego. Dzieki napewno nam wszystkim pomoze :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
Popisze analizy przez jakis czas i zobacze jak to wpłynie na innych uzytkownikow&(choc cudu sie niespodziewam :rolleyes: ) sentyment jednak nie chce pozwolic upasc temu forum na samo dno. Wprawdzie bogiem nie jestem ale niech nowi zobacza jak to powinno wygladac aby mialo rece i nogi...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|