Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#661968 27/10/2006 20:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
Przepraszam,że tak,ale kompletnie nie mam czasu,więc

PHOENIX i EDMONTON za 12j.
SAN JOSE za 2j.
wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


A dzisiaj wieczorkiem chwila spokoju i relaksu przy piweczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dzisiaj zagrałem też PLZEN na etapie V
stawka 15j.
kurs 4.00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
wygrana 60j.
zysk +24j.



Podsumowanie

19 progresji skończonych,
w grze 10 progresji,
zysk z zakończonych +152.30j.

Bonus: Unibet
#661969 27/10/2006 21:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507

Tak więc jutro będę tak kombinował

CHELTENHAM-etap VIII
stawka 104j.
kurs 3.25


WOLVES-etap VII
stawka 65j.
kurs 3.35


LINCOLN-etap V
stawka 25j.
kurs 3.20


BORDEAUX-etap VI
stawka 56j.
kurs 3.45


SPORTING GIJON-etap VIII
stawka 60j.
kurs 2.85

#661970 28/10/2006 11:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507

Dzisiaj zaczynam też 2 nowe progresje,myślałem nad tym wczoraj,czy nie przełożyć części kasy z pozostałych,ale...

ALBACETE-etap I
stawka 2j.
kurs 2.80


MONACO-etap I
stawka 3j.
kurs 2.85

a wieczorkiem c.d. progresji na OT

#661971 28/10/2006 20:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
Dzisiaj zaczynam też 2 nowe progresje,myślałem nad tym wczoraj,czy nie przełożyć części kasy z pozostałych,ale...


No i trzeba było zrobić to co rozum podpowiadał i CHELTENHAM za sprawą ALBACETE w 40% miałbym zwrócony,ale życie toczy się dalej,choć nad CHELTENHAM zastanowię się w następnej kolejce.




A na nockę

PHOENIX-etap VI
stawka 16j.
kurs 4.05


EDMONTON-etap III
stawka 2j.(nie liczę na OT,dlatego kolejny raz 2j.)
kurs 4.40


CHICAGO-etap II
stawka 2j.
kurs 4.30


TAMPA BAY-etap I
stawka 2j.
kurs 4.15

a na jutro

SIGMA-etap IV
stawka 9j.
kurs 3.10

#661972 29/10/2006 19:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
Tak więc jutro będę tak kombinował

CHELTENHAM-etap VIII
stawka 104j.
kurs 3.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

WOLVES-etap VII
stawka 65j.
kurs 3.35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
wygrana 217.75j.
zysk +54.75j.


LINCOLN-etap V
stawka 25j.
kurs 3.20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

BORDEAUX-etap VI
stawka 56j.
kurs 3.45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

SPORTING GIJON-etap VIII
stawka 60j.
kurs 2.85
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#661973 29/10/2006 20:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
ALBACETE-etap I
stawka 2j.
kurs 2.80
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
wygrana 5.60j.
zysk +3.60j


MONACO-etap I
stawka 3j.
kurs 2.85
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#661974 29/10/2006 20:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507

Nocny hokej wyszedł
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Quote
a na jutro

SIGMA-etap IV
stawka 9j.
kurs 3.10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
wygrana 27.90j.
zysk +6.90j.

#661975 29/10/2006 20:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507

Na noc

TAMPA BAY-etap II
stawka 2j.
kurs 4.15


SAN JOSE-etap III
stawka 4j.
kurs 4.15

#661976 30/10/2006 21:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
Na noc

TAMPA BAY-etap II
stawka 2j.
kurs 4.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

SAN JOSE-etap III
stawka 4j.
kurs 4.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


CHICAGO-etap III
stawka 4j.
kurs 4.25

#661977 31/10/2006 19:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
CHICAGO-etap III
stawka 4j.
kurs 4.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

CHICAGO-etap IV
stawka 6j.[CHICAGO w fatalnej formie,gram na zwrot etapu IV za 8j. kurs 1.82]
kurs 4.30


SAN JOSE-etap IV
stawka 6j.
kurs 4.15

#661978 01/11/2006 22:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
CHICAGO-etap IV
stawka 6j.[CHICAGO w fatalnej formie,gram na zwrot etapu IV za 8j. kurs 1.82] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />etap IV zwrot
kurs 4.30


SAN JOSE-etap IV
stawka 6j.
kurs 4.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Noc z NHL i szukania OT c.d.

TAMPA BAY-etap III
stawka 4j.
kurs 4.15


EDMONTON-etap IV
stawka 4j.
kurs 4.05

#661979 02/11/2006 15:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
Noc z NHL i szukania OT c.d.

TAMPA BAY-etap III
stawka 4j.
kurs 4.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

EDMONTON-etap IV
stawka 4j.
kurs 4.05
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


TAMPA-etap IV
stawka 6j.
kurs 4.15


CHICAGO-etap IV
stawka 6j.
kurs 4.25


SAN JOSE-etap V
stawka 10j.
kurs 4.20

#661980 03/11/2006 20:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
TAMPA-etap IV
stawka 6j.
kurs 4.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

CHICAGO-etap IV
stawka 6j.
kurs 4.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

SAN JOSE-etap V
stawka 10j.
kurs 4.20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#661981 03/11/2006 21:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Na początek nocka z NHL i czas pomału na OT-y

PHOENIX i EDMONTON robię zamianę,tak więc

PHOENIX-etap V
stawka 6j.
kurs 4.60

EDMONTON-etap VII
stawka 26j.
kurs 4.00



I na jutro kopana i czas już najwyższy na X-y

CHELTENHAM-etap IX
stawka 168j.
kurs 3.15


LINCOLN-etap VI
stawka 40j.
kurs 3.20


SPORTING GIJON-etap IX
stawka 96j.
kurs 2.95


MONACO-etap II
stawka 3j.
kurs 3.15

#661982 04/11/2006 19:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507

CHELTENHAM i SPORTING GIJON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#661983 04/11/2006 20:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
A w NHL OT-ów jak na lekarstwo,coraz więcej drużyn ma już przekroczony próg 10 meczy bez OT,trzeba będzie chyba przerzucić część kasy z kopanej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na pewno jutro już zagram część z progresji CHELTENHAM na CIUDAD MURCIĘ

A na noc

TAMPA BAY-etap V
stawka 10j.
kurs 4.00

SAN JOSE-etap VI
stawka 16j.
kurs 4.35

PHOENIX-etap VIII(wracam z powrotem)
stawka 40j.
kurs 4.15

#661984 05/11/2006 16:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Quote
Na pewno jutro już zagram część z progresji CHELTENHAM na CIUDAD MURCIĘ
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Poniekąd jestem zadowolony,że CIUDAD MURCIA zrobiła to co miała zrobić-87.50j. odrobione,ale żałuję,że nie zrobiłem tego wcześniej z ALBACETE i MONACO,które skończyłem na niższych poziomach,a sumienie podpowiadało...
Ale dobre i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na dziś

BORDO-etap VII
stawka 92j.+ 40j.
kurs 2.95

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,850 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1