Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Święta racja Piomil!! Mam do tego forum duży sentyment i wstyd przyznać trochę go ostatnio zaniedbałem, ale teraz trzeba się poprawić.

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał piomil:
[qb]Popisze analizy przez jakis czas i zobacze jak to wpłynie na innych uzytkownikow&(choc cudu sie niespodziewam :rolleyes: )
sentyment jednak nie chce pozwolic upasc temu forum na samo dno.
Wprawdzie bogiem nie jestem ale niech nowi zobacza jak to powinno wygladac aby mialo rece i nogi...[/qb]
Nowi? Hahaha, ty to jestes doswiadczony uzytkownik, zarejestrowany 07-08-2004, to ile dni juz tutaj jestes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
oj pajacyku....
Kumaci ludzie z działu tenisowego wiedza ze nowy tu nie jestem, chocby Emrod czy Jiro(pozdrawiam).
Jak nie wiesz to sie nie odzywaj
PS widze ze jestes tu od stycznia, moze podasz linka mi na priva z twoimi analizami spotkan i typami bo jakos mam wrazenie ze w tym temacie mowa jest o podobnych jak ty typach

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał piomil:
[qb]oj pajacyku....
Kumaci ludzie z działu tenisowego wiedza ze nowy tu nie jestem, chocby Emrod czy Jiro(pozdrawiam).
Jak nie wiesz to sie nie odzywaj[/qb]
Bana dostałeś i jeszcze szalejesz?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
koncze z toba dyskusje bo udajesz cwaniaka a zero masz pojecia, jak cos chcesz dalej mowic prosza na priva
Rozmowa z kennerem na privie potwierdzila przypuszczenia ze jest jedna z osob o ktorych mowa w tym temacie.Najlepszy dowod gdy wymienilem nicki takie jak(sorry chłopaki)
THOM Jiro viva onda gregorr Red Devil Abati zareagowal mowiac ze to leszcze pokroju DJ SACHIEGO
Jeden truten zatem zlokalizowany :rolleyes:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał piomil:
[qb]koncze z toba dyskusje bo udajesz cwaniaka a zero masz pojecia, jak cos chcesz dalej mowic prosza na priva[/qb]
Tez koncze z toba, w tyle dni nabiles sporo postow, moze Sachiego doscigniesz, tylko uwazan na bany.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Czy forum umarło? Właśnie kolega kenner udowodnił, że stan agonalny trwa. Działam tu w porównaniu z innymi bardzo krótko, bo zaledwie parę miesiący, ale starałem się wnieść coś, pomóc komus analizami tenisowymi. Z trafieniami bywało różnie, ale działanie na forum to nie jest rywalizacja, ale wzajemna pomoc!! Ostatnio udzielałem się rzadziej, bo czasami miałem już dość kiedy analizy moje i innych, szanowanych przeze mnie typerów były prostacko i kompletnie niemerytorycznie krytykowane. Dział tenisowy jako jeden z ostatnich trzymał wysoki poziom, ale i tam w gąszczu nic nie wnoszących tekstów coraz trudniej znaleźć istotne i pomocne informacje. Najśmieszniejsze jest to, że ci ludzie, którzy wprowadzają na to forum niedobre obyczaje działają na własną niekorzyść!!! Odpływ dobrych typerów, zrażonych bezczelnością i chamstwem pozbawia ich dobrych typów, a co za tym idzie zysku!!

P.S W temacie zeszłotygodniowych turniejów ATP napisano ponad 400 postów; tych z analizami naliczyłem niespełna 50. Na jedno spotkanie rozegrane w Cincinatti nie przypada średnio nawet jedna analiza...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
policz analizy w dziale wta, tu dopiero załamka tutaj byly dwa turnieje o duzej randze w zeszlym tygodiu... :rolleyes:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Moim skromnym zdaniem forum jest nadal bardzo przydatne. Byc moze kiedys bylo ciekawiej ale niestety jestem taki "szaczwik" ze nie pamietam tych pieknych czasow. Kazdy znajdzie tu dla siebie cos co pomoze polepszyc efekty z bukmacherki pod warunkiem ze nie bedzie czekal az ktos podsunie mu na tacy gotowego pewniaka.
Co do bluznierstw - ignorowac, tylko ignorowac.

Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Moim skromnym zdaniem forum jest nadal bardzo przydatne. Byc moze kiedys bylo ciekawiej ale niestety jestem taki "szaczwik" ze nie pamietam tych pieknych czasow. Kazdy znajdzie tu dla siebie cos co pomoze polepszyc efekty z bukmacherki pod warunkiem ze nie bedzie czekal az ktos podsunie mu na tacy gotowego pewniaka.
Co do bluznierstw - ignorowac, tylko ignorowac.[/qb]
"Blużnierców" banować , !!!
1 ostrzeżenie
2 ostrzezenie ban na 48 h
3 dalej nie pomaga ban czasowy
Anglicy sobie poradzili z kibicami ....przez zakaz wstepu na Stadiony ....może przez bany , to Forum nioe osiagnie "dna " , do którego zmierza nieuchronnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]
Hmm ktos mowil ze sie stad ewakuuje. Wiec koles droga wolna i tak jestes jak widze po dacie tutaj kilka dni, laski nie robisz ze pojdziesz na inne forum. Pamietaj ty na tym stracisz nie my.
[/qb]
- po pierwsze na przyszłość radze czytać całe posty i to ze zrozumieniem, a nie wyłapywać zdania, słówka i robić sensacje przez takie coś właśnie te forum schodzi na psy
- po drugie więcej szacunku dla nowych bo jak wiadomo z nich kiedyś mogą być dobrzi typerzy, a pisanie tekstów typu : łaski bez, ty na tym tracisz a nie my, według mnie jest nie na miejscu jeśli chce się by te forum dalej istniało

p.s. dzięki jaca102 za nie olanie mnie

pozdro

Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
Admin wyciagnal pomocna dłon w kierunku upadku forum pozbywajac sie modow w dziale tenisowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Admin - The hub of universe

Jak widac legenda wciaz zywa... I raz wypowiedziane sie ciagnie Conrad za Toba...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
tak soebie patrze i widze, ze nasz kulturalny kolega gdynia znowu ostro jedzie w "tenis cz 297".....ehhhh - oby mniej takich frajer(*&(...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
LuNo a ty nie pamietasz jak jechales kolesia nie pamietam nicku tylko za to ze podal bledny wynik?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
quasi chat rzadzi sie swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Tam wszystkie chwyty dozwolone, aby wyladowac swoje frustracje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Ehhhh az nie moge nic nie napisac. Łezka sie w oku kreci kiedy zainteresowala mnie wogule ta tematyka bukmacherska to na poczatku jeszcze net byl malo dostepny ale jak juz mi sie udalo to pierwsze co znalazlem to wlasnie to forum. Wtedy wszystko bylo cacy. W dziale tenisowym takie znakomistosci jak Drak czy sikor...gdy zaczalem sie udzielac na forum...oni juz praktycznie odchodzili lu bprzestali sie rzadko udzielac. ALe gdy przybylem na forum przyjeto mnie dosyc uprzejmie. Imś Szakal wyjasnil o co chodzi w bukmacherce w necie. Teraz na forum panuje kupa chamstwa...wiekszosc moich kumpli z forum czyt. dobrych typerwo juz sie rzadko udziela albo i wcale. Jesli ktos sie nowy pojawi nawet znajacy dziedzine da jeden zły typ juz go potrafia zbluzgac...forum jak tonący okret czy da sie uratowac nie wiem. Ale kilka działow moim zdaniem umarło...jeslui chodzi o jakosc i wartosc informacji tam zawartych. Jednak z sentymentu...oby było lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Ryan

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]LuNo a ty nie pamietasz jak jechales kolesia nie pamietam nicku tylko za to ze podal bledny wynik?[/qb]
stary, ale nie w ten sposob...
w kazdym razie moze czepiam sie, ale dodalem to tylko ze wzgledu, ze ktos juz poruszal wypowiedzi tego calego gdyni..

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
eh fajnie kiedyś było... trzeba zrobić jakieś lustracje lub testy na IQ użytkowników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... ale najlepsza chyba opłata

Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
topic up
admin nie chce nic zrobic w kierunku aby ponownie forum cos znaczylo wiec bedzie jak jest

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1