|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Święta racja Piomil!! Mam do tego forum duży sentyment i wstyd przyznać trochę go ostatnio zaniedbałem, ale teraz trzeba się poprawić.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał piomil: [qb]Popisze analizy przez jakis czas i zobacze jak to wpłynie na innych uzytkownikow&(choc cudu sie niespodziewam :rolleyes: ) sentyment jednak nie chce pozwolic upasc temu forum na samo dno. Wprawdzie bogiem nie jestem ale niech nowi zobacza jak to powinno wygladac aby mialo rece i nogi...[/qb] Nowi? Hahaha, ty to jestes doswiadczony uzytkownik, zarejestrowany 07-08-2004, to ile dni juz tutaj jestes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
oj pajacyku.... Kumaci ludzie z działu tenisowego wiedza ze nowy tu nie jestem, chocby Emrod czy Jiro(pozdrawiam). Jak nie wiesz to sie nie odzywaj PS widze ze jestes tu od stycznia, moze podasz linka mi na priva z twoimi analizami spotkan i typami bo jakos mam wrazenie ze w tym temacie mowa jest o podobnych jak ty typach
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał piomil: [qb]oj pajacyku.... Kumaci ludzie z działu tenisowego wiedza ze nowy tu nie jestem, chocby Emrod czy Jiro(pozdrawiam). Jak nie wiesz to sie nie odzywaj[/qb] Bana dostałeś i jeszcze szalejesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
koncze z toba dyskusje bo udajesz cwaniaka a zero masz pojecia, jak cos chcesz dalej mowic prosza na priva Rozmowa z kennerem na privie potwierdzila przypuszczenia ze jest jedna z osob o ktorych mowa w tym temacie.Najlepszy dowod gdy wymienilem nicki takie jak(sorry chłopaki) THOM Jiro viva onda gregorr Red Devil Abati zareagowal mowiac ze to leszcze pokroju DJ SACHIEGO Jeden truten zatem zlokalizowany :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał piomil: [qb]koncze z toba dyskusje bo udajesz cwaniaka a zero masz pojecia, jak cos chcesz dalej mowic prosza na priva[/qb] Tez koncze z toba, w tyle dni nabiles sporo postow, moze Sachiego doscigniesz, tylko uwazan na bany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Czy forum umarło? Właśnie kolega kenner udowodnił, że stan agonalny trwa. Działam tu w porównaniu z innymi bardzo krótko, bo zaledwie parę miesiący, ale starałem się wnieść coś, pomóc komus analizami tenisowymi. Z trafieniami bywało różnie, ale działanie na forum to nie jest rywalizacja, ale wzajemna pomoc!! Ostatnio udzielałem się rzadziej, bo czasami miałem już dość kiedy analizy moje i innych, szanowanych przeze mnie typerów były prostacko i kompletnie niemerytorycznie krytykowane. Dział tenisowy jako jeden z ostatnich trzymał wysoki poziom, ale i tam w gąszczu nic nie wnoszących tekstów coraz trudniej znaleźć istotne i pomocne informacje. Najśmieszniejsze jest to, że ci ludzie, którzy wprowadzają na to forum niedobre obyczaje działają na własną niekorzyść!!! Odpływ dobrych typerów, zrażonych bezczelnością i chamstwem pozbawia ich dobrych typów, a co za tym idzie zysku!!
P.S W temacie zeszłotygodniowych turniejów ATP napisano ponad 400 postów; tych z analizami naliczyłem niespełna 50. Na jedno spotkanie rozegrane w Cincinatti nie przypada średnio nawet jedna analiza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
policz analizy w dziale wta, tu dopiero załamka tutaj byly dwa turnieje o duzej randze w zeszlym tygodiu... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Moim skromnym zdaniem forum jest nadal bardzo przydatne. Byc moze kiedys bylo ciekawiej ale niestety jestem taki "szaczwik" ze nie pamietam tych pieknych czasow. Kazdy znajdzie tu dla siebie cos co pomoze polepszyc efekty z bukmacherki pod warunkiem ze nie bedzie czekal az ktos podsunie mu na tacy gotowego pewniaka. Co do bluznierstw - ignorowac, tylko ignorowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
Oryginalnie wysłał Marcin: [qb]Moim skromnym zdaniem forum jest nadal bardzo przydatne. Byc moze kiedys bylo ciekawiej ale niestety jestem taki "szaczwik" ze nie pamietam tych pieknych czasow. Kazdy znajdzie tu dla siebie cos co pomoze polepszyc efekty z bukmacherki pod warunkiem ze nie bedzie czekal az ktos podsunie mu na tacy gotowego pewniaka. Co do bluznierstw - ignorowac, tylko ignorowac.[/qb] "Blużnierców" banować , !!! 1 ostrzeżenie 2 ostrzezenie ban na 48 h 3 dalej nie pomaga ban czasowy Anglicy sobie poradzili z kibicami ....przez zakaz wstepu na Stadiony ....może przez bany , to Forum nioe osiagnie "dna " , do którego zmierza nieuchronnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Oryginalnie wysłał meler: [qb] Hmm ktos mowil ze sie stad ewakuuje. Wiec koles droga wolna i tak jestes jak widze po dacie tutaj kilka dni, laski nie robisz ze pojdziesz na inne forum. Pamietaj ty na tym stracisz nie my. [/qb] - po pierwsze na przyszłość radze czytać całe posty i to ze zrozumieniem, a nie wyłapywać zdania, słówka i robić sensacje przez takie coś właśnie te forum schodzi na psy - po drugie więcej szacunku dla nowych bo jak wiadomo z nich kiedyś mogą być dobrzi typerzy, a pisanie tekstów typu : łaski bez, ty na tym tracisz a nie my, według mnie jest nie na miejscu jeśli chce się by te forum dalej istniało p.s. dzięki jaca102 za nie olanie mnie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
Admin wyciagnal pomocna dłon w kierunku upadku forum pozbywajac sie modow w dziale tenisowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Admin - The hub of universe
Jak widac legenda wciaz zywa... I raz wypowiedziane sie ciagnie Conrad za Toba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
tak soebie patrze i widze, ze nasz kulturalny kolega gdynia znowu ostro jedzie w "tenis cz 297".....ehhhh - oby mniej takich frajer(*&(...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
LuNo a ty nie pamietasz jak jechales kolesia nie pamietam nicku tylko za to ze podal bledny wynik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
quasi chat rzadzi sie swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Tam wszystkie chwyty dozwolone, aby wyladowac swoje frustracje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Ehhhh az nie moge nic nie napisac. Łezka sie w oku kreci kiedy zainteresowala mnie wogule ta tematyka bukmacherska to na poczatku jeszcze net byl malo dostepny ale jak juz mi sie udalo to pierwsze co znalazlem to wlasnie to forum. Wtedy wszystko bylo cacy. W dziale tenisowym takie znakomistosci jak Drak czy sikor...gdy zaczalem sie udzielac na forum...oni juz praktycznie odchodzili lu bprzestali sie rzadko udzielac. ALe gdy przybylem na forum przyjeto mnie dosyc uprzejmie. Imś Szakal wyjasnil o co chodzi w bukmacherce w necie. Teraz na forum panuje kupa chamstwa...wiekszosc moich kumpli z forum czyt. dobrych typerwo juz sie rzadko udziela albo i wcale. Jesli ktos sie nowy pojawi nawet znajacy dziedzine da jeden zły typ juz go potrafia zbluzgac...forum jak tonący okret czy da sie uratowac nie wiem. Ale kilka działow moim zdaniem umarło...jeslui chodzi o jakosc i wartosc informacji tam zawartych. Jednak z sentymentu...oby było lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Ryan
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał meler: [qb]LuNo a ty nie pamietasz jak jechales kolesia nie pamietam nicku tylko za to ze podal bledny wynik?[/qb] stary, ale nie w ten sposob... w kazdym razie moze czepiam sie, ale dodalem to tylko ze wzgledu, ze ktos juz poruszal wypowiedzi tego calego gdyni..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
eh fajnie kiedyś było... trzeba zrobić jakieś lustracje lub testy na IQ użytkowników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... ale najlepsza chyba opłata
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
topic up admin nie chce nic zrobic w kierunku aby ponownie forum cos znaczylo wiec bedzie jak jest
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|