Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Tazen #6620629 29/02/2016 15:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Tazen
spotlight to jakieś nieporozumienie, nieźle ich pojebało laugh chyba nagroda za tematykę antykatolicką, bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć

dramat

w istocie, ten film to dramat, można nawet powiedzieć, że biograficzny

Bonus: Unibet
quincy #6620633 29/02/2016 15:29
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
na żenującym poziomie, historia ze sporym potencjałem ekranowym ukazana jako miałkie gówno, ckliwe dialogi pisane dla zbuntowanych nastolatek albo zapatrzonych w swoje dzieci matek, samo echo medialne potwierdza słabość tego filmu, bo nie był w stanie obudzić na nowo burzy na ten mocny temat

trafiłby się gwałcony żyd albo czarnoskóry i byłoby zwycięstwo w każdej możliwej kategorii - tak można podsumować nagrodzenie tego gówna, jedynie ze względu na tematykę

już bardziej zrozumiałbym przepchnięcie tego Marsjanina, chociaż oprócz zdjęć nic godnego uwagi tam nie ma, bo historia z książki została spierdolona po całej linii i właściwie widz nie wiedział co się dzieje

quincy #6620669 29/02/2016 17:56
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Dziś trzeba będzie obejrzeć Panoramę i Wiadomości, by zobaczyć jak się reporterzy gimnastykują by nie wspomnieć o temacie Spotlight smile A może jednak wspomną, ale opatrzą (jak Idę) komentarzami ekspertów:
"W Polsce, kraju który wydał kremówkojada, takie perwersje się oczywiście nie zdarzają. To pomówienia" grin

PS. Co do jakości artystycznej filmu - widać, Tazen, że nie masz pojęcia o kinie, tylko karmisz się jakimś hollywoodzkim gównem ;p Spotlight bił w tym roku całą konkurencję o kilka długości. W przeciwieństwie do całej reszty taki film i za 20 lat będzie świeży i będzie go można - bez żenady - obejrzeć, jako precyzyjny portret pewnej epoki, która za 20-30 lat będzie wydawać się zamierzchłą przeszłością (nie tylko ze względu na słabnącą pozycję Kościoła, ale przede wszystkim ze względu na kompletnie zmieniony sposób rozumienia tego, czym jest dziennikarstwo).

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1