|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,295
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,295 |
beks, nie badz beksa... akagi ostrzegał. No i tak jak fechu napisał. Klasyka bukmacherki: info, spadki kursów, wynik odwrotny ale jak to , przecież na konkurencyjnym forum ....pisali że wygrajo jest już FT? jeszcze 20 min więc wszystko może się zdarzyć szczególnie w takim meczu jak ten. Nie zdziwię się jak w końcówce gospodarze strzelą bramki i wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Las Palmas @ 6,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Velenjeeeee  Klasyka  cieszycie mordy jakbyscie conajmniej pograli na gosci. A nie nie pograliscie. Cieszycie sie ze inni wtapiaja. Typowo polskie. Ta skoro zawsze czy nawet często taks ie to kończy to ciekawe czy grał ktoś tu z tych ekspertów na gości, wątpie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Velenjeeeee  Klasyka  cieszycie mordy jakbyscie conajmniej pograli na gosci. A nie nie pograliscie. Cieszycie sie ze inni wtapiaja. Typowo polskie. Ta skoro zawsze czy nawet często taks ie to kończy to ciekawe czy grał ktoś tu z tych ekspertów na gości, wątpie. Przecież napisałem, że mam AH+1 na gości. Za eksperta piłki się nie uważam, ale anty owczy pęd jest zawsze value. Ludzie lubią typy z rzetelną analizą, jestem tylko ciekaw kto to pisze i wpuszcza do sieci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
a pocalujta mnie wszyscy w dupe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
haha daj tego mejla bydlaku bo nie mam co z hajsem robić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
A poza tym to ten gość ma zajebiste typy i wiedzę i właśnie tego typu info miał kilka razy i większość wchodziło także to gadanie jest średnie.koniec tematu kopra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
beks a co to za stronka, podaj adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
beks a co to za stronka, podaj adres też poproszę, bo widzę, że mafia go już namierzyła, to będzie można zarobić grając przeciwko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Velenjeeeee  Klasyka  cieszycie mordy jakbyscie conajmniej pograli na gosci. A nie nie pograliscie. Cieszycie sie ze inni wtapiaja. Typowo polskie. Ta skoro zawsze czy nawet często taks ie to kończy to ciekawe czy grał ktoś tu z tych ekspertów na gości, wątpie. A po ch.. mam to grać? Muszę? Owszem czasem mnie się zdarza brać takie bety przeciwko. Wystarczy, że jak widze taką analkę i wilczy pęd to już lampka się zapala, że coś może być nie tak. Dyskusja z dupy. Przepraszam jeśli uraziłem kogoś komentując słowem: Klasyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
beks a co to za stronka, podaj adres se znajdź. To nie stronka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
beks a co to za stronka, podaj adres se znajdź. To nie stronka platne typy od Uvcia - co zagrasz to zawsze w druga strone 90% skutecznosci nie trafionych betow - polecam abonament dla klientów mecz.pl zniżka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
haha daj tego mejla bydlaku bo nie mam co z hajsem robić [email protected] prosze o przeslanie mi kasy minimum 200 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
haha daj tego mejla bydlaku bo nie mam co z hajsem robić [email protected] prosze o przeslanie mi kasy minimum 200 zl Bydle nie prosi, Bydle wymaga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A poza tym to ten gość ma zajebiste typy i wiedzę i właśnie tego typu info miał kilka razy i większość wchodziło także to gadanie jest średnie.koniec tematu kopra jak sie gra typy jakiś oszołomów to efektem jest bankrut pamiętaj ten kto ma info to nie pisze oficjalnie na forum *******
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A poza tym to ten gość ma zajebiste typy i wiedzę i właśnie tego typu info miał kilka razy i większość wchodziło także to gadanie jest średnie.koniec tematu kopra W Kołobrzegu uniewinnili machera co grał w 3 kubki z jeleniami. A Ty jesteś beks czy jeleń? Myśl trochę człowieku myśl, bo zostanie Ci tylko korporacja, z której i tak Cię z czasem wyjebią, bo będą potrzebowali młodych z nowymi pomysłami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co taka nerwowa atmosfera "gdy dobro czynisz wnet do ciebie wraca " wiadomo że są tacy co trzymajo figę żeby nam nie wchodziło ale trzeba z tym żyć jak z małym błażejkiem Werder 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
strzel koprze bedzie mniej agresji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|