Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#66250 08/08/2004 18:02
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
Tu podyskutujemy o tym buku.. ostatnio była promocja za zarejestrowanie się, otrzymałem 14e trzeba to obrocic do 50e.. zobaczymy czy komu wyplaca, a moze ktos juz wyplacał?

Szkdoa ze oferte maja skąpą

Pozdro

Bonus: Unibet
#66251 09/08/2004 23:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Czy ktoś już wie jak stawiać dwa i więcej spotkań na jednym kuponie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ale ten buk ma ubogą ofertę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66252 10/08/2004 00:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
nie da się stawiać dwóch meczów na jednym kuponie ani więcej

#66253 10/08/2004 00:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
To kwas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A ile już pomnożyliście swój bonus?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja z 14,39E zrobiłem jak narazie 28,78. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A wy?

#66254 10/08/2004 01:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]To kwas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A ile już pomnożyliście swój bonus?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja z 14,39E zrobiłem jak narazie 28,78. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A wy?[/qb]
ja mam z 10 funciakow juz 37...i zastanawiam sie co puscic na jutro...jakis pewniak by bylo te ponad 50 funtow w celu wyplaty..

#66255 10/08/2004 02:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Mam pytanko co do wyplat z thepool, to jest regulamin dotyczacy promocji:

1.26Rules for signup promotion:
1.26.1 You must be a new member.
1.26.2 Only one bonus per client is permitted.
1.26.3 The win-only £10 free bet stake is not included in the return of any winnings (non refundable).
1.26.4 ThePool.com reserves the right to withdraw this bonus offer at anytime.
1.26.5 This offer is available to recreational punters only. Any punter who is found to be abusing this offer may have their bonus revoked at the discretion of management.
1.26.6 You can&#8217;t withdraw amounts under US$ 50 or £ 50 or &#8364; 50.
1.26.7 You must bet the entire amount of the signup promotion five times .If you make a withdrawal prior to fulfilling these terms you will lose any bonuses that have been awarded. You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times.

I tak nie wiem o czym jest mowa w punkcie 3, czy bonus, te 10 funtow, nie sa wliczane w nasz kapital w momencie gdy chcemy kesz wyplacic ??? Pytam sie bo brakuje mi niewiele to 50, a do obrotu *5 tez nieduzo wiec nie wiem czy spokojnie dociulac mam do 50 czy musze wycisnac 60...

Chociaz w pkt 7 chyba jest wyraznie napisane ze przy obrocie *5 mozemy spokojne bonusa wyplacic W takim razie o czym jest mowa w pkt 3 (czysta ciekawosc bo ang w pismach oficjalnych to nie jest moja mocna strona)

Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S.Pisalem to juz wczoraj ale w innym temacie ale nikt nie odpowiedzial moze wy mi wyjasnicie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66256 10/08/2004 03:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał synazteka:
[qb]Mam pytanko co do wyplat z thepool, to jest regulamin dotyczacy promocji:

1.26Rules for signup promotion:
1.26.1 You must be a new member.
1.26.2 Only one bonus per client is permitted.
1.26.3 The win-only £10 free bet stake is not included in the return of any winnings (non refundable).
1.26.4 ThePool.com reserves the right to withdraw this bonus offer at anytime.
1.26.5 This offer is available to recreational punters only. Any punter who is found to be abusing this offer may have their bonus revoked at the discretion of management.
1.26.6 You can&#8217;t withdraw amounts under US$ 50 or £ 50 or &#8364; 50.
1.26.7 You must bet the entire amount of the signup promotion five times .If you make a withdrawal prior to fulfilling these terms you will lose any bonuses that have been awarded. You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times.

I tak nie wiem o czym jest mowa w punkcie 3, czy bonus, te 10 funtow, nie sa wliczane w nasz kapital w momencie gdy chcemy kesz wyplacic ??? Pytam sie bo brakuje mi niewiele to 50, a do obrotu *5 tez nieduzo wiec nie wiem czy spokojnie dociulac mam do 50 czy musze wycisnac 60...

Chociaz w pkt 7 chyba jest wyraznie napisane ze przy obrocie *5 mozemy spokojne bonusa wyplacic W takim razie o czym jest mowa w pkt 3 (czysta ciekawosc bo ang w pismach oficjalnych to nie jest moja mocna strona)

Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S.Pisalem to juz wczoraj ale w innym temacie ale nikt nie odpowiedzial moze wy mi wyjasnicie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
A wiec w punkcie 3 mowa jest o tym, ze jak juz uda Ci sie zrobic 5x obrot to mozesz wyplacic kase ktora nazbierales ponad te 10 $ - a wiec np. jak bedziesz mial np 60 $ na koncie to wyplacic mozesz tylko 50$

#66257 10/08/2004 04:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]
a wiec w punkcie 3 mowa jest o tym, ze jak juz uda Ci sie zrobic 5x obrot to mozesz wyplacic kase ktora nazbierales ponad te 10 $ - a wiec np. jak bedziesz mial np 60 $ na koncie to wyplacic mozesz tylko 50$[/qb]
Hmm ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale w takim razie co jest napisane tu:

You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times.

mowa o bonusie i... wygranych pieniadzach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy sie myle ???

#66258 10/08/2004 04:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał synazteka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]
a wiec w punkcie 3 mowa jest o tym, ze jak juz uda Ci sie zrobic 5x obrot to mozesz wyplacic kase ktora nazbierales ponad te 10 $ - a wiec np. jak bedziesz mial np 60 $ na koncie to wyplacic mozesz tylko 50$[/qb]
Hmm ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale w takim razie co jest napisane tu:

You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times.

mowa o bonusie i... wygranych pieniadzach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy sie myle ???[/qb]
Musi zostac postawiony 5x, zanim bedziesz mogl go wyplacic

#66259 10/08/2004 04:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Postawiony 5x cały czy jak?

#66260 10/08/2004 04:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
macie jakis konkretny typ? zeby tą kase podniesc.. bo oferta skąpa mysłalem nad Lile i chyba się na to skuszę.. a na koncie 34e jeszcze 16e i spadam stamtąd.. swoja drogą z lekkim niedowierzaniem podchodze do tego.. byly kiedys poodbne signupy bonus ( w innych bukach) wyplacali?

#66261 10/08/2004 04:17
Dołączył: May 2003
Posty: 137
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 137
promocja wciąz ważna? jak tak to proszę o link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i z gory big <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66262 10/08/2004 04:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
www.thepool.com [thepool.com] zarejestruj sie a przekonasz sie czy bonus aktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66263 10/08/2004 04:39
Dołączył: May 2003
Posty: 137
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 137
czyli nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#66264 10/08/2004 04:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
a klikajac na 'cashout' macie co innego do wyboru niz: bank transfer ??? W czyms w rodzaju turitorialu, bylo wiecej opcji...

#66265 10/08/2004 14:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
LuNo - mala korekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak zrobisz juz wymagany obrót to mozesz wyplacic calosc, w preciwnym wypadku mozesz wyplacic to co uzbierales ponad ten bonus - sorki, ale nie przeczytalem wczesniej calego tekstu regulaminu:)Zreszta jak kazdy regulamin - jest on mocno pokrecony.. Pozdr.

#66266 10/08/2004 19:15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]LuNo - mala korekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak zrobisz juz wymagany obrót to mozesz wyplacic calosc, w preciwnym wypadku mozesz wyplacic to co uzbierales ponad ten bonus - sorki, ale nie przeczytalem wczesniej calego tekstu regulaminu:)Zreszta jak kazdy regulamin - jest on mocno pokrecony.. Pozdr.[/qb]
oki, jak mi wejdzie dzisiaj jeden meczyk z ich baaaardzo skromnej oferty i bedzie te +- 55-60 funciakow do wyplaty...dam znac jak dalej sprawy sie potoczyly...

#66267 10/08/2004 19:16
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?

#66268 10/08/2004 19:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb]
W tym "buku" zawarcie zakładu po danym kursie, nie oznacza, że właśnie po tym kursie bedzie rozliczony zakład. To jest jak totolotek - trafiasz 4 w dużego i do końca nie wiesz ile dostaniesz, bo to zależy ile kasy jest do podziału.
Tak samo tu - wszystkie kursy, to szacunkowe wyliczenia, a wygrana wyliczają dopiero po zakonczeniu obstawiania - na zasadzie że kasa postawiona na przegrana opcję idzie do podziału dla tych którzy postawili prawidłowo jakiś mecz.

#66269 11/08/2004 03:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb]
Po raz trzeci widzę te pytanie, po raz trzeci zadane przez tę samą osobę i za każdym razem co najmniej trzy wyjaśniające odpowiedzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> stop [Linked Image]

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1