|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
Tu podyskutujemy o tym buku.. ostatnio była promocja za zarejestrowanie się, otrzymałem 14e trzeba to obrocic do 50e.. zobaczymy czy komu wyplaca, a moze ktos juz wyplacał?
Szkdoa ze oferte maja skąpą
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy ktoś już wie jak stawiać dwa i więcej spotkań na jednym kuponie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ale ten buk ma ubogą ofertę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
nie da się stawiać dwóch meczów na jednym kuponie ani więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
To kwas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A ile już pomnożyliście swój bonus?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja z 14,39E zrobiłem jak narazie 28,78. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A wy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]To kwas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A ile już pomnożyliście swój bonus?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja z 14,39E zrobiłem jak narazie 28,78. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A wy?[/qb] ja mam z 10 funciakow juz 37...i zastanawiam sie co puscic na jutro...jakis pewniak by bylo te ponad 50 funtow w celu wyplaty..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
Mam pytanko co do wyplat z thepool, to jest regulamin dotyczacy promocji:
1.26Rules for signup promotion: 1.26.1 You must be a new member. 1.26.2 Only one bonus per client is permitted. 1.26.3 The win-only £10 free bet stake is not included in the return of any winnings (non refundable). 1.26.4 ThePool.com reserves the right to withdraw this bonus offer at anytime. 1.26.5 This offer is available to recreational punters only. Any punter who is found to be abusing this offer may have their bonus revoked at the discretion of management. 1.26.6 You can’t withdraw amounts under US$ 50 or £ 50 or € 50. 1.26.7 You must bet the entire amount of the signup promotion five times .If you make a withdrawal prior to fulfilling these terms you will lose any bonuses that have been awarded. You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times.
I tak nie wiem o czym jest mowa w punkcie 3, czy bonus, te 10 funtow, nie sa wliczane w nasz kapital w momencie gdy chcemy kesz wyplacic ??? Pytam sie bo brakuje mi niewiele to 50, a do obrotu *5 tez nieduzo wiec nie wiem czy spokojnie dociulac mam do 50 czy musze wycisnac 60...
Chociaz w pkt 7 chyba jest wyraznie napisane ze przy obrocie *5 mozemy spokojne bonusa wyplacic W takim razie o czym jest mowa w pkt 3 (czysta ciekawosc bo ang w pismach oficjalnych to nie jest moja mocna strona)
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S.Pisalem to juz wczoraj ale w innym temacie ale nikt nie odpowiedzial moze wy mi wyjasnicie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał synazteka: [qb]Mam pytanko co do wyplat z thepool, to jest regulamin dotyczacy promocji:
1.26Rules for signup promotion: 1.26.1 You must be a new member. 1.26.2 Only one bonus per client is permitted. 1.26.3 The win-only £10 free bet stake is not included in the return of any winnings (non refundable). 1.26.4 ThePool.com reserves the right to withdraw this bonus offer at anytime. 1.26.5 This offer is available to recreational punters only. Any punter who is found to be abusing this offer may have their bonus revoked at the discretion of management. 1.26.6 You can’t withdraw amounts under US$ 50 or £ 50 or € 50. 1.26.7 You must bet the entire amount of the signup promotion five times .If you make a withdrawal prior to fulfilling these terms you will lose any bonuses that have been awarded. You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times.
I tak nie wiem o czym jest mowa w punkcie 3, czy bonus, te 10 funtow, nie sa wliczane w nasz kapital w momencie gdy chcemy kesz wyplacic ??? Pytam sie bo brakuje mi niewiele to 50, a do obrotu *5 tez nieduzo wiec nie wiem czy spokojnie dociulac mam do 50 czy musze wycisnac 60...
Chociaz w pkt 7 chyba jest wyraznie napisane ze przy obrocie *5 mozemy spokojne bonusa wyplacic W takim razie o czym jest mowa w pkt 3 (czysta ciekawosc bo ang w pismach oficjalnych to nie jest moja mocna strona)
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S.Pisalem to juz wczoraj ale w innym temacie ale nikt nie odpowiedzial moze wy mi wyjasnicie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] A wiec w punkcie 3 mowa jest o tym, ze jak juz uda Ci sie zrobic 5x obrot to mozesz wyplacic kase ktora nazbierales ponad te 10 $ - a wiec np. jak bedziesz mial np 60 $ na koncie to wyplacic mozesz tylko 50$
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał SyKo: [qb] a wiec w punkcie 3 mowa jest o tym, ze jak juz uda Ci sie zrobic 5x obrot to mozesz wyplacic kase ktora nazbierales ponad te 10 $ - a wiec np. jak bedziesz mial np 60 $ na koncie to wyplacic mozesz tylko 50$[/qb] Hmm ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale w takim razie co jest napisane tu: You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times. mowa o bonusie i... wygranych pieniadzach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy sie myle ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał synazteka: [qb] Oryginalnie wysłał SyKo: [qb] a wiec w punkcie 3 mowa jest o tym, ze jak juz uda Ci sie zrobic 5x obrot to mozesz wyplacic kase ktora nazbierales ponad te 10 $ - a wiec np. jak bedziesz mial np 60 $ na koncie to wyplacic mozesz tylko 50$[/qb] Hmm ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale w takim razie co jest napisane tu: You can however, withdraw the promotion bonus and your winnings once the entire amount has been bet five times. mowa o bonusie i... wygranych pieniadzach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy sie myle ???[/qb] Musi zostac postawiony 5x, zanim bedziesz mogl go wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Postawiony 5x cały czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
macie jakis konkretny typ? zeby tą kase podniesc.. bo oferta skąpa mysłalem nad Lile i chyba się na to skuszę.. a na koncie 34e jeszcze 16e i spadam stamtąd.. swoja drogą z lekkim niedowierzaniem podchodze do tego.. byly kiedys poodbne signupy bonus ( w innych bukach) wyplacali?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 137 |
promocja wciąz ważna? jak tak to proszę o link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i z gory big <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
www.thepool.com [ thepool.com] zarejestruj sie a przekonasz sie czy bonus aktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 137 |
czyli nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
a klikajac na 'cashout' macie co innego do wyboru niz: bank transfer ??? W czyms w rodzaju turitorialu, bylo wiecej opcji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
LuNo - mala korekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak zrobisz juz wymagany obrót to mozesz wyplacic calosc, w preciwnym wypadku mozesz wyplacic to co uzbierales ponad ten bonus - sorki, ale nie przeczytalem wczesniej calego tekstu regulaminu:)Zreszta jak kazdy regulamin - jest on mocno pokrecony.. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał SyKo: [qb]LuNo - mala korekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak zrobisz juz wymagany obrót to mozesz wyplacic calosc, w preciwnym wypadku mozesz wyplacic to co uzbierales ponad ten bonus - sorki, ale nie przeczytalem wczesniej calego tekstu regulaminu:)Zreszta jak kazdy regulamin - jest on mocno pokrecony.. Pozdr.[/qb] oki, jak mi wejdzie dzisiaj jeden meczyk z ich baaaardzo skromnej oferty i bedzie te +- 55-60 funciakow do wyplaty...dam znac jak dalej sprawy sie potoczyly...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb] W tym "buku" zawarcie zakładu po danym kursie, nie oznacza, że właśnie po tym kursie bedzie rozliczony zakład. To jest jak totolotek - trafiasz 4 w dużego i do końca nie wiesz ile dostaniesz, bo to zależy ile kasy jest do podziału. Tak samo tu - wszystkie kursy, to szacunkowe wyliczenia, a wygrana wyliczają dopiero po zakonczeniu obstawiania - na zasadzie że kasa postawiona na przegrana opcję idzie do podziału dla tych którzy postawili prawidłowo jakiś mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Tylko powiedzcie mi jak to jest...postawilem na VFB Stuttgart po kursie dosyc zajebistym...mam wydrukowany dowod zawarcia zakladu jak i screen....czy powinni go rozliczyc wg. tego co mam czy moga sami manipulowac kursami juz po zawarciu ich przeze mnie ?[/qb] Po raz trzeci widzę te pytanie, po raz trzeci zadane przez tę samą osobę i za każdym razem co najmniej trzy wyjaśniające odpowiedzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|