Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#66290 13/08/2004 19:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
no wlasnie nie pala sie z odpowiedzia, na poczatku - OK, nawet przeprosili za dlugi czas oczekiwania...tymczasem mija 24 godziny od maila i ...cisza..

mam troche kaski u nich do wyplacenia...i bede sie staral za wszelka cene wyplacic...zobaczymy, co z tego wyjdzie...

co jakis czas jak sie sprawa bedzie klarowala - bede tutaj podrzucal info..

Bonus: Unibet
#66291 13/08/2004 20:26
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Wysłałem do nich maila z prośba przelania 60 EUR na konto w moneybokers.

Po chwili odpisali
"Your request has been processed."

#66292 13/08/2004 20:43
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
I już są pieniążki na koncie w Moneybokers.
Zaskoczyli mnie, pozytywnie :zobacz:

#66293 13/08/2004 21:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał lorder:
[qb]I już są pieniążki na koncie w Moneybokers.
Zaskoczyli mnie, pozytywnie :zobacz: [/qb]
poszło w związku z wypłatą, jak będzie kaska na mb dam znać...

#66294 13/08/2004 22:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał lorder:
[qb]Wysłałem do nich maila z prośba przelania 60 EUR na konto w moneybokers.

Po chwili odpisali
"Your request has been processed."[/qb]
zabrali Ci tego free beta, czy wyplacili calosc po obroceniu ?

#66295 13/08/2004 22:53
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Nie zabrali mi tego co dali na początku.
Zostawiłem sobie jeszcze kilkanascie Euro, jakiś szczęśliwy ten buk dla mnie.(może dlatego bo tylko single gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

#66296 13/08/2004 23:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Oryginalnie wysłał lorder:
[qb]Nie zabrali mi tego co dali na początku.
Zostawiłem sobie jeszcze kilkanascie Euro, jakiś szczęśliwy ten buk dla mnie.(może dlatego bo tylko single gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb]
ta promocja jeszcze aktualna? i jesli tak to jak sie do nich zarejestrowac? Przy step 2 wyskakuje mi okno błędu :rolleyes:

#66297 15/08/2004 05:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Zastanawiam sie co jest z tych ich supportem - napisalem prosbe o wyplat kaski na moneybookers i od 2 ciiiisza......hmmm...

#66298 15/08/2004 23:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
No to ja również dołączyłem do grona (nie)szczęśliwców którzy doczłapali do 50 ojro. Jako że nie jestem szczęśliwym posiadaczem konto moneybookers, muszę wypłacać na mBank.

My question is - co zrobić kiedy numer konta ma 26 cyfr, a przy wypłacie jest miejsce na podanie tylko 20? Ki diabeł??

#66299 15/08/2004 23:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]No to ja również dołączyłem do grona (nie)szczęśliwców którzy doczłapali do 50 ojro. Jako że nie jestem szczęśliwym posiadaczem konto moneybookers, muszę wypłacać na mBank.

My question is - co zrobić kiedy numer konta ma 26 cyfr, a przy wypłacie jest miejsce na podanie tylko 20? Ki diabeł??[/qb]
pisalem o tym samym wyzej - zobacz sobie...a co do wyplaty na konto bankowe - nie wiem czy to przejdzie, prawdopodobnie beda wysylac czek choc nie wiem na 100%....

wciaz czekam na info...a oni jakby nagle zapadli sie pod ziemie....fuck...no nic czekam dalej..dam znac jak odpisza..

#66300 15/08/2004 23:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
cholerka - chyba czas najwyższy założyć to moneybookers. Ide poczytać temat - co to w ogóle jest ile kosztuje i czym to się je <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66301 16/08/2004 00:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A mi się pojawia coś takiego jak chcę wejsć na www.thepool.com [thepool.com]

Error page exception
The server cannot use the error page specified for your application to handle the Original Exception printed below. Please see the Error Page Exception below for a description of the problem with the specified error page.

Original Exception:
Error Message:
Error Code: 500
Target Servlet: null
Error Stack:
java.lang.NullPointerException
at bg.bianor.sportbet4all.pl.user.action.MainAction.perform(MainAction.java(Compiled Code))
at org.apache.struts.action.ActionServlet.processActionPerform(ActionServlet.java(Inlined Compiled Code))
at org.apache.struts.action.ActionServlet.process(ActionServlet.java(Compiled Code))
at org.apache.struts.action.ActionServlet.doGet(ActionServlet.java(Compiled Code))
at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java(Compiled Code))
at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.StrictServletInstance.doService(ServletManager.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.StrictLifecycleServlet._service(StrictLifecycleServlet.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.IdleServletState.service(StrictLifecycleServlet.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.StrictLifecycleServlet.service(StrictLifecycleServlet.java(Inlined Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.ServletInstance.service(ServletManager.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.ValidServletReferenceState.dispatch(ServletManager.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.ServletInstanceReference.dispatch(ServletManager.java(Inlined Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebAppRequestDispatcher.handleWebAppDispatch(WebAppRequestDispatcher.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebAppRequestDispatcher.dispatch(WebAppRequestDispatcher.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebAppRequestDispatcher.forward(WebAppRequestDispatcher.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.srt.WebAppInvoker.doForward(WebAppInvoker.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.srt.WebAppInvoker.handleInvocationHook(WebAppInvoker.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.invocation.CachedInvocation.handleInvocation(CachedInvocation.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.invocation.CacheableInvocationContext.invoke(CacheableInvocationContext.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.srp.ServletRequestProcessor.dispatchByURI(ServletRequestProcessor.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.oselistener.OSEListenerDispatcher.service(OSEListener.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.http11.HttpConnection.handleRequest(HttpConnection.java(Compiled Code))
at com.ibm.ws.http.HttpConnection.readAndHandleRequest(HttpConnection.java(Compiled Code))
at com.ibm.ws.http.HttpConnection.run(HttpConnection.java(Compiled Code))
at com.ibm.ws.util.CachedThread.run(ThreadPool.java(Compiled Code))


Error Page Exception:
Error Message: Missing message for key html.error.title.text
Error Code: 0
Target Servlet: null
Error Stack:
javax.servlet.jsp.JspException: Missing message for key html.error.title.text
at org.apache.struts.taglib.bean.MessageTag.doStartTag(MessageTag.java(Compiled Code))
at _error_jsp_0._jspService(_error_jsp_0.java(Compiled Code))
at org.apache.jasper.runtime.HttpJspBase.service(HttpJspBase.java(Compiled Code))
at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java(Compiled Code))
at org.apache.jasper.runtime.JspServlet$JspServletWrapper.service(JspServlet.java(Compiled Code))
at org.apache.jasper.runtime.JspServlet.serviceJspFile(JspServlet.java(Compiled Code))
at org.apache.jasper.runtime.JspServlet.service(JspServlet.java(Compiled Code))
at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.StrictServletInstance.doService(ServletManager.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.StrictLifecycleServlet._service(StrictLifecycleServlet.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.IdleServletState.service(StrictLifecycleServlet.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.StrictLifecycleServlet.service(StrictLifecycleServlet.java(Inlined Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.ServletInstance.service(ServletManager.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.ValidServletReferenceState.dispatch(ServletManager.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.ServletInstanceReference.dispatch(ServletManager.java(Inlined Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebAppRequestDispatcher.handleWebAppDispatch(WebAppRequestDispatcher.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebAppRequestDispatcher.dispatch(WebAppRequestDispatcher.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebAppRequestDispatcher.forward(WebAppRequestDispatcher.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebApp.sendError(WebApp.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.webapp.WebApp.sendError(WebApp.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.srt.WebAppInvoker.doForward(WebAppInvoker.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.srt.WebAppInvoker.handleInvocationHook(WebAppInvoker.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.invocation.CachedInvocation.handleInvocation(CachedInvocation.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.invocation.CacheableInvocationContext.invoke(CacheableInvocationContext.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.srp.ServletRequestProcessor.dispatchByURI(ServletRequestProcessor.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.oselistener.OSEListenerDispatcher.service(OSEListener.java(Compiled Code))
at com.ibm.servlet.engine.http11.HttpConnection.handleRequest(HttpConnection.java(Compiled Code))
at com.ibm.ws.http.HttpConnection.readAndHandleRequest(HttpConnection.java(Compiled Code))
at com.ibm.ws.http.HttpConnection.run(HttpConnection.java(Compiled Code))
at com.ibm.ws.util.CachedThread.run(ThreadPool.java(Compiled Code))

#66302 16/08/2004 00:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
O choroba nie wiedziałem że bedzie tego aż tak dużo
ps. ten bonus jest jeszcze aktualny,

Z góry dzieki za każdą odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:

#66303 16/08/2004 00:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
faktycznie cos wisi ta ich zajebista stronka

#66304 16/08/2004 00:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Już się odwiesiła

ps. A czy ten bonus to jest jeszcze aktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

:5gw: :5gw: :5gw: :5gw:

#66305 16/08/2004 00:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]Już się odwiesiła

ps. A czy ten bonus to jest jeszcze aktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

:5gw: :5gw: :5gw: :5gw: [/qb]
Dołączam się do pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66306 16/08/2004 01:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
założyłem wreszcie konto w moneybookers, wchodzę w "cashout" żeby wypłacić kasę, a tam...tylko opcja bank transfer. Jak u licha wypłacić kasę na moneybookers? Nie ma tam takiej opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66307 16/08/2004 01:18
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]założyłem wreszcie konto w moneybookers, wchodzę w "cashout" żeby wypłacić kasę, a tam...tylko opcja bank transfer. Jak u licha wypłacić kasę na moneybookers? Nie ma tam takiej opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
musisz zdefiniowac swoje konto w banku...poza tym poczataj wczesniejsze watki - na pewno bylo...

#66308 16/08/2004 01:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]założyłem wreszcie konto w moneybookers, wchodzę w "cashout" żeby wypłacić kasę, a tam...tylko opcja bank transfer. Jak u licha wypłacić kasę na moneybookers? Nie ma tam takiej opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
musisz zdefiniowac swoje konto w banku...poza tym poczataj wczesniejsze watki - na pewno bylo...[/qb]
co to znaczy "zdefiniować"? nie bardzo rozumiem, bo niestety zbyt kumaty w temacie bankowości nie jestem...
A czytam wątki już od godziny i dalej nie mogę sobie poradzić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#66309 16/08/2004 01:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
jakby ktos mógł napisać jak z tego dziadostwa wypłacić kaskę na moneybookers byłbym bardzo wdzięczny.
Ja niestety po ponad godzinie ślęczenia przed kompem nie doszedłem do tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jutro rano będziem próbować dalej - nie popuszczę gnojom - będzie trzeba to gołębiem pocztowym wyslą, ale kasę wyszarpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (gorzej jak gołąb trafi na czołowe z airbusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1