|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Ja tam wątpię, czy Golfiarze z Interu w ogóle wygrają;)Trenera mają "znakomitego", to znaczy trzyma się mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> "Cieniaki" coś dziś ustrzelą i będzie 1:1, albo 1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675 |
Inter - Spartak X przy handicapie 0:1 Inter wygra ten mecz, ale bedzie sie meczyc niesamowicie, Rosjanie przyjezdzaja do medionalnu z mysla o obronie wlasnej bramki. Moze im to sie udać. Kowalewski i reszta moga ewentualnie przegrać jedną bramką, ale zostawią po sobie dobrze wrazenie:) Okaże się już wieczorem kto ma racje, ale moim zdaniem Spartak polegnie i to wysoko. Inter odegra się za ostatnie niepowodzenia z "cieniakiem" co już nieraz się zdarzało. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Ja chce jutro zagrac wlasnie bayern niezly kurs na nich w betway 1.45 i jets jak najbardziej do przyjecia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
[color:"red"]Spartak Moskwa[/color] VS [color:"blue"]Internazionale[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Typ: under 2,5 gola<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Będzie to pierwsze spotkaniu już czwartej serii meczów grupowych w Lidze Mistrzów. Wszystko przez inną strefę czasową w Rosji. Tym meczem obydwie ekipy zaczną już fazę rewanżową w Lidze Mistrzów. Niestety pierwsza runda rozgrywek okazała się bardzo pechowa dla obydwu jedenastek. Zarówno Spartak jak i Inter nie popisali się w pierwszych grach. Spartak odniósł tylko jeden remis z Sportingiem Lizbona na własnym boisku (1:1). Z kolei Inter był w stanie tylko raz zdobyć komplet punktów właśnie w meczu ze Spartakiem. Czy histroia się powtórzy już jutro??. Jest to bardzo możliwe w klubie z Mediolanu nikt sobie nie wyobraża odpadnięcia tak szybko z Ligi Mistrzów i grania tylko o Puchar UEFA. Jednak mnie w tej konfrontacji najbardziej zainteresował under. Rosja to ciężki teren inna strefa czasowa do tego nie najlepsze już warunki klimatyczne. W ciągu dnia w Moskwie będzie tylko trzy stopnie celcjusza a wieczorem temperatura może dochodzić do nawet minus jeden. Takie warunki atmosferyczne nie będą wsprzyjać zawodniką Interu. Zwłaszcza, że duża ich część jest z pochodzenia Brazylijczykami lub Argentyczykami. Dla porównania w Mediolanie temerpatura wyniesie w ciągu dnia dwanaście stopi a w nocy plus cztery. Różnica jest widoczna i powinna się odbić na grze Interu. Do tego warto przypomnieć, że w Sobotę Inter rozgrywał bardzo ważny derbowy mecz z AC Milan. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie a każda padająca bramka do siatki była ładniejsza od poprzedniej. Piękny mecz, wspaniałe drużyny. Niestety wiele wysiłku podopiecznych Manciniego kosztowało to derbowe spotkanie. Sam Vieira grał z kontuzją dłuższy czas. Cały czas prosił trenera o zmianę a w końcówce meczu z AC Milanem parktycznie nie uczestniczył w grze jego zespołu. Tak duży wysiłek i gra Inter co trzy dniu musi się odbić na formie tego zespołu w zbliżającym się meczu ze Spartakiem. Warto także zauważyć, że między słupkami stanie nasz Wojciech Kowalewski, który jest naprawdę bardzo dobrym bramkarzem. Udowodnił nam to w meczach reprezentacji Polski. Wojtka jest bardzo ciężko pokonać. Reasumując faworytem tego spotkania jest Inter, który poprostu musi wygrać jeśli chce się liczyć dalej w walce o wyjście z grupy. Myślę, że podopiecznych Manciniego czeka bardzo ciężki bój w Moskwie. Spartak również walczy o życie a przegrana w tym spotkaniu pozbawi ich szans na wyjście z grupy.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
Mecz o zycie dla Interu , ostatnio warto zauwazyc ze niebiesko-czarni sie przebudzili ( nareszcie pokonali odwiecznego rywala i to nie bedac w roli gospodarza) nie musze chyba pisac jakie to ma znaczenie przed tym meczem pozatym Wlosi grają bardziej efektownie na wyjazdach gdzie potrafią wyprowadzac szybkie kontry i skutecznie sie bronic Spartak natomiast ostatnio nie zachwyca o czym swiadczy remis z slabiutkim Jaroslawiem w dodatku bramkę stracili w doliczonym czasie gry (gol Omeljanczuka) to nie wplywa dosc dobrze na morale Gospodarzy.Typ - 2 Inter. W drugim meczu tej grupy Bayern podejmie Sporting ( i ten mecz moze zawazyc o awansie Sportingu ) .Warto dodac iz Portugalczycy grali mecz w Piatek są wiec bardziej wypoczeci pozatym Bayern tak naprawde juz wyszedl i bedzie chcial sie oszczedzac przed arcywaznym meczem z Schalke w Niedziele więc gospodarze z pewnoscią zadowolą sie skromnym zwyciestwem lub dajacym im awans remisem . Sporting powinnen zawalczyc majac na uwadze to ze Inter powinen wygrac w Moskwie a w nastepnej kolejce o ile sie nie myle jadą oni wlasnie do Mediolanu . Typ - Handicap +1.5 na Sporting
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286 |
bayer-sporting typ:bayer sporting gra srednio na wyjazdach a juz kompletnie skompromitowal sie w ostatni weekend z beira mare czy cos takiego. minuty w jakich padaly bramki to szalenstwo. bayernchce zajac 1 miejsce w grupie bo lepiej trafic w kolejnej fazie na barcelone czy werder niz na chelsea. bayer nie zachwyca le to solidna druzyna ktora stac na zwyciestwo. bastian nie zagra ale mimo to sa silni. spartak-inter typ:inter no i problem. inter wygral w derby mediolanu. czy to zwyzka formy? oddali w meczu z 5 starzlow na bramke i strzlili 4 gole. hmmm. trzeba pamietac jednak ze tutaj musza wygrac. zagraja bez viery a to duze oslabienie. stawiam jednak na inter. taka wygrana nad ac milan pozwoli im uwierzyc we wlasne sily. a spartak gra slabo. kowalewski szmaty i nic nie strzelaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 552 |
Bayern (home) jest od 8 spotkan w LM niepokonany,Sporting jeszcze nigdy w LM nie wygral na wyjezdzie.
Zadna Niemiecka druzyna w historii LM nie wygrala jeszcze pierwszych 4 spotkan (Bayern do tej pory ma 3 zwyciestwa).
Sporting nie ma problemow kadrowych,Bayern zagra bez Lucio,Schweinsteigera i Podolskiego.
Bayern wystarczy remis,Sporting potrzebuje wygranej,jednak i remis dla Sportingu moze sie okazac dobrym wynikiem, gdy Inter w Moskwie nie wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
[color:"red"]Spartak Moskwa[/color] VS [color:"blue"]Internazionale[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Typ: under 2,5 gola<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Będzie to pierwsze spotkaniu już czwartej serii meczów grupowych w Lidze Mistrzów. Wszystko przez inną strefę czasową w Rosji. Tym meczem obydwie ekipy zaczną już fazę rewanżową w Lidze Mistrzów. Niestety pierwsza runda rozgrywek okazała się bardzo pechowa dla obydwu jedenastek. Zarówno Spartak jak i Inter nie popisali się w pierwszych grach. Spartak odniósł tylko jeden remis z Sportingiem Lizbona na własnym boisku (1:1). Z kolei Inter był w stanie tylko raz zdobyć komplet punktów właśnie w meczu ze Spartakiem. Czy histroia się powtórzy już jutro??. Jest to bardzo możliwe w klubie z Mediolanu nikt sobie nie wyobraża odpadnięcia tak szybko z Ligi Mistrzów i grania tylko o Puchar UEFA. Jednak mnie w tej konfrontacji najbardziej zainteresował under. Rosja to ciężki teren inna strefa czasowa do tego nie najlepsze już warunki klimatyczne. W ciągu dnia w Moskwie będzie tylko trzy stopnie celcjusza a wieczorem temperatura może dochodzić do nawet minus jeden. Takie warunki atmosferyczne nie będą wsprzyjać zawodniką Interu. Zwłaszcza, że duża ich część jest z pochodzenia Brazylijczykami lub Argentyczykami. Dla porównania w Mediolanie temerpatura wyniesie w ciągu dnia dwanaście stopi a w nocy plus cztery. Różnica jest widoczna i powinna się odbić na grze Interu. Do tego warto przypomnieć, że w Sobotę Inter rozgrywał bardzo ważny derbowy mecz z AC Milan. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie a każda padająca bramka do siatki była ładniejsza od poprzedniej. Piękny mecz, wspaniałe drużyny. Niestety wiele wysiłku podopiecznych Manciniego kosztowało to derbowe spotkanie. Sam Vieira grał z kontuzją dłuższy czas. Cały czas prosił trenera o zmianę a w końcówce meczu z AC Milanem parktycznie nie uczestniczył w grze jego zespołu. Tak duży wysiłek i gra Inter co trzy dniu musi się odbić na formie tego zespołu w zbliżającym się meczu ze Spartakiem. Warto także zauważyć, że między słupkami stanie nasz Wojciech Kowalewski, który jest naprawdę bardzo dobrym bramkarzem. Udowodnił nam to w meczach reprezentacji Polski. Wojtka jest bardzo ciężko pokonać. Reasumując faworytem tego spotkania jest Inter, który poprostu musi wygrać jeśli chce się liczyć dalej w walce o wyjście z grupy. Myślę, że podopiecznych Manciniego czeka bardzo ciężki bój w Moskwie. Spartak również walczy o życie a przegrana w tym spotkaniu pozbawi ich szans na wyjście z grupy.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wojtek między słupkami ?? hmm to nowość, ja myślałem, że za 2 żółte kartki się pauzuje jeden mecz, no chyba że jakiś nowy przepis wszedł w życie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Rozgrywki Ci się pomyliły...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
LM: Bayern vs Sporting We wtorkowy wieczór w meczu grupy B Ligi Mistrzów Bayern Monachium podejmie Sporting Lizbona. Mistrzowie Niemiec mają obecnie na koncie komplet zwycięstw i jeśli wywalczą kolejne, będą już pewni awansu do fazy pucharowej. Klub z Bawarii, który w ostatnią sobotę pewnie pokonał w lidze Eintracht Frankfurt (2:0), jest faworytem, tym bardziej, że wygrał w Lizbonie 1:0. Co więcej rywale nie popisali się ostatnio w lidze portugalskiej, tylko remisując z trzecim od końca Beira-Mar 3:3. Zmartwieniem trenera gości Paulo Bento jest przede wszystkim nonszalancka gra obrońców, którzy w tym spotkaniu nieupilnowali defensora rywali Yohanna Buba, który strzelił im trzy gole. Tym samym jeszcze większe problemy mogą mieć z takimi zawodnikami jak Roy Makaay czy Claudio Pizarro. Co prawda w składzie gospodarzy zabraknie Lukasa Podolskiego, ale Felix Magath ma szeroki skład i nie powinien go nawet szczególnie martwić brak zawieszonego Bastiana Schweinsteiger oraz kontuzjowanego Owena Hargreavesa. Na Allianz Arena to goście będą pod presją wygranej, bo w praktyce tylko taki wynik ich interesuje. Remis także nie przekreśla ich szans, ale jeśli Inter wygra ze Spartakiem Moskwa, co przy obecnej formie Nerazzurri jest całkiem prawdopodobne, wówczas sytuacja Sportingu znacznie się pogorszy. 20:45 Bayern Monachium - Sporting Lizbona Sędzia: Massimo Busacca (Szwajcaria) Bayern: Kahn - Sagnol, Demichelis, Van Buyten, Lahm, Van Bommel, Ottl, Salihamidzic, Pizarro, Makaay, Santa Cruz Sporting: Ricardo - Caneira, Polga, Tonel, Tello, Paredes, Nani, Moutinho, Martins, Djalo, Liedson Źródło: http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71035
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
LM: Spartak vs Inter Już o 18:30 Inter zagra kolejny mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem będzie Spartak Moskwa, z którym Nerazzurri dwa tygodnie temu wygrali 2:1. Zdecydowanym faworytem spotkania są podopieczni Roberto Manciniego. Po porażkach w dwóch pierwszych spotkaniach ze Sportingiem oraz Bayernem Inter zaczął wreszcie odrabiać straty. Podbudowany sobotnim zwycięstwem nad Milanem zapewne jutro odniesie kolejne zwycięstwo i wskoczy na drugie miejsce w grupie. Kolejny raz trener Mancini nie może skorzystać ze wszystkich zawodników. Nie zagrają we wtorek Esteban Cambiasso, Patrick Vieira, Recoba oraz Adriano. Hernana Crespo zastąpi w ataku strzelec dwóch goli sprzed dwóch tygodni Julio Cruz. Do drużyny wracają natomiast Fabio Grosso oraz Zlatan Ibrahimović. Dla gospodarzy porażka będzie oznaczać radykalne zmniejszenie szans na zajęcie chociażby trzeciego miejsca i awansu do Pucharu UEFA. Jest ona jednak bardzo prawdopodobna. Spartak jest ostatnio w słabszej formie, co potwierdził remis 1:1 z Szynnikiem Jarosławl. Ponadto kontuzjowani są Quincy Owusu-Abeyie, Nikita Bazhenov oraz Geder. 18:30 Spartak – Inter Sędzia: Claus Bo Larsen (DEN) Prawdopodobne składy: Spartak: Wojciech Kowalewski; Roman Shishkin, Martin Stranzl, Martin Jiránek, Clemente Rodríguez; Vladimir Bystrov, Mozart, Radoslav Kováè, Yegor Titov, Denis Boyarintsev; Roman Pavlyuchenko. Inter:Júlio César; Maicon, Marco Materazzi, Iván Córdoba, Fabio Grosso; Javier Zanetti, Olivier Dacourt, Dejan Stanković, Luís Figo; Julio Cruz, Zlatan Ibrahimović. Źródło: http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71019
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Z tego co widze to nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w wyjsciowej 11 Crespo. Ktos cos moze wie wiecej na ten temat? Lawka czy w ogole nie jest awizowany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
Z tego co widze to nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w wyjsciowej 11 Crespo. Ktos cos moze wie wiecej na ten temat? Lawka czy w ogole nie jest awizowany? Cambiasso and Vieira will miss game for Inter and Crespo will be probably on the bench…also Adriano and Recoba wont play… źródło: freebetting.net
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Witam,
Pozwole się nie zgodzic z Ignoratorem co do typku na under 2.5 gola . Brałbym underka w ciemno jakby Interowi wystarczał remis, ale Mediolańczycy powinni ten mecz wygrać nie mogą kalkulowac tylko muszą zagrac o 3 punkty. Spartak też nie ma nic do stracenia i też zaatakuje. Na pewno po stronie gospodarzy będzie pogoda jak napisal Ignorator. Spartak potrafił strzelić bramkę w Mediolanie to na pewno u siebie też mają duże szanse coś ustrzelić. Co do Kowalewskiego to sie zgodze, że jest to dobry bramkarz, chos ostatnio wpuszcza niezłe babole a na przeciw niego staną naprawdę dobrzy piłkarze. Piłkarze w Moskwy w kazdym meczu tracili bramkę a w Monachium aż 4, w lidze rosyjskiej obrona tez nie nalezy do najlepszych natomiast jeśli chodzi o ofensywe to mają najlepszą w lidze 51 strzelonych goli!! Jeśli chodzi o Inter w lidze to skuteczniejsze jest tylko Palermo. Jednym z faktów, który przemawia za underkiem jest Zlatan Ibrahimovic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , ale wierze, że przy remisie do przerwy 1-1 wejdzie Crespo i da Interowi tak potrzebne im 3 punkty Także over 2.5 gola po kursie 2.15 śmiało przyatakuje. Mozna jeszcze się pokusić o postawienie, że obie drużyny strzelą.
Moje typy [color:"purple"] Spartak - Inter over 2.5 gola 3/10 dok. wynik 1:2 1/10[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 35 |
kurcze... ten bayern <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9 |
22.11, środa 20:45 San Siro Mediolan Inter Mediolan -:- Sporting Lizbona - - 20:45 Łużniki Moskwa Spartak Moskwa -:- Bayern Monachium
1. Bayern Monachium 4 3 1 0 7:0 10 2. Inter Mediolan 4 2 0 2 3:4 6 3. Sporting Lizbona 4 1 2 1 2:2 5 4. Spartak Moskwa 4 0 1 3 2:8 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10 |
Inter Mediolan - Sporting Lizbona under 2,5
Myśle, że spokojnie można tak obstawić. Grupa B jest zdecydowanie underowa, 3 lub więcej bramek pada w meczach, w których gra Spartak Moskwa na wyjeździe ;-). Inter w ostatnim meczu Serie A wygrał 1:0 z Regginą Calcio, która jest na ostatnim miejscu w tabeli z bilansem bramek na wyjeździe 5:11. Sporting Lizbona jedyną bramke na wyjeździe w tej edycji LM strzelił w meczu ze Spartakiem Moskwa, a w ostatnim meczu w swojej lidze pokonał na wyjeździe Maritimo 1:0. Niewielka porażka Sportingu nie oznacza jeszcze, że nie zagra on PUEFA (w przypadku remisu ze Spartakiem i raczej pewnej porażki tego ostatniego z Bayernem Monachium, Sporting przejdzie różnicą goli), a na walkę o wyjście z grupy jest on chyba za mało ambitny.
P.S. Sorry za składnie, jeśli jest mało zrozumiała, ale jest już 1-sza w nocy ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
18:30 Spartak Moskwa - Bayern Monachium
Sędzia: Grzegorz Gilewski (Polska)
Prawdopodobne składy:
Spartak: Zuev - Shishkin, Geder, Jiranek, Stranzl, Bystrov, Mozart, Titov, Kovac, Boyarintsev, Pavlyuchenko
Bayern: Kahn - Sagnol, Demichelis, van Buyten, Lell, Schweinsteiger, Ottl, van Bommel, Salihamidzic, Makaay, Pizarro
Co do tego meczu to Bayern powinien wygrać.Wprawdzie niespodziankę sprawił ostatnio niespodziankę u siebie w LM ale u siebie zdecydowanie ograł Spartak.Wygrywając ten mecz zapewni soebie awans.A przypomnieć należy,że w ostatniej kolejce gra u siebie z Interem.A Mediolańczycy będą chcieli wygrać ten mecz bo walczą o awans do kolejny rundy.Więc pora wygrać mecz na wyjeździe.
FC Internazionale vs Sporting Lizbona
Przypuszczalne składy Inter: J. Cesar; J. Zanetti, I. Cordoba, M. Materazzi, F. Grosso; L. Figo, P. Vieira, O. Dacourt, D. Stankovic; Z. Ibrahimović, H. Crespo
Sporting: Ricardo; Caneira, Polga, Tonel, Miguel; Garcia, Nani, Romagnoli, Moutinho, Veloso; Alecsandro, Bueno
Inter ten mecz musi wygrać.W przeciwnym razie będą grali w Uefa.Więc wygrać teraz albo nigdy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Odnośnie meczu Spartak - Bayern chciałbym zauważyć, że jest to jedynie mecz o prestiż. Bayern ma już zapewniony awans. Z układu tabeli oraz pozostałych gier wynika, że nie jest możliwa sytuacja, w której Inter i Sporting mogłyby zająć dwa pierwsze miejsca w grupie B.
Zapewne Bayern wygra ten mecz, tym bardziej, że do składu wracają kolejno kontuzjowani gracze (wyłączeni z gry pozostają jedynie Podolski, Hargreaves i Ismael) - jednakże warto pamiętać, że bez względu na wynik tego spotkania podopieczni Felixa Magatha osiągnęli już cel, jakim jest awans do następnej rundy CL.
Myślę, że warto wziąć ten fakt pod uwagę typując wynik tego spotkania.
GL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Kilka słów odnośnie spotkania Inter - Sporting.
Wygrana gwarantuje Interowi awans, ale jednocześnie definitywnie zamyka drogę do awansu Sportingowi.
W przypadku wygranej Sportingu tylko "cud" może sprawić, że do dalszych gier awansuje Inter.
Często tak bywa, że gdy dwaj rywale bardzo chcą wygrać - pada remis. Jest to bardzo prawdopodobne rozstrzygnięcie również i w tym spotkaniu. Sporting wygrał pierwszy mecz z Interem, w poprzedniej kolejce potrafił nie przegrać w Monachium, więc dlaczego nie miałby powtórzyć tego w Mediolanie. A Inter? Cóż, Inter jest zdolny do każdej niespodzianki, o czym mogliśmy się przekonać (czasem dotkliwie) już nie jeden raz.
Przewiduję under, a ściślej 0-0 lub 1-1.
GL.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|