Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 150 z 150 1 2 148 149 150
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Ararat - Pyunik over 0,5 @1,83 mocno boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
witam

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Tom182
Ararat - Pyunik over 0,5 @1,83 mocno boks
worek

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Tom182
Ararat - Pyunik over 0,5 @1,83 mocno boks
aplauz dzieki skorzystalem

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Remik_
Originally Posted by Tom182
Ararat - Pyunik over 0,5 @1,83 mocno boks
aplauz dzieki skorzystalem
piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by aker
Myślę że co do meczu lisów warto zagrać że do przerwy będzie prowadzić Newcastle

Tak z ciekawości, po czym wnosisz?:)
Kurs jak kurs ale dwa ostatnie spotkania miedzy nimi to 3 gongi i Sroki leżały i kwiczały, do tego wykartkowane solidnie.
Domyślam się, że osoba grubego Benka jako nowej miotły ma coś tutaj wnieść. Tylko Benek pierwsze mecze miał słabe z pamięci jako trener Chelsea 0-0 z City, z Realem pierwszy mecz na turnieju z Romą 0-0 i w karnych w czapkę, w Napoli nie pamiętam jaki był pierwszy mecz ale pierwszy ważny to był mecz/rewanż z Baskami gdzie wylecieli w kosmos z LM, obejmował zespół z czołówki wzmocniony za ponad 100 baniek i na koniec pierwszego sezonu został na ledwo na 3 miejscu, czyli Benitez kosztował Napoli na wejściu jakieś 100 kilkadziesiąt baniek, 100 na transfery plus pewnie ze 30-40 straconych z powodu braku awansu do LM.

Nie wiem w czym upatrujesz tutaj okazji ale Benek to nie jest wybitny trener, sorry, nie mówię też, że jest jakimś dramatem, ale na pewno jest przereklamowany i skoro niespecjalnie radził sobie z naprawdę dobrymi klubami to co ma osiągnąć ze Srokami??:)

Oczywiście, może dziś i Sroki wygrają cały mecz, to Anglia i jest to możliwe tylko kurs na win do przerwy ma się nijak do faktów o grubym Benku, statystyk Srok i h2h między dzisiejszymi rywalami:)

ale się rozpisałem laugh no tak, ale Benek u mnie na celowniku od dawna i śledzę go pilnie grin

Co do samych typów, to idąc w ślad za Twoim pomysłem, lepiej szukać tam gdzie nikt nie patrzy, bts do przerwy w okolicach @5, mogę przyjąć wersję, że nowa miotła wyzwoli dodatkowe pokłady sił w drużynie gości ale to wszystko, Lisy to nie Piast;-)

no faktycznie trochę się rozpisałeś smile
Tak idę w kierunku zasady nowej miotły i żeby było jasne też Grubaska nie lubię ale po prostu mam czuja że Lisom będzie dzisiaj bardzo ciężko.
BTS do przerwy też dobry pomysł ale ja skłonię się po namyślę ku podwójnej szansie na gości 2-2.
Reasumując kibicuję Lisom żeby zdobyli mistrza i utarli nosa wielkim

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
to ja sobie za 100E zagram Newcastle i BTS @11 boks

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Widzę że nie tylko ja mam mieszane uczucie co do Lisów i tego Beniteza, dlatego poczekam, zobaczę jak to będzie wyglądało i spróbuje coś na live ukąsić

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Shirak - Mika over 1.5 boks

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
W Angielskiej w tym sezonie nie ma nudy
Jak dla mnie mistrzem zostanie ktoś z dwójki Totenham Lisy.
Arsnenal z City w dołku i nawet jak sie jeszczę ogarną to chyba już będzie za późno, nie zdziwiłbym się jakby jeszcze którychś minął Lpool który jest w niezłym gazie choć strata już chyba zbyt dużo do pierwszej czwórki. Zobaczcie też że Lisy wcale nie mają trudnego kalendarza, jedynie United i Chelsea na wyjeździe a z Topowymi firmami oni grac potrafią jak nikt inny, leży im ten styl gry z kontry.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Remik_
Shirak - Mika over 1.5 boks
mad

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
wdowczykowe pedalskie dnb

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Nie cierpie sprzedawczyka. Ale bym się cieszył jakby spadł z tą całą Wisłą...

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Jaslak
W Angielskiej w tym sezonie nie ma nudy
Jak dla mnie mistrzem zostanie ktoś z dwójki Totenham Lisy.
Arsnenal z City w dołku i nawet jak sie jeszczę ogarną to chyba już będzie za późno, nie zdziwiłbym się jakby jeszcze którychś minął Lpool który jest w niezłym gazie choć strata już chyba zbyt dużo do pierwszej czwórki. Zobaczcie też że Lisy wcale nie mają trudnego kalendarza, jedynie United i Chelsea na wyjeździe a z Topowymi firmami oni grac potrafią jak nikt inny, leży im ten styl gry z kontry.

Chelsea pusci mecz Lisa jesli bedzie taka potrzeba klub nie dopusci do tego by puchar trafil do innej czesci Londynu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
wisla 1

Strona 150 z 150 1 2 148 149 150

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1