|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
Co to dużo pisać zgodnie z planem Roma górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...jeszcze raz sorry za ten Olympiakos(kumplowi tez sie dostało) choc mecz był pod dyktando Olympiakosu przegrali 0-1
SORRY.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Taki już urok piłki nożnej. I tak jak Hagi pisał - niczego nie brać za pewnik, ani nawet za 99%, bo można się przejechać o te 99% boleśniej niż zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
co myslicie o valencii? graja na wyjezdzie, kurs okolo 1,90
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99 |
Może być im ciężko z uzyskaniem kompletu punktów w Doniecku. Po pierwsze kilku graczy Valenci jest niezdolnych do gry (David Albelda, Vicente Rodriguez, Asier Del Horno, Carlos Marchena, Ruben Baraja), a po wczorajszym meczu ligowym do grona pechowców dołączył młodzieżowy reprezentant Hiszpanii - Jaime Gavilan, którego czeka półroczna pauza wynikająca z urazu wiązadeł krzyżowych, które zostały zerwane. Oprócz tego warunki atmosferyczne, a przede wszystkim temperatura, która jutro może spaść w godzinach wieczornych w Doniecku do okolic 0 nie będą sprzyjały zawodnikom z Płw. Iberyjskiego. W wyniku tego zespół Mariusza Lewandowskiego będzie miał niepowtarzalną szansę zrewanżowania się za porażkę w wyjazdowym meczu z Valencią. Czy jednak zdoła to dokonać? Wydaje mi się, że będzie mu bardzo ciężko, dlatego skłaniałbym się ku obstawieniu podziału punktów w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Ja bym wolal juz jak cos postawic x2 bo na tych boiskach ukrainskich , rosyjskich bardzo ciezko sie gra przekonywaly sie o tym nie jedne zespoly
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5 |
pisze to akurat tutaj bo nie wiem gdzie, ale co myślicie o kolejce remisów? w pierwszej było ich 5, w drugiej również 5, a w trzeciej żadnego remisu! Coś mój nos podpowiada, że w tej[czwartej] kolejce będzie ich sporo.
Myśle nad jakimś systemem a remisy w meczach: AS Roma-Olympiakos 4.4 - Roma nie jest w najwyższej formie [ostatnio dwa remisy z chievo i ascoli u siebie] a więc Olimpiakos może pokusić sie o remis
Barcelona-Chelsea 3.2 - tu każdy wynik jest możliwy, przy takiej klasie koszczegolnych pilkarzy z kazdej z druzyn
Bayern M.-Sp.Lizb. 4.4 - Bayern w lidze nie zachwyca a remis im wystarczy do awansu
PSV Eind.-Galatas. 3.7 - myśle że Galatsaraj jest w stanie wywieść pkt
Szachtar-Valencia 3.3 - Valencia boryka sie z kontuzjami i ostatnia porazka w lidze o tym swiadczy
Sp.Mosk.-Inter M. 3.3 - w Rosji kazdemu gra sie ciezko. Inter po derbach zadowoli sie tu chyba remisem
AEK Ateny-Lille 3.1 - AEK nie jest jeszcze chyba w stanie wygrac z Lille a na porazke tez sie nie zapowiada
Benfica-Celtic 3.3 - tu wynik otwarty remis mozliwy
FC Kopen.-Manch.U. 4.0 - Kopenhaga outsajder grupy ale uwazam ze zmobilizuje ise na MU i postara sie o korzystny rezultat, a przy tym MU wystarczy pkt do awansu
Hamburg-FC Porto 3.1 - HSV jak wiadomo bez formy, myślałem ze po zwyciestwie nad Bayerem wygra kolejny mecz ale niestety "jedna jaskółka wiosny nie czyni" więc upatruje tu remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5 |
pisze to akurat tutaj bo nie wiem gdzie, ale co myślicie o kolejce remisów? w pierwszej było ich 5, w drugiej również 5, a w trzeciej żadnego remisu! Coś mój nos podpowiada, że w tej[czwartej] kolejce będzie ich sporo.
Myśle nad jakimś systemem a remisy w meczach:
AS Roma-Olympiakos 4.4 - Roma nie jest w najwyższej formie [ostatnio dwa remisy z chievo i ascoli u siebie] a więc Olimpiakos może pokusić sie o remis
Barcelona-Chelsea 3.2 - tu każdy wynik jest możliwy, przy takiej klasie koszczegolnych pilkarzy z kazdej z druzyn
Bayern M.-Sp.Lizb. 4.4 - Bayern w lidze nie zachwyca a remis im wystarczy do awansu
PSV Eind.-Galatas. 3.7 - myśle że Galatsaraj jest w stanie wywieść pkt
Szachtar-Valencia 3.3 - Valencia boryka sie z kontuzjami i ostatnia porazka w lidze o tym swiadczy
Sp.Mosk.-Inter M. 3.3 - w Rosji kazdemu gra sie ciezko. Inter po derbach zadowoli sie tu chyba remisem
AEK Ateny-Lille 3.1 - AEK nie jest jeszcze chyba w stanie wygrac z Lille a na porazke tez sie nie zapowiada
Benfica-Celtic 3.3 - tu wynik otwarty remis mozliwy
FC Kopen.-Manch.U. 4.0 - Kopenhaga outsajder grupy ale uwazam ze zmobilizuje ise na MU i postara sie o korzystny rezultat, a przy tym MU wystarczy pkt do awansu
Hamburg-FC Porto 3.1 - HSV jak wiadomo bez formy, myślałem ze po zwyciestwie nad Bayerem wygra kolejny mecz ale niestety "jedna jaskółka wiosny nie czyni" więc upatruje tu remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
Roma -Olimpiakos wydaje sie ze gospodarze wygrają i przypieczetują awans ( Szachtar im juz raczej nie zagrozi) natomiast mecz w Doniecku jest juz wieksza zagadka ze wzgledu jak slusznie zauwazyl Jakubusiu na ciezkie warunki atmosferyczne pozatym kazdej druzynie ciezko grac na Ukrainie a cieplolubnym Hiszpanom to chyba szczegolnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mecz w Doniecku jest juz wieksza zagadka ze wzgledu jak slusznie zauwazyl Jakubusiu na ciezkie warunki atmosferyczne Panowie , bez jajec ! Donieck to nie Syberia i białe niedzwiedzie , a stadion Szachtara to nie boisko aks'u pcimie dolne !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Panowie , bez jajec ! Donieck to nie Syberia i białe niedzwiedzie , a stadion Szachtara to nie boisko aks'u pcimie dolne ! dokladnie! slusznie bolo prawi! swego czasu byli tacy ;-) co skazali rome na porazke w mroznej norwegii z tromso, bylo latwiej, bo byly zdjecia plyty, zmrozonego blota, kompletnie nie pasujacego do rzymskich kopaczy.... jak sie skonczylo? roma wgrala 2-1 :-) nic sobie nie robiac z temperatury i boiska... -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
LM: AS Roma vs Olympiakos Być może już we wtorek, dzięki zwycięstwu nad Olympiakosem, Roma zapewni sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Dwa tygodnie temu w Atenach, po golu Perrotty, Giallorossi wygrali 1:0. We wtorek powinno być podobnie. Goście, jeśli myślą jeszcze o awansie, muszą jutro wygrać. Według trenera Sollieda wiele będzie zależało od postawy pomocników, którzy muszą zagrać lepiej niż poprzednio i nie pozwolić swoim rywalom na opanowanie środka boiska. Roma przystępuje do wtorkowego meczu podbudowana wygraną z Udinese na wyjeździe. Zwycięstwo to było bardzo ważne dla drużyny trenera Spallettiego, gdyż pozwoliło odbudować się po słabych spotkaniach z Chievo Verona oraz Ascoli, które zakończyły się remisami. Oba zespoły wystąpią jutro osłabione. Spalletti nie skorzysta z usług Montelli oraz Vucinica, którzy są bez formy. Przed meczem okaże się czy zagra Perrotta, natomiast pewne jest, że nie zagra Mancini. Problemy z zestawieniem optymalnej jedenastki ma także trener Sollied. Nie zagrają Nery Alberto Castillo, Grigoris Georgatos oraz Marco Né. Roma jest zdecydowanym faworytem i zapewne już jutro zapewni sobie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, a Olympiakos, mimo obecności 5000 fanów, zaliczy 30 mecz bez zwycięstwa na wyjeździe. 20: 45 Roma – Olympiakos Sędzia:Olegário Benquerença (POR) Prawdopodobne składy: Roma: Doni; Christian Panucci, Philippe Mexes, Matteo Ferrari, Cristian Chivu; Daniele De Rossi; David Pizarro, Alberto Aquilani, Simone Perrotta, Taddei; Francesco Totti. Olympiakos: Antonios Nikopolidis; Anastasios Pantos, Júlio César, Georgios Anatolakis, Michał Żewłakow; Ieroklis Stoltidis, Rivaldo, Christos Patsatzoglou, Predrag Djordjević; Yiannis Okkas; Michalis Konstantinou. Źródło: http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71018
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
LM: Szachtar vs Valencia W drugim ze spotkań grupy D Szachtar Donieck podejmować będzie na własnym terenie Valencię CF. Zespół Mariusza Lewandowskiego jak dotąd nie zachwycał w rozgrywkach LM i po trzech spotkaniach na swoim koncie ma zaledwie jeden punkt wywalczony w pojedynku z Olympiakosem Pireus. Niewielkie sznase daje się przed tym spotkaniem gospodarzom, którzy słabo prezentują się na europejskich boiskach, a na domiar złego we wtorek wyjdą na murawę bez Wiaczesława Swiderskiego i Anatolija Tymoszczuka. Jeżeli Valencia wygra w Doniecku może być pewna awansu do kolejnej rundy. Podopieczni Quique Floresa w ostatnim pojedynku ligowym zawiedli na całej linii przegrywając na El Sardinero z Racingiem Santander i na Ukrainie będą z pewnością chcieli wynagrodzić swoim kibicom ostatni występ. 20:45 Shakhtar Donieck - Valencia CF Sędzia: Peter Frödfeldt (Szwecja) Szachtar: Stipe Pletikosa; Dario Srna, Dmytro Chygrynskiy, Olexander Kucher, Razvan Rat; Fernandinho, Tomá¹ Hübschman, Igor Duljaj, Matuzalem; Brandão, Julius Aghahowa Valencia: Santiago Cañizares; Luis Miguel, Raúl Albiol, Roberto Ayala, Emiliano Moretti; Miguel Pallardó, Edu, Miguel Ángel Angulo, David Silva; Fernando Morientes, David Villa Źródło: http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71016
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 54 |
Witam Nie wiem kim jest gocek,ale nie sluchajcei jego bredni bo tak to trzeba nazwac.Kopenhaga - MU,wedlug gocka gospodarze sprawia niespodzianke,wedlug mnie jest to najpewniejszy mecz.Stawiam MU z handicapem.Mysle,ze sie skonczy 0:2 lub 0:3.MU to druzyna,ktora jest w niesamowitej dformie.Coz Copenhaga nie byla sobie w stanie poradzic ze slaba Benfica. Teraz maja sie przeciwstawic Rooneyowi,Ferdinandowi,Cristiano Ronaldo,Giggsowi i co. Jak dla mnie jest pewna 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
No tak jak przewidywalem Bayern nie wygral , Valencia tez ,Inter za to pokazal charakter w pzreciwienstwie do Romy . Gdzie są Ci co mówili ze Valencia rozjedzie Szachtar troche rozsadku panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
No tak jak przewidywalem Bayern nie wygral , Valencia tez ,Inter za to pokazal charakter w pzreciwienstwie do Romy . Gdzie są Ci co mówili ze Valencia rozjedzie Szachtar troche rozsadku panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie , jednak nic nie napiszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143 |
No tak jak przewidywalem Bayern nie wygral , Valencia tez ,Inter za to pokazal charakter w pzreciwienstwie do Romy . Gdzie są Ci co mówili ze Valencia rozjedzie Szachtar troche rozsadku panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Właśnie... gdzie oni są ?? Masz rację... to skandal.. pochowali się.. i ani słowa nie napisali o tym, że tak typują .. to hańba.. gratuluję Ci bogatego życia wewnętrznego i umiejętności życia w równoległym świecie. Gdzieś tam we wszechświecie jest jeszcze inne forum.........
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9 |
22.11, środa 20:45 Estadio Mestalla Walencja Valencia CF -:- Olympiakos Pireus - - 20:45 Stadion Centralny Donieck Szachtar Donieck -:- AS Roma
1. Valencia CF 4 3 1 0 10:5 10 2. AS Roma 4 2 1 1 7:3 7 3. Olympiakos Pireus 4 0 2 2 5:8 2 4. Szachtar Donieck 4 0 2 2 4:10 2
Valencia - Pireus 1x Szachtar - Roma 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 50 |
Grupa "D" W zasadzie Romie potrzebny jest remis w meczu z Szahtarem w Doniecku, jednak przy obecnej, wysokiej formie, jaką prezentują piłkarze z Rzymu należy się spodziewać, że remis ich nie usatysfakcjonuje. Zatem wydaje się, że zwycięstwo gości jest jak najbardziej prawdopodobne. Przetrzebiona kontuzjami ekipa Valencii bedzie miała ciężki orzech do zgryzienia. Olympiakos walczy przynajmniej o trzecie miejsce, zatem nie odpuści. Oczywiście faworytem są piłkarze z Walencji, jednak przy typowaniu należy wziąć pod uwagę osłabiony zespół gospodarzy. Wcale się nie zdziwię, jeśli goście tego nie przegrają. (źródło: www.dlakibica.pl [ dlakibica.pl])
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|