"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Co to dużo pisać zgodnie z planem Roma górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...jeszcze raz sorry za ten Olympiakos(kumplowi tez sie dostało) choc mecz był pod dyktando Olympiakosu przegrali 0-1

SORRY.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Taki już urok piłki nożnej. I tak jak Hagi pisał - niczego nie brać za pewnik, ani nawet za 99%, bo można się przejechać o te 99% boleśniej niż zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
co myslicie o valencii? graja na wyjezdzie, kurs okolo 1,90

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Może być im ciężko z uzyskaniem kompletu punktów w Doniecku. Po pierwsze kilku graczy Valenci jest niezdolnych do gry (David Albelda, Vicente Rodriguez, Asier Del Horno, Carlos Marchena, Ruben Baraja), a po wczorajszym meczu ligowym do grona pechowców dołączył młodzieżowy reprezentant Hiszpanii - Jaime Gavilan, którego czeka półroczna pauza wynikająca z urazu wiązadeł krzyżowych, które zostały zerwane.
Oprócz tego warunki atmosferyczne, a przede wszystkim temperatura, która jutro może spaść w godzinach wieczornych w Doniecku do okolic 0 nie będą sprzyjały zawodnikom z Płw. Iberyjskiego.
W wyniku tego zespół Mariusza Lewandowskiego będzie miał niepowtarzalną szansę zrewanżowania się za porażkę w wyjazdowym meczu z Valencią. Czy jednak zdoła to dokonać? Wydaje mi się, że będzie mu bardzo ciężko, dlatego skłaniałbym się ku obstawieniu podziału punktów w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Ja bym wolal juz jak cos postawic x2 bo na tych boiskach ukrainskich , rosyjskich bardzo ciezko sie gra przekonywaly sie o tym nie jedne zespoly

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5
pisze to akurat tutaj bo nie wiem gdzie, ale co myślicie o kolejce remisów? w pierwszej było ich 5, w drugiej również 5, a w trzeciej żadnego remisu! Coś mój nos podpowiada, że w tej[czwartej] kolejce będzie ich sporo.

Myśle nad jakimś systemem a remisy w meczach:
AS Roma-Olympiakos 4.4 - Roma nie jest w najwyższej formie [ostatnio dwa remisy z chievo i ascoli u siebie] a więc Olimpiakos może pokusić sie o remis

Barcelona-Chelsea 3.2 - tu każdy wynik jest możliwy, przy takiej klasie koszczegolnych pilkarzy z kazdej z druzyn

Bayern M.-Sp.Lizb. 4.4 - Bayern w lidze nie zachwyca a remis im wystarczy do awansu

PSV Eind.-Galatas. 3.7 - myśle że Galatsaraj jest w stanie wywieść pkt

Szachtar-Valencia 3.3 - Valencia boryka sie z kontuzjami i ostatnia porazka w lidze o tym swiadczy

Sp.Mosk.-Inter M. 3.3 - w Rosji kazdemu gra sie ciezko. Inter po derbach zadowoli sie tu chyba remisem

AEK Ateny-Lille 3.1 - AEK nie jest jeszcze chyba w stanie wygrac z Lille a na porazke tez sie nie zapowiada

Benfica-Celtic 3.3 - tu wynik otwarty remis mozliwy

FC Kopen.-Manch.U. 4.0 - Kopenhaga outsajder grupy ale uwazam ze zmobilizuje ise na MU i postara sie o korzystny rezultat, a przy tym MU wystarczy pkt do awansu

Hamburg-FC Porto 3.1 - HSV jak wiadomo bez formy, myślałem ze po zwyciestwie nad Bayerem wygra kolejny mecz ale niestety "jedna jaskółka wiosny nie czyni" więc upatruje tu remisu

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5
pisze to akurat tutaj bo nie wiem gdzie, ale co myślicie o kolejce remisów? w pierwszej było ich 5, w drugiej również 5, a w trzeciej żadnego remisu! Coś mój nos podpowiada, że w tej[czwartej] kolejce będzie ich sporo.

Myśle nad jakimś systemem a remisy w meczach:

AS Roma-Olympiakos 4.4 - Roma nie jest w najwyższej formie [ostatnio dwa remisy z chievo i ascoli u siebie] a więc Olimpiakos może pokusić sie o remis

Barcelona-Chelsea 3.2 - tu każdy wynik jest możliwy, przy takiej klasie koszczegolnych pilkarzy z kazdej z druzyn

Bayern M.-Sp.Lizb. 4.4 - Bayern w lidze nie zachwyca a remis im wystarczy do awansu

PSV Eind.-Galatas. 3.7 - myśle że Galatsaraj jest w stanie wywieść pkt

Szachtar-Valencia 3.3 - Valencia boryka sie z kontuzjami i ostatnia porazka w lidze o tym swiadczy

Sp.Mosk.-Inter M. 3.3 - w Rosji kazdemu gra sie ciezko. Inter po derbach zadowoli sie tu chyba remisem

AEK Ateny-Lille 3.1 - AEK nie jest jeszcze chyba w stanie wygrac z Lille a na porazke tez sie nie zapowiada

Benfica-Celtic 3.3 - tu wynik otwarty remis mozliwy

FC Kopen.-Manch.U. 4.0 - Kopenhaga outsajder grupy ale uwazam ze zmobilizuje ise na MU i postara sie o korzystny rezultat, a przy tym MU wystarczy pkt do awansu

Hamburg-FC Porto 3.1 - HSV jak wiadomo bez formy, myślałem ze po zwyciestwie nad Bayerem wygra kolejny mecz ale niestety "jedna jaskółka wiosny nie czyni" więc upatruje tu remisu

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Roma -Olimpiakos wydaje sie ze gospodarze wygrają i przypieczetują awans ( Szachtar im juz raczej nie zagrozi) natomiast mecz w Doniecku jest juz wieksza zagadka ze wzgledu jak slusznie zauwazyl Jakubusiu na ciezkie warunki atmosferyczne pozatym kazdej druzynie ciezko grac na Ukrainie a cieplolubnym Hiszpanom to chyba szczegolnie..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
mecz w Doniecku jest juz wieksza zagadka ze wzgledu jak slusznie zauwazyl Jakubusiu na ciezkie warunki atmosferyczne
Panowie , bez jajec ! Donieck to nie Syberia i białe niedzwiedzie , a stadion Szachtara to nie boisko aks'u pcimie dolne !

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Panowie , bez jajec ! Donieck to nie Syberia i białe niedzwiedzie , a stadion Szachtara to nie boisko aks'u pcimie dolne !

dokladnie! slusznie bolo prawi! swego czasu byli tacy ;-) co skazali rome na porazke w mroznej norwegii z tromso, bylo latwiej, bo byly zdjecia plyty, zmrozonego blota, kompletnie nie pasujacego do rzymskich kopaczy.... jak sie skonczylo? roma wgrala 2-1 :-) nic sobie nie robiac z temperatury i boiska...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
LM: AS Roma vs Olympiakos
Być może już we wtorek, dzięki zwycięstwu nad Olympiakosem, Roma zapewni sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Dwa tygodnie temu w Atenach, po golu Perrotty, Giallorossi wygrali 1:0. We wtorek powinno być podobnie.

Goście, jeśli myślą jeszcze o awansie, muszą jutro wygrać. Według trenera Sollieda wiele będzie zależało od postawy pomocników, którzy muszą zagrać lepiej niż poprzednio i nie pozwolić swoim rywalom na opanowanie środka boiska.

Roma przystępuje do wtorkowego meczu podbudowana wygraną z Udinese na wyjeździe. Zwycięstwo to było bardzo ważne dla drużyny trenera Spallettiego, gdyż pozwoliło odbudować się po słabych spotkaniach z Chievo Verona oraz Ascoli, które zakończyły się remisami.

Oba zespoły wystąpią jutro osłabione. Spalletti nie skorzysta z usług Montelli oraz Vucinica, którzy są bez formy. Przed meczem okaże się czy zagra Perrotta, natomiast pewne jest, że nie zagra Mancini. Problemy z zestawieniem optymalnej jedenastki ma także trener Sollied. Nie zagrają Nery Alberto Castillo, Grigoris Georgatos oraz Marco Né.

Roma jest zdecydowanym faworytem i zapewne już jutro zapewni sobie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, a Olympiakos, mimo obecności 5000 fanów, zaliczy 30 mecz bez zwycięstwa na wyjeździe.

20: 45 Roma &#8211; Olympiakos
Sędzia:Olegário Benquerença (POR)

Prawdopodobne składy:
Roma: Doni; Christian Panucci, Philippe Mexes, Matteo Ferrari, Cristian Chivu; Daniele De Rossi; David Pizarro, Alberto Aquilani, Simone Perrotta, Taddei; Francesco Totti.

Olympiakos: Antonios Nikopolidis; Anastasios Pantos, Júlio César, Georgios Anatolakis, Michał Żewłakow; Ieroklis Stoltidis, Rivaldo, Christos Patsatzoglou, Predrag Djordjević; Yiannis Okkas; Michalis Konstantinou.

Źródło:
http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71018

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
LM: Szachtar vs Valencia
W drugim ze spotkań grupy D Szachtar Donieck podejmować będzie na własnym terenie Valencię CF. Zespół Mariusza Lewandowskiego jak dotąd nie zachwycał w rozgrywkach LM i po trzech spotkaniach na swoim koncie ma zaledwie jeden punkt wywalczony w pojedynku z Olympiakosem Pireus.

Niewielkie sznase daje się przed tym spotkaniem gospodarzom, którzy słabo prezentują się na europejskich boiskach, a na domiar złego we wtorek wyjdą na murawę bez Wiaczesława Swiderskiego i Anatolija Tymoszczuka. Jeżeli Valencia wygra w Doniecku może być pewna awansu do kolejnej rundy. Podopieczni Quique Floresa w ostatnim pojedynku ligowym zawiedli na całej linii przegrywając na El Sardinero z Racingiem Santander i na Ukrainie będą z pewnością chcieli wynagrodzić swoim kibicom ostatni występ.

20:45 Shakhtar Donieck - Valencia CF


Sędzia: Peter Frödfeldt (Szwecja)

Szachtar: Stipe Pletikosa; Dario Srna, Dmytro Chygrynskiy, Olexander Kucher, Razvan Rat; Fernandinho, Tomá¹ Hübschman, Igor Duljaj, Matuzalem; Brand&atilde;o, Julius Aghahowa

Valencia: Santiago Ca&ntilde;izares; Luis Miguel, Raúl Albiol, Roberto Ayala, Emiliano Moretti; Miguel Pallardó, Edu, Miguel Ángel Angulo, David Silva; Fernando Morientes, David Villa

Źródło:
http://anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=71016

Dołączył: Aug 2006
Posty: 54
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 54
Witam
Nie wiem kim jest gocek,ale nie sluchajcei jego bredni bo tak to trzeba nazwac.Kopenhaga - MU,wedlug gocka gospodarze sprawia niespodzianke,wedlug mnie jest to najpewniejszy mecz.Stawiam MU z handicapem.Mysle,ze sie skonczy 0:2 lub 0:3.MU to druzyna,ktora jest w niesamowitej dformie.Coz Copenhaga nie byla sobie w stanie poradzic ze slaba Benfica.
Teraz maja sie przeciwstawic Rooneyowi,Ferdinandowi,Cristiano Ronaldo,Giggsowi i co.
Jak dla mnie jest pewna 2

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
No tak jak przewidywalem Bayern nie wygral , Valencia tez ,Inter za to pokazal charakter w pzreciwienstwie do Romy . Gdzie są Ci co mówili ze Valencia rozjedzie Szachtar troche rozsadku panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
No tak jak przewidywalem Bayern nie wygral , Valencia tez ,Inter za to pokazal charakter w pzreciwienstwie do Romy . Gdzie są Ci co mówili ze Valencia rozjedzie Szachtar troche rozsadku panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
nie , jednak nic nie napiszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
Quote
No tak jak przewidywalem Bayern nie wygral , Valencia tez ,Inter za to pokazal charakter w pzreciwienstwie do Romy . Gdzie są Ci co mówili ze Valencia rozjedzie Szachtar troche rozsadku panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Właśnie... gdzie oni są ?? Masz rację... to skandal.. pochowali się.. i ani słowa nie napisali o tym, że tak typują .. to hańba.. gratuluję Ci bogatego życia wewnętrznego i umiejętności życia w równoległym świecie.

Gdzieś tam we wszechświecie jest jeszcze inne forum.........

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9
22.11, środa 20:45 Estadio Mestalla
Walencja Valencia CF -:- Olympiakos Pireus
- -
20:45 Stadion Centralny
Donieck Szachtar Donieck -:- AS Roma


1. Valencia CF 4 3 1 0 10:5 10
2. AS Roma 4 2 1 1 7:3 7
3. Olympiakos Pireus 4 0 2 2 5:8 2
4. Szachtar Donieck 4 0 2 2 4:10 2


Valencia - Pireus 1x
Szachtar - Roma 2

Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
Post deleted by Biszop

Dołączył: Oct 2006
Posty: 50
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 50
Grupa "D"
W zasadzie Romie potrzebny jest remis w meczu z Szahtarem w Doniecku, jednak przy obecnej, wysokiej formie, jaką prezentują piłkarze z Rzymu należy się spodziewać, że remis ich nie usatysfakcjonuje. Zatem wydaje się, że zwycięstwo gości jest jak najbardziej prawdopodobne. Przetrzebiona kontuzjami ekipa Valencii bedzie miała ciężki orzech do zgryzienia. Olympiakos walczy przynajmniej o trzecie miejsce, zatem nie odpuści. Oczywiście faworytem są piłkarze z Walencji, jednak przy typowaniu należy wziąć pod uwagę osłabiony zespół gospodarzy. Wcale się nie zdziwię, jeśli goście tego nie przegrają.
(źródło: www.dlakibica.pl [dlakibica.pl])

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, bukma, Sensei, $-man, rafal08, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,194 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1