|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Tfuu jednak zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, proszę o skasowanie poprzedniego posta i przepraszam za robienie bałaganu na forum.
Czyli atak bez zmian: Cassano-RvN-Reyes. Zwłaszcza liczę na tego ostatniego...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Ruuuud zagra dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HALA MADRID
Ruud jednak do dyspozycji Capello Ruud van Nistelrooy jest już z powrotem wraz z drużyną i przygotowuje się do meczu z Dynamem. Dzisiaj rano brał udział w treningu. Wczoraj wieczorem, za pozwoleniem klubu, Holender udał się do kliniki Sanitas La Moraleja, gdzie jego żona o 1:00 w nocy urodziła mu dziecko, dziewczynkę. Van Nistelrooy jest już więc do dyspozycji Capello i może zagrać w dzisiejszym meczu.
Redakcja RealMadrid.pl i wszyscy fani Królewskich składają najserdeczniejsze życzenia z okazji wydania na świat nowego potomka. Najlepszym prezentem będzie z pewnością bramka w meczu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
[color:"red"] Poniewaz dostalem pytania na priv dlaczego powyrzucalem nowe tematy dotyczace LM odpowiadam, niektorzy pozakladali kilka tematow na ta kolejke i zrobil sie galimatias, byly tematy osobno dla kazdej grupy, pomiedzy nowe tematy, czesc pisala w jednych czesc pisala w drugich i wyszukac cos konkretnego bylu utrudnione.
Sa pozakladane tematy dla kazdej z osmiu grup na cala faze grupowa, na pierwszej stronie jest tabela ktora aktualizuje po kazdej kolejce, Na ta chwile jest to rozwiazanie optymalne, mozna sobie wyszukac co dany user pisal o wczesniejszej kolejce i mamy chociazby punkt odniesienia. Sens zakladania tematow mieszanych jest znikomy przy tej ilosci wpisow ktora ostatnio sie mocno obnizyla.
Nie twierdze ze jest to rozwiazanie idealne ale zakladanie w trakcie rozgrywek grupowych nowych tematow niczemu nie sluzy, a wrecz utrudnia robiac niepotrzebny balagan. W tej chwili zostaje tak jak jest i prosze o nie zakladanie nowych tematow.
[/color]
Last edited by Biszop; 27/09/2006 08:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Dynamo Kijów - Olympique Lyon
zdecydowanym faworytem jest drużyna Mistrza Francji. Mają w tym sezonie aspiracje sięgajace nawet zwycięstwa w LM, wiec każdy mecz trajtuja poważnie w tych rozgrywkach. W tamtym sezonie tylko remis 1:1 z Realem na wyjeździe i w tym mogą powtórzyć ten wyczyn albo i nawet zdobyć komplet punktów patrząc na dypozycje Realu. Dynamo dostaje w LM tęgie baty od każdej z drużyn 4:1 u siebie z Rumunami i 5:1 na wyjeździe z Realem. Dlatego uważam, ze i Lyon, który jest najsilniejszą drużyna w tej grupie nie bedzie miał problemów. Do tego nie zagra podstawowy bramkarz Ukraińców bo jest zawieszony za czerwoną kartkę w meczu z Realem.
Lyon(-1) 8/10 Lyon 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
W Realu nie zagra Van Nistelrooy - przebywa z rodzina w najbliższych godzinach ma zostać ojcem. Dlatego do kadry dokoptowano Ronaldo. Info za www.realmadrid.pl [ realmadrid.pl] Casillas, Diego López, Adán, Mejía, Roberto Carlos, Cannavaro, Sergio Ramos, Raúl Bravo, Helguera, Pavón, Emerson, Diarra, Guti, Beckham, Javi García, Cassano, Robinho, Raúl, Ronaldo, Van Nistelrooy To są zawodnicy, którzy jadą na mecz do Bukaresztu. Nie jedzie tylko Reyes Polska strona niech się schowa - jest niewiarygodna Co do samego meczu, to można mówić co się chce o Realu, ale Krolewscy przywiozą komplet punktów. Steaua to nie ta półka, a w dodatku u siebie zbyt wielu bramek nie strzelają. Obawiam się, że tym razem nie strzela wcale. Real coś puknie na pewno. Zresztą trudno wyobrazic sobie, by Real nie przeszedł dalej, a jakaś Steaua
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
rene ten post, który cytujesz to jest z poprzedniej kolejki LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
rene ten post, który cytujesz to jest z poprzedniej kolejki LM. A bo to się wszystko pieprzy jak jest taki podział na grupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
sorki ale wiecie jaki mecz bedzie na tvn turbo w wtorek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
rene ten post, który cytujesz to jest z poprzedniej kolejki LM. A bo to się wszystko pieprzy jak jest taki podział na grupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Pieprzy sie bo nie patrzyles na date tylko odpisales bez pomyslunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Ogladalem mecz Realu na zywo z Getafe! grali centralnie taka zenade, fatalnie wrecz! sam nie wiem co mam mysleć o meczu w Bukareszcie ale jak zagraja tak jak z Getafe to raczej 3 pkt. nie przywiozą !!! To ze Lyon wygral tam nie oznacza tego ze Real tez wygra !!! hmn.. pewnie zagram zwyciestwo Realu i tak bo przeciez 2 spotkan pod rzad w tak kiepskim stylu raczej nie zagraja !!! w koncu to REAL MADRYT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1 |
A co myślicie nad under na ten mecz.Jak wiadomo FC Steaua Bucuresti jest za słaba żeby strzelić a Real to jest w takiej formie,że lepiej nie mówić.Według mnie dobry zakładzik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 25 |
Hmmmm underek... w sumie bardziej patrzac na ten mecz widze over bo w koncu gwiazdy musza zaczac strzelac a Steaua w tym sezonie nie jest wg. mnie w stanie powalczyc z zespolami takiej klasy jak Real Madrid.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
[Linked Image] Dynamo Kijow - [color:"#0370FF"]Ol. Lyon[/color] [Linked Image]
2 @ 1.60
Do Kijowa przyjezdza Lyon. Dynamo po 2 meczach zajmuje ostatnia pozycje, przegrywajac wszystkie mecze ... Natomiast Lyon prowadzi z kompletem 6 punktow ! Dynamo gralo narazie u siebie jeden mecz, przegrywajac z Steaua Bukareszt co bylo duza niespodzianka. Dynamo wystapi w tym spotkaniu bez 2 pierwszych bramkarzy. Podstawowy bramkach pauzuje za kartki ! Natomias drugi jest kontuzjowany ... Tak wiec zespol z Kijowa wyjdzie dopiero trzecim goalkeeperem !!! W Lyonie dalej nie moze zagrac Coupet, jednak zastepujacy go Vercourte tez jest dobrym bramkarzem ... Mysle ze Dynamo po tym meczu nadal bedzie bez punktow, a Lyon utrzyma sie na pozycji lidera nadal z kompletem punktow ...
Moj typ:
[color:"#DF6B16"]Ol. Lyon @ 1.60[/color] [i]Pozdrawiam, Kerogh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Last edited by Biszop; 17/10/2006 08:26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Kerogh ja w meczu Dynamo Kijow - Ol. Lyon stawial bym raczej 1x, a nawet samo x. Wiadomo, lyon awans pewny. A Dynamo u siebie bedzie chcialo wyjsc z twarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Kerogh ja w meczu Dynamo Kijow - Ol. Lyon stawial bym raczej 1x, a nawet samo x. Wiadomo, lyon awans pewny. A Dynamo u siebie bedzie chcialo wyjsc z twarza. W zeszłym roku Lyon był można powiedzieć w identycznej sytuacji. Wygrana z Realem, później wygrana na wyjeździe i tak dalej. I Lyon wcale sobie nie odpuścił ze względu na "niby już zagwarantowany awans". Jedyne punkty, które stracił to remis z Realem w Madrycie w przedostatniej kolejce. Mecz ostatniej kolejki wygrali 2-1, mimo że awans mieli juz dawno zapewniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Nie widze wiec powodu aby Lyon miałby odpuszczać ten mecz. Wiadomo że to bedzie trudne spotkanie ale ja skłaniam się do stawiania na gości. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458 |
Połącze wasze dwa typy i zasugeruje over 2,5 gola w tym meczu po kursie 1,9.
Kijów w 2 mczach stracił 9 goli,a w Lyonie nie zagra Coupet oraz 2 środkowych obrońców(Cacapa i Muuler)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038 |
lyon nie odpusci meczu za duza kase placa za wygrana powinien wygrac,ale po ciezkim meczu chyba over najbardziej prawdopodobny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Tak ja również typuje dziś Lyon do zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurs 1.7 można jeszcze złapać w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I radze się pośpieszyć bo długo się chyba nie utrzyma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mała analiza z mojej strony, żeby nie było to puste słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dynamo - Lyon 2 @1.7 Expekt Rozgrywki: Liga Mistrzów Mistrzowie Francji dostają szanse praktycznego zapewnienia sobie awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Zaczynając od zespołu gospodarzy, rzekł bym iż grają w lidze o poziomie ustępującym klasie europejskich rozgrywek. Najlepszym dowodem na to są po prostu wyniki z drużynami ze środka tabeli (Dynamo Kijów - Steaua 1:4, Real Madryt - Dynamo Kijów 5:1). Dziś zmierzą się z liderem - Lyonem. Stawiam na mistrzów Francji ponieważ uważam, że są naprawde głodni sukcesu w LM, pamiętając bolesne porażki z ubiegłych sezonów ( końcówka spotkania z AC Milan). Ten mecz nie będzie dla nich tylko kalkulacją, lecz szansą dania upustu swoim niezaspokojonym aspiracjom. Pomimo jak mi się wydaje naprawde wysokiego poziomu jaki gra mistrz Francji zawsze pechowo odpadali z LM. W tym roq są moim głównym kandydatem do tytułu mistrza. Sądząc po zmianach jakie dokonywał Gerard Houllier podczas sobotniego meczu Lyon - St. Etienne (2:1), na ławce odpoczywali wchodząc dopiero w końcówce spotkania Juninho Pernambucano, Kim Kallstrom oraz Florent Malouda. Ledwo wygrany mecz WCIĄŻ LIDERA Ligue 1 (nie tracą krzepy) z podstawowymi zawodnikami na ławce świadczy tylko o poważnym traktowaniu dzisiejszego wyjazdu do Kijowa. źródło: http://vegos.republika.pl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|