|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
Dynamo Kijów - [color:"blue"] Olympic Lyon [/color] W tym sezonie drużyna Olympic Lyon spisuję się bardzo dobrze w lidze francuskiej a także w LM. Franuzi w tej edycji LM dwa zwycięstwa 2-0 z Realem u siebie i 3-0 ze Steaua na wyjeździe i prowadzi w swojej grupie. Dynamo całkiem odwrotnie dwie porażki 1-4 u siebie z Steaua co było niespodzianka a także 5-1 na wyjeździe z Realem. Dzisiaj w bramce gospodarzy będzie bronił dopiero 3 bramkarz tej drużyny. Pierwszy pauzuje za kartki a drugi kontuzja !!! W bramce Lyon Coupeta zastąpi Vercourte, z tych absencji bramkarzy wynika, że over też jest ciekawym typem. Lyon w tym sezonie walczy o najwyższe cele. W każdym meczu grają o zwycięstwo. Kurs w profku 1,7 tylko grać. Uważam, że pogoda i temperatura nie przestraszy gości i wygrają dzisiaj ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Lyon powinien dzis bez wiekszych problemow zaklepac sobie 9 punktow, potencjal, umiejetnosci doslownie wszystko przemawia za druzyna gosci. Nie odpuszczaja meczy, sa zdecydowanie w gazie i nie sa zmanierowanymi gwiazdami, lige owszem podbijaja regularnie ale w tym roku ich celem jest Liga Mistrzow. Chca zajsc jak najdalej i konsekwentnie realizuja swoj cel. Gospodarze w LM regularnie zbieraja baty, teoretycznie najslabsza druzyna zlala ich 1-4 to tez swiadczy o tym jak graja obecnie, Typ na Lyon wydaje sie oczywisty lecz kurs w okolicach 1,65 nie zacheca zbytnio, dokladam do tego pogode, w Kijowie w godzinach meczu bedzie w okolicach zera, a mysle ze minus nie powinien nikogo dziwic, oczywiscie o murawe nie musimy sie martwic ale o cieplolubnych zawodnikow Lyonu juz predzej, nie sugeruje ze jest to super powod do odpuszczenia tego meczu ale mysle ze warto dobrze sie zastanowic w swietle slabego kursu. Ja sie skusze delikatnie na over i handi na Lyon bo licze ze Francuzi nie odpuszcza, a 9 punktow w tabelce bedzie jak znalazl;-) Jesli mam sie przejechac to na lepszym kursie niz czysta 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podsumowujac zagram Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais over 2,5 1,90 Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais 2 (-1) 2,80
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
-1 na Lyon również wydaje się być ciekawym zakładem. Ja dorzuce jeszcze do tego CSKA - Arsenal under i zrobie doubla. CSKA - Arsenal under @1.55 ...... -:- Gamebookers Przypuszczam, że w Moskwie nie padnie za wiele bramek. Faworyt jakim jest Arsenal z pewnością nie będzie w 100% dyspozycji. Niedyspozycja ta będzie spowodowana niskimi temperaturami panującymi o tej porze roq w Moskwie. Przy takim stanie pogody zazwyczaj padają wyniki underowe. Również gra obu zespołów ma charatker nieco defensywny, szczególnie jeśli chodzi o CSKA a to oni są dziś gospodarzami. Londyńczycy w lidze na wyjeździe średnio bilansują 1.0, 0.7 goli. Spodziewam się brzydkiego spotkania, raczej nieobfitującego w okazje strzeleckie. źródło: http://vegos.republika.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 59 |
[color:"red"] Z suchymi typami odsyłam do Private Picks. Dziękuję. [/color]
Last edited by Bzyku; 17/10/2006 12:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Podsumowujac zagram Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais over 2,5 1,90 Dynamo Kiev - Olympique Lyonnais 2 (-1) 2,80 Na over sportingbet daje 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307 |
Do ciekawej konfrontacji dojdzie w Bukareszcie gdzie miejscowa Steaua zmiezy sie z Realem Madryt. Miedzy tymi druzynami powinna rozegrac sie walka o drugie miejsce w grupie. Krolewscy nie dosc ze nie blyszcza forma to dotychczas ze zmiennym szczesciem grali z druzynami rumunskimi na ich terenie, bilans (1z-2r-2p) przy czym nalezy tutaj dodac ze potyczki te mialy miejsce dawno temu. Z kolei bilans gospodarzy z druzynami hiszpanskimi przedstawia sie nastepujaco (4z-3r-2p).W ostatnich latach Steaua grala m.in.
Steaua - Villareal 0-0 04/05 Steaua - Valencia 2-0 04/05 Steaua - Betis 0-0 05/06
Jak wiemy zle sie dzieje w Realu, to juz nie jest ,,galaktikos". Wlodarze klubu bardziej mysla o sukcesach marketingowych niz sportowych. Dlatego tez pozna pokusic sie i postawic na zwyciestwo gospodarzy po kursie 4.Gospodarze napewno beda chcieli jak najlepiej wypasc, dobry wystep to wypromowanie sie zawodnikow czyli lepsze kluby i kontrakty. Co tu wiecej dodac: zawodnicy steaua beda dzis wieczor gryzc trawe. Samego singla nie ma moze co puszczac ale do systemu to ten typ jest jak najbardziej odpowiedni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Wlasnie, dzis ciekawy mecz w Bukareszcie, kursy sa podobne do tych, co uswiadczylismy wczesniej na Lyon, a jak wiemy Lyon a Real obecnie to 2 rozne swiaty, Real kaleczy niemilosiernie w kazdym spotkaniu, jak wygrywa to ledwo ledwo, wyjatek mecz z Kijowianami, ktorzy okazali sie tylko grozni na papierze, jednak 5:1 u siebie przy 4:1 Steauy w Kijowie juz nie robi tak wielkiego wrazenia, ostatni mecz ligowy z Getafe przegrali w fatalnym stylu, mozna powiedziec, ze przegrali, bo nie bylo Ramosa, Cannavaro, a wiec obrona byla duzo slabsza niz bedzie dzis, ale Real oddal 0 (!) celnych strzalow na bramke Getafe, ktorzy nie oszukujmy sie potega na razie nie sa i raczej nie ma widokow na to, ze kiedys beda, Steaua u siebie na pewno bedzie grozna, po pierwsze to jest walka badz co badz o drugie miejsce, Lyon juz pokazal, ze dla tych ekip jest zdecydowanie poza zasiegiem, po drugie Real to zawsze wielka nazwa, a to w takich krajach jak Rumunia zawsze przemawia do wyobrazni, zwieksza poziom ambicji, pilkarze wznosza sie na wyzyny itd., po trzecie kasa: pilkarze Steauy zarabiaja tyle, ile gwiazdy naszej kopanej, pilkarze Realu biora w tydzien badz miesiac tyle, ile grajki ze Steauy za sezon, do tego dochodza reklamy itd., po tym porownaniu chyba wiadomo dla kogo aspekt finansowy pojedynczego zwycieskiego spotkania w LM bedzie wazniejszy.
W zwiazku z tym proponuje 1-ke, w necie dochodzi do 5.00, u ziemniakow ok. 4.30-4.50 z podatkiem.
Sam dla zabawy dogralem sobie jeszcze:
Steaua-Real Ht/FT 1/1 8.20 betako - te aspekty, ktore przedstawilem + zdecydowanie, ale to zdecydowanie przeszacowny kurs mi wystarcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Witam po dłuzszej przerwie....: )))Przeczytałem to co napisał polskignom i.....mam odmienne zdanie. Czesto ma miejsce sytuacja iz, po kompletnym blamazu danej druzyny w nastepnym meczu gra ona jak z nut. Osobiscie wierze ze, własnie takie odrodzenie i wstrzas, ktory z pewnoscia nastapil w druzynie Realu nastapi dzis.....Nie chce mi sie wierzyc zeby Nisterloy i spolka nagle zapomnieli jak sie gra w pilke...jak dla mnie goła dwojka w tym meczu. Steua to nie jest klasowa druzyna europejska mysle ze w tym sezonie poprostu zaplaci frycowe... TYP: REAL MADRYT kurs ok 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Wszyscy piłkarze którzy byli oszczędzani w meczu ligowym, strzelili dziś bramke Lidze Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mowa o Lyonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 59 |
najlatwiejszy juz od dawna dzien do przewidzenia w LM oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gratuluje wygranych bo na pewno bylo wiele
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
najlatwiejszy juz od dawna dzien do przewidzenia w LM oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gratuluje wygranych bo na pewno bylo wiele Następne dni nie będą już tak łatwe. Jutro raczej spodziewałbym się paru niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94 |
Lyon Dynamo 1.2 1 Bankier? Lyon ostatnio Leje...Psg ...Nancy... Dynamo w sobote ma Ciezki mecz z Szachtarem...Kurs mzoe i niewielki ale zamyka mi kupon...co sadzicie o tym temacie..Real pewniejszy ze Steauą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354 Likes: 3 |
Lyon na papierze pewniak ale teoretycznie remis mu juz wystarcza do awansu (chyba ze Steaua wygra na Realu w co watpie). Szczerze to odradzam granie Lyon: -po piersze rachunek prawdopodobienstwa-kiedys musi nastapic remis albo porazka; -po drugie kiedys musi nastapic zmeczenie materiału(piłkarzy); -po trzecie podobnia sytuacja była rok temu kiedy Lyon grał u siebie ze skazanym na pozarcie Rosenborgiem i wymęczył zwyciestwo bramką w 90 min.;
Reasumując mysle ze po takim kursie lepiej warto zagrac Real który jest na fali wznoszacej i który te spotkanie musi wygrac by spokojnie myslec o nastepnej fazie LM Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Ma ktos przypuszczalne składy realu i lyonu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120 |
Real: Casillas, Sergio Ramos, Helguera, Cannavaro, Roberto Carlos, Diarra, Emerson, Guti, Robinho, Van Nistelrooy, Raul.
Lyon: Coupet, Cris, Reveillere, Abidal, Squillaci, Wiltord, Toulalan, Juninho, Tiago, Malouda, Carew.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Fabio Capello ogłosił listę piłkarzy, którzy zostali powołani na mecz ze Steauą. W kadrze nie ma Cicinho oraz Salgado, którzy są kontuzjowani, oraz Cassano, który został usunięty dyscyplinarnie przez trenera ze składu.
18 "wspaniałych" na mecz ze Steauą:
Bramkarze: Casillas, Diego López Obrońcy: Sergio Ramos, Cannavaro, Pavón, Mejía, Roberto Carlos, Raúl Bravo, Helguera Pomocnicy: Emerson, Diarrá, Guti, Reyes, Beckham, Robinho Napastnicy: Raúl, van Nistelrooy, Ronaldo
Nie powołani: Cicinho, Salgado (kontuzje), Cassano (decyzja trenera)
Źródlo: realmadrid.com
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
REAL DZIS WIN !!!
A co słychać w obozie rywali? Narzekania raczej, gdyż trener gości nie będzie mógł skorzystać z aż pięciu zawodników. W samolocie, który przywiózł graczy Steauy do Madrytu, zabrakło Rãdoia, Iacoba, Cristocei, Neºu i Izraelczyka Sabana - wszystkich wyłączyły z gry kontuzje. W tak niesprzyjających okolicznościach raczej trudno o cud, prawda? I niewiele tu pomoże fakt, że Olãroiu - na prośbę prezesa klubu, Gheorghe Becaliego - praktycznie wyrzucił z drużyny podstawowego do niedawna golkipera, 27-letniego Portuglaczyka Carlosa Fernandesa. Starszy o trzy lata, ale nie mający na koncie nawet dziesięciu meczów w barwach Steauy Cornel Cernea wcale nie musi się okazać lepszy, gdy przyjdzie do powstrzymywania strzałów takich legend futbolu jak Ronaldo, Roberto Carlos czy Raúl.
Statystyki również przemawiają na naszą korzyść. W pięciu poprzednich domowych meczach z rumuńskimi ekipami Real Madryt odniósł komplet zwycięstw, strzelając przy tym aż 21 goli. Na ogólną liczbę jedenastu spotkań z drużynami z naddunajskiego kraju przegranych Królewskich było zaledwie dwie. Jedynym pocieszeniem dla fanów Steauy może być fakt, iż poprzednia wizyta ich ulubieńców w Hiszpanii, przy okazji 1/32 finału Pucharu UEFA, zakończyła się pięknym, trzybramkowym zwycięstwem nad sewilskim Betisem. Gole strzelali wówczas młody Bãnel Nicoliþã (dwie; piłkarz na zdjęciu po prawej w czerwonym stroju) i Victoraº Iacob; pierwszego zapewne zobaczymy jutro na murawie Estadio Santiago Bernabéu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
REAL DZIS WIN !!!
A co słychać w obozie rywali? Narzekania raczej, gdyż trener gości nie będzie mógł skorzystać z aż pięciu zawodników. W samolocie, który przywiózł graczy Steauy do Madrytu, zabrakło Rãdoia, Iacoba, Cristocei, Neºu i Izraelczyka Sabana - wszystkich wyłączyły z gry kontuzje. W tak niesprzyjających okolicznościach raczej trudno o cud, prawda? I niewiele tu pomoże fakt, że Olãroiu - na prośbę prezesa klubu, Gheorghe Becaliego - praktycznie wyrzucił z drużyny podstawowego do niedawna golkipera, 27-letniego Portuglaczyka Carlosa Fernandesa. Starszy o trzy lata, ale nie mający na koncie nawet dziesięciu meczów w barwach Steauy Cornel Cernea wcale nie musi się okazać lepszy, gdy przyjdzie do powstrzymywania strzałów takich legend futbolu jak Ronaldo, Roberto Carlos czy Raúl.
Statystyki również przemawiają na naszą korzyść. W pięciu poprzednich domowych meczach z rumuńskimi ekipami Real Madryt odniósł komplet zwycięstw, strzelając przy tym aż 21 goli. Na ogólną liczbę jedenastu spotkań z drużynami z naddunajskiego kraju przegranych Królewskich było zaledwie dwie. Jedynym pocieszeniem dla fanów Steauy może być fakt, iż poprzednia wizyta ich ulubieńców w Hiszpanii, przy okazji 1/32 finału Pucharu UEFA, zakończyła się pięknym, trzybramkowym zwycięstwem nad sewilskim Betisem. Gole strzelali wówczas młody Bãnel Nicoliþã (dwie; piłkarz na zdjęciu po prawej w czerwonym stroju) i Victoraº Iacob; pierwszego zapewne zobaczymy jutro na murawie Estadio Santiago Bernabéu No to wszystko fajnie...ale nietrudno się domyślić, że Real ma większe szanse na zwycięstwo. Chodzi o to jakie kursy wystawiają na Real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mianowicie oscylujące w granicach 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak już to zaproponuj jakiś handicap czy coś w tym stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Oto moja propozycja na dzisiejszy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Real - Steaua hc 0:2 home @ 2.0 Gamebookers Wystarczy spojżeć na układ tabeli i historię spotkań by przekonać się, że w grupa E to zestawienie gigantów i najsłabszych drużyn LM. Znaczące pojedynki rozgrywają się jedyne pomiędzy połową lepszą tabeli (Lyon, Real) w walce o LM i gorszą połową (Steaua, Dynamo) w walce o UEFA. Uważam, że dziś zwycięstwo Królewskich będzie jak to pokazały wcześniejsze pojedynki górnej półki z dolną nabijaniem pkt i bramek. Braki w składzie Realu nie są poważne (śmieszny Cassano, Cicinho, Salgado) tak więc nic nie będzie specjalnie zakłócało ustawień taktycznych. Dynamo przyjdzie bez bocznych obrońców Saban i Nesu co tak naprawde jest fatalnym osłabieniem przy graniu przeciwko ofensywnym zespołom takim jak Real. Tak jak miało to miejsce z Dynamem, dzisiaj również zobaczymy kolejną druzgocącą porażkę underdoga na Santiago Bernabeu. ŹRÓDŁO: http://www.vegos.prv.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675 |
Lyon na papierze pewniak ale teoretycznie remis mu juz wystarcza do awansu (chyba ze Steaua wygra na Realu w co watpie). Szczerze to odradzam granie Lyon: -po piersze rachunek prawdopodobienstwa-kiedys musi nastapic remis albo porazka; -po drugie kiedys musi nastapic zmeczenie materiału(piłkarzy); -po trzecie podobnia sytuacja była rok temu kiedy Lyon grał u siebie ze skazanym na pozarcie Rosenborgiem i wymęczył zwyciestwo bramką w 90 min.;
Reasumując mysle ze po takim kursie lepiej warto zagrac Real który jest na fali wznoszacej i który te spotkanie musi wygrac by spokojnie myslec o nastepnej fazie LM Pozdr Olympique Lyon - Dynamo Kiev X przy handicapie 0:1Myślę, że Lyon nie będzie forsować tempa, ponieważ do awansu wystarcza im remis jak wyżej wspomniał kolega. Lyon wygra mecz jednym golem. Najbardziej prawdopodobne wyniki 1:0, 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|