|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675 |
Arsenal London FC - Hamburg SV Arsenal od meczu z Evertonem zremisowanym u siebie 1:1 gra poniżej oczekiwań kibiców, jedynym meczem gdzie kibice mogli odsapnąć była wygrana z Liverpoolem 3:0. Ostatni mecz z Newcastle również nie pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość, lecz w meczu z HSV, Arsenal jest pod ścianą i jest to mecz MUST WIN, takich meczów z reguły się nie gra, ponieważ różne rzeczy się dzieją, lecz w tym wypadku uważam, że Arsenal ogra słabo spisujący się w lidze i w LM Hamburger różnicą 2 lub więcej bramek.
Reasumując: Arsenal London FC - Hamburg SV 1 przy handicapie 0:1@1,67 6,5/10 Arsenal London FC - Hamburg SV over 2,5@1,79 4,5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Podoba mi się zdanie "jest to mecz MUST WIN, takich meczów z reguły się nie gra, ponieważ różne rzeczy się dzieją". Zgadzam się co to tego.
Ale jakieś przeczucie (hyh nie ma to jak profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) mówi mi ze różnica klas jest zbyt duża a i motywacja po stronie HSV jest mierna ponieważ stracili szanse nawet na UEFA, pozatym lepiej dla nich będzie jeżeli skupią się na lidze. Nie wspominając już o kontuzjach ale to chyba jest oczywiste i skutkiem tego właśnie jest słaba dyspozycja.
Tak więc z tym MUST WIN również gram na Barce i tutaj raczej jestem pewniejszy. Pisałem jusz dlaczego w grupie z Barceloną.
Można fajny kuponik ułożyć: Arsenal - HSV 1 hc-1 @1.65 (sugerowany wynik: 3:0) Levski - Barca 2 hc-1 @1.5 (sugerowany wynik: 1:4)
łączny kurs: 2,47
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Under 2.5 @ 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> [color:"green"]0-2[/color] ( [color:"green"]+ 4 j.[/color] )[i]
Jakie emocje ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
--
10/16 ( + 27.55 j. )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
Sensacja wisiała w powietrzu,mećz ciekawy za sprawą Walcota.Niesygnalizowane zagranie Fabregasa rozsypało worek z bramkami dla kanonierów.Ale jedno było tragiczne, ten komentarz , oczywiście jeśli chodzi o transmisje na tvn turbo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
No komantarz to był żałosny momętami -,-' ...
W sumieto nie wiem czy ażtak sie przyzwyczaiłem do TVP i Polsatu Sport czy to taka amatorszczyzna TVN Turbo... -,-'
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Sorry za off topic, ale ja się zdziwiłem jak włączyłem DSF dzisiaj wieczorem. Ktoś na quasi pisał że bedą mecze, ale ja mówie pewnie ściema. A tu kurde patrze, leci Arsenal-Hamburg a jak padną barmy na innych stadionach to od razu sie przełączają i pokazują. Zajebista rzecz, no i oczywiście komentarze na niemieckim to jest jak dla mnie pełen profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20 |
Uff .... było gorącą ale 3:1 w pełni chyba każdego satysfakcionuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 544
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 544 |
nie wiecie kto przechodzi dalej w przypadku gdy bedzie remis w spotkaniu Porto-Arsenal. Wtedy jezeli CSka wygra to wszyscy bedą mieli po 11 pkt. Bo teraz na remis porto i arsenalu jest 2,0 !!!!!!!!!!!!!! ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Porto-Arsenal daje będą grać. W skrótach na tvp mówił komentator... Już zagrałem na X 2.20 w baw teraz już 2.10 jest...
Dokładny wynik: 1-1 lub 2-2
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 544
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 544 |
ale mozesz mi wytłumaczyć dlaczego?? Przeciez jezeli zagrają na remis to będą mieli po 11 pkt. A cska wygra tez bedzie miala 11 pkt. A w bezposredniej konfrontacji CSk jest lepsza od Arsenalu ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Tego nie analizowałem tylko się oparłem na wypowiedzi z tv. Ale jeśli mówisz że cska lepsza od Arsenalu to wychodzi że Arsenal jest lepszy w bezposredniej konfrontacji od Porto, a Porto od CSKA. A tak wogóle Arsenal i Porto ma większą różnice bramek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33 |
Mam ogromną proźbę do czytelników forum. Prosze o info gdzie moge znaleźć kurs jakie buki konkretnie expekt wystawił na mecz CSKA vs Port???
dzieki z gory za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284 |
Ponieważ 3 druzyny beda miały jednakową ilość punktów stworzona zostanie tabela pomocnicza uwzględniająca spotkania tylko pomiedzy tymi trzema druzynami .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam, gdyby była tworzona pomocnicza tabela pomiedzy tymi trzema zespołami, to każdy remis pasuje Porto i Arsenalowi. CSKA nie ma już wpływu na jej układ.
cska 4 4p 1-2 porto 3 3p 2-2 arsenal 3 3p 2-0
Moze ktoś wie, czy będą rozstawienia w losowaniu, czy wszystko ze wspónego koszyka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Panoowie ale CSKA ma lepsze konfrontacje z Arsenalem ,A Porto ma lepsze od CSKA i Arsenal jak narazie lepsze od Porto.
Wiec w przypadku byle jakiego remisu Porto z Arsenal to jak to podlicza gdy CSKA wygra ?? Bramki pomiedzy tymi 3 zespolami ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Panoowie ale CSKA ma lepsze konfrontacje z Arsenalem ,A Porto ma lepsze od CSKA i Arsenal jak narazie lepsze od Porto.
Wiec w przypadku byle jakiego remisu Porto z Arsenal to jak to podlicza gdy CSKA wygra ?? Bramki pomiedzy tymi 3 zespolami ?? Dodatkowa tabelka będzie taka jaką Jarkow powyżej sporządził.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Moim zdaniem lepiej postawić underka. Kurs na under i na remis w sts jest identyczny 1,75 i jest mniejsze ryzyko, a jeśli drużyny faktycznie będą grały na remis to będzie to 0:0 lub 1:1. Wyższego remisu nie widze. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33 |
Kursy wystawione na mecz Portowców z Kanonierami zachęcają do głębszej analizy... Arsenal jak zwykle w lidze mizeria ale w LM potrafią wygrywać mecz. Trudny mecz do wytypowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
O meczu w Londynie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeżeli padnie remis a CSKA wygra to Arsenal odpanie wiec wątpie żeby Londyńczycy jakoś niewiem... odpuścili. Moim zdaniem kurs ponad 4 jest dobry. Gdybynie tak tragiczna ich ostatnia gra z HSV to bym spoko na nich stawial. Ale mimio wszystko to jest jednak Arsenal i 4 coś na nich w roli gospodarzy, przy normalniej a nawet większej motywacji to jednak przesadzony kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Oj troche się pomyliłem. W roli gospodarza wystąpi Porto, to strasznie zmienia postać rzeczy. Mała pomyłka. Chyba zabardzo się podnieciłem... ; ]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|