Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
Arsenal London FC - Hamburg SV
Arsenal od meczu z Evertonem zremisowanym u siebie 1:1 gra poniżej oczekiwań kibiców, jedynym meczem gdzie kibice mogli odsapnąć była wygrana z Liverpoolem 3:0. Ostatni mecz z Newcastle również nie pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość, lecz w meczu z HSV, Arsenal jest pod ścianą i jest to mecz MUST WIN, takich meczów z reguły się nie gra, ponieważ różne rzeczy się dzieją, lecz w tym wypadku uważam, że Arsenal ogra słabo spisujący się w lidze i w LM Hamburger różnicą 2 lub więcej bramek.

Reasumując:
Arsenal London FC - Hamburg SV 1 przy handicapie 0:1@1,67 6,5/10
Arsenal London FC - Hamburg SV over 2,5@1,79 4,5/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Podoba mi się zdanie "jest to mecz MUST WIN, takich meczów z reguły się nie gra, ponieważ różne rzeczy się dzieją". Zgadzam się co to tego.

Ale jakieś przeczucie (hyh nie ma to jak profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) mówi mi ze różnica klas jest zbyt duża a i motywacja po stronie HSV jest mierna ponieważ stracili szanse nawet na UEFA, pozatym lepiej dla nich będzie jeżeli skupią się na lidze. Nie wspominając już o kontuzjach ale to chyba jest oczywiste i skutkiem tego właśnie jest słaba dyspozycja.

Tak więc z tym MUST WIN również gram na Barce i tutaj raczej jestem pewniejszy. Pisałem jusz dlaczego w grupie z Barceloną.

Można fajny kuponik ułożyć:
Arsenal - HSV 1 hc-1 @1.65 (sugerowany wynik: 3:0)
Levski - Barca 2 hc-1 @1.5 (sugerowany wynik: 1:4)


łączny kurs: 2,47

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Under 2.5 @ 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> [color:"green"]0-2[/color] ( [color:"green"]+ 4 j.[/color] )[i]

Jakie emocje ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

--

10/16 ( + 27.55 j. )

Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
Sensacja wisiała w powietrzu,mećz ciekawy za sprawą Walcota.Niesygnalizowane zagranie Fabregasa rozsypało worek z bramkami dla kanonierów.Ale jedno było tragiczne, ten komentarz , oczywiście jeśli chodzi o transmisje na tvn turbo .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
No komantarz to był żałosny momętami -,-' ...

W sumieto nie wiem czy ażtak sie przyzwyczaiłem do TVP i Polsatu Sport czy to taka amatorszczyzna TVN Turbo... -,-'

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Sorry za off topic, ale ja się zdziwiłem jak włączyłem DSF dzisiaj wieczorem. Ktoś na quasi pisał że bedą mecze, ale ja mówie pewnie ściema. A tu kurde patrze, leci Arsenal-Hamburg a jak padną barmy na innych stadionach to od razu sie przełączają i pokazują. Zajebista rzecz, no i oczywiście komentarze na niemieckim to jest jak dla mnie pełen profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
Uff .... było gorącą ale 3:1 w pełni chyba każdego satysfakcionuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
nie wiecie kto przechodzi dalej w przypadku gdy bedzie remis w spotkaniu Porto-Arsenal. Wtedy jezeli CSka wygra to wszyscy bedą mieli po 11 pkt.
Bo teraz na remis porto i arsenalu jest 2,0 !!!!!!!!!!!!!!
?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Porto-Arsenal daje będą grać. W skrótach na tvp mówił komentator... Już zagrałem na X 2.20 w baw teraz już 2.10 jest...

Dokładny wynik:
1-1 lub 2-2

pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
ale mozesz mi wytłumaczyć dlaczego??
Przeciez jezeli zagrają na remis to będą mieli po 11 pkt. A cska wygra tez bedzie miala 11 pkt. A w bezposredniej konfrontacji CSk jest lepsza od Arsenalu ??????

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Tego nie analizowałem tylko się oparłem na wypowiedzi z tv.
Ale jeśli mówisz że cska lepsza od Arsenalu to wychodzi że Arsenal jest lepszy w bezposredniej konfrontacji od Porto, a Porto od CSKA. A tak wogóle Arsenal i Porto ma większą różnice bramek.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 33
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33
Mam ogromną proźbę do czytelników forum. Prosze o info gdzie moge znaleźć kurs jakie buki konkretnie expekt wystawił na mecz CSKA vs Port???

dzieki z gory za pomoc

Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Ponieważ 3 druzyny beda miały jednakową ilość punktów stworzona zostanie tabela pomocnicza uwzględniająca spotkania tylko pomiedzy tymi trzema druzynami .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Witam, gdyby była tworzona pomocnicza tabela pomiedzy tymi trzema zespołami, to każdy remis pasuje Porto i Arsenalowi.
CSKA nie ma już wpływu na jej układ.

cska 4 4p 1-2
porto 3 3p 2-2
arsenal 3 3p 2-0

Moze ktoś wie, czy będą rozstawienia w losowaniu, czy wszystko ze wspónego koszyka?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Panoowie ale CSKA ma lepsze konfrontacje z Arsenalem ,A Porto ma lepsze od CSKA i Arsenal jak narazie lepsze od Porto.

Wiec w przypadku byle jakiego remisu Porto z Arsenal to jak to podlicza gdy CSKA wygra ?? Bramki pomiedzy tymi 3 zespolami ??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Quote
Panoowie ale CSKA ma lepsze konfrontacje z Arsenalem ,A Porto ma lepsze od CSKA i Arsenal jak narazie lepsze od Porto.

Wiec w przypadku byle jakiego remisu Porto z Arsenal to jak to podlicza gdy CSKA wygra ?? Bramki pomiedzy tymi 3 zespolami ??

Dodatkowa tabelka będzie taka jaką Jarkow powyżej sporządził.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Moim zdaniem lepiej postawić underka. Kurs na under i na remis w sts jest identyczny 1,75 i jest mniejsze ryzyko, a jeśli drużyny faktycznie będą grały na remis to będzie to 0:0 lub 1:1. Wyższego remisu nie widze. Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2006
Posty: 33
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33
Kursy wystawione na mecz Portowców z Kanonierami zachęcają do głębszej analizy... Arsenal jak zwykle w lidze mizeria ale w LM potrafią wygrywać mecz. Trudny mecz do wytypowanie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
O meczu w Londynie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Jeżeli padnie remis a CSKA wygra to Arsenal odpanie wiec wątpie żeby Londyńczycy jakoś niewiem... odpuścili. Moim zdaniem kurs ponad 4 jest dobry. Gdybynie tak tragiczna ich ostatnia gra z HSV to bym spoko na nich stawial. Ale mimio wszystko to jest jednak Arsenal i 4 coś na nich w roli gospodarzy, przy normalniej a nawet większej motywacji to jednak przesadzony kurs.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Oj troche się pomyliłem. W roli gospodarza wystąpi Porto, to strasznie zmienia postać rzeczy. Mała pomyłka. Chyba zabardzo się podnieciłem... ; ]

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1