Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
13.09, środa 20:45 Constant Vanden Stock
Bruksela Anderlecht Bruksela 1:1 OSC Lille
- -
20:45 San Siro
Mediolan AC Milan 3:0 AEK Ateny
- -
26.09, wtorek 20:45 im. Spyrosa Louisa
Ateny AEK Ateny 1:1 Anderlecht Bruksela
- -
20:45 Stadium Lille Metropole
Lille OSC Lille 0:0 AC Milan
- -
17.10, wtorek 20:45 Stadium Lille Metropole
Lille OSC Lille 3:1 AEK Ateny
- -
20:45 Constant Vanden Stock
Bruksela Anderlecht Bruksela 0:1 AC Milan
- -
01.11, środa 20:45 im. Spyrosa Louisa
Ateny AEK Ateny 1:0 OSC Lille
- -
20:45 San Siro
Mediolan AC Milan 4:1 Anderlecht Bruksela
- -
21.11, wtorek 20:45 Stadium Lille Metropole
Lille OSC Lille -:- Anderlecht Bruksela
- -
20:45 im. Spyrosa Louisa
Ateny AEK Ateny -:- AC Milan
- -
06.12, środa 20:45 Constant Vanden Stock
Bruksela Anderlecht Bruksela -:- AEK Ateny
- -
20:45 San Siro
Mediolan AC Milan -:- OSC Lille
- -


lp. drużyna m z r p bramki pkt.
1. AC Milan 4 3 1 0 8:1 10
2. OSC Lille 4 1 2 1 4:3 5
3. AEK Ateny 4 1 1 2 3:7 4
4. Anderlecht Bruksela 4 0 2 2 3:7 2

Last edited by Biszop; 02/11/2006 08:10.
Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Anderlecht Bruksela -:- OSC Lille

Jeden z ciekawszych środowych meczy w LM. Obie drużyny udanie rozpoczęły rozgrywki ligowe, zajmują wysokie miejsca w swych ligach, obie prezentują wysoką formę. Moim zdaniem faworytem środowej potyczki jest ekipa z Francji choć jest to dopero drugi sezon Lille w Lidze Mitrzów. Większym doswiadczeniem i liczbą rozegranych meczy może poszczycić
się drużyna gospodarzy, czyli Anderlecht, jednakże jak co roku pozostaje typowym dostarczycielem punktów dla ekip silniejszych. Także w tej edycji nie wydaje mi się, aby była w stanie zająć miejsce premiowane awansem do następnej rundy LM. Anderlecht skupi się raczej na walce o 3 iejsce w grupie premiowane udziałem w Pucharze UEFA, bój o tą lokatę toczyć będzie z AEK-iem Ateny. Ekipa z Rrancji już w debiucie można powiedzieć namieszała w swej grupie notując bardzo dobre wyniki i ostatecznie zajęła 3 miejsce.. Porównując dotychczasową grę w lidze to Anderlecht u siebie prezentuje się nie najlepiej. Co prawda wygrał 2 mecze ale tylko skromnie po 1-0 a przeciwnicy nie byli najsilniejsi, z kolei bilans ligowy wyjazdowy to 1-1-1 i bramki 3-3, lecz Francuzi mieli znacznie silniejszych rywali. Sobotni mecz Anderlechtu wykazał, ze drużna ma kłopotyz koncentracją przez co w końcówce meczu straciła gola i szanse wywiezienia 3 punktów. Z kolei Lille ma jasno postawiony cel, czyli awans do dalszej fazy Ligii Mistrzów, spotkanie z Anderlechtem spacerkiem nie bedzie ale marsz ku awansowi należy rozpocząć od wygranej.

Mój typ

Lille 7/10

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Tu bym dawal over
GB daje 2,35 za takie rozwiazanie. Poczekam jeszcze co zaproponuje betway ale spodziewam sie 2,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Fiolki graja jak graja, na mnie nie robia wiekszego wrazenia w przeciwienstwie do Lille ktore od zeszlego roku gra naprawde dobrze, madra polityka klubu skutkuje dobra gra i niezlymi wynikami, faza grupowa nie jest szczytem ich marzen, Fiolki z Brukseli regularnie graja w fazie grupowej i regularnie koncza na niej swoj udzial zupelnie jakby ten poziom im w zupelnosci wystarczal;]
Moze to naciagana teoria ale zaangazowanie i wole walki widze zdecydowanie po stronie gosci.
Fiolki pewnie cos ustrzela, a Lille dolozy dwie i mamy overa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
taki maly zarcik:)
Ten mecz wybitnie pachnie mi overem, pomimo ze w poprzedniej edycji Lille bylo typowo underowa druzyna to trzeba brac pod uwage rywali z poprzedniej grupy, ManU, Benfica i Villarreal.
Stawka delikatna bo typek wg mnie na pograniczu, a i jutro kurs bedzie juz nizszy co uczyni go nieoplacalnym.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Wydaje mi się że Anderlecht będzie w tym meczu mocno walczył i chyba nie da się pokonać Francuzom. Ten mecz jest bardzo prestiżowy dla obu drużyn, ponieważ Brukselę od Lille dzieli zaledwie 100 km.
Chyba będzie remis, a bardzo prawdopodobny jest under 2.5

Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Dobry start Milanu w seria A i wygrana z Lazio. Obrona Milanu na czele z Nestą i Maldinim, w pomocy orkiestrą dyrygować będą Pirlo i Kaka no i w ataku doświadczony Inzaghi powinni pokazać niezły spektakl z wieloma bramkami. Możliwy jest także wystep Gilardino. Poziomu gry w lidze włoskiej i greckiej chyba nie trzeba tłumaczyć. AEK sczęsliwie wyeliminowali Hearts pozatem nic ciekawego nie prezentuja.

Milan: Dida Cafu, Paolo Maldini, Alessandro Nesta, Serginho Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Clarence Seedorf, Kaká Ricardo Oliveira, Filippo Inzaghi.

AEK: Stefano Sorrentino Martin Pautasso, Traianos Dellas, Bruno Cirillo, Stavros Giorgiopoulos Emerson, Evangelos Moras, Vladimir Ivić Júlio César, Nikolaos Lyberopoulos, Panagiotis Lagos.

Milan Milan solo con te Milan Milan sempre per te !!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Anderlecht Bruksela -:- OSC Lille

Jeden z ciekawszych środowych meczy w LM. Obie drużyny udanie rozpoczęły rozgrywki ligowe, zajmują wysokie miejsca w swych ligach, obie prezentują wysoką formę. Moim zdaniem faworytem środowej potyczki jest ekipa z Francji choć jest to dopero drugi sezon Lille w Lidze Mitrzów. Większym doswiadczeniem i liczbą rozegranych meczy może poszczycić
się drużyna gospodarzy, czyli Anderlecht, jednakże jak co roku pozostaje typowym dostarczycielem punktów dla ekip silniejszych. Także w tej edycji nie wydaje mi się, aby była w stanie zająć miejsce premiowane awansem do następnej rundy LM. Anderlecht skupi się raczej na walce o 3 iejsce w grupie premiowane udziałem w Pucharze UEFA, bój o tą lokatę toczyć będzie z AEK-iem Ateny. Ekipa z Rrancji już w debiucie można powiedzieć namieszała w swej grupie notując bardzo dobre wyniki i ostatecznie zajęła 3 miejsce.. Porównując dotychczasową grę w lidze to Anderlecht u siebie prezentuje się nie najlepiej. Co prawda wygrał 2 mecze ale tylko skromnie po 1-0 a przeciwnicy nie byli najsilniejsi, z kolei bilans ligowy wyjazdowy to 1-1-1 i bramki 3-3, lecz Francuzi mieli znacznie silniejszych rywali. Sobotni mecz Anderlechtu wykazał, ze drużna ma kłopotyz koncentracją przez co w końcówce meczu straciła gola i szanse wywiezienia 3 punktów. Z kolei Lille ma jasno postawiony cel, czyli awans do dalszej fazy Ligii Mistrzów, spotkanie z Anderlechtem spacerkiem nie bedzie ale marsz ku awansowi należy rozpocząć od wygranej.

Mój typ

Lille 7/10






x2 z kursem ok 1.45 wydaje sie ok typem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
AEK Athens coach Serra Ferrer is expecting a tough evening at the San Siro:
For us it will certainly be the hardest game in the Group, but we will give our all to impress and do our best. When you play against a strong opponent like Milan you know that you have to do something special. I have to take into account the injuries as well. Without a doubt it won&#8217;t be easy to face a team like Milan.

The probable line-up for AEK (4-2-3-1):

Sorrentino - Pautasso, Cirillo, Dellas, Lagos - Emerson, Ivic (Moras) - Lakis, Lyberopoulos, Julio Cezar - Delibasic

Zrodlo: [url=www.ACMilan.com[/url]

AEK w lidze greckiej spisuje sie b. slabo, dotychczas klub ze stolicy zdobyl zaledwie 3 punkty (remis z PAOK, OFI, Atromitos), natomiast Milan dobrze wystratowal w Serie A wygrywajac z trudnym przecinikiem jakim jest Lazio (wynik 2:1 nie odzwierciedla przebiegu spotkania, Milan stworzyl wiele sytuacji a jednego gola Inzaghiemu nie uznano).

Czerwono-czarni rozpoczna rozgrywi tegorocznj CL od pewnego zwyciestwa nad AEK. Moj typ na to spotkanie AC Milan (-1.5) to win the match @1.45.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Proponuję nie lekceważyć Anderlechtu. Tyle lat dostawali w dupę, ale w końcu czas dorbze zaprezentować się w Europie.
Nastawienie w drużynie jest bardzo bojowe, a sobotnia strata punktów z Mouscron tylko doda chłopakom skrzydeł by dziś punktów nie stracić.
Anderlecht mierzy w zwycięstwo, Lille zapewne też, ale w takiej sytuacji przewaga należy do gospodarzy i ja biorę 1x po kursie 1.47 w Bet at home.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Quote
Proponuję nie lekceważyć Anderlechtu. Tyle lat dostawali w dupę, ale w końcu czas dorbze zaprezentować się w Europie.
Nastawienie w drużynie jest bardzo bojowe, a sobotnia strata punktów z Mouscron tylko doda chłopakom skrzydeł by dziś punktów nie stracić. Anderlecht mierzy w zwycięstwo, Lille zapewne też, ale w takiej sytuacji przewaga należy do gospodarzy i ja biorę 1x po kursie 1.47 w Bet at home.


sobotnia strata punktów w Nantes też pewnie doda Lille skrzydeł by wygrać i nie stracić ani punktów ani goli

Dołączył: Sep 2006
Posty: 46
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 46
Anderlecht Bruksela -:- OSC Lille

ciezko podac ktory zespol zdola zgarnac punkty z zielonej tacy.
z BRUKSELI w tam tym sezonie odeszlo 5 zawodnikow, przyszli nowi mlodzi , ktorzy beda potrzebowac czasu aby sie z soba zgrac.inna sprawa jest taka ze, jezeli gospodarze dzis przegraja bedzie to 100 porazka fiolkow w eurpoejskich pucharach w historii, wiec zdaje mi sie ze beda gryzc trawe aby nie dopuscic makaroniarzy do bramki.

druga strona to LILLE i bramkarz Tony Sylva, w poprzednim sezonie w eur pucharach tzn w 9 meczach puscil tylko 4 gole.

tak wiec mi sie wydaje ze bedzie tutaj UNDER lub remis do HT

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
1rotstein co do aklimatyzacji nowych graczy w Anderlechcie to chyba nie ma kłopoty, bo taki Mohammed Tchite strzelił w 4 kolejkach 6 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dziś też może coś ustrzeli.
Ale chyba wycofam się z typowania tego meczu, raczej 1x, ale Lille też jest w niezłej formie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Quote
makaroniarzy
Ja bym powiedział żabjadów tongue
Overek w Mediolanie, jak dla mnie, baaardzo prawdopodobny.
Milan na pewno jest w stanie strzelić minimum 3 gole swojemu rywalowi. To moze być taki meczyk jak Barca wczoraj.
1,7 do combo biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 46
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 46
MAKARONIARZY??? ja tak napisalem? oczywiscie ze zabojadow

przepraszam za blad, kare wyznacze sobie kablem

ale tak by the way, w brukseli bedzie UNDER

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Milan na tle poprzednich lat czesto tracil pierwszą bramkę grajac u siebie..a potem był zmuszony do odrabiania strat.

Z racji na to, że wczoraj nie bylo żadnej wiekszej niespodzianki, a żaden z potentantó nie zostal nawet zmuszony do "nerwówki"...moim zdaniem dzisiaj warto poszukac malej niespodzianki.

O grze AEK nie bede pisal, bo nie widzialem ich w akcji od kilku lat. Jaki jest koń, każdy widzi(jak gra Milan). Potencjal, kadra, aspiracje, nieporónywalne.

Typ trochę na czuja...

Milan - Aek ht/ft 2/1 @22 1/10

Aek first score @7 1/10

Milan - Aek X/1 @4.50 2/10

Jesli chodzi o dw to ja widzę jakies 2-1,3-1...ale tego już nie grałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W drugim meczu under...najprawdopodniej skromne zwyciestwo Anderlechtu.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
W drugim meczu under...najprawdopodniej skromne zwyciestwo Anderlechtu.

Under owszem a jeśli chodzi o zwycięzce w tym meczu to od kilku dni mam przeczucie że to Lille zainkasuje 3 pkt.
Anderlecht w co by nie mówić słabej lidze spisuje się przyzwocie ale optymizmem nie napawają stracone punkty z Moeskroen i stracone trzy bramki z Westerlo.
Lille natomiast na chwile obecną jest chyba trzecią siłą we Francji po Lyonie i OM.Wygrane 2-1 z Rennes ( grozne jak mało kto u siebie ) z Lens 4-0 ! i z Bordeaux 3-0 remis z Nantes i porażka z PSG to chyba niezły wyczyn.
Trener Lille zapowiada że drużyna nie jedzie tylko po to żeby sie bronić ale by atakowac i wygrać a mają kim...ODEMWINGIE już 5 bramek w lidze,BODMER bodajże 3 oprócz nich jest jeszcze KEITA który potrafi czasem coś strzelić.

Jak dla mnie dziś:
X2 @1.45
Lille @2.7

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
krotko--po skladach ktore sa juz uwidocznione to moze byc niezaciekawie zysokim zwyciestwem gospodarzy -bez nesty-atak-oliveira-inzaghi--a obrona -maldini--cafu-simic-favalli to mssakra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

oby chlopcy zwyciezyli ale czuje maly wybuch -obym sie mylil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Lille - AC Milan

Mówiąc delikatnie Lille ostatnimi wyniakmi nie zachwyca. W Ligue 1 gra znacnie poniżej oczekiwan kibiców i własnych możliwości na 5 ostatnich spotkań wygrali tylko 1 przegrali 3 i zremisowali 1 bilans bramkwoy 6-9, zdobyli tylko 4 puntky. Z kolei Milan na 4 ostatnie mecze ligowe nie przegrał żandego 3 wygrał i 1 zremisował. Troche martwi ten remis w ostatnia sobotę, gdyż Mediolanczycy grali słabo, nie przykładali się za bardzo skupiając się zapewne już na wtorkowym spotkaniu w ramach LM. Francuzi nie zbyt dobrze zainaugurowali rozgrywki LM tylko remisując z belgijsim Anderlechtem, co wiecej gola wyrównującego strzelili dopiero w końcuwce meczu, tak więc patrząc na aktualną ich formę widać, że są w kryzysie. Milan jeśli nie zlekceważy przeciwnika nie powinien mieć problemów z pokonaniem przeciwnika. Ciekawostka w poprzednim sezonie LM Lille strzeliło u siebie w rozgrywkach grupowych tylko 1 gola, jutrzejszy mecz bedą chcieli nie przegrać, więc nie spodziewam się wielu goli w tym meczu, dokładny wynik powinien oscylowac w granicach 1-0 lub 2-0 dla Milanu, a więc under, spróbować można też postawić, że Lille nie strzeli bramki.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
[color:"red"] Poniewaz dostalem pytania na priv dlaczego powyrzucalem nowe tematy dotyczace LM odpowiadam,
niektorzy pozakladali kilka tematow na ta kolejke i zrobil sie galimatias, byly tematy osobno dla kazdej grupy, pomiedzy nowe tematy, czesc pisala w jednych czesc pisala w drugich i wyszukac cos konkretnego bylu utrudnione.

Sa pozakladane tematy dla kazdej z osmiu grup na cala faze grupowa, na pierwszej stronie jest tabela ktora aktualizuje po kazdej kolejce,
Na ta chwile jest to rozwiazanie optymalne, mozna sobie wyszukac co dany user pisal o wczesniejszej kolejce i mamy chociazby punkt odniesienia.
Sens zakladania tematow mieszanych jest znikomy przy tej ilosci wpisow ktora ostatnio sie mocno obnizyla.

Nie twierdze ze jest to rozwiazanie idealne ale zakladanie w trakcie rozgrywek grupowych nowych tematow niczemu nie sluzy, a wrecz utrudnia robiac niepotrzebny balagan.
W tej chwili zostaje tak jak jest i prosze o nie zakladanie nowych tematow.

[/color]

Last edited by Biszop; 27/09/2006 08:58.
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[Linked Image] Anderlecht - Milan [Linked Image]


[color:"#0370FF"]Under 2.5 @ 1.60[/color]


Chcialem grac 2, poniewaz Anderlecht podobno ma klopoty z defensywa ... Jednak zdecydowalem sie na under 2.5. Z kilku powodow ... Ostatnie mecze Milau i Anderlechtu:

RSC ANDERLECHT

30/09/2006 RSC Anderlecht vs. RC Genk L - 1:4
26/09/2006 AEK Athen vs. RSC Anderlecht D - 1:1
22/09/2006 SP Charleroi vs. RSC Anderlecht D - 1:1
16/09/2006 RSC Anderlecht vs. SC Lokeren W - 2:0
13/09/2006 RSC Anderlecht vs. OSC Lille D - 1:1
09/09/2006 Excelsior Moeskroen vs. RSC Anderlecht D - 1:1

AC MILAN

01/10/2006 AC Milan vs. AC Siena D - 0:0
26/09/2006 OSC Lille vs. AC Milan D - 0:0
23/09/2006 AS Livorno vs. AC Milan D - 0:0
20/09/2006 AC Milan vs. AC Ascoli W - 1:0
17/09/2006 AC Parma vs. AC Milan W - 0:2
13/09/2006 AC Milan vs. AEK Athen W - 3:0

Jak widac razem na 12 meczy bylo 10 underow ... Ponadto wiekszosc wynikow jest z ligi ... Wiadomo ze w LM gra sie inaczej ... Druzyny napewno nie graja tak ofensywnie ... Na dodatek Anderlecht napewno zadowolony bedzie z remisu i nie bedzie caly czas atakowal tylko skupi sie na obronie ... Tak wiec under to chyba najlepszy typ na ten mecz !



Moj typ:

[color:"#DF6B16"]Under 2.5 @ 1.60
[/color]


Pozdrawiam,

Kerogh


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Anderlecht - AC Milan

Milan ma tak latwa grupe ze nawet ich slaba ostatnio gra wystarcza do przodownictwa w tabeli,
w lidze meczone wygrane lub ostatnio co raz czesciej remisy.
Ale jakby nie patrzec to nadal wielki klub i niezla druzyna,
biorac pod uwage dzisiejszego rywala wynik powinien byc jeden.
Kazde inne rozwiazanie niz wygrana gosci bedzie sporym zaskoczeniem jednak kursy mocno faworyzujace gosci nie sa najlepsze, dobrym rozwiazaniem jest chyba faktycznie under,
niestety nie gram tego typu zakladow wiec to odpuszczam ale zagram sobie na dokladny wynik.

Anderlecht v Milan correct score 0-2 6,50

najmniejsza stawka.
Jak maja wygrac to padnie bramka na 0-1 i pod koniec doloza 2 bramke, ostatnio marne remisy teraz czas sie wydobyc choc Milan na wyjazdach stara sie najpierw nie stracic ale dzis gram na swoiste przelamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1