[color:"red"]2-2[/color] ( [color:"red"]- 10 j.[/color] )[i] Lille oddalo w c..."> [color:"red"]2-2[/color] ( [color:"red"]- 10 j.[/color] )[i] Lille oddalo w c...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Lille @ 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [color:"red"]2-2[/color] ( [color:"red"]- 10 j.[/color] )[i]

Lille oddalo w calym meczu 21 strzalow i nie wygralo ... Na dodatek Anderlecht na koncu w 10 gral ...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

--

10/17 ( + 17.55 j. )

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
No i co z tym Milanem????? W lidze - tragedia, Liga Mistrzów - tyle o ile!!! Jeśli nie potrafią wywalczyć na terenie rywala (mowa o drużynie AEK) chociaż remisu to bardzo cienko widzę go w dalszej rywalizacji wśród najlepszych drużyn kontynentu. Osobiskie typowałem remis w tym spotkaniu - no cóż czasem tak bywa. Wielkie gratulacje dla drużyny AEK za to że nie przestraszyli się "byłego wielkiego Milanu" i zdobyli 3 punkciki które zapewne sie przydadzą.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
ehhh porazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
nie ma co sie oszukiwac , Milan nie ma ataku i nie ma obrony, a ten Oliveira to chyba nigdy nie zacznie strzelac.. trzeba byc realista i patrzec obiektywnie sklad trzeba zmienic a nie myslec ze bedzie lepiej, najlepsze jest to ze po meczu ancelotti powie ze milan gral dobrze tylko "jak zawsze" brakowalo szczescia, smieszne to sie robi albo "pierwsza polowa ok, tylko w koncowce obnizylismy z tonu" a przegrac z takim sredniakiem lub nawet nie to wstyd na skale swiatowa.. Klub ktora nie tak dawno wygrywal grubo z bayernem z lyonem z manchesterem teraz nie zdziwilbym sie ze przegralby z polska druzyna..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Wszystko się rozsypało bez tego Szewczenki... i morale spadły i skuteczność i chyba jeszcze kilka innych rzeczy... =]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 346
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 346
Obrońca AC Milanu &#8211; Alessandro Nesta przejdzie w poniedziałek, czwartego grudnia w mediolańskiej klinice operację lewego barku. Zabieg chirurgiczny przeprowadzi profesor Ettore Taverna. Piłkarz nie pojawi się na boisku przez najbliższe trzy miesiące.

Decyzja o wysłaniu Nesty na operację została podjęta kilka dni temu, ale dopiero w sobotę, drugiego grudnia zgodę na nią wyraził wiceprezydent Rossonerich &#8211; Adriano Galliani. Zawodnik doznał kontuzji pierwszego listopada w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Anderlechtowi Bruksela, ale mimo to zagrał z urazem jeszcze w dwóch meczach przeciwko AS Romie i FC Messinie.

Władze AC Milanu z Gallianim na czele są poirytowane i zmartwione plagą kontuzji, która nawiedziła szeregi Rossonerich i z tego powodu udał się na rozmowę ze sztabem medycznym klubu w celu uzyskania wyjaśnień tej sytuacji.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
myslicie ze milan powalczy w ostatnim meczu rundy pucharowej? ja szczerze watpie, czeka ich mecz z torino w lidze i sadze ze raczej na nim sie skupia, awans pewny, liga slabo, nie sadze zeby przegrali jakas makabryczna iloscia bramek, ale jakis under 2,5 jest mozliwy, moze 1:0 dla lille.Lille jeszcze moze awansowac do dalszych rozgrywek wiec raczej beda atakowac. ja bym stawial pomimo tego ze czuje sie kibicem ac milan ze nie wygraja tego meczu, wiec moj typ to

under 2,5 lub x2

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
Nie ma co kalkulować Lille to spotkanie wygra jako że inne rozwiązanie poprostu może im nie dać awansu ( zwycięstwo też może nie dać ale oni muszą zrobić co w ich mocy ) Milan poza plagą kontuzji przystąpi zapewne bez motywacji a i kibiców zapewne będzie garstka mimo iż cena biletów została obniżona do 1 EURO . LILLE jest w formie napewno będzie doskonale umotywowane bo w grę wchodzi duża kasa i to na naprawdę przeciętny w tym momencie Milan wystarczy , ale czy wystarczy do awansu trudno powiedzieć . AEK jest w formie ( ligowej ) wręcz wyborne wygrywają kolejno swe mecze dużo strzelając i mało tracąc . Zatem oni również powinni pokonać na wyjeżdzie rywala jakim jest Anderlecht .
Moim zdaniem można próbować dwie 2 . ale chyba pewniejsze Lille .
pozdrawiam

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
LILLE jest w formie napewno będzie doskonale umotywowane bo w grę wchodzi duża kasa i to na naprawdę przeciętny w tym momencie Milan wystarczy , ale czy wystarczy do awansu trudno powiedzieć

Zgadzam sie że Lille gra w lidze lepiej niż Milan ale za włoska ekipą przemawia zdecydowanie większe doświadczenie. Moim zdaniem AC Milan środowego meczu nie przegra. Stawiam AC Milan (asian 0:0) po kursie @1.75

Quote
AEK jest w formie ( ligowej ) wręcz wyborne wygrywają kolejno swe mecze dużo strzelając i mało tracąc . Zatem oni również powinni pokonać na wyjeżdzie rywala jakim jest Anderlecht.

AEK w lidze wygrał 8 kolejnych meczów ale trzeba pamiętac o tym że AEK na wyjazdach w Europie nie błyszczy. W 11 kolejnych meczach wyjazdowych w europejskich pucharach Grecka ekipa nie wygrała ani razu. Poza tym, Anderlecht też ma o co grać bo jesli Milan wygra z Lille to Beglowie w przypadku wygranej nad AEK awansuje z 3 miejsca do pucharu UEFA. Reasumując, AEK zadowoli sie remisem (Jesli Lille nie wygra z Milanem to 1pkt wystarczy grekom do awansu) w meczu w Brukseli ale będzie im na pewno mimo wszystko ciężko osiągnąć taki rezultat.

Reasumując, oprócz handicapu azjatyskiego (0:0) na Milan zagram jeszcze dwa takie duble:

Milan - Lille 1 (2.40) + Anderlecht - Lille 1 (2.40) = @5.76
Milan - Lille 1 (2.40) + Anderlecht - Lille X (3.30) = @7.92

W obu wariantach tak czy inaczej i tak awansuje dalej AEK. Wszystko rozegra się na stadionie w Mediolanie, mam nadzieję że Milan tym razem mnie nie zawiedzie. Stawki oczywiście niskie ale nie obraże się jak któryś z tych dubli wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
szanse milanu na wygranie tego meczu sa okolo 10-20%

z prostej przyczyny to jest wloska druzyna czyli antyfutbol, kalkulacje sa najwazniesze, a nastepuje podobna sytuacja jak w meczu Z AEKiem czyli ze wygrana im nie jest do niczego potrzebna, 0:0 przyjma z pocalowaniem reki i tego wyniku beda sie trzymac, idealny mecz zeby sprobowac undera lub x2

Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056
Chciałbym przypomnieć 3 mecze z 2 edycji Ligi Mistrzów 2002/03 (2 mecze) i 2003/04. Wszystkie te mecze były ostatnimi meczami w fazie grupowej i przed każdym z nich Milan miał zapewniony awans z pierwszego miejsca (podobnie jak teraz) do dalszych faz Ligi Mistrzów:
2002/03
I faza grupowa
Milan - Deportivo 1-2 (1-0) (Tomasson 34 - Tristan 59, Makaay 71)
II faza grupowa
Milan - Borussia Dortmund 0-1 (0-0) (Koller 80)
2003/04
Faza grupowa
Milan - Celta 1-2 (1-1) (Kaka 41 - Jesuli 42, Ignacio 71')

Biorąc pod uwagę te "w(y)padki" z przeszłości, bieżącą dyspozycje (formę) zespołu a także plagę kontuzji jaka w ostatnich miesiącach nawiedziła zespół Rossonerrich (Dida, Serginho, Nesta, Costacurta,Favalli, Gattuso, Cafu to zawodnicy którzy na pewno nie wystąpią w dzisiejszym meczu, wielu z nich powróci do składu dopiero za kilka miesięcy, do tego do zespołu dołączyli niedawni rekonwalescenci którzy na pewno nie są w najwyższej formie jak Ambrosini i Kaladze) decyduje się postawić dziś na zwycięstwo gości

Oto lista powołanych zawodnków Milanu na mecz z Lille (za acmilan.pl):
Bramkarze: Facchin, Fiori, Kalac;
Obrońcy: Antonelli, Bonera, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Simic;
Pomocnicy: Ambrosini, Brocchi, Gourcuff, Kaka, Pirlo, Seedorf;
Nanastnicy: Inzaghi, Oliveira, Gilardino, Borriello;

Do tego na atmosferę w zespołe zły wpływ może mieć fakt że prokuratura w Udine wszczęła śledztow w sprawie zawierania zakładów bukmacherskich przez 21 piłkarzy (w większości byli i obecni piłkarze Udinese) na liście tej znajdują się także Jankulovski i Kalac.
Bramkarze:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
szanse milanu na wygranie tego meczu sa okolo 10-20%

z prostej przyczyny to jest wloska druzyna czyli antyfutbol, kalkulacje sa najwazniesze, a nastepuje podobna sytuacja jak w meczu Z AEKiem czyli ze wygrana im nie jest do niczego potrzebna, 0:0 przyjma z pocalowaniem reki i tego wyniku beda sie trzymac, idealny mecz zeby sprobowac undera lub x2
no skoro tak mówisz to lepiej aby Milan w ogóle nie wychodził na to spotkanie, bo po co skoro z góry bedzie przegrane...Podejscie beznajdziejne...ja licze na przełamanie sie milanu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
Quote
Milan - Lille 1 (2.40) + Anderlecht - Lille 1 (2.40) = @5.76
Milan - Lille 1 (2.40) + Anderlecht - Lille X (3.30) = @7.92

czegos tu nie rozumiem ale niewazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> lille 2 wyjazdy ma czy jak?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
Tak sobie siedze i myśle co by dziś zagrać, oczywiście na tapecie Liga Mistrzów. Sytuacja w grupie H nadal otwarta, jedynie Milan ( co jest dość zaskakujące jak dla mnie ) znajduje sie już w drugiej fazie rozgrywek. Pojedynek na San Siro może niebyć zbyt ciekawy zwłaszcza dla tamteiszych tiffosich, a to z powodu słabej postawy Rossonerich w tym sezonie, nie dziwi zatem obniżka cen biletów na środowe spotkanie, które można kupić już za 1 euro. Zawodzą wszyscy poczynając od osłabionej kontuzjami obrony na bezskutecznych napastnikach kończąc. Widze Łysy83 ładnie przedstawił historie gier Milanu w podobnej do dzisiejszej sytuacji, oraz kontuzje w zespole gospodarzy za co mu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> sie należy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W sytuacji gdzie ma sie zapewniony awans oraz skład "przeżedzony" kontuzjami naturalną rzeczą staje sie to, iż Ancelotti będzie zabiegał by nieprzydażyło się więcej kontuzji, co tylko utrudniłoby nadrabianie punktów w lidze, a przy takiej grze nietrudno o przegraną. Jednak dość dużo osób gra dziś na wygraną Lille co nie jest zawsze dobrym impulsem zatem proponuje coś takiego :


Milan niestrzeli gola @3.20
AC Milan - Lille OSC [Exact Score] 0-1 @8.00


lub zakład na kartki, przypominam że mecz sędziować będzie Graham Poll i tu komentarz wydaje się chyba zbędny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Będzie czerwona kartka ? - Tak @3.40


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
nie wiem jak tam Wy, ale jak dla mnie na dzis ten dzien w tej grupie bedzie ewidentnie niegospodarski. zagralem sobie dwa zwyciestwa gosci. no coz. nie ma co zarowno AEK i Lille z calej czworki druzyn sa najbardziej zmobilizowanymi do zdobycia 3 oczek. spotkania o tej samej godzinie tak wiec na podsluchu bedzie wszystko. ale moze nie beda uzywane sluchaweczki bo licze na ataki od pierwszych minut Francuzow z Lille i bramke dla nich juz moze nawet w pierwszym kwadransie. przy takim wyniku Milanu nic sie nie bedzie dzialo, a Lille bedzie mial szanse walki o 2 miejsce. tylko szansę bo wszystko w rekach AEK-u ktory przy niekorzystnym dla siebie wyniku na San Siro pojdzie do przodu i bedacy w formie Julio Cesar zapewni zwyciestwo Grekom.
no tak, ale Francuzi prowadzac 1-0 i znajac wynik Grekow moze nie sprzyjac im to korzystnie. bowiem jesli dowiedza sie iz AEK prowadzi moze nastapic rozprezenie w zespole francuskim.

tak wiec jednym slowem moim zdaniem Francuzi nie beda informowani o aktualnym wyniku spotkania Anderlecht - AEK. Lille wyjdzie zwyczajnie zmotywowany do zwyciestwa i do takiego wyniku bedzie dazyl od poczatku. Francuzi wygraja to spotkanie 1-0, 2-0 lub 2-1 ale to i tak im nic nie da bo AEK ogra w Brukseli Fioletowych i to AEK wespół z Milanem zagra w drugiej fazie.

Milan - Lille 2
Anderlecht - AEK 2

to moje dywagacje czysto sportowe, a w zasadzie to nie "czysto" sportowe - no coz taki sport:)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Moim zdaniem ta grupa jest bardzo ciekawa każdy o coś walczy Anderlecht o grę w Pucharze UEFA Lille i AEK o drugą pozycję gwarantującą gre w LM.
Wariant z 2 wygranymi gości jak najbardziej możliwy, lecz jest jeszcze jeden bardzo prawdopodobny
Milan - Lille X
Anderlecht -AEK X
przy rezultatch 0:0 lub 1:1 a wtedy w tabeli nie zajda żadne zmiany co o tym sądzicie AEK awansuje do strefy pucharowej LM, Lille do P UEFA
Po wczorajszej LM można było doświadczyć załamania po wynikach jakie wczoraj padły PSV, Sporting, Liverpool zagrały taki futbol że wczoraj to mało kto coś ugrał.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
AC MILAN - LILLE

Milan mimo swojej bardzo słabej postawy w tym rundzie zapewnił sobie wyjście z grupy, ale włoska drużyna nie ma z czego się cieszyć, bo myślę, że jakby trafiła na mocniejszą grupę to by jeszcze dzisiaj się sporo napocila aby zagrać w fazie pucharowej. Lille musi wygrać i liczyć na potknięcie AEK'a w meczu z Anderlechtem. Jakie by nie padły wyniki w ostatniej kolejce to Milan i tak wyjdzie z pierwszej pozycji. Wiec Carlo Ancelotti może dać odpocząć swoim gwiazdą, ponieważ muszą złapać pkty w lidze.

Przewidywane składy:

Milan: Zeljko Kalac; Daniele Bonera, Dario ©imić, Paolo Madini, Marek Jankulovski; Cristian Brocchi, Andrea Pirlo, Yoann Gourcuff; Kaká; Alberto Gilardino, Marco Borriello.

Lille: Grégory Malicki; Matthieu Chalmé, Nicolas Plestan, Rafael Schmitz, Grégory Tafforeau; Yohan Cabaye, Jean II Makoun; Kader Keita, Mathieu Bodmer, Mathieu Robail; Peter Odemwingie.

typ (mimo wszystko asekuracyjny głównie ze wzgledu na Kake ponieważ może on swoją jedną akcją zmienić losy spotkania) :

x2 kurs 1,56 (prof)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
Gratulacje.Ja osobiście stawiałem na Milan ... że niby czas na przełamanie.Wiedziałem że Lille jest ostatnimi czasy mocne.Ale cóż ... najgorszy jest jeden błąd na kuponie.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Ostatnia kolejka LM w tym roku była naprawde mikołajkowa i zakończyła się sukcesem pewnie dla wielu graczy gratulacje dla wszystkich. Mimo wszystko sporo nerwów kosztowały mnie srodowe mecze AEK zremisował mecz z Fiołkami dopiero w 86 min podobnie Real Madryt w 89 min na 2;2 fuksiarze karny naciągany jak mało który.
Tylko Kopenhaga zagrała swietnie i spokojnie ograła Celtic. Gratulacje dla tych którzy obstawili wygraną Lille nie sądziłem że Milan jest tak słaby kurs był znakomity 3.40
Nie zaryzykowałem 2 na Lille ze względu iż Milan nie przegrał w LM na własnym stadionie w tej edycji i sadziłem że ci makoroniarze dowiozą remis od początku do końca spotkania.
Dobrze, że Lille awansowało dalej bo piłkarsko z pewnością są lepsi od greckiego AEK nie pomniejszając zasług tej drużyny.
Wielu przeżyło niemałe palpitacje serca w meczu Porto - Arsenal kiedy portugalski zespół trafił 2 razy w słupek.
Ogólnie nie była to zła kolejka chociaż spotkania trudne do typowania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,412 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1