Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Quote
no właśnie tak sobie poczytałem i zdecydowałem że jednak grać tam nie będę, mam doświadczenia z bonusami np w unibecie gdzie za wyrobienie 500 rh dostawałem 100 euro, a wyrobienie tych 1000 rh w betsson graniczy z cudem bez utraty własnej kaski.
Jeszcze raz, cierpliwe .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie wyrabiamy RH tylko zbieramy PG.
Zbiera je sie łatwiej niż RH, ponieważ zbiera się je na dowolnych stawkach i każdy gracz siedzący przy stole dostaje PG niezależnie od tego czy był w grze czy nie.Czyli jeśli rake za rozdanie był 1$, wszyscy gracze otrzymują po 0.7 PG.
Co tydzień organizowane są Freerole dla graczy, którzy uzbierali 200PG w danym tygodniu, a co miesiąc freeroll dla graczy, którzy uzbierali 1000PG.Turnieje te są bardzo popularne i bierze w nich udział sporo graczy, co jest dowodem na to, że zbieranie PG jest raczej łatwe.


Pozdrawiam

----------------
Betsson Polska

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
jeszcze raz apeluje o poprawienie tłumaczenia, z oryginalnego regulaminu,zdania które przytoczyłem wcześniej,gdyż naprawde ewidentnie wprowadza w błąd

Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
betsson.com i wlasnie tak nawet te turnieje freroll odzwieciedlaja to ze nie jest chyba zle wiec zbede sa twoje sugestie bzyku

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Prosze o potwierdzenie lub poprawienie:
- wplacam 100$ na konto pokera
- otrzymuje drugie tyle w formie bonusu, ktory gdzies mi tam wisi
- zeby odebrac caly bonus musze zdobyc w ciagu 60 dni 1000 pkt
- jesli w ciagu tych 60 dni od daty wplaty depozytu zdobede tylko np 200 pkt, to moge odebrac 20$ bonusu czy nic mi sie nie nalezy?


PS
Pytanie do tych, ktorzy wyrabiali ten bonus: w w/w przypadku te 100$ bonusu latwo, srednio czy trudno jest wyrobic?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Mr_Andrew:

Musisz wyrobić cały bonus, zeby go skasować.

Jeśli chodzi o łatwość wyrabiania ... Ostatnio gracz, który wyrobił 666$ w miesiąc, stwierdził, że był to najłatwiejszy bonus w jego pokerowej karierze ...
Wszytsko zależy od tego na jakich stawkach grasz i ile stołów.
Na pewno dużym ułatwieniem jest to, że nie musisz mieć udziału w puli - punty liczą sie nawet jak zrobisz fold przed flopem.

pzdr

Milo

-------------
Betsson Polska

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
To ile musi byc w puli,zeby zdobyc jeden punkt?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467

.........Ring games
0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze. Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza
Jak łatwo policzyć, żeby dostać 1 PG, rake musi być w wysokości ok 1,5$

pzdr

Milo

--------------------
Betsson Polska

Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
Betsson te punkty gracza sa liczone tylko u was czy w innych poker romach tej samej sieci tez maja takie bo chce gdzies zrobic depozyt

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
nom a zeby bylo przynajmniej 1$ req to musi byc minimum cos ok 30$ pota... ;x wiec jezeli wyrabiac taki bonus to tylko i wylacznie na wysokich stawkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
nom a zeby bylo przynajmniej 1$ req to musi byc minimum cos ok 30$ pota... ;x wiec jezeli wyrabiac taki bonus to tylko i wylacznie na wysokich stawkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No i takiej odpowiedzi oczekiwalem,thx
Ja juz widzialem bardziej korzystne warunki obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Gorian:
Liczy się oczywiście tylko gra w naszym roomie.

Mielone
Nie wiem jak Ci to wyszło ale wyszło Ci zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

666$ najczęściej wyrabiają gracza na stawkach 0.5$.
To nie są wysokie stawki.

Oczywiście jeśli chcesz wyrabiać 444$ na stawkach 0,1$ to będziesz musiał się troche nagrać.

Ale policzmy:
Max rake na tych stawkch wynosi 0,2$. Każdy gracz dostaje za takie rozdanie 0,14PG. 50 rozdań na godzinę - 7PG. Grając na 3 stolikach - 21 PG gracza na godzinę.
Jeśli grasz średnio 2 godziny dzienne przez 60 dni uzbierasz ponad 2500 punktów.
Dzięki tym punktom:
Wyrobisz 250$ bonusa
Zagrasz w 2 freerolach z gwarantowaną pulą 10 000$
Zagrasz w 8 freerolach z gwarantowaną pulą 2 000$

I wszystko to grając na najniższych stawkach ....

Naprawdę warto grać w pokera na betsson.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I warto się pośpieszyć bo maksymalna wysokość bonusa wkrótce będzie obniżona.

pozdrawiam

Milo
_______________
Betsson Polska

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
no tak mi wyszlo bo jezeli za rake 0.25$ potrzebny jest pot o wysokosci minimum 6$ wiec po prostym przeliczeniu daje nam to, zeby zgranac 1PG potrzebne jest w puli minimum 24$ :F no chyba ze Betsson ma jakies magiczne prowizje za rozdania i juz zabieraja 0.25$ za pule 1$ no to co innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No wlasnie policzmy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jezeli w ciagu 2 miechow ugrasz 250$ z bonusa a z tego co czytalem wczesniej zeby go dostac wyrobic trzeba calosc... wiec zajmie nam to cos okolo 3,5 miecha...(bonus 444$) i to grajac srednio 2h dziennie... wiec dla mnie bunus jedynie do wyrabiania n wysokich stawkach... i to i tak ciezko by bylo to wyrobic moim zdaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Mielone:
Nie musisz wyrabiać bonusa w maksymalnej wysokości.
Wpłacasz 200$ i wrabiasz 200$ bonusa.
Jeśli 200$ bonusa można wyrobić grając na najniższych stawkach, to to jest bardzo dobry bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czy BB 0,1$ to dla Ciebie wysokie stawki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr

Milo
----------------
Betsson Polska

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
hehe nie ja zazwyczaj gram na 0.5 / 1 ale chodzi mi o to ze w puli musi byc duzo zeby dostac 1PG i nie mowie ze bonus jest zly bo jest bardzo fajny bo nie wszedzie mozna otrzymac 444$ bonusa tylko ciezko go wyrobic... bo naprawde takim sposobem co Ty opisales to 3 lata bym go wyrabial heheh tongue Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2006
Posty: 78
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 78
Pytanie mam do betssona natury techniczno organizacyjnej

Otoz zagralem live w lidze pokera i tam za zapisanie sie dostalem za free 20$ i jakos stracilem je niechcacy.

Teraz wplacilem troche pieniedzy i chcialem wiedziec czy moge normalnie promocje 100& od bonusu robic i mi normalnie po ilustam punktach przyznaja bonus automatycznie??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Betsson planuje może wzorem niektórych pokerroomów z ongame wprowadzić jakiś bonus Refer-a-friend?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Moro-P:
Spokojnie możesz wyrabiać bonus

Wcalenie:
Masz przepełnioną skrzynkę, więc nie mogę Ci odpowiedzieć, ale Ty też możesz spokojnie wyrabiać bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

WhiteStar:
Pracujemy nad tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pzdr

Milo
---------------
Betsson Polska

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a w jakich ratach uwalniany jest ten bonus od depozytu?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Quote
a w jakich ratach uwalniany jest ten bonus od depozytu?

Jednorazowo, w całości.

pzdr
Milo
-----------------
Betsson Polska

Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Quote
Wcalenie:
Masz przepełnioną skrzynkę, więc nie mogę Ci odpowiedzieć, ale Ty też możesz spokojnie wyrabiać bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


---------------
Betsson Polska

Betsson!

Mogę, mimo iz w zakladce - dostepne bonusy mam tylko jakis 30% casino?

Jezeli moge zaraz sie wbijam - prosze o potwierdzenie..

pozdr

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1