Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#663468 11/09/2006 12:51
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Betsson.com to jeden z najlepszych i najszybciej rozwijających się pokerromów.
Działając w sieci Ongame, oferuje nie tylko doskonałe oprogramowanie, ale także liczbę graczy, dzięki której granie w pokera na betsson.pl jest przyjemne i komfortowe - niezależnie od stawek, które wybierzesz.
Do tego:
-atrakcyjne freerolle ( wkrótce również specjalny freeroll dla graczy z Polski
-szeroki wybór turniejów
-atrakcyjne promocje i bonusy
-polski support
Sprawdź, jakie bonusy czekaj na Ciebie i graj w pokera na betsson.pl
Poniżej kilka dodatkowych informacji na temat betsson.pl

Pozdrawiam

Milo
Obsługa Klienta
Betsson Polska

Last edited by Bzyku; 22/04/2007 21:33.
Bonus: Unibet
#663469 11/09/2006 12:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467

Betsson Freeroll
Codziennie ( z wyjątkiem sobót) o 19:00 rozgrywany jest Betsson Freeroll, w którym masz szansę wygrania prawdziwych pieniędzy zupełnie za darmo!
Pula nagród wynosi $250 a niedziele podwajamy ją do $500.

$250 Freeroll poniedziałek – piątek o 19:00 CET
$500 Freeroll niedziela o 19:00

Zarejestruj się jak najszybciej bo miejsc ubywa błyskawicznie.

ponadto :

[/b]$2,000 Cash Back Weekly
Uzbieraj ponad 200 punktów gracza w przeciągu tygodnia a otrzymasz bilet na Cash Back Weekly, w którym Betsson zapewnia pulę nagród o wartości 2000$. Turniej odbywa się w każdą sobotę o 12:00, jest dostępny wyłącznie dla tych, którzy zdobyli ponad 200 punktów gracza w ciągu tygodnia i przystąpienie do niego nie wymaga żadnych opłat.

oraz:

$10,000 VIP Monthly[b]
Zbierz ponad 1000 punktów gracza w ciągu jednego miesiąca a otrzymasz bilet na VIP Monthly, w którym Betsson zapewnia pulę nagród o wartości 10,000$. Turniej odbywa się w pierwszą niedzielę każdego miesiąca o 17:00 CET. Dostępny jest wyłącznie dla tych, którzy zdobyli ponad 1000 punktów gracza w ciągu miesiąca i przystąpienie do niego nie wymaga żadnych opłat.

Wszystkie turnieje na Betsson --> Turnieje Betsson

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Poniżej wszystkie możliwe sposoby transferu pieniędzy do i z betsson.com:

Współpraca z serwisem Przelewy.24.pl oznacza dla Was:
- możliwość natychmiastowego zasilenia konta bezpośrednio z 13 polskich banków
- 0% prowizji za przelew dla Betsson, Przelewy24.pl i banku !!!

Fzięki usłudze mTransfer możecie także zasilać konto bezpośrednio z rachunku w mBanku.

Zasilanie konta jeszcznie nigdy nie było tak proste !!!



Wpłaty
mBank- mtransfer
Serwis Przelewy24.pl dzięki któremu możesz zrealizować natychmiastową wpłatę z banków:
mBank - Inteligo - BZ WBK - ING Bank Śląski - Kredyt Bank
Invest Bank - Lukas Bank - MultiBank - PEKAO S.A. - Citibank Handlowy
BGŻ - Bank Ochrony Środowiska - Deutsche Bank PBC S.A.
Karty kredytowe: Eurocard/Mastercard/Visa
MoneyBookers
Neteller
Przelew bankowy

Wszystkie wpłaty, poza przelewem bankowym, realizowane są praktycznie w ciagu kilku minut.
Przelew bankowy - realizacja od 3 do 7 dni roboczych.
Minimalna kwota wpłat - 40 PLN

Wypłaty
MoneyBookers
Neteller
Przelew bankowy

Moneybookers, Neteller - realizacja jeden dzień roboczy.
Przelew - 3 do 7 dni roboczych.
Minimalna kwota wypłat - 80 PLN dla Moneybookers i Neteller, 100 dla przelewu bankowego.

Więcej informcji na temat wpłat i wypłat - na stronach betsson.com w zakładce "Moje konto" dostępnej po zalogowaniu

#663471 11/09/2006 13:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467

Do wyrobienia bonusów na betsson.pl potrzebne są Punkty Gracza. Musisz zebrać 10PG na 1$ bonusa.
Czyli, aby wyrobić bonus 100$, musisz uzbierać 1000PG.

Jak zbierasz Punkty Gracza?
.........Ring games
0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze. Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza
.........Turnieje
5 Punktów Gracza otrzymujesz za kazdego wpłaconego dolara na wejście do turnieju


Ilość już zdobytych punktów gracza sprawdza się dziecinnie łatwo - po zalogowaniu przejdź do zakładki "Moje konto" gdzie znajdziesz ilość zebranych punktów oraz ilość, którą należy uzbierać w celu wypłaty wszystkich aktywnych bonusów.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
fajny bonus
ja mam takie pytanko mozna wyplacac z betsson pieniadze nie robiac depozytu???
thx

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
.........Turnieje
5 Punktów Gracza otrzymujesz za kazdego wpłaconego dolara na wejście do turnieju

za wpłaconego dolara do puli czy za każdego dolara rake'u?
tzn 5 pkt otrzymam za turniej sit&go 1+0,1$ czy za turniej 10$+1?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
whte_star to jest za oplate fee czy w sit&go 0.1$ a w turnieju 1$ tak dobrze to nie ma:D

#663475 11/09/2006 18:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
W jaki sposób otrzymac bonus w betsson.com?
Jest opisane jak go uwolnić i to tyle, mnie interesuje przynajmniej 100 $ za 100 $. Jak sie rejestrować żeby otrzymać taki bonus?
Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze

aha - policzmy więc. 0,10 rake musi być, a więc około 2 dolarów musi być w puli by zdobyć 0,07 puncika.

Czyli nawet gdybyśmy siedzieli na stole z ok. 50$ (wtedy można średnio w każdym rozdaniu wkładać po 1-2$) to wyrobienie tego bonusu trwało by do usranej śmierci.


Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza

Rake 3USD, czyli pula musiała by być około 50, a może 60USD.
Załóżmy, że trzech graczy tworzy tę pulę (każdy rzuca po 20$).

Za rzucone na stół 20$ dostajemy 2 punkty z tysiąca?

To ile musimy mieć bankrollu żeby wyrobić ten bonus? Poniżej 500$ chyba nie ma o czym mówić, albo liczyć na wyjątkowe szczęście.


Albo coś źle zrozumiałem (poprawcie mnie wtedy), albo to jest zdecydowanie nie atrakcyjny bonus.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Quote
fajny bonus
ja mam takie pytanko mozna wyplacac z betsson pieniadze nie robiac depozytu???
thx

Jeśli masz na myśli pieniądze wygrane np. we freerollu, to mozna je wypłacić bez robienia depozytu.

pzdr
---------------
Betsson Polska

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Gorian no właśnie tak myślałem,ale pomyłka tłumaczów ewidentna bo z tego zdania wynika zupełnie co innego.

Bzyku bonusy w sieci ongame nie wymagają twojego udziału w puli,możesz siedzieć na tyłku,mieć oglądalnośc flopa poniżej 15% a punkty i tak będą ci sie nabijały.Więc nie wiem skąd te przypuszczenia nt bankrolla,bo jakbyś chciał wyrobić ten bonus bezpiecznie,nie śpiesząc sie zbytnio to możesz po prostu wsiąśc na stawki 0.1/0.25,i wpłata do betsson w wysokości 100$ powinna ci w zupełności wystarczyć.
Ale obiektywnie spojrzeć,bonus 10x(10pkt za 1 $) jaki proponuje nam betsson nie jest niczym wielkim w sieci ongame,gdyż 7x można znaleźc spokojnie( a niedawno nawet 5x)

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
hmm możliwe, ale ja jestem ostrożny, bo już nieraz się przekonałem, że to co piszą to jedno, a to jak są liczone punkty to drugie.

I dość często się zdarza, że bez udziału w puli punkty nie są liczone - a powinny.


Dlatego zawsze oceniając bonus odnoszę się do tego ile musiałbym grać jeżeli punkty liczone były by za MÓJ udział w puli.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
to jest bonus proste ze nie dzadza nic za darmo chyba nie?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
to jest bonus ale wogole nie atrakcyjny... ze sie tak wyraze do obsrac sie mozna zanim sie go wyrobi... wiec ja dzieqje za taki bonus... :x

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Quote
Więc nie wiem skąd te przypuszczenia nt bankrolla,bo jakbyś chciał wyrobić ten bonus bezpiecznie,nie śpiesząc sie zbytnio to możesz po prostu wsiąśc na stawki 0.1/0.25,i wpłata do betsson w wysokości 100$ powinna ci w zupełności wystarczyć.

no właśnie tak sobie poczytałem i zdecydowałem że jednak grać tam nie będę, mam doświadczenia z bonusami np w unibecie gdzie za wyrobienie 500 rh dostawałem 100 euro, a wyrobienie tych 1000 rh w betsson graniczy z cudem bez utraty własnej kaski. Więc jednak rezygnuję.
Pozdro

Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
nikt cie na sile nie bedzie zmuszal

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
nikt cie na sile nie bedzie zmuszal

A Ciebie nikt o zdanie nie pyta!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Więc nie wiem skąd te przypuszczenia nt bankrolla,bo jakbyś chciał wyrobić ten bonus bezpiecznie,nie śpiesząc sie zbytnio to możesz po prostu wsiąśc na stawki 0.1/0.25,i wpłata do betsson w wysokości 100$ powinna ci w zupełności wystarczyć.

no właśnie tak sobie poczytałem i zdecydowałem że jednak grać tam nie będę, mam doświadczenia z bonusami np w unibecie gdzie za wyrobienie 500 rh dostawałem 100 euro, a wyrobienie tych 1000 rh w betsson graniczy z cudem bez utraty własnej kaski. Więc jednak rezygnuję.
Pozdro

Potwierdzam ciezko sie tam zdobywa punkty

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
hmm możliwe, ale ja jestem ostrożny, bo już nieraz się przekonałem, że to co piszą to jedno, a to jak są liczone punkty to drugie.

I dość często się zdarza, że bez udziału w puli punkty nie są liczone - a powinny.


Dlatego zawsze oceniając bonus odnoszę się do tego ile musiałbym grać jeżeli punkty liczone były by za MÓJ udział w puli.

Bzyku,to zależy od promocji.W sieci ongame ŻADNA promocja nie wymga udziału w puli.Są rózne bonusy,wymgajaące tzw. contributed raked hands(czyli wrzucenia swoich groszy do puli,takie są np. w sieci boss media),takie jak w sieci ongame,a niektóre jeszcze inne(tak jak np. Stan James gdzie wymagają by jakikolwiek gracz Stan James siedzący przy stole uczestniczył w puli,wtedy wszyscy gracze z SJ mają zaliczoną rh).Ale prosze cie nie wmawiaj mi że systemy pokerroomów mają swoje widzimisie i co któreś rozdanie nie naliczają rh czy też punktów...
I jeżeli podchodzisz do promocji tak jak mówisz to że tak zapytam z jakich do tej pory korzystałeś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Quote
[..]
Dlatego zawsze oceniając bonus odnoszę się do tego ile musiałbym grać jeżeli punkty liczone były by za MÓJ udział w puli.

Jeśli tak podchodzisz do bonusu w Betsson.pl, to robisz ogromny bład w swoich kalkulacjach, a rzeczywisty czas potrzebny na wyrobienie bonusa jest co najmniej 5x krótszy niż Ci sie wydaje.
Oczywiście jeśli chcesz skorzystać z maksymalnej kwoty i wyrobić 333$ bonusa na stołach 10$Limit to rzeczywiście będziesz grał długo....

Tak czy inaczej - zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-------------
Betsson Polska

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1