|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Betsson.com to jeden z najlepszych i najszybciej rozwijających się pokerromów. Działając w sieci Ongame, oferuje nie tylko doskonałe oprogramowanie, ale także liczbę graczy, dzięki której granie w pokera na betsson.pl jest przyjemne i komfortowe - niezależnie od stawek, które wybierzesz. Do tego: -atrakcyjne freerolle ( wkrótce również specjalny freeroll dla graczy z Polski -szeroki wybór turniejów -atrakcyjne promocje i bonusy -polski support Sprawdź, jakie bonusy czekaj na Ciebie i graj w pokera na betsson.pl Poniżej kilka dodatkowych informacji na temat betsson.pl
Pozdrawiam
Milo Obsługa Klienta Betsson Polska
Last edited by Bzyku; 22/04/2007 21:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Betsson Freeroll Codziennie ( z wyjątkiem sobót) o 19:00 rozgrywany jest Betsson Freeroll, w którym masz szansę wygrania prawdziwych pieniędzy zupełnie za darmo! Pula nagród wynosi $250 a niedziele podwajamy ją do $500.
$250 Freeroll poniedziałek – piątek o 19:00 CET $500 Freeroll niedziela o 19:00
Zarejestruj się jak najszybciej bo miejsc ubywa błyskawicznie.
ponadto :
[/b]$2,000 Cash Back Weekly Uzbieraj ponad 200 punktów gracza w przeciągu tygodnia a otrzymasz bilet na Cash Back Weekly, w którym Betsson zapewnia pulę nagród o wartości 2000$. Turniej odbywa się w każdą sobotę o 12:00, jest dostępny wyłącznie dla tych, którzy zdobyli ponad 200 punktów gracza w ciągu tygodnia i przystąpienie do niego nie wymaga żadnych opłat.
oraz:
$10,000 VIP Monthly[b] Zbierz ponad 1000 punktów gracza w ciągu jednego miesiąca a otrzymasz bilet na VIP Monthly, w którym Betsson zapewnia pulę nagród o wartości 10,000$. Turniej odbywa się w pierwszą niedzielę każdego miesiąca o 17:00 CET. Dostępny jest wyłącznie dla tych, którzy zdobyli ponad 1000 punktów gracza w ciągu miesiąca i przystąpienie do niego nie wymaga żadnych opłat.
Wszystkie turnieje na Betsson --> Turnieje Betsson
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Poniżej wszystkie możliwe sposoby transferu pieniędzy do i z betsson.com:
Współpraca z serwisem Przelewy.24.pl oznacza dla Was: - możliwość natychmiastowego zasilenia konta bezpośrednio z 13 polskich banków - 0% prowizji za przelew dla Betsson, Przelewy24.pl i banku !!!
Fzięki usłudze mTransfer możecie także zasilać konto bezpośrednio z rachunku w mBanku.
Zasilanie konta jeszcznie nigdy nie było tak proste !!!
Wpłaty mBank- mtransfer Serwis Przelewy24.pl dzięki któremu możesz zrealizować natychmiastową wpłatę z banków: mBank - Inteligo - BZ WBK - ING Bank Śląski - Kredyt Bank Invest Bank - Lukas Bank - MultiBank - PEKAO S.A. - Citibank Handlowy BGŻ - Bank Ochrony Środowiska - Deutsche Bank PBC S.A. Karty kredytowe: Eurocard/Mastercard/Visa MoneyBookers Neteller Przelew bankowy
Wszystkie wpłaty, poza przelewem bankowym, realizowane są praktycznie w ciagu kilku minut. Przelew bankowy - realizacja od 3 do 7 dni roboczych. Minimalna kwota wpłat - 40 PLN
Wypłaty MoneyBookers Neteller Przelew bankowy
Moneybookers, Neteller - realizacja jeden dzień roboczy. Przelew - 3 do 7 dni roboczych. Minimalna kwota wypłat - 80 PLN dla Moneybookers i Neteller, 100 dla przelewu bankowego.
Więcej informcji na temat wpłat i wypłat - na stronach betsson.com w zakładce "Moje konto" dostępnej po zalogowaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Do wyrobienia bonusów na betsson.pl potrzebne są Punkty Gracza. Musisz zebrać 10PG na 1$ bonusa. Czyli, aby wyrobić bonus 100$, musisz uzbierać 1000PG.
Jak zbierasz Punkty Gracza? .........Ring games 0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze. Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza .........Turnieje 5 Punktów Gracza otrzymujesz za kazdego wpłaconego dolara na wejście do turnieju
Ilość już zdobytych punktów gracza sprawdza się dziecinnie łatwo - po zalogowaniu przejdź do zakładki "Moje konto" gdzie znajdziesz ilość zebranych punktów oraz ilość, którą należy uzbierać w celu wypłaty wszystkich aktywnych bonusów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
fajny bonus ja mam takie pytanko mozna wyplacac z betsson pieniadze nie robiac depozytu??? thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
.........Turnieje 5 Punktów Gracza otrzymujesz za kazdego wpłaconego dolara na wejście do turnieju za wpłaconego dolara do puli czy za każdego dolara rake'u? tzn 5 pkt otrzymam za turniej sit&go 1+0,1$ czy za turniej 10$+1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
whte_star to jest za oplate fee czy w sit&go 0.1$ a w turnieju 1$ tak dobrze to nie ma:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
W jaki sposób otrzymac bonus w betsson.com? Jest opisane jak go uwolnić i to tyle, mnie interesuje przynajmniej 100 $ za 100 $. Jak sie rejestrować żeby otrzymać taki bonus? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze
aha - policzmy więc. 0,10 rake musi być, a więc około 2 dolarów musi być w puli by zdobyć 0,07 puncika.
Czyli nawet gdybyśmy siedzieli na stole z ok. 50$ (wtedy można średnio w każdym rozdaniu wkładać po 1-2$) to wyrobienie tego bonusu trwało by do usranej śmierci.
Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza
Rake 3USD, czyli pula musiała by być około 50, a może 60USD. Załóżmy, że trzech graczy tworzy tę pulę (każdy rzuca po 20$).
Za rzucone na stół 20$ dostajemy 2 punkty z tysiąca?
To ile musimy mieć bankrollu żeby wyrobić ten bonus? Poniżej 500$ chyba nie ma o czym mówić, albo liczyć na wyjątkowe szczęście.
Albo coś źle zrozumiałem (poprawcie mnie wtedy), albo to jest zdecydowanie nie atrakcyjny bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
fajny bonus ja mam takie pytanko mozna wyplacac z betsson pieniadze nie robiac depozytu??? thx Jeśli masz na myśli pieniądze wygrane np. we freerollu, to mozna je wypłacić bez robienia depozytu. pzdr --------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Gorian no właśnie tak myślałem,ale pomyłka tłumaczów ewidentna bo z tego zdania wynika zupełnie co innego.
Bzyku bonusy w sieci ongame nie wymagają twojego udziału w puli,możesz siedzieć na tyłku,mieć oglądalnośc flopa poniżej 15% a punkty i tak będą ci sie nabijały.Więc nie wiem skąd te przypuszczenia nt bankrolla,bo jakbyś chciał wyrobić ten bonus bezpiecznie,nie śpiesząc sie zbytnio to możesz po prostu wsiąśc na stawki 0.1/0.25,i wpłata do betsson w wysokości 100$ powinna ci w zupełności wystarczyć. Ale obiektywnie spojrzeć,bonus 10x(10pkt za 1 $) jaki proponuje nam betsson nie jest niczym wielkim w sieci ongame,gdyż 7x można znaleźc spokojnie( a niedawno nawet 5x)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
hmm możliwe, ale ja jestem ostrożny, bo już nieraz się przekonałem, że to co piszą to jedno, a to jak są liczone punkty to drugie.
I dość często się zdarza, że bez udziału w puli punkty nie są liczone - a powinny.
Dlatego zawsze oceniając bonus odnoszę się do tego ile musiałbym grać jeżeli punkty liczone były by za MÓJ udział w puli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
to jest bonus proste ze nie dzadza nic za darmo chyba nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
to jest bonus ale wogole nie atrakcyjny... ze sie tak wyraze do obsrac sie mozna zanim sie go wyrobi... wiec ja dzieqje za taki bonus... :x
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
Więc nie wiem skąd te przypuszczenia nt bankrolla,bo jakbyś chciał wyrobić ten bonus bezpiecznie,nie śpiesząc sie zbytnio to możesz po prostu wsiąśc na stawki 0.1/0.25,i wpłata do betsson w wysokości 100$ powinna ci w zupełności wystarczyć. no właśnie tak sobie poczytałem i zdecydowałem że jednak grać tam nie będę, mam doświadczenia z bonusami np w unibecie gdzie za wyrobienie 500 rh dostawałem 100 euro, a wyrobienie tych 1000 rh w betsson graniczy z cudem bez utraty własnej kaski. Więc jednak rezygnuję. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
nikt cie na sile nie bedzie zmuszal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nikt cie na sile nie bedzie zmuszal A Ciebie nikt o zdanie nie pyta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Więc nie wiem skąd te przypuszczenia nt bankrolla,bo jakbyś chciał wyrobić ten bonus bezpiecznie,nie śpiesząc sie zbytnio to możesz po prostu wsiąśc na stawki 0.1/0.25,i wpłata do betsson w wysokości 100$ powinna ci w zupełności wystarczyć. no właśnie tak sobie poczytałem i zdecydowałem że jednak grać tam nie będę, mam doświadczenia z bonusami np w unibecie gdzie za wyrobienie 500 rh dostawałem 100 euro, a wyrobienie tych 1000 rh w betsson graniczy z cudem bez utraty własnej kaski. Więc jednak rezygnuję. Pozdro Potwierdzam ciezko sie tam zdobywa punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
hmm możliwe, ale ja jestem ostrożny, bo już nieraz się przekonałem, że to co piszą to jedno, a to jak są liczone punkty to drugie.
I dość często się zdarza, że bez udziału w puli punkty nie są liczone - a powinny.
Dlatego zawsze oceniając bonus odnoszę się do tego ile musiałbym grać jeżeli punkty liczone były by za MÓJ udział w puli. Bzyku,to zależy od promocji.W sieci ongame ŻADNA promocja nie wymga udziału w puli.Są rózne bonusy,wymgajaące tzw. contributed raked hands(czyli wrzucenia swoich groszy do puli,takie są np. w sieci boss media),takie jak w sieci ongame,a niektóre jeszcze inne(tak jak np. Stan James gdzie wymagają by jakikolwiek gracz Stan James siedzący przy stole uczestniczył w puli,wtedy wszyscy gracze z SJ mają zaliczoną rh).Ale prosze cie nie wmawiaj mi że systemy pokerroomów mają swoje widzimisie i co któreś rozdanie nie naliczają rh czy też punktów... I jeżeli podchodzisz do promocji tak jak mówisz to że tak zapytam z jakich do tej pory korzystałeś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
[..] Dlatego zawsze oceniając bonus odnoszę się do tego ile musiałbym grać jeżeli punkty liczone były by za MÓJ udział w puli. Jeśli tak podchodzisz do bonusu w Betsson.pl, to robisz ogromny bład w swoich kalkulacjach, a rzeczywisty czas potrzebny na wyrobienie bonusa jest co najmniej 5x krótszy niż Ci sie wydaje. Oczywiście jeśli chcesz skorzystać z maksymalnej kwoty i wyrobić 333$ bonusa na stołach 10$Limit to rzeczywiście będziesz grał długo.... Tak czy inaczej - zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ------------- Betsson Polska
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|