|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
no właśnie tak sobie poczytałem i zdecydowałem że jednak grać tam nie będę, mam doświadczenia z bonusami np w unibecie gdzie za wyrobienie 500 rh dostawałem 100 euro, a wyrobienie tych 1000 rh w betsson graniczy z cudem bez utraty własnej kaski. Jeszcze raz, cierpliwe .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie wyrabiamy RH tylko zbieramy PG. Zbiera je sie łatwiej niż RH, ponieważ zbiera się je na dowolnych stawkach i każdy gracz siedzący przy stole dostaje PG niezależnie od tego czy był w grze czy nie.Czyli jeśli rake za rozdanie był 1$, wszyscy gracze otrzymują po 0.7 PG. Co tydzień organizowane są Freerole dla graczy, którzy uzbierali 200PG w danym tygodniu, a co miesiąc freeroll dla graczy, którzy uzbierali 1000PG.Turnieje te są bardzo popularne i bierze w nich udział sporo graczy, co jest dowodem na to, że zbieranie PG jest raczej łatwe. Pozdrawiam ---------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
jeszcze raz apeluje o poprawienie tłumaczenia, z oryginalnego regulaminu,zdania które przytoczyłem wcześniej,gdyż naprawde ewidentnie wprowadza w błąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
betsson.com i wlasnie tak nawet te turnieje freroll odzwieciedlaja to ze nie jest chyba zle wiec zbede sa twoje sugestie bzyku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Prosze o potwierdzenie lub poprawienie: - wplacam 100$ na konto pokera - otrzymuje drugie tyle w formie bonusu, ktory gdzies mi tam wisi - zeby odebrac caly bonus musze zdobyc w ciagu 60 dni 1000 pkt - jesli w ciagu tych 60 dni od daty wplaty depozytu zdobede tylko np 200 pkt, to moge odebrac 20$ bonusu czy nic mi sie nie nalezy?
PS Pytanie do tych, ktorzy wyrabiali ten bonus: w w/w przypadku te 100$ bonusu latwo, srednio czy trudno jest wyrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Mr_Andrew:
Musisz wyrobić cały bonus, zeby go skasować.
Jeśli chodzi o łatwość wyrabiania ... Ostatnio gracz, który wyrobił 666$ w miesiąc, stwierdził, że był to najłatwiejszy bonus w jego pokerowej karierze ... Wszytsko zależy od tego na jakich stawkach grasz i ile stołów. Na pewno dużym ułatwieniem jest to, że nie musisz mieć udziału w puli - punty liczą sie nawet jak zrobisz fold przed flopem.
pzdr
Milo
------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
To ile musi byc w puli,zeby zdobyc jeden punkt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
.........Ring games 0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze. Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza Jak łatwo policzyć, żeby dostać 1 PG, rake musi być w wysokości ok 1,5$
pzdr
Milo
-------------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
Betsson te punkty gracza sa liczone tylko u was czy w innych poker romach tej samej sieci tez maja takie bo chce gdzies zrobic depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
nom a zeby bylo przynajmniej 1$ req to musi byc minimum cos ok 30$ pota... ;x wiec jezeli wyrabiac taki bonus to tylko i wylacznie na wysokich stawkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
nom a zeby bylo przynajmniej 1$ req to musi byc minimum cos ok 30$ pota... ;x wiec jezeli wyrabiac taki bonus to tylko i wylacznie na wysokich stawkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i takiej odpowiedzi oczekiwalem,thx Ja juz widzialem bardziej korzystne warunki obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Gorian: Liczy się oczywiście tylko gra w naszym roomie.
Mielone Nie wiem jak Ci to wyszło ale wyszło Ci zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
666$ najczęściej wyrabiają gracza na stawkach 0.5$. To nie są wysokie stawki.
Oczywiście jeśli chcesz wyrabiać 444$ na stawkach 0,1$ to będziesz musiał się troche nagrać.
Ale policzmy: Max rake na tych stawkch wynosi 0,2$. Każdy gracz dostaje za takie rozdanie 0,14PG. 50 rozdań na godzinę - 7PG. Grając na 3 stolikach - 21 PG gracza na godzinę. Jeśli grasz średnio 2 godziny dzienne przez 60 dni uzbierasz ponad 2500 punktów. Dzięki tym punktom: Wyrobisz 250$ bonusa Zagrasz w 2 freerolach z gwarantowaną pulą 10 000$ Zagrasz w 8 freerolach z gwarantowaną pulą 2 000$
I wszystko to grając na najniższych stawkach ....
Naprawdę warto grać w pokera na betsson.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I warto się pośpieszyć bo maksymalna wysokość bonusa wkrótce będzie obniżona.
pozdrawiam
Milo _______________ Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
no tak mi wyszlo bo jezeli za rake 0.25$ potrzebny jest pot o wysokosci minimum 6$ wiec po prostym przeliczeniu daje nam to, zeby zgranac 1PG potrzebne jest w puli minimum 24$ :F no chyba ze Betsson ma jakies magiczne prowizje za rozdania i juz zabieraja 0.25$ za pule 1$ no to co innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No wlasnie policzmy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jezeli w ciagu 2 miechow ugrasz 250$ z bonusa a z tego co czytalem wczesniej zeby go dostac wyrobic trzeba calosc... wiec zajmie nam to cos okolo 3,5 miecha...(bonus 444$) i to grajac srednio 2h dziennie... wiec dla mnie bunus jedynie do wyrabiania n wysokich stawkach... i to i tak ciezko by bylo to wyrobic moim zdaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Mielone: Nie musisz wyrabiać bonusa w maksymalnej wysokości. Wpłacasz 200$ i wrabiasz 200$ bonusa. Jeśli 200$ bonusa można wyrobić grając na najniższych stawkach, to to jest bardzo dobry bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy BB 0,1$ to dla Ciebie wysokie stawki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr
Milo ---------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
hehe nie ja zazwyczaj gram na 0.5 / 1 ale chodzi mi o to ze w puli musi byc duzo zeby dostac 1PG i nie mowie ze bonus jest zly bo jest bardzo fajny bo nie wszedzie mozna otrzymac 444$ bonusa tylko ciezko go wyrobic... bo naprawde takim sposobem co Ty opisales to 3 lata bym go wyrabial heheh  Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 78 |
Pytanie mam do betssona natury techniczno organizacyjnej
Otoz zagralem live w lidze pokera i tam za zapisanie sie dostalem za free 20$ i jakos stracilem je niechcacy.
Teraz wplacilem troche pieniedzy i chcialem wiedziec czy moge normalnie promocje 100& od bonusu robic i mi normalnie po ilustam punktach przyznaja bonus automatycznie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Betsson planuje może wzorem niektórych pokerroomów z ongame wprowadzić jakiś bonus Refer-a-friend?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Moro-P: Spokojnie możesz wyrabiać bonus
Wcalenie: Masz przepełnioną skrzynkę, więc nie mogę Ci odpowiedzieć, ale Ty też możesz spokojnie wyrabiać bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
WhiteStar: Pracujemy nad tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pzdr
Milo --------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a w jakich ratach uwalniany jest ten bonus od depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
a w jakich ratach uwalniany jest ten bonus od depozytu? Jednorazowo, w całości. pzdr Milo ----------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Wcalenie: Masz przepełnioną skrzynkę, więc nie mogę Ci odpowiedzieć, ale Ty też możesz spokojnie wyrabiać bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
--------------- Betsson Polska Betsson! Mogę, mimo iz w zakladce - dostepne bonusy mam tylko jakis 30% casino? Jezeli moge zaraz sie wbijam - prosze o potwierdzenie.. pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|