|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Słowenia jest w TOP5 i w SuperOfercie. X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Polscy kopacze u 20 w pape, czyli zgodnie z planem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Tylko Biczyk urzęduje w mieście które posiada metro, to on? [ Linked Image] Boję się jeździć metrem Ale kolo kozak  spokojnie Taliby wiedzą, że zielona wyspa to lipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
PS. zbliżam się ku końcowi książki Grzesia Króla. Oj żal chłopa, żal... Grzesiu Król ? Że niby w Amice grał i strzelał bramki ? Najbardziej przegrany to był wtedy Frankowski bądź Żurawski, nawet bardziej Kryszałowicz. A najbardziej Sypniewski. Ale jakiś Grzesiu Król? Poważnie? Pamiętam że Maladze strzelił bramki w Pucharze UEFA 15 lat temu, ale tylko tyle? Frankowski i Żurawski a to niby czemu przegrani? Franka to wiem, że Janas wychujał z mundialem u nimców. Ale chyba tylko tyle. Żurawski to już jak w Lechu grał to słyszałem, że miał w Poznaniu 30 kawalerek. A później była jeszcze Wisła i Celtic. No chyba, że o czymś nie wiem. Sypek to tak. Przegrane życie w chuj. Chodzi o to, że oni powinni zrobić karierę - no i nawet jeszcze Brożek który był w miarę młodym talentem. Ale Król? No sory, ale dla mnie to ktoś aktualnie pokroju Kuświka z Lechii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Benqu nie chodzi o karierę piłkarską. Chociaż miał propozycje blokowane przez tzw działaczy. Chodzi o to ze przez 3 lata mógł co miesiąc kupować mieszkanie. A wszystko przepierdolił w ruletke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Macedonia + X Izrael +1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
pamiętam jak kiedyś Dawidowski opowiadał, jak z Królem jeździli grać do Niemiec ( to nie daleko z Wronek) bo w kontrakcie mieli zakaz wjazdu do kasyn w Polsce, chorzy ludzie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu fortuna ma takie ciekawe zakłady
Polska-Serbia wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 3:1 @75 R.Lewandowski-strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 4:1 @100
Chorwacja-Żydki wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 4:1 @100 1.drużyna wygra spotkanie-będzie mniej niż 11,5 rz.rożnych i mniej niż 4,5 żółtych kartek @4 pierwsza bramka padnie z rz.karnego @10
coś szczególnie można pograć? Ruletka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
u nas jest i było w pyte zmarnowanych talentów, niestety u nas nikt tych młodych ludzi nie prowadził i nie pomagał unieść to, po drugie wiadomo polska mentalność a z reguły też piłkarze to nie są za mądrzy ludzie, więc jak nagle spadla im tak kasa to powariowali. Też uważam, że Franek, żuraw, i wielu innych miało papiery na dobre granie. Kowal mógł być gwiazda jak Lewy to wygrał gorzałe, Citko się jak zapowiadał a przepadł w ch...
Ponadto nasza liga i szkolenie to amatorka, dlatego większość naszych ligowych gwiazdek nie wytrzymuje zetknięcia z profesjonalnym futbolem i kończy szybko na ławce jakiegoś średniaka Bundesligi a potem wraca z podkulonym ogonem do PL i dalej robi za gwiazde vide Mila, Brożek i tona innych kopaczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Przykład Wolskiego który w Europie był popychadłem a w naszej lidze okrzyknięty gwiazdą po 5 kolejkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Coś mi się zdaje że dziś wygramy minimalnie 1:0 lub max 2:0 takie mam przeczucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ismaily SC over 0.5 FT @ 3,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
W Poznaniu mecz na wodzie może być. Leje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
2 defensywnych pomocnikow jeszcze przeboleje ale kurwa milika na skrzydle nigdy czy fakena pojebalo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718 Likes: 10 |
Po najebanego grosika to sam Probierz się fatygo wał do klubu. Ale na szczęście Kamil się ogarnął
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ismaily SC over 0.5 FT @ 3,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Chodzi o to, że oni powinni zrobić karierę - no i nawet jeszcze Brożek który był w miarę młodym talentem. Ale Król? No sory, ale dla mnie to ktoś aktualnie pokroju Kuświka z Lechii  No i do kogo pretensje że nie zrobili? Widocznie byli za cieńcy skoro tak długo kisili sie w Wiśle Kraków, Franek z reszta już w 1993r strzelił gola w lidze francuskiej, ale taki był dobry że do kraju wrócił. Kowal to inna liga ,ale on chyba ze dwa razy miał złamaną nogę w Hiszpanii, wygląda na to że był kontuzjogenny, gorzała też swoje zrobiła.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|