Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 112 1 2 26 27 28 29 30 111 112
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Słowenia jest w TOP5 i w SuperOfercie. X2 hmm

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Polscy kopacze u 20 w pape, czyli zgodnie z planem

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Biszop
Tylko Biczyk urzęduje w mieście które posiada metro, to on?
[Linked Image]
Boję się jeździć metrem smile
Ale kolo kozak smile
spokojnie Taliby wiedzą, że zielona wyspa to lipa laugh

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by quincy
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by quincy
PS. zbliżam się ku końcowi książki Grzesia Króla. Oj żal chłopa, żal...


Grzesiu Król ? Że niby w Amice grał i strzelał bramki ? Najbardziej przegrany to był wtedy Frankowski bądź Żurawski, nawet bardziej Kryszałowicz. A najbardziej Sypniewski. Ale jakiś Grzesiu Król? Poważnie? Pamiętam że Maladze strzelił bramki w Pucharze UEFA 15 lat temu, ale tylko tyle?

Frankowski i Żurawski a to niby czemu przegrani? Franka to wiem, że Janas wychujał z mundialem u nimców. Ale chyba tylko tyle. Żurawski to już jak w Lechu grał to słyszałem, że miał w Poznaniu 30 kawalerek. A później była jeszcze Wisła i Celtic. No chyba, że o czymś nie wiem.

Sypek to tak. Przegrane życie w chuj.


Chodzi o to, że oni powinni zrobić karierę - no i nawet jeszcze Brożek który był w miarę młodym talentem. Ale Król? No sory, ale dla mnie to ktoś aktualnie pokroju Kuświka z Lechii laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Benqu nie chodzi o karierę piłkarską. Chociaż miał propozycje blokowane przez tzw działaczy. Chodzi o to ze przez 3 lata mógł co miesiąc kupować mieszkanie. A wszystko przepierdolił w ruletke.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Macedonia + X
Izrael +1.5
boks

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
pamiętam jak kiedyś Dawidowski opowiadał, jak z Królem jeździli grać do Niemiec ( to nie daleko z Wronek) bo w kontrakcie mieli zakaz wjazdu do kasyn w Polsce, chorzy ludzie....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by radek230481
fechu fortuna ma takie ciekawe zakłady

Polska-Serbia
wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 3:1 @75
R.Lewandowski-strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 4:1 @100

Chorwacja-Żydki
wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 4:1 @100
1.drużyna wygra spotkanie-będzie mniej niż 11,5 rz.rożnych i mniej niż 4,5 żółtych kartek @4
pierwsza bramka padnie z rz.karnego @10

coś szczególnie można pograć?
Ruletka smile

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
u nas jest i było w pyte zmarnowanych talentów, niestety u nas nikt tych młodych ludzi nie prowadził i nie pomagał unieść to, po drugie wiadomo polska mentalność a z reguły też piłkarze to nie są za mądrzy ludzie, więc jak nagle spadla im tak kasa to powariowali. Też uważam, że Franek, żuraw, i wielu innych miało papiery na dobre granie. Kowal mógł być gwiazda jak Lewy to wygrał gorzałe, Citko się jak zapowiadał a przepadł w ch...

Ponadto nasza liga i szkolenie to amatorka, dlatego większość naszych ligowych gwiazdek nie wytrzymuje zetknięcia z profesjonalnym futbolem i kończy szybko na ławce jakiegoś średniaka Bundesligi a potem wraca z podkulonym ogonem do PL i dalej robi za gwiazde vide Mila, Brożek i tona innych kopaczy...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Htvatska 1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Przykład Wolskiego który w Europie był popychadłem a w naszej lidze okrzyknięty gwiazdą po 5 kolejkach

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Coś mi się zdaje że dziś wygramy minimalnie 1:0 lub max 2:0 takie mam przeczucie.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Ismaily SC over 0.5 FT @ 3,50 boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
W Poznaniu mecz na wodzie może być. Leje.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
2 defensywnych pomocnikow jeszcze przeboleje ale kurwa milika na skrzydle nigdy czy fakena pojebalo ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chorwaci 2

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718
Likes: 10
Po najebanego grosika to sam Probierz się fatygo wał do klubu. Ale na szczęście Kamil się ogarnął

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by chudy
Ismaily SC over 0.5 FT @ 3,50 zle

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by BeneQ
Chodzi o to, że oni powinni zrobić karierę - no i nawet jeszcze Brożek który był w miarę młodym talentem. Ale Król? No sory, ale dla mnie to ktoś aktualnie pokroju Kuświka z Lechii laugh
No i do kogo pretensje że nie zrobili? Widocznie byli za cieńcy skoro tak długo kisili sie w Wiśle Kraków, Franek z reszta już w 1993r strzelił gola w lidze francuskiej, ale taki był dobry że do kraju wrócił. Kowal to inna liga ,ale on chyba ze dwa razy miał złamaną nogę w Hiszpanii, wygląda na to że był kontuzjogenny, gorzała też swoje zrobiła.

Strona 28 z 112 1 2 26 27 28 29 30 111 112

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1