Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 114 1 2 38 39 40 41 42 113 114
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Bullet
Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis.


Jako kibic Pogoni dziwi mnie dzisiejszy kurs na Arkę. 1.36 to nieporozumienie w tej jakże wyrównanej lidze. Rozumiem potencjał drużyny Gdyni. Ale Pogoń to nie jest drużyna do bicia. Na 5 ostatnich przegranych spotkań wyjazdowych dwa wypaczyli sędziowie (Chojniczanka i Katowice). A szkoda, bo gdyby nie sędziowie to Pogoń miałaby 5 miejsce. I tu jest ten ukryty haczyk, że Pogoń to nie jest drużyna która bije się o utrzymanie - ona je wywalczy bez problemu wink pytanie czy sędziowie przestaną się mylić bo tylko oni mogą się do tego przyczynić.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Bullet
Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis.


Jako kibic Pogoni dziwi mnie dzisiejszy kurs na Arkę. 1.36 to nieporozumienie w tej jakże wyrównanej lidze. Rozumiem potencjał drużyny Gdyni. Ale Pogoń to nie jest drużyna do bicia. Na 5 ostatnich przegranych spotkań wyjazdowych dwa wypaczyli sędziowie (Chojniczanka i Katowice). A szkoda, bo gdyby nie sędziowie to Pogoń miałaby 5 miejsce. I tu jest ten ukryty haczyk, że Pogoń to nie jest drużyna która bije się o utrzymanie - ona je wywalczy bez problemu wink pytanie czy sędziowie przestaną się mylić bo tylko oni mogą się do tego przyczynić.

Zobaczymy po meczu. Dla mnie deklasacja będzie. Wszelkie overy czy hc -1 na Arkę izi. Zespół w ostatniej kolejce w Kluczborku wygrał 2-0, a powinien 5,6-0 (słupki, poprzeczki, sam na sam itp.). Kadrowo przerastamy tę ligę o klasę. Nie licząc bramkarza i prawej obrony, na każdej pozycji po dwóch klasowych graczy. W całym sezonie przegraliśmy raptem trzy mecze. Fakt Pogoń się wzmocniła po upadu Dolcanu, ale sorry kolego to nie ten poziom.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

Rozmowa kibiców, to się nie bedę za mocno wpierniczał, ale...

Każdy z nich ma swoje racje. smile

Zakładamy zatem, że to tylko sport i wygra lepszy. smile

Inna sprawa, że chociaż Siedlce to w zasadzie Legia,
to jednak w bukmacherce musimy opierać się na racjonalnych zasadach.

Moim zdaniem w dniu dzisiejszym, rację może mieć Bullet. smile

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Bullet
Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis.


Jako kibic Pogoni dziwi mnie dzisiejszy kurs na Arkę. 1.36 to nieporozumienie w tej jakże wyrównanej lidze. Rozumiem potencjał drużyny Gdyni. Ale Pogoń to nie jest drużyna do bicia. Na 5 ostatnich przegranych spotkań wyjazdowych dwa wypaczyli sędziowie (Chojniczanka i Katowice). A szkoda, bo gdyby nie sędziowie to Pogoń miałaby 5 miejsce. I tu jest ten ukryty haczyk, że Pogoń to nie jest drużyna która bije się o utrzymanie - ona je wywalczy bez problemu wink pytanie czy sędziowie przestaną się mylić bo tylko oni mogą się do tego przyczynić.

Zobaczymy po meczu. Dla mnie deklasacja będzie. Wszelkie overy czy hc -1 na Arkę izi. Zespół w ostatniej kolejce w Kluczborku wygrał 2-0, a powinien 5,6-0 (słupki, poprzeczki, sam na sam itp.). Kadrowo przerastamy tę ligę o klasę. Nie licząc bramkarza i prawej obrony, na każdej pozycji po dwóch klasowych graczy. W całym sezonie przegraliśmy raptem trzy mecze. Fakt Pogoń się wzmocniła po upadu Dolcanu, ale sorry kolego to nie ten poziom.


Taaa... to samo mówili przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Tyle, że ten over i hc należał się bardziej dla Pogoni laugh

Gdyby nie sędzia przegralibyście i w Pruszkowie (tam Pogoń grała swe mecze w tamtej rundzie) który wam dał gola po paru metrowym spalonym.

Co Ty Kluczbork porównujesz? W sumie z Kluczborkiem to Pogoń nie wiem jakim cudem przegrała będąc tam 3x lepszym zespołem w statystykach co jest jedną z najgłupszych strat punktowych Pogoni w tym sezonie.

Zgodzę się z jednym - to najtrudniejszy w tym sezonie mecz Pogoni. Ale oglądałem ten zespół w Pruszkowie i jest jak najbardziej do ogrania.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
wisła dzis win boks

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Bullet
Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis.


Jako kibic Pogoni dziwi mnie dzisiejszy kurs na Arkę. 1.36 to nieporozumienie w tej jakże wyrównanej lidze. Rozumiem potencjał drużyny Gdyni. Ale Pogoń to nie jest drużyna do bicia. Na 5 ostatnich przegranych spotkań wyjazdowych dwa wypaczyli sędziowie (Chojniczanka i Katowice). A szkoda, bo gdyby nie sędziowie to Pogoń miałaby 5 miejsce. I tu jest ten ukryty haczyk, że Pogoń to nie jest drużyna która bije się o utrzymanie - ona je wywalczy bez problemu wink pytanie czy sędziowie przestaną się mylić bo tylko oni mogą się do tego przyczynić.

Zobaczymy po meczu. Dla mnie deklasacja będzie. Wszelkie overy czy hc -1 na Arkę izi. Zespół w ostatniej kolejce w Kluczborku wygrał 2-0, a powinien 5,6-0 (słupki, poprzeczki, sam na sam itp.). Kadrowo przerastamy tę ligę o klasę. Nie licząc bramkarza i prawej obrony, na każdej pozycji po dwóch klasowych graczy. W całym sezonie przegraliśmy raptem trzy mecze. Fakt Pogoń się wzmocniła po upadu Dolcanu, ale sorry kolego to nie ten poziom.


Gdyby nie sędzia przegralibyście i w Pruszkowie (tam Pogoń grała swe mecze w tamtej rundzie) który wam dał gola po paru metrowym spalonym.

Ale oglądałem ten zespół w Pruszkowie i jest jak najbardziej do ogrania.

Zespół jest do ogrania laugh Kolego w chuja to możesz sobie robić kolegów po szalu, ale nie nas na forum. Bramki zdobyliście po ewidentnych babolach Jałochy, a poza tym nawet nie pierdneliście. Zresztą każdy kto zobaczy ten skrót:

http://www.arka.tv/pogo%C5%84-arka-2-2-skr%C3%B3t

sam sobie wyrobi zdanie na temat tego meczu. Ale co ja się będę produkował, 19 punktów różnicy w tabeli, bilans h2h z ostatnich dwóch sezonów 2-2-0 dla Arki. Będę tu wieczorem jak wrócę z meczu to sobie poszydzimy. Albo ja z Ciebie, albo ty ze mnie smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
co tu jest do szydzenia jak barca gra z levante i jeszcze barca walczy o awans

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by pacyfista
co tu jest do szydzenia jak barca gra z levante i jeszcze barca walczy o awans

No aż takim optymistą to ja nie jestem. Barca w polskiej 1 lidze. Hehe to dałes do pieca tongue To jest liga nieprzewidywalna często choć akurat dziś jakbym miał szukać babola to szukałbym go w Bydgoszczy. Olimpia to zupełnie inny zespół niż na jesieni.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Bordo x2 wyglada fajnie na dzis smile

Vallecano

St.Pauli

Górnik Z.

boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Ojro
ino WIELKI Górnik boks

Pogoń kreczować dzisiaj!

Jak wieść gminna niesie,
Pogoń po zostaniu z Legią, chce się zbliżyć z Górnikiem.

W takim razie...

Jest na to szansa. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
rozstaniu z Legią, sorry

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja nic nie wiem...

z moich info to z nieoficjalnego zmieni się w oficjalny: dwie Torcidy razem: polsko-chorwacka Górnik-Hajduk, Zabrze-Split

we wrześniu spotkanie towarzyskie i pewnie super racowisko będzie piwo

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Bullet
Zespół jest do ogrania laugh Kolego w chuja to możesz sobie robić kolegów po szalu, ale nie nas na forum. Bramki zdobyliście po ewidentnych babolach Jałochy, a poza tym nawet nie pierdneliście. Zresztą każdy kto zobaczy ten skrót:

http://www.arka.tv/pogo%C5%84-arka-2-2-skr%C3%B3t

sam sobie wyrobi zdanie na temat tego meczu. Ale co ja się będę produkował, 19 punktów różnicy w tabeli, bilans h2h z ostatnich dwóch sezonów 2-2-0 dla Arki. Będę tu wieczorem jak wrócę z meczu to sobie poszydzimy. Albo ja z Ciebie, albo ty ze mnie smile


Równie dobrze mogę stwierdzić, że wy zdobyliście gola jakimś cudem od słupka i po spalonym. Właśnie dzięki sędziom taka jest różnica punktowa. W tamtym sezonie to nie była Pogoń tylko zlepek piłkarzy którzy grają w znacznie niższych ligach aktualnie. No i na początku sezonu wygraliście ze zlepioną drużyną (wtedy też z Dolcanem w plecy 0-4 i Zawiszą 0-3) bo drużyna była budowana totalnie, gdyż wszystkich prawie piłkarzy się pozbyto (wyjątkiem Lewandowski Tomasz i Ratajczak Jarosław) gdzie pierwszy grał w Olimpii teraz w 2 lidze a drugi w Stomilu Olsztyn. No i Witan Termalica. Ale wszystko się pozmieniało na lepsze dzięki czemu będziecie grać z najlepszą Pogonią niż do tej pory. Ja sobie nie będę szydził, nie jestem na tyle zakompleksiony aby robić takie rzeczy tylko dorosły studiujący gość. No ale jak niektórzy porównują tutaj Arkę do Barcy to już nie ma sensu abym się produkował.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by beks
Originally Posted by Łejt for it
Pytanie do Pana Akera i Beksa
Monaco
Apteka
Lech
Arka zbyt niski kurs !!!
Venlo
Benfa
co zostawic, co usunac, co wymienic na jutro?



siema

dopiero zanalizuje jak znajdę czas, obecnie go mam mało frown

pogrubione do wywalenia

Benfa, Venlo i Leverkusen nawet fajne typy, coś sam dziś pogram pewnie, ale to wieczorem wrzucę.

Tylko Leverkusen jest u mnie na czarnej liscie. Holenderskiej drugiej nie tykam, Benfica to peffka + coś do tego dodam.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Dzis wieczor Bronxy, Żona wychodzi ze szpitala, sionde se na lajcie wieczorem, czipsy otworze, pociupie cos na lajf.

bendzie sie działo

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Shamrock 1.70 u Iroli fajny typ na dzis

Dołączył: Jan 2015
Posty: 116
?
member
member
? Offline
Dołączył: Jan 2015
Posty: 116
To moze zawisza do tej benfy?
Kurs ok
H2h tez sie zgadza a jak chca walczyc o awans to musza wygrac w koncu

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Ja chyba gram tripla:

Rayo + Benfica + Schamrock

szukam dalej



Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Lejt for it

sam zdecyduj, ja generalnie PL lige gram sporadycznie

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Aker pisał swoje peffki ???

ciekawe co on wymyslił ?!

Strona 40 z 114 1 2 38 39 40 41 42 113 114

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1