Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#664399 24/10/2006 19:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Gdzie poczytac o ich bonusach? Bo jakos nie widze a gralo sie juz troche...nic nie dopisali do depozytu

Bonus: Unibet
#664400 26/10/2006 10:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
wpłaciłem kase do Bwin w poniedziałek o godzinie 9 w urzedzie pocztowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i do tej pory jeszcze nie ma wpłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ktoś wie jaki jest czas wpłaty ?? przez urzad pocztowy ???

#664401 26/10/2006 10:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Przez urząd pocztowy to najgorsze z najgorszych. Tanie i nic więcej. dołożyłbyś 2 zety oplaty w banku jakimkolwiek i już dawno byś obstawiał w bwin ...

#664402 26/10/2006 11:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja kiedys wplacalem na poczcie, ale do Sportingbet, to kasa szla 4 dni (pon-czw)

#664403 26/10/2006 11:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
wiem o tym alle płacilem rachunki i juz nie chciałem latac po bankach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myslalem ze ze 3 dni maks a tutaj juz 4 i nic <WOW> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe ile jeszcze poczekam

#664404 26/10/2006 11:05
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Kiedyś chyba czekalem z tydzień jak płaciłem do Betandwin wtedy jeszcze , z 2 lata temu, i to była ostatnia wpłata moja na poczcie. Widać są nadal nędzni ...

#664405 26/10/2006 11:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
nedza i wogole z wypłatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale nie ma co narzekac bogaty live i to lubie w nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> może dzisiaj juz wieczorem bedzie wreszcie kasa a jak nie to j.....ać ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#664406 26/10/2006 11:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Bogatszy i lepszy live jest w betfair. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#664407 26/10/2006 11:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
wiem o tym alle płacilem rachunki i juz nie chciałem latac po bankach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myslalem ze ze 3 dni maks a tutaj juz 4 i nic <WOW> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe ile jeszcze poczekam


o ile sie nie myle to dzisiaj maja u kasztanów swieto,wiec wplaty i wyplaty nie 'pracuja'

#664408 26/10/2006 15:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
Jak mi dziś koleś z bwin napisał,że mam czekać 5-7 dni(przelewem przez neta!!!!) to go wysmiałem, to moja ostatnia wpłata w tym Bgównie.

#664409 26/10/2006 15:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Mam pytanie: Panowie w jakim banku moge dokonać wpłaty do tego buka i w jakim jest najmniejsza prowizja za wpłate?? Dziękuje i pozdrawiam...

#664410 26/10/2006 16:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Mam pytanie: Panowie w jakim banku moge dokonać wpłaty do tego buka i w jakim jest najmniejsza prowizja za wpłate?? Dziękuje i pozdrawiam...

w każdym banku możesz wpłacić. A co prowizji to przejdź się po bankach i się dowiedz gdzie najmiej pobierają.

Ja zawsze wpłacałem w Banku Gospodarczym gdzue za wpłatę na konto płaci się 2,40 a np w PKO 5zł, na poczcie 3zł. Poza tym pięniądzie były w miarę szybko przesyłane

#664411 26/10/2006 17:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
rangiz9 dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A jeszcze jedno pytanie: Ile będe musiał czekac, aż pieniądze dotrą na moje konto w Bwin? Dziękuje i pozdrawiam...

#664412 26/10/2006 17:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
rangiz9 dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A jeszcze jedno pytanie: Ile będe musiał czekac, aż pieniądze dotrą na moje konto w Bwin? Dziękuje i pozdrawiam...

około 4-5 dni Czasami szybciej

#664413 26/10/2006 21:11
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
witam, ile sie srednio czeka od momentu zlecenia wyplaty na moneybookers do otrzymania kasy, ja zlecilem w poniedzialek i narazie kasy nie ma...

#664414 27/10/2006 03:59
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
Spokojnie, dopiero 1szy tydzień płynie... u mnie 10 dni ostatnio było

#664415 27/10/2006 05:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
Witam,

Czy przy wypłacie z bwin jest teraz pobierana jakaś prowizja ?? Z tego co widzą na stronach bwin jest napisane, że nic nie pobierają,ale jest też adnotacja, że jakąś tam kwotę może pobrać pośrednik bankowy. Mam konto w mbanku, czy mbank pobiera jakieś opłaty ???

Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#664416 27/10/2006 09:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Witam,

Czy przy wypłacie z bwin jest teraz pobierana jakaś prowizja ?? Z tego co widzą na stronach bwin jest napisane, że nic nie pobierają,ale jest też adnotacja, że jakąś tam kwotę może pobrać pośrednik bankowy. Mam konto w mbanku, czy mbank pobiera jakieś opłaty ???

Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

chodzo o to, że teraz bwin wysyła pieniądze z zagranicznego konta, a więc bank może pobrać jakieś opłaty za przewalutowanie. Robi tak między innymi Inteligo.

Mbank nic nie pobiera za przewalutowanie więc nie powinno być żadnych opłat

#664417 27/10/2006 17:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Czy wyscigy psow na bwin sa wirtualne czy prawdziwe ? I jaki jest czas zaliczania kuponu postawionego na te wyscigi ?

#664418 28/10/2006 10:27
Dołączył: Oct 2006
Posty: 668
addict
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 668
dajcie sobie spokój z tym bukmacherem bo oni są śmieszni. mail który otrzymałem od nich po zablokowaniu konta:

http://img176.imageshack.us/img176/4859/bwiney5.jpg

jak ktoś chce grac po 2zł to ten buk jest dobry ale jesli w gre wchodzi wieksza kasa to lepiej nie ryzykowac

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1