|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Gdzie poczytac o ich bonusach? Bo jakos nie widze a gralo sie juz troche...nic nie dopisali do depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
wpłaciłem kase do Bwin w poniedziałek o godzinie 9 w urzedzie pocztowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i do tej pory jeszcze nie ma wpłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ktoś wie jaki jest czas wpłaty ?? przez urzad pocztowy ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Przez urząd pocztowy to najgorsze z najgorszych. Tanie i nic więcej. dołożyłbyś 2 zety oplaty w banku jakimkolwiek i już dawno byś obstawiał w bwin ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja kiedys wplacalem na poczcie, ale do Sportingbet, to kasa szla 4 dni (pon-czw)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
wiem o tym alle płacilem rachunki i juz nie chciałem latac po bankach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myslalem ze ze 3 dni maks a tutaj juz 4 i nic <WOW> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe ile jeszcze poczekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Kiedyś chyba czekalem z tydzień jak płaciłem do Betandwin wtedy jeszcze , z 2 lata temu, i to była ostatnia wpłata moja na poczcie. Widać są nadal nędzni ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
nedza i wogole z wypłatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale nie ma co narzekac bogaty live i to lubie w nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> może dzisiaj juz wieczorem bedzie wreszcie kasa a jak nie to j.....ać ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Bogatszy i lepszy live jest w betfair. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
wiem o tym alle płacilem rachunki i juz nie chciałem latac po bankach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myslalem ze ze 3 dni maks a tutaj juz 4 i nic <WOW> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe ile jeszcze poczekam o ile sie nie myle to dzisiaj maja u kasztanów swieto,wiec wplaty i wyplaty nie 'pracuja'
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722 |
Jak mi dziś koleś z bwin napisał,że mam czekać 5-7 dni(przelewem przez neta!!!!) to go wysmiałem, to moja ostatnia wpłata w tym Bgównie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Mam pytanie: Panowie w jakim banku moge dokonać wpłaty do tego buka i w jakim jest najmniejsza prowizja za wpłate?? Dziękuje i pozdrawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Mam pytanie: Panowie w jakim banku moge dokonać wpłaty do tego buka i w jakim jest najmniejsza prowizja za wpłate?? Dziękuje i pozdrawiam... w każdym banku możesz wpłacić. A co prowizji to przejdź się po bankach i się dowiedz gdzie najmiej pobierają. Ja zawsze wpłacałem w Banku Gospodarczym gdzue za wpłatę na konto płaci się 2,40 a np w PKO 5zł, na poczcie 3zł. Poza tym pięniądzie były w miarę szybko przesyłane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
rangiz9 dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A jeszcze jedno pytanie: Ile będe musiał czekac, aż pieniądze dotrą na moje konto w Bwin? Dziękuje i pozdrawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
rangiz9 dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A jeszcze jedno pytanie: Ile będe musiał czekac, aż pieniądze dotrą na moje konto w Bwin? Dziękuje i pozdrawiam... około 4-5 dni Czasami szybciej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
witam, ile sie srednio czeka od momentu zlecenia wyplaty na moneybookers do otrzymania kasy, ja zlecilem w poniedzialek i narazie kasy nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663 |
Spokojnie, dopiero 1szy tydzień płynie... u mnie 10 dni ostatnio było
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
Witam,
Czy przy wypłacie z bwin jest teraz pobierana jakaś prowizja ?? Z tego co widzą na stronach bwin jest napisane, że nic nie pobierają,ale jest też adnotacja, że jakąś tam kwotę może pobrać pośrednik bankowy. Mam konto w mbanku, czy mbank pobiera jakieś opłaty ???
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Witam,
Czy przy wypłacie z bwin jest teraz pobierana jakaś prowizja ?? Z tego co widzą na stronach bwin jest napisane, że nic nie pobierają,ale jest też adnotacja, że jakąś tam kwotę może pobrać pośrednik bankowy. Mam konto w mbanku, czy mbank pobiera jakieś opłaty ???
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> chodzo o to, że teraz bwin wysyła pieniądze z zagranicznego konta, a więc bank może pobrać jakieś opłaty za przewalutowanie. Robi tak między innymi Inteligo. Mbank nic nie pobiera za przewalutowanie więc nie powinno być żadnych opłat
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Czy wyscigy psow na bwin sa wirtualne czy prawdziwe ? I jaki jest czas zaliczania kuponu postawionego na te wyscigi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 668 |
dajcie sobie spokój z tym bukmacherem bo oni są śmieszni. mail który otrzymałem od nich po zablokowaniu konta: http://img176.imageshack.us/img176/4859/bwiney5.jpgjak ktoś chce grac po 2zł to ten buk jest dobry ale jesli w gre wchodzi wieksza kasa to lepiej nie ryzykowac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|