|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
12' Zespół Vallecano zostaje przyłapany na spalonym!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Siemasz Biszop, wszystko dobrze u ciebie? Oops, czyżby jakieś plotki chodziły w tym temacie?;-) Dziękuję, nie narzekam:-) jeden sezon się zaczął, czekam na drugi lada chwila, rodzina zdrowa, pogoda się robi, życie robi się fajniejsze:-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Siemasz Biszop, wszystko dobrze u ciebie? Oops, czyżby jakieś plotki chodziły w tym temacie?;-) Dziękuję, nie narzekam:-) jeden sezon się zaczął, czekam na drugi lada chwila, rodzina zdrowa, pogoda się robi, życie robi się fajniejsze:-)) Miło słyszeć nie narzekającego człowieka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
rezerwowy bramkarz rayo wylapal czerwo ale to sie nie liczy musi byc na boisku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
rezerwowy bramkarz rayo wylapal czerwo ale to sie nie liczy musi byc na boisku Za co dostał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
rezerwowy bramkarz rayo wylapal czerwo ale to sie nie liczy musi byc na boisku Za co dostał? wlasnie nie widzialem live
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
sosnowiec definytywnie wyleczyl sie z awansu teraz mozna na spokoju dograc sezon 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Zespół jest do ogrania  Kolego w chuja to możesz sobie robić kolegów po szalu, ale nie nas na forum. Bramki zdobyliście po ewidentnych babolach Jałochy, a poza tym nawet nie pierdneliście. Zresztą każdy kto zobaczy ten skrót: http://www.arka.tv/pogo%C5%84-arka-2-2-skr%C3%B3t sam sobie wyrobi zdanie na temat tego meczu. Ale co ja się będę produkował, 19 punktów różnicy w tabeli, bilans h2h z ostatnich dwóch sezonów 2-2-0 dla Arki. Będę tu wieczorem jak wrócę z meczu to sobie poszydzimy. Albo ja z Ciebie, albo ty ze mnie  Równie dobrze mogę stwierdzić, że wy zdobyliście gola jakimś cudem od słupka i po spalonym. Właśnie dzięki sędziom taka jest różnica punktowa. W tamtym sezonie to nie była Pogoń tylko zlepek piłkarzy którzy grają w znacznie niższych ligach aktualnie. No i na początku sezonu wygraliście ze zlepioną drużyną (wtedy też z Dolcanem w plecy 0-4 i Zawiszą 0-3) bo drużyna była budowana totalnie, gdyż wszystkich prawie piłkarzy się pozbyto (wyjątkiem Lewandowski Tomasz i Ratajczak Jarosław) gdzie pierwszy grał w Olimpii teraz w 2 lidze a drugi w Stomilu Olsztyn. No i Witan Termalica. Ale wszystko się pozmieniało na lepsze dzięki czemu będziecie grać z najlepszą Pogonią niż do tej pory. Ja sobie nie będę szydził, nie jestem na tyle zakompleksiony aby robić takie rzeczy tylko dorosły studiujący gość. No ale jak niektórzy porównują tutaj Arkę do Barcy to już nie ma sensu abym się produkował. Jestem i mówię sprawdzam  Faktycznie przypadkowo jest taka różnica punktowa. Niemniej jednak coś tam Siedlce grały, ale jutro udusze Gastona za moje 300 ziko do wyjęcia za CSa. Nie ma się co napinać po prostu troszkę lepiej od kolegi oceniłem poziom obu drużyn. Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis. Jako kibic Pogoni dziwi mnie dzisiejszy kurs na Arkę. 1.36 to nieporozumienie w tej jakże wyrównanej lidze. Rozumiem potencjał drużyny Gdyni. Ale Pogoń to nie jest drużyna do bicia. Na 5 ostatnich przegranych spotkań wyjazdowych dwa wypaczyli sędziowie (Chojniczanka i Katowice). A szkoda, bo gdyby nie sędziowie to Pogoń miałaby 5 miejsce. I tu jest ten ukryty haczyk, że Pogoń to nie jest drużyna która bije się o utrzymanie - ona je wywalczy bez problemu  pytanie czy sędziowie przestaną się mylić bo tylko oni mogą się do tego przyczynić. Zobaczymy po meczu. Dla mnie deklasacja będzie. Wszelkie overy czy hc -1 na Arkę izi. Zespół w ostatniej kolejce w Kluczborku wygrał 2-0, a powinien 5,6-0 (słupki, poprzeczki, sam na sam itp.). Kadrowo przerastamy tę ligę o klasę. Nie licząc bramkarza i prawej obrony, na każdej pozycji po dwóch klasowych graczy. W całym sezonie przegraliśmy raptem trzy mecze. Fakt Pogoń się wzmocniła po upadu Dolcanu, ale sorry kolego to nie ten poziom. co tu jest do szydzenia jak barca gra z levante i jeszcze barca walczy o awans 'Ejmen' ! Czy coś się nie sprawdziło? Over po 1.85 był? Był. Hc -1 po 2.10 był? Był? Hc -2 po 3.70 był? Był? Zabrakło tylko ov ht i sc 4-0 niestety. Może Barca to jeszcze nie, ale Legia 1 ligi jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
TRIPEL na dziś Ako: 5.06 Shamrock 1.70 Benfica 1.55 Rayo 1.92 bamooo  Rayo już 1-0, dobijać !!! Bronx nr. 1 już leci 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Piękne wyniki dziś w 1 lidze, pod Arkę zajebiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Poznańskie bułgarki 1x @2,40, normalnie brałbym czysty x ale wiadomo jak to z bułgarkami bbywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Bullet, jak następne 3 mecze co najmniej 5 pkt to można otwierać szampana przed czasem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
czy Rumak wyjedzie z Poznania w glorii chwały
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
chudy mozesz juz kupowac karnet na ekstraklase
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ostrava @7,59 Brest @4,11 Achilles 29 @4,07 Hau hau  Rozliczam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Ostrava @7,59Brest @4,11 Achilles 29 @4,07 Hau hau  myslalem tez nad x2 lub dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ostrava @7,59Brest @4,11 Achilles 29 @4,07 Hau hau  myslalem tez nad x2 lub dnb Po zagraniu x2 i szybkiej reakcji po bramce na 0-1 można było dobrego greena zrobić. Mam ako z 5 remisów i wśród nich właśnie mecz Sigma-Ostrava, 2 weszły 2 kolejne dobrze się układają, mam nadzieję, że jeszcze powalczy outsider czeskiej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ja dopiero sprawdzam wyniki
no to powidzenia dla Twpjego ako!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Getafe wiejskie burki  Lech śmiech grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ooo Shamrock tez prowadzi 1-0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|