Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 114 1 2 46 47 48 49 50 113 114
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
12' Zespół Vallecano zostaje przyłapany na spalonym!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechu
Siemasz Biszop, wszystko dobrze u ciebie?
Oops, czyżby jakieś plotki chodziły w tym temacie?;-)
Dziękuję, nie narzekam:-) jeden sezon się zaczął, czekam na drugi lada chwila, rodzina zdrowa, pogoda się robi, życie robi się fajniejsze:-))

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechu
Siemasz Biszop, wszystko dobrze u ciebie?
Oops, czyżby jakieś plotki chodziły w tym temacie?;-)
Dziękuję, nie narzekam:-) jeden sezon się zaczął, czekam na drugi lada chwila, rodzina zdrowa, pogoda się robi, życie robi się fajniejsze:-))
Miło słyszeć nie narzekającego człowieka smile

piwo

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
rezerwowy bramkarz rayo wylapal czerwo ale to sie nie liczy musi byc na boisku

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by jaga1920
rezerwowy bramkarz rayo wylapal czerwo ale to sie nie liczy musi byc na boisku
Za co dostał?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by fechu
Originally Posted by jaga1920
rezerwowy bramkarz rayo wylapal czerwo ale to sie nie liczy musi byc na boisku
Za co dostał?

wlasnie nie widzialem live

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
sosnowiec definytywnie wyleczyl sie z awansu teraz mozna na spokoju dograc sezon smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Bullet
Zespół jest do ogrania laugh Kolego w chuja to możesz sobie robić kolegów po szalu, ale nie nas na forum. Bramki zdobyliście po ewidentnych babolach Jałochy, a poza tym nawet nie pierdneliście. Zresztą każdy kto zobaczy ten skrót:

http://www.arka.tv/pogo%C5%84-arka-2-2-skr%C3%B3t

sam sobie wyrobi zdanie na temat tego meczu. Ale co ja się będę produkował, 19 punktów różnicy w tabeli, bilans h2h z ostatnich dwóch sezonów 2-2-0 dla Arki. Będę tu wieczorem jak wrócę z meczu to sobie poszydzimy. Albo ja z Ciebie, albo ty ze mnie smile


Równie dobrze mogę stwierdzić, że wy zdobyliście gola jakimś cudem od słupka i po spalonym. Właśnie dzięki sędziom taka jest różnica punktowa. W tamtym sezonie to nie była Pogoń tylko zlepek piłkarzy którzy grają w znacznie niższych ligach aktualnie. No i na początku sezonu wygraliście ze zlepioną drużyną (wtedy też z Dolcanem w plecy 0-4 i Zawiszą 0-3) bo drużyna była budowana totalnie, gdyż wszystkich prawie piłkarzy się pozbyto (wyjątkiem Lewandowski Tomasz i Ratajczak Jarosław) gdzie pierwszy grał w Olimpii teraz w 2 lidze a drugi w Stomilu Olsztyn. No i Witan Termalica. Ale wszystko się pozmieniało na lepsze dzięki czemu będziecie grać z najlepszą Pogonią niż do tej pory. Ja sobie nie będę szydził, nie jestem na tyle zakompleksiony aby robić takie rzeczy tylko dorosły studiujący gość. No ale jak niektórzy porównują tutaj Arkę do Barcy to już nie ma sensu abym się produkował.

Jestem i mówię sprawdzam cool Faktycznie przypadkowo jest taka różnica punktowa. Niemniej jednak coś tam Siedlce grały, ale jutro udusze Gastona za moje 300 ziko do wyjęcia za CSa. Nie ma się co napinać po prostu troszkę lepiej od kolegi oceniłem poziom obu drużyn.

Originally Posted by Luvstruck
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Bullet
Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis.


Jako kibic Pogoni dziwi mnie dzisiejszy kurs na Arkę. 1.36 to nieporozumienie w tej jakże wyrównanej lidze. Rozumiem potencjał drużyny Gdyni. Ale Pogoń to nie jest drużyna do bicia. Na 5 ostatnich przegranych spotkań wyjazdowych dwa wypaczyli sędziowie (Chojniczanka i Katowice). A szkoda, bo gdyby nie sędziowie to Pogoń miałaby 5 miejsce. I tu jest ten ukryty haczyk, że Pogoń to nie jest drużyna która bije się o utrzymanie - ona je wywalczy bez problemu wink pytanie czy sędziowie przestaną się mylić bo tylko oni mogą się do tego przyczynić.

Zobaczymy po meczu. Dla mnie deklasacja będzie. Wszelkie overy czy hc -1 na Arkę izi. Zespół w ostatniej kolejce w Kluczborku wygrał 2-0, a powinien 5,6-0 (słupki, poprzeczki, sam na sam itp.). Kadrowo przerastamy tę ligę o klasę. Nie licząc bramkarza i prawej obrony, na każdej pozycji po dwóch klasowych graczy. W całym sezonie przegraliśmy raptem trzy mecze. Fakt Pogoń się wzmocniła po upadu Dolcanu, ale sorry kolego to nie ten poziom.
laugh crazy uff
Originally Posted by pacyfista
co tu jest do szydzenia jak barca gra z levante i jeszcze barca walczy o awans
'Ejmen' !

Czy coś się nie sprawdziło? Over po 1.85 był? Był. Hc -1 po 2.10 był? Był? Hc -2 po 3.70 był? Był? Zabrakło tylko ov ht i sc 4-0 niestety. Może Barca to jeszcze nie, ale Legia 1 ligi jak najbardziej wink

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by beks
TRIPEL na dziś

Ako: 5.06 boks

Shamrock 1.70
Benfica 1.55
Rayo 1.92


bamooo boks

Rayo już 1-0, dobijać !!!

Bronx nr. 1 już leci laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Piękne wyniki dziś w 1 lidze, pod Arkę zajebiście.


Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Poznańskie bułgarki 1x @2,40, normalnie brałbym czysty x ale wiadomo jak to z bułgarkami bbywa grin

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Bullet, jak następne 3 mecze co najmniej 5 pkt to można otwierać szampana przed czasem piwo

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
czy Rumak wyjedzie z Poznania w glorii chwały

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
chudy mozesz juz kupowac karnet na ekstraklase

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechu
Ostrava @7,59

Brest @4,11

Achilles 29 @4,07

Hau hau boks
Rozliczam dol

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by fechu
Ostrava @7,59

Brest @4,11

Achilles 29 @4,07

Hau hau boks

myslalem tez nad x2 lub dnb

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by beks
Originally Posted by fechu
Ostrava @7,59

Brest @4,11

Achilles 29 @4,07

Hau hau boks

myslalem tez nad x2 lub dnb
Po zagraniu x2 i szybkiej reakcji po bramce na 0-1 można było dobrego greena zrobić. Mam ako z 5 remisów i wśród nich właśnie mecz Sigma-Ostrava, 2 weszły 2 kolejne dobrze się układają, mam nadzieję, że jeszcze powalczy outsider czeskiej ligi.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
ja dopiero sprawdzam wyniki

no to powidzenia dla Twpjego ako!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Getafe wiejskie burki smirk
Lech śmiech grać boks

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
ooo Shamrock tez prowadzi 1-0 smile

Strona 48 z 114 1 2 46 47 48 49 50 113 114

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Sensei, forty, JelineK, alfa, latajaca_holenderka), 1,135 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1