|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Wczorajszy mecz Shamrock-St Patrick do tej pory nie rozliczony . Dalem na awans Patrick, jeden mecz byl tylko. Jak nie wiedza jakie sa zasady to moga przeczytac na stronie Shamrock. Wyraznie pisze ze Pats awansowali do finalu. 14 godzin...
Zlecilem wyplate na moneybookers w srode wieczorem i jeszcze ich nie widac. Smieszna firma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
po 3 wyslanych meilach rozliczyli mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
ta firma jest niepowazna- mecz z dzisiejszej nocy nhl Anaheim Ducks u Chicago Blackhawks postawione na anaheim ktore wygralo 3:0 w regulaminowym czasie - wedlug BAW WYGRALO CHICAHO I MAM ZAKLAD JAKO PRZEGRANY CZY TO SA KURWA JAKIES JAJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Ja osobiście już dawno straciłem zaufanie do tej firmy, podam przykład... Znajomy wstąpił do programu partnerskiego, chodziło o ref. gdy uzbierał sobie z tego coś około 100$ i chciał wypłacić, konto zostało zamknięte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
no ja wczesniej nie mialem zastrzezen ale teraz mialem pol roku przerwy = pierwszy zaklad i takie cos = przeciez to trudno nazwac pomylka a raczej proba oszustwa(poki co oszustwo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Pomylić się rzecz ludzka i tyle.z pewnoscią rozlicza prawidłowo.Wszyscy narzekają na bwin-u nich przynajmniej jasne reguły,jezeli chodzi o limity.Mam tam stówe limitu na wszystko i wiem na czym stoję.A np w nordicbecie limit raz 5E,raz 12 a raz 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
jezeli tam pracuja gimnazjalisci za banany to ok w innym przypadku to zwykle chamstwo i niechlujstwo z ich strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jezeli tam pracuja gimnazjalisci za banany to ok w innym przypadku to zwykle chamstwo i niechlujstwo z ich strony to zaloz sobie swojego bukam, wrzuc do oferty pare tysiecy zdarzen, i sppradz czy sie nie pomylisz ani razu przy rozliczaniu wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> napisz im maila z numerem zakladu to to poprawia, w kazdym buku sie bledy zdarzaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
przez wczorajsze kupony (wkleione w to i oto) dostalem konkretne limity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((((
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 265 |
Pomyłka pomyłką mogę im to wybaczyć ... ale błędy trzeba naprawiac ... a meczu Anaheim - Chicago do teraz nie rozliczyli prawidłowo ... napisałem już 2 maile ... ile mogę czekać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
no ja wczesniej nie mialem zastrzezen ale teraz mialem pol roku przerwy = pierwszy zaklad i takie cos = przeciez to trudno nazwac pomylka a raczej proba oszustwa(poki co oszustwo) ja wplacilem do nich po poltorarocznej przerwie i narazie wszystko gra, zadnych pomylek (no chyba ze sie na livie myla)i blyskawiczne rozliczanie zakladow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193 |
orientuje sie ktos jaka jest oplata jezeli wyplace kase drugi raz w miesicu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
czy to prawda ze wyplata na karte Visa Electron trwa od 5 do 7 dni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Mam konto w bawie w zlotowkach, jesli zlece wyplate powiedzmy 1000pln na konto w polskim banku (inteligo) to oni przeliczaja to na euro i pozniej znowu na zlotowki? Ile sie straci na tym przy wyplacie 1000pln? wyplacal ktos ostatnio z konta w pln? ile sie traci srednio %?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300 |
Ja zlecilem 29.10 pierwsza wyplate w pardzierniku na kwote 760 zł ... na konto kasa wplynela 2.11 w kwocie 735 zł .. pobrali sobie jakims sposobem prowizje 25 zeta .. pisalem do supportu i narazie cisza .. poczekamy i zobaczymy co odpiszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
to nie prowizja a przewalutowania, oni najpierw na euro...a pozniej na zlotowki.... czyli z 1000pln ok 33pln straty :/ dzieki za info, nic nie wywalczysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
mam pytanie. jak wplacic gotowke przez bank pekao ??? jak dlugo bedzie szla kasa do nich??? i jak wyglada pozniejsza wyplata. bardzo bym prosil o szybka odp bo mam tylko chwile na necie. dziekuje z gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
hmm baw nie dziala... ciekawe... akurat kiedy chcialem wyplacic pieniadze... wrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
prosze o odpowiedz na moje wcczesniejsza prosbe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
mam pytanie. jak wplacic gotowke przez bank pekao ??? jak dlugo bedzie szla kasa do nich??? i jak wyglada pozniejsza wyplata. bardzo bym prosil o szybka odp bo mam tylko chwile na necie. dziekuje z gory
|
|
|
Link skopiowany do schowka