Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#664419 28/10/2006 10:33
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Wczorajszy mecz Shamrock-St Patrick do tej pory nie rozliczony . Dalem na awans Patrick, jeden mecz byl tylko. Jak nie wiedza jakie sa zasady to moga przeczytac na stronie Shamrock. Wyraznie pisze ze Pats awansowali do finalu. 14 godzin...

Zlecilem wyplate na moneybookers w srode wieczorem i jeszcze ich nie widac. Smieszna firma...

Bonus: Unibet
#664420 28/10/2006 10:51
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
po 3 wyslanych meilach rozliczyli mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#664421 29/10/2006 07:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
ta firma jest niepowazna- mecz z dzisiejszej nocy nhl Anaheim Ducks u Chicago Blackhawks postawione na anaheim ktore wygralo 3:0 w regulaminowym czasie - wedlug BAW WYGRALO CHICAHO I MAM ZAKLAD JAKO PRZEGRANY CZY TO SA KURWA JAKIES JAJA

#664422 29/10/2006 07:31
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Ja osobiście już dawno straciłem zaufanie do tej firmy, podam przykład... Znajomy wstąpił do programu partnerskiego, chodziło o ref. gdy uzbierał sobie z tego coś około 100$ i chciał wypłacić, konto zostało zamknięte.

#664423 29/10/2006 07:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
no ja wczesniej nie mialem zastrzezen ale teraz mialem pol roku przerwy = pierwszy zaklad i takie cos = przeciez to trudno nazwac pomylka a raczej proba oszustwa(poki co oszustwo)

#664424 29/10/2006 07:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Pomylić się rzecz ludzka i tyle.z pewnoscią rozlicza prawidłowo.Wszyscy narzekają na bwin-u nich przynajmniej jasne reguły,jezeli chodzi o limity.Mam tam stówe limitu na wszystko i wiem na czym stoję.A np w nordicbecie limit raz 5E,raz 12 a raz 2.

#664425 29/10/2006 07:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
jezeli tam pracuja gimnazjalisci za banany to ok w innym przypadku to zwykle chamstwo i niechlujstwo z ich strony

#664426 29/10/2006 09:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
jezeli tam pracuja gimnazjalisci za banany to ok w innym przypadku to zwykle chamstwo i niechlujstwo z ich strony

to zaloz sobie swojego bukam, wrzuc do oferty pare tysiecy zdarzen, i sppradz czy sie nie pomylisz ani razu przy rozliczaniu wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> napisz im maila z numerem zakladu to to poprawia, w kazdym buku sie bledy zdarzaja

#664427 29/10/2006 09:37
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
przez wczorajsze kupony (wkleione w to i oto) dostalem konkretne limity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((((

#664428 29/10/2006 13:41
Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Pomyłka pomyłką mogę im to wybaczyć ... ale błędy trzeba naprawiac ... a meczu Anaheim - Chicago do teraz nie rozliczyli prawidłowo ... napisałem już 2 maile ... ile mogę czekać ?

#664429 29/10/2006 14:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
no ja wczesniej nie mialem zastrzezen ale teraz mialem pol roku przerwy = pierwszy zaklad i takie cos = przeciez to trudno nazwac pomylka a raczej proba oszustwa(poki co oszustwo)

ja wplacilem do nich po poltorarocznej przerwie i narazie wszystko gra, zadnych pomylek (no chyba ze sie na livie myla)i blyskawiczne rozliczanie zakladow

#664430 29/10/2006 19:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
orientuje sie ktos jaka jest oplata jezeli wyplace kase drugi raz w miesicu ?

#664431 30/10/2006 10:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
czy to prawda ze wyplata na karte Visa Electron trwa od 5 do 7 dni?

#664432 02/11/2006 21:37
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Mam konto w bawie w zlotowkach, jesli zlece wyplate powiedzmy 1000pln na konto w polskim banku (inteligo) to oni przeliczaja to na euro i pozniej znowu na zlotowki? Ile sie straci na tym przy wyplacie 1000pln?
wyplacal ktos ostatnio z konta w pln? ile sie traci srednio %?

#664433 03/11/2006 13:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Ja zlecilem 29.10 pierwsza wyplate w pardzierniku na kwote 760 zł ... na konto kasa wplynela 2.11 w kwocie 735 zł .. pobrali sobie jakims sposobem prowizje 25 zeta .. pisalem do supportu i narazie cisza .. poczekamy i zobaczymy co odpiszą.

#664434 03/11/2006 17:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
to nie prowizja a przewalutowania, oni najpierw na euro...a pozniej na zlotowki.... czyli z 1000pln ok 33pln straty :/ dzieki za info, nic nie wywalczysz

Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
mam pytanie. jak wplacic gotowke przez bank pekao ??? jak dlugo bedzie szla kasa do nich??? i jak wyglada pozniejsza wyplata. bardzo bym prosil o szybka odp bo mam tylko chwile na necie. dziekuje z gory

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
hmm baw nie dziala... ciekawe... akurat kiedy chcialem wyplacic pieniadze... wrrrr

Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
prosze o odpowiedz na moje wcczesniejsza prosbe

Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393

mam pytanie. jak wplacic gotowke przez bank pekao ??? jak dlugo bedzie szla kasa do nich??? i jak wyglada pozniejsza wyplata. bardzo bym prosil o szybka odp bo mam tylko chwile na necie. dziekuje z gory

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,769 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,536
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1