|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Witam ile idzie wyplata na karte Inteligi Visa Electron z GB wyplate zlecilem w piatek. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wpłata idzie kilka dni, ale Inteligo lubi po otrzymaniu pieniędzy blokować je do końca miesiąca.
Jest natomiast sposób na odblokowanie tych pieniędzy, niektórzy wysyłali printscreen ekranu do biura obsługi klienta Inteligo i ponoć od ręki odblokowali im fundusze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Hej. Co się dzieje z ofertą tenisową brak debli i challengerów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
No i ,zapomnieli' ze jutro gra mecz Dawidenko? Widze ze straszna nedza z oferta tenisowa cos czuje ze nie pogram sobie w konkursie play off tenis (hotdog trafil jedna pussy - Zabalete), ja jeszcze nie mialem przyjemnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Wyglada na to ze gamebookers bardzo nie lubi niektorych meczow, szczegolnie tych, na ktorych moga zostac bardzo ostro pojechani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - najlepiej rozwiazac niewygodny problem nie wystawiajac meczu, a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie ma meczu, którego nie można wystawić. Wystarczy odpowiedni kurs i tyle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
A ten kurs raczej bedzie zanizony lub zawyzony w ktoras strone i podejrzewam Gamebookers bedzie mial spore problemy z dokladnym oszacowaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dlaczego zatem nie ma go w ofercie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Skoro jest to tak dziwny mecz, że ciężko go oszacować z różnych powodów, to nic dziwnego że został zdjęty z oferty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
No ale ,Nie ma meczu, którego nie można wystawić. Wystarczy odpowiedni kurs i tyle' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czy poker w GB jest kręcony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ehh brak edycji... Chodziło mi o kasyno (konkretnie ruletkę)...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Witam.
Chciałby wpłacić pieniadze do tego Bukmachera.Mam kilka pytań
1. Ile idą pieniadze przesłane z mBanu 2. Czy aktualnie jeśli wpłaciłbym np. 50 zł są jakieś bonusy? 3. CZy polecacie tego buka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
1.Kasa jest na koncie po okolo 24h 2. Nie wiem 3. Polecam, szybkie wplaty i wyplaty, tylko oferta troche mala (zalezy co grasz)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Patrzę teraz na oferte piłki nożnej, i muszę powiedzieć że mają dość skromną w porównaniu z np. BAH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Wyplacilem z GB 7 września wieczorem pieniadze...i do dzisiaj nie mam jeszcze na koncie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
7 dni minelo...5 roboczych...a mialo byc od 2 do 5. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak jutro nie bedzie to do sądu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jaki mam wpisać kod promocyjny przy rejstracji??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jaki mam wpisać kod promocyjny przy rejstracji?? już wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz mam inny problem: Chce przelać kase z mBanku na do Gb. Co muszę wpisać w polach: Tytuł przelewu<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Adres odbiorcy (ulica)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
wejdz w opcje "wplaty" wybierz przelew bankowy i tam masz wszystko podane
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jest jedno małe ale....
Wpłącając kasę przez mbank, nie ma pola żeby wpisać nazwę banku!! Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy <-----jeśli pod tym wpisze nazwę banku, to w taki razie gdzie wpisać Gamebookers (UK) Ltd.??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|