Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#664447 12/09/2006 15:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#664448 12/09/2006 17:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Witam ile idzie wyplata na karte Inteligi Visa Electron z GB wyplate zlecilem w piatek.
Pozdrawiam

#664449 13/09/2006 08:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wpłata idzie kilka dni, ale Inteligo lubi po otrzymaniu pieniędzy blokować je do końca miesiąca.

Jest natomiast sposób na odblokowanie tych pieniędzy, niektórzy wysyłali printscreen ekranu do biura obsługi klienta Inteligo i ponoć od ręki odblokowali im fundusze.

#664450 13/09/2006 15:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Hej. Co się dzieje z ofertą tenisową brak debli i challengerów?

#664451 13/09/2006 22:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
No i ,zapomnieli' ze jutro gra mecz Dawidenko? Widze ze straszna nedza z oferta tenisowa cos czuje ze nie pogram sobie w konkursie play off tenis (hotdog trafil jedna pussy - Zabalete), ja jeszcze nie mialem przyjemnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664452 13/09/2006 22:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Wyglada na to ze gamebookers bardzo nie lubi niektorych meczow, szczegolnie tych, na ktorych moga zostac bardzo ostro pojechani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - najlepiej rozwiazac niewygodny problem nie wystawiajac meczu, a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664453 13/09/2006 22:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie ma meczu, którego nie można wystawić. Wystarczy odpowiedni kurs i tyle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664454 13/09/2006 23:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
A ten kurs raczej bedzie zanizony lub zawyzony w ktoras strone i podejrzewam Gamebookers bedzie mial spore problemy z dokladnym oszacowaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dlaczego zatem nie ma go w ofercie?

#664455 13/09/2006 23:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Skoro jest to tak dziwny mecz, że ciężko go oszacować z różnych powodów, to nic dziwnego że został zdjęty z oferty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664456 13/09/2006 23:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
No ale ,Nie ma meczu, którego nie można wystawić. Wystarczy odpowiedni kurs i tyle' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664457 14/09/2006 01:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy poker w GB jest kręcony?

#664458 14/09/2006 01:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ehh brak edycji...
Chodziło mi o kasyno (konkretnie ruletkę)...

#664459 14/09/2006 08:06
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Witam.

Chciałby wpłacić pieniadze do tego Bukmachera.Mam kilka pytań

1. Ile idą pieniadze przesłane z mBanu
2. Czy aktualnie jeśli wpłaciłbym np. 50 zł są jakieś bonusy?
3. CZy polecacie tego buka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664460 14/09/2006 08:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
1.Kasa jest na koncie po okolo 24h
2. Nie wiem
3. Polecam, szybkie wplaty i wyplaty, tylko oferta troche mala (zalezy co grasz)

#664461 14/09/2006 12:26
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Patrzę teraz na oferte piłki nożnej, i muszę powiedzieć że mają dość skromną w porównaniu z np. BAH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#664462 14/09/2006 12:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Wyplacilem z GB 7 września wieczorem pieniadze...i do dzisiaj nie mam jeszcze na koncie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

7 dni minelo...5 roboczych...a mialo byc od 2 do 5. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jak jutro nie bedzie to do sądu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#664463 14/09/2006 13:00
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
jaki mam wpisać kod promocyjny przy rejstracji??

#664464 14/09/2006 14:13
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
jaki mam wpisać kod promocyjny przy rejstracji??
już wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Teraz mam inny problem:

Chce przelać kase z mBanku na do Gb.
Co muszę wpisać w polach:

Tytuł przelewu<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Adres odbiorcy (ulica)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#664465 14/09/2006 14:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wejdz w opcje "wplaty" wybierz przelew bankowy i tam masz wszystko podane

#664466 14/09/2006 14:48
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
jest jedno małe ale....

Wpłącając kasę przez mbank, nie ma pola żeby wpisać nazwę banku!!
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy <-----jeśli pod tym wpisze nazwę banku, to w taki razie gdzie wpisać Gamebookers (UK) Ltd.??

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1