Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#664487 16/09/2006 20:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
wezcie nie straszcie bo ostatnio wplacilem do GB swoje ostatnie oszczednosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zle odebrales nasze informacje..my mowimy o kursach a ty boisz sie o oszczednosci,co do kasy to mozesz byc pewien ze wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />pozdro

Bonus: Unibet
#664488 16/09/2006 20:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Quote
wezcie nie straszcie bo ostatnio wplacilem do GB swoje ostatnie oszczednosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zle odebrales nasze informacje..my mowimy o kursach a ty boisz sie o oszczednosci,co do kasy to mozesz byc pewien ze wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />pozdro
dobrze was zrozumialem, ale skoro kursy zanizone, mala oferta, bedzie trudniej sie dorobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664489 16/09/2006 20:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
To co ostatnio wyprawia GB jest niedorzeczne. Kursy zaniżone, oferta tenisa obcięta! Z wystawienie meczy też im się ostatnio nie śpieszy. Pora uciekać z GB, bo schodzą na psy. Zobaczymy czy to jakiś trwały efekt, czy tymczasowe zamieszanie, póki co GB mówie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

podpisuje sie pod tym.. przewiduja kalendarz live, czlowiek sie nastawia na godizne siada przed laptopem a tu o zdarzeniach ani widu ani slychu.. jakis miech temu jeszcze zakaldy live rozliczali w meczu jakies minutke po wyniku typu 1st corner byl i juz rozliczone a teraz kasa zamrozona az do konca polowy no troche sie popsulo tam ale nie powiem bylo bardzo dobrze podobalo mnie sie:)

#664490 16/09/2006 20:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
Quote
Wpłaciłem z inteligo do GB 50 Euro. podczas wpłaty na stronce GB wyskoczył błąd transakcji. z Inteligo z konta bankowego ubyło mi jednak 200 zł i pare grosików ale po zalogowaniu na GB ich nie widze. Miał ktoś juz tak >?
kasy nie straciłeś, ale zablokowałeś sobie ją na tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Inteligo założyło blokadę, ale po jej terminie nie obciąży ci konta ... (miałem tak w BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

nie no jak wplacal karta kredytowa to pieniadze powinny automatycznie znalezsc sie na koncie .. o zadnej blokadzie tu nie mozna mowic..:| mysle ze napisz meila do GB i oni rozwiaza ci ten problem na 100% i zadnego tygodia czekac nie tzreba bedzie

#664491 16/09/2006 22:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Danielos odnośnie livebettingu GB to uzupełniłeś moje myśli, bo też mnie to dręczyło podczas USO. Co do buków z ofertą tenisa to nie będzie problem, bo mam swoją top 3 gdzie dobrej oferty tenisa z dobrymi kursami nie brakuje, szkoda tylko że GB wypadło z gry, no i szkoda że tak dobry i poważny buk robi takie rzeczy, a fajnie się u nich grało, czas zwijać żagle..

#664492 17/09/2006 07:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Danielos odnośnie livebettingu GB to uzupełniłeś moje myśli, bo też mnie to dręczyło podczas USO. Co do buków z ofertą tenisa to nie będzie problem, bo mam swoją top 3 gdzie dobrej oferty tenisa z dobrymi kursami nie brakuje, szkoda tylko że GB wypadło z gry, no i szkoda że tak dobry i poważny buk robi takie rzeczy, a fajnie się u nich grało, czas zwijać żagle..
to podziel sie z nami co to za buki do tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664493 17/09/2006 08:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
I jeszcze najlepiej od euroligii bo niedługo start,a szukam buka ,który bedzie miał najlepszą oferte na eurolige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664494 17/09/2006 11:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
mankiet dla mnie Pinnacle + 5dimes to najlepsze uzupełnienie. Pinnacle najlepsze kursy w sieci, czasem szersza oferta przy SF, F. 5dimes bdb kursy + dobra oferta, mają również challe, teraz wpłaciłem do Fonbetu, mają bogatą oferte , lepszą niż 5dimes, tylko kursy już troszkę gorsze. To jest właśnie moja 'trójka' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664495 17/09/2006 11:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
mankiet dla mnie Pinnacle + 5dimes to najlepsze uzupełnienie. Pinnacle najlepsze kursy w sieci, czasem szersza oferta przy SF, F. 5dimes bdb kursy + dobra oferta, mają również challe, teraz wpłaciłem do Fonbetu, mają bogatą oferte , lepszą niż 5dimes, tylko kursy już troszkę gorsze. To jest właśnie moja 'trójka' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
fonbet ma bardzo bogata oferte ale bardzo smieszne limity..co do pinnacle z tego co wiem to tam tylko single(wiec betfair o wiele lepsze:) )a 5dimes..jak tam teraz z wplatami mozna juz moneybookers??albo karta - e karta??

#664496 17/09/2006 11:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Robimy OT heh. pierwsza moja wpłata do 5dimes to było jakoś 1,5 roku temu i wpłacałem przez mb, co do Fonbetu to racja, limity maja śmieszne, a jak już robi się jakieś dubla i tripla to porażka. Przykładowo $200 do tripla jak dzisiaj zobaczyłem to z konia spadłem, wpłaciłem tam dopiero wczoraj i poza tymi limitami to wszystko wygląda w porządku. Ale do 5d, czy Pinn jeszcze mu daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664497 17/09/2006 13:49
Dołączył: Sep 2006
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 63
czy wypaty przez MB ksiegowane sa natychmiast w niedziele ?

#664498 17/09/2006 14:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
czy wypaty przez MB ksiegowane sa natychmiast w niedziele ?

w neidziele i sobote trwa to troche dluzej okolo 30 minut do godizny nawet

#664499 17/09/2006 19:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Chyba i ja trochę żółci wyleję na GB, no bo jak wszyscy to wszyscy. Wpłaciłem do nich cash na początku roku i od razu wiedzialem, że to mój buk. Świetne kursy, bogata oferta, niewielka marża, zaś brak live mi nie przeszkadzał gdyż dla mnie zupełnie wystarczał betfair.

Jednak już od jakiegoś czasu zacząłem zauważać zatrważającą tendencję. Na początek marża w GB, szczególnie widoczna na tle tenisa. Kiedyś 1.9 - 1.9 na wszystko, teraz 1.85 - 1.85 to już praktycznie standard. Następnie oferta (znowa w szczególności tenisowa), raz jest, raz nie ma, a przecież kiedyś GB przyjmowało niemal wszystko! Aż się boję co będzie dalej (może wpłaty przez MB zaczną księgować w tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Tak czy inaczej gram jeszcze u nich tylko przez sentyment i nadzieję na lepsze jutro. Buków wiarygodnych i z dobrą ofertą jest na rynku coraz więcej więc GB miejcie się na bacznośći!!!

#664500 17/09/2006 20:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
a mnie korci i korci bo mi przyslali bonus 100% dop 20 euro z cyklu "gamebookers dba o stałych klientów" i niby grosze,ale i tak nie wiemczy sens jest wplacać,spróbuej może chociaż żeby ten bonus wykorzystać

#664501 17/09/2006 20:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Mam pytanie. Czy zakład od którego przyznawany jest bonus , można postawić na dowolny kurs? Czy też tak jak przy obrocie , 1.6 lub wyżej?

#664502 17/09/2006 21:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
benetton mozesz postawic jakikolwiek kurs zwrócą i tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664503 18/09/2006 09:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Przeglądałem ten temat i musze potwierdzić Gamebookers ostatnio mają zaniżone kursy. Zdziwiłem się dość mocno bo gram u buka, który z natury zaniża kursy a ostatnio miał większe od GB. Chciałem tutaj założyć konto, ale ostatnio nie dzieje się tutaj najlepiej. Dlatego wracam do sprawdzonych buków.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#664504 18/09/2006 10:15
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Tak czy inaczej gram jeszcze u nich tylko przez sentyment i nadzieję na lepsze jutro. Buków wiarygodnych i z dobrą ofertą jest na rynku coraz więcej więc GB miejcie się na bacznośći!!!

Moim zdaniem dobrze robisz i cierpliwości twoja zostanie zagrodzona (mam przynajmniej taką nadzieję ,hehe). Jak zapewne wszyscy wiecie Gamebookers został niedawno przejęty przez PartyGaming co oznacza w najbliższej przyszłości ogromny rozwój tego buka! Spodziewam się że po re-brandingu, zmianie grafiki czy może nawet przeorganizowaniu oddsmakerów, Gamebookers znowu będzie mógł sie pochwalić nie tylko sprawdzoną wiarygodnością i obługą klienta ale również konkurencyjnym towarem. Oby tak sie stało! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#664505 18/09/2006 10:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Quote
Tak czy inaczej gram jeszcze u nich tylko przez sentyment i nadzieję na lepsze jutro. Buków wiarygodnych i z dobrą ofertą jest na rynku coraz więcej więc GB miejcie się na bacznośći!!!

Moim zdaniem dobrze robisz i cierpliwości twoja zostanie zagrodzona (mam przynajmniej taką nadzieję ,hehe). Jak zapewne wszyscy wiecie Gamebookers został niedawno przejęty przez PartyGaming co oznacza w najbliższej przyszłości ogromny rozwój tego buka! Spodziewam się że po re-brandingu, zmianie grafiki czy może nawet przeorganizowaniu oddsmakerów, Gamebookers znowu będzie mógł sie pochwalić nie tylko sprawdzoną wiarygodnością i obługą klienta ale również konkurencyjnym towarem. Oby tak sie stało! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
A ja właśnie obawiam siedziałania w zupełnie inną strone i powolne robienie z GB przez partyshit strony pokerowej i kasyna z niedużym udziałem zakladów bukmacherskich i to w mizernej ofercie,tak jak pokazuje to aktualna tendencja...Ale obym sie mylił

#664506 18/09/2006 10:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
Quote
Quote
Tak czy inaczej gram jeszcze u nich tylko przez sentyment i nadzieję na lepsze jutro. Buków wiarygodnych i z dobrą ofertą jest na rynku coraz więcej więc GB miejcie się na bacznośći!!!

Moim zdaniem dobrze robisz i cierpliwości twoja zostanie zagrodzona (mam przynajmniej taką nadzieję ,hehe). Jak zapewne wszyscy wiecie Gamebookers został niedawno przejęty przez PartyGaming co oznacza w najbliższej przyszłości ogromny rozwój tego buka! Spodziewam się że po re-brandingu, zmianie grafiki czy może nawet przeorganizowaniu oddsmakerów, Gamebookers znowu będzie mógł sie pochwalić nie tylko sprawdzoną wiarygodnością i obługą klienta ale również konkurencyjnym towarem. Oby tak sie stało! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
A ja właśnie obawiam siedziałania w zupełnie inną strone i powolne robienie z GB przez partyshit strony pokerowej i kasyna z niedużym udziałem zakladów bukmacherskich i to w mizernej ofercie,tak jak pokazuje to aktualna tendencja...Ale obym sie mylił

no nie powiem teraz jest tendencja spadkowa miedzy innymi brak kursow na chalengery w tenisie.. kiedys byl na kazdy.. coraz to bardziej ubozszy live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> napisalem do nich meila nie dawno z zapytaniem czemu przewidziany kalendarz live nie odbywa sie zgodnie z planem tylko zdarzenia sa zdejmowane i przeprowadzane:D to mi odpisali ze na wszystkie zdarzenia jest live i ze mam zle cos ustawione w przegladarce i kazali mi usunac pliki cookie z opcji internetowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ale jeszcze u nich troche pogram bo brakuje mi kilku zkaladow do zlotego statusu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak wiec dociagne ale jesli sie nic nie zmieni w okresie miesiaca to tez od nich odstapie:)

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1