Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#664527 21/09/2006 16:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli chcesz skontrować to najlepiej to pewnie zrobić u innego buka.

Bonus: Unibet
#664528 21/09/2006 16:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
To odpowiedz na pierwsze pytanie mamy. Teraz ponowie drugie:

Czy limity stawek zaleza tylko od zawodow czy od sposobu gry gracza, nie da sie sprawdzic maksymalnej stawki bez zalogowania co nasuwa mi pewne podejrzenia - czy osoba zorientowana (Conrad) moglby opisac w miare precyzyjnie zasady limitowania - jesli zaleza wylacznie od rodzaju zawodow OK a jesli nie tylko prosilbym o blizsze przyblizenie zasad limitowania (ja wiem ze moge zalozyc kilka kont i sprawdzic ale profesjonalistom nie chodzi o zabawy w ciuciubabke prawda?

#664529 21/09/2006 16:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie znam takich zasad ani w GB ani w innych bukach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Próbuj, spróbuj i się dowiesz.

Większość miejsc wstawia limity dopiero po dokonaniu wypłaty wygranych. Tyle wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664530 21/09/2006 21:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czemu w ofercie GB nie ma meczu LASK - Kapfenberg? Są wszystkie pozostałe mecze 2 ligi austryjackiej a tego akurat nie ma... :[

#664531 22/09/2006 11:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
ile idzie kasa z BPH na ich kotno??Mają w tym samym banku w Poslce wiec powinna chyba dojść szybko wysłalem wczoraj woieczorem.wiec chyba dzis juz bedzie co??

#664532 22/09/2006 11:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
Quote
ile idzie kasa z BPH na ich kotno??Mają w tym samym banku w Poslce wiec powinna chyba dojść szybko wysłalem wczoraj woieczorem.wiec chyba dzis juz bedzie co??
na ich koncie juz na pewno jest zaksiegowana teraz tylko kiedy ci na twoje konto gracza zaksieguja
dzis powinno byc:)
pozdr

#664533 22/09/2006 15:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
Nie znam takich zasad ani w GB ani w innych bukach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Próbuj, spróbuj i się dowiesz.

Większość miejsc wstawia limity dopiero po dokonaniu wypłaty wygranych. Tyle wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Skoro Conrad dla nich pracujesz czy nie moglbys zapytac kolegow z dzialu blokad czy 'bezpieczenstwa' jakie sa te zadady? Ludzie nie maja tutaj dostepu do takich rzeczy wiec byliby zainteresowani a mnie osobiscie niezmiernie to ciekawi o ile to nie jest tajemnica firmowa - pozwoliloby to wielu graczom na unikniecie przykrych niespodzianek...
Czy Wam tez wydaje sie ze po przyjeciu gb przez PartyPoker znacznie zmalala oferta i wzrosly marze? (np 12% na 2 lige austriacka to baardzo duzo)

#664534 22/09/2006 21:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7
Witam
Chciałem zmienić walute w Gamebookers. Pisałem do supportu i odpisali, że jest to niemożliwe. Napisałem znów - czy mogę zamknąć obecne konto i otworzyć nowe w interesującej mnie walucie. Dostałem na to odpowiedź, iż takie rozwiązanie również nie wchodzi w gre. Czy zatem nie ma jakiejkolwiek możliwości abym grał w GB inną walutą niż dotychczas? Zmieniał ktoś walutę, bądź miał podobny problem?

#664535 22/09/2006 23:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Quote
Nie znam takich zasad ani w GB ani w innych bukach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Próbuj, spróbuj i się dowiesz.

Większość miejsc wstawia limity dopiero po dokonaniu wypłaty wygranych. Tyle wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Skoro Conrad dla nich pracujesz czy nie moglbys zapytac kolegow z dzialu blokad czy 'bezpieczenstwa' jakie sa te zadady? Ludzie nie maja tutaj dostepu do takich rzeczy wiec byliby zainteresowani a mnie osobiscie niezmiernie to ciekawi o ile to nie jest tajemnica firmowa - pozwoliloby to wielu graczom na unikniecie przykrych niespodzianek...
Czy Wam tez wydaje sie ze po przyjeciu gb przez PartyPoker znacznie zmalala oferta i wzrosly marze? (np 12% na 2 lige austriacka to baardzo duzo)

tak,pisalismy o tym pare postów wyżej,ogólnie GB skapiało straszliwie,ale pozostaje chyba choć raz ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) uwierzyć Conradowi na słowo ,że faktycznie sytuacja bedzie sie poprawiać:) i ,że nie zrobią z GB kasyna

#664536 23/09/2006 10:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
mam pytanie i prosilbym o szybka odpowiedz.Jaki jest adres mailowy gamebookers na ktory mozna przeslac sos przez moneybookers.nie moge wplacic bezposredniop z ich storny:/wyskakuje jakis blad wplty:/

#664537 23/09/2006 12:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Quote
mam pytanie i prosilbym o szybka odpowiedz.Jaki jest adres mailowy gamebookers na ktory mozna przeslac sos przez moneybookers.nie moge wplacic bezposredniop z ich storny:/wyskakuje jakis blad wplty:/

CHyba da się tylko bezpośrednio ze strony GB.

#664538 23/09/2006 12:37
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Przez moneybookers tez sie oczywiscie da, co jest zrozumiale. O ile dobrze pamietam to jest adres usdmoneybookers@gamebookers.com dla dolarow US, a dla euro [email][email protected].[/email] Ale nie jestem tego pewien w 100 %. Pozdro

#664539 24/09/2006 03:52
Dołączył: Sep 2006
Posty: 17
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 17
drazni mnie w GB zaklady akumulowane dzisiaj chyba z 10 razy probowalem zagrac akumulowany po 12 zdarzen z podporkami i dupa blada caly czas wyskakuje mi failed drazni jak cholera zeby niemozna bylo zagrac sobie kilku spotkan;/

#664540 24/09/2006 21:34
Dołączył: Aug 2006
Posty: 110
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 110
Mam pytanko ile idzie wyplata z GB na MB?

#664541 24/09/2006 23:06
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
mi zawsze do 2 godzin

#664542 25/09/2006 07:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
Mam pytanko ile idzie wyplata z GB na MB?

po kilku minutach ejst na koncie w dzien powszedni w weekendy i swieta do 15 minut:)

#664543 25/09/2006 21:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ile trwa przelew z multibanku do gb ??

wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie??

#664544 26/09/2006 13:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
o ktorej godz oni ksieguja pieniadze na koncie??????????

#664545 26/09/2006 13:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Quote
o ktorej godz oni ksieguja pieniadze na koncie??????????
mnie dwa ostatnie razy zaksięgowali między 18 a 19 Pozdrawiam

#664546 26/09/2006 14:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
witam, chcialbym wyplacic spora sume (ok. 4k) na karte, ktora wczesniej dokonywalem depozytu.

czy ktos mial podobne doswiadczenia?
czy nie bedzie problemow z wyplaceniem takiej kwoty (w moim mniemaniu to spora suma) dodam, ze konto mam 1, zweryfikowane juz etc.

i ile mniej/wiecej moze potrwac przelew? tylko nie piszcze 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dziekuje i pozdrawiam

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1