|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli chcesz skontrować to najlepiej to pewnie zrobić u innego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
To odpowiedz na pierwsze pytanie mamy. Teraz ponowie drugie:
Czy limity stawek zaleza tylko od zawodow czy od sposobu gry gracza, nie da sie sprawdzic maksymalnej stawki bez zalogowania co nasuwa mi pewne podejrzenia - czy osoba zorientowana (Conrad) moglby opisac w miare precyzyjnie zasady limitowania - jesli zaleza wylacznie od rodzaju zawodow OK a jesli nie tylko prosilbym o blizsze przyblizenie zasad limitowania (ja wiem ze moge zalozyc kilka kont i sprawdzic ale profesjonalistom nie chodzi o zabawy w ciuciubabke prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie znam takich zasad ani w GB ani w innych bukach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Próbuj, spróbuj i się dowiesz.
Większość miejsc wstawia limity dopiero po dokonaniu wypłaty wygranych. Tyle wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czemu w ofercie GB nie ma meczu LASK - Kapfenberg? Są wszystkie pozostałe mecze 2 ligi austryjackiej a tego akurat nie ma... :[
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
ile idzie kasa z BPH na ich kotno??Mają w tym samym banku w Poslce wiec powinna chyba dojść szybko wysłalem wczoraj woieczorem.wiec chyba dzis juz bedzie co??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
ile idzie kasa z BPH na ich kotno??Mają w tym samym banku w Poslce wiec powinna chyba dojść szybko wysłalem wczoraj woieczorem.wiec chyba dzis juz bedzie co?? na ich koncie juz na pewno jest zaksiegowana teraz tylko kiedy ci na twoje konto gracza zaksieguja dzis powinno byc:) pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Nie znam takich zasad ani w GB ani w innych bukach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Próbuj, spróbuj i się dowiesz.
Większość miejsc wstawia limity dopiero po dokonaniu wypłaty wygranych. Tyle wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Skoro Conrad dla nich pracujesz czy nie moglbys zapytac kolegow z dzialu blokad czy 'bezpieczenstwa' jakie sa te zadady? Ludzie nie maja tutaj dostepu do takich rzeczy wiec byliby zainteresowani a mnie osobiscie niezmiernie to ciekawi o ile to nie jest tajemnica firmowa - pozwoliloby to wielu graczom na unikniecie przykrych niespodzianek... Czy Wam tez wydaje sie ze po przyjeciu gb przez PartyPoker znacznie zmalala oferta i wzrosly marze? (np 12% na 2 lige austriacka to baardzo duzo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7 |
Witam Chciałem zmienić walute w Gamebookers. Pisałem do supportu i odpisali, że jest to niemożliwe. Napisałem znów - czy mogę zamknąć obecne konto i otworzyć nowe w interesującej mnie walucie. Dostałem na to odpowiedź, iż takie rozwiązanie również nie wchodzi w gre. Czy zatem nie ma jakiejkolwiek możliwości abym grał w GB inną walutą niż dotychczas? Zmieniał ktoś walutę, bądź miał podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Nie znam takich zasad ani w GB ani w innych bukach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Próbuj, spróbuj i się dowiesz.
Większość miejsc wstawia limity dopiero po dokonaniu wypłaty wygranych. Tyle wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Skoro Conrad dla nich pracujesz czy nie moglbys zapytac kolegow z dzialu blokad czy 'bezpieczenstwa' jakie sa te zadady? Ludzie nie maja tutaj dostepu do takich rzeczy wiec byliby zainteresowani a mnie osobiscie niezmiernie to ciekawi o ile to nie jest tajemnica firmowa - pozwoliloby to wielu graczom na unikniecie przykrych niespodzianek... Czy Wam tez wydaje sie ze po przyjeciu gb przez PartyPoker znacznie zmalala oferta i wzrosly marze? (np 12% na 2 lige austriacka to baardzo duzo) tak,pisalismy o tym pare postów wyżej,ogólnie GB skapiało straszliwie,ale pozostaje chyba choć raz ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) uwierzyć Conradowi na słowo ,że faktycznie sytuacja bedzie sie poprawiać:) i ,że nie zrobią z GB kasyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
mam pytanie i prosilbym o szybka odpowiedz.Jaki jest adres mailowy gamebookers na ktory mozna przeslac sos przez moneybookers.nie moge wplacic bezposredniop z ich storny:/wyskakuje jakis blad wplty:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
mam pytanie i prosilbym o szybka odpowiedz.Jaki jest adres mailowy gamebookers na ktory mozna przeslac sos przez moneybookers.nie moge wplacic bezposredniop z ich storny:/wyskakuje jakis blad wplty:/ CHyba da się tylko bezpośrednio ze strony GB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Przez moneybookers tez sie oczywiscie da, co jest zrozumiale. O ile dobrze pamietam to jest adres usdmoneybookers@gamebookers.com dla dolarow US, a dla euro [email] [email protected].[/email] Ale nie jestem tego pewien w 100 %. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 17 |
drazni mnie w GB zaklady akumulowane dzisiaj chyba z 10 razy probowalem zagrac akumulowany po 12 zdarzen z podporkami i dupa blada caly czas wyskakuje mi failed drazni jak cholera zeby niemozna bylo zagrac sobie kilku spotkan;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 110 |
Mam pytanko ile idzie wyplata z GB na MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
Mam pytanko ile idzie wyplata z GB na MB? po kilku minutach ejst na koncie w dzien powszedni w weekendy i swieta do 15 minut:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ile trwa przelew z multibanku do gb ??
wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
o ktorej godz oni ksieguja pieniadze na koncie??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
o ktorej godz oni ksieguja pieniadze na koncie?????????? mnie dwa ostatnie razy zaksięgowali między 18 a 19 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
witam, chcialbym wyplacic spora sume (ok. 4k) na karte, ktora wczesniej dokonywalem depozytu.
czy ktos mial podobne doswiadczenia? czy nie bedzie problemow z wyplaceniem takiej kwoty (w moim mniemaniu to spora suma) dodam, ze konto mam 1, zweryfikowane juz etc.
i ile mniej/wiecej moze potrwac przelew? tylko nie piszcze 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dziekuje i pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka