|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
witam, chcialbym wyplacic spora sume (ok. 4k) na karte, ktora wczesniej dokonywalem depozytu.
czy ktos mial podobne doswiadczenia? czy nie bedzie problemow z wyplaceniem takiej kwoty (w moim mniemaniu to spora suma) dodam, ze konto mam 1, zweryfikowane juz etc.
i ile mniej/wiecej moze potrwac przelew? tylko nie piszcze 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dziekuje i pozdrawiam to tak z wyplata nie powinno byc jakichkolwiek problemów. WYplata na karte idzie do 2-5 dni zgadza sie zalezy czy sa to dni robocze. Dodatkowo na kontach np. Inteligo sa porobione blokady ze pieniadze mimo iz sa na koncie inteligo to mozna z nich skorzystac dopiero na koniec miesiaca po podliczneiu bilansu konta. Jednak mozna to ominac wysylajac na konto inteligo screena z przelewem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ile trwa przelew z multibanku do gb ??
wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie?? a jak to bylo wplacane z konta kolegi to tez dojdzie??????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Mam problem. Loguje się na stronie gamebookers , logowanie przechodzi sprawnie nastepnie po zalogowaniu, widze Tylko swój nick, a saldo , zobowiazania p2p i otwarte zakłądy ( wszystko pod nickiem ) są nie widzoczne, tzn. nie widze ile mam na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
i jeszcze jedno : jak chce cos postawić to wyskakuje : TWÓJ KUPON ZAKŁADU JEST PEŁNY.....o co Tu chodzi heh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Przepraszam za trzeci post z rzedu: otworzyłem strone w innej przegladarce i wszystko działa , i widze stan konta, moge stawiac mecze.....o co chodzi ku***!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
normalka,nie powinno cie to dziwić i nie ma nic dziwnego,mi wszystko pod firefoxem śmiga elegancko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Przepraszam za trzeci post z rzedu: otworzyłem strone w innej przegladarce i wszystko działa , i widze stan konta, moge stawiac mecze.....o co chodzi ku***!? prawdopodobnie chodzi o cookies. Usun wszystkie i wszystko powinno chodzic bezproblemowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
TOM182 najlepiej zmien sobie jezyk na englisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zawsze tak robie i jest wporzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
normalka,nie powinno cie to dziwić i nie ma nic dziwnego,mi wszystko pod firefoxem śmiga elegancko Ja też używam tej przeglądarki i wszystko śmiga. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśłi pod IE np. nie widać salda konta po zalogowaniu to na ogół jest to spowodowane błędem w ustawieniach przeglądarki. Na 99% wystarczy zmniejszyć rozmiar czcionki (na normalną/standardową) i wszystko będzie OK. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
i sie wyjaśniło, mianowicie:
Używałem non stop firefoxa, aż od wczoraj powstał ten błąd. Wtedy włączyłem pod inna przegladarką i wszystko śmigało.Jednak w firefoxie usunąłem cookies i działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
DZięki za porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ile trwa przelew z multibanku do gb ??
wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie?? a jak to bylo wplacane z konta kolegi to tez dojdzie?????? mija ponad 50 H kasy jak na koncie nei bylo tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
ile trwa przelew z multibanku do gb ??
wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie?? a jak to bylo wplacane z konta kolegi to tez dojdzie?????? mija ponad 50 H kasy jak na koncie nei bylo tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> przeslij im skan wplaty i wtedy powinno zalatwic s[rawe:) po sadze ze po takim czasie pienaidze powinny juz byc zatwierdzone na koncie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wpłacanie z kont należących do innych osób nie jest dozwolone. Proszę to wyjaśnić z supportem. Jeśli kolega także ma konto to na 99% pieniądze zostały dodane do jego konta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Wpłacanie z kont należących do innych osób nie jest dozwolone. Proszę to wyjaśnić z supportem. Jeśli kolega także ma konto to na 99% pieniądze zostały dodane do jego konta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kumpel konta tam nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale i kasa rowniez nie wplynela spowrotem na jego konto. widocznie nadal w trakcie reazlicji jest. Szkoda ze tak dlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
Ile idzie przelew bankowy do GB? Wysyłałem we wtorek po 12 a do dzisiaj kaski nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ? Wie ktoś kiedy mogę sie jej spodziewać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
chlopaki ja nie wiem czy ja cos wypilem<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale dlaczego mam juz podliczony mecz feyenordu na wynik 2-0 podczas gdy jest caly czas 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
heh dobra juz po klopocie ale bylo fajnie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Panowie jak wyglada sytuacja z poleconymi przyjacielami? Polecilem kolege tzn.zarejestrowal sie z mojego linka polecajacego jakies 10 dni temu, wplacil siano, zagral juz kilka kuponow a ja wciaz nic nie mam /to byla pierwsza przeze mnie polecana osoba/? O co tu chodzi? Slac im maila czy co? Jak tak to na jaki adres?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
polecona osoba musi z tego co pamietam zagrac 3 kupony po odpowiedniej stawce, moze gra za 2 zlote caly czas i dlatego nie dopisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie jak wyglada sytuacja z poleconymi przyjacielami? Polecilem kolege tzn.zarejestrowal sie z mojego linka polecajacego jakies 10 dni temu, wplacil siano, zagral juz kilka kuponow a ja wciaz nic nie mam /to byla pierwsza przeze mnie polecana osoba/? O co tu chodzi? Slac im maila czy co? Jak tak to na jaki adres? sprawdz swoja statystyke poleconych czy on tam wogole jest dopisany, czesto sie zdarza, ze ktos poprostu wczesniej wszedl na strone gb poprzez jakis baner i zapisalo sie to w ciasteczkach (cookies), potem jak sie ktos zarejestruje z Twojego linku, to ciasteczka nie sa podmieniane i polecenia leci do wlasciciela banerka...a jak masz go w poleconych to musi on zagrac 3 kupony z AKO 1.3 za minimum 5 euro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|