Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#664547 26/09/2006 15:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
witam, chcialbym wyplacic spora sume (ok. 4k) na karte, ktora wczesniej dokonywalem depozytu.

czy ktos mial podobne doswiadczenia?
czy nie bedzie problemow z wyplaceniem takiej kwoty (w moim mniemaniu to spora suma) dodam, ze konto mam 1, zweryfikowane juz etc.

i ile mniej/wiecej moze potrwac przelew? tylko nie piszcze 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dziekuje i pozdrawiam

to tak z wyplata nie powinno byc jakichkolwiek problemów. WYplata na karte idzie do 2-5 dni zgadza sie zalezy czy sa to dni robocze. Dodatkowo na kontach np. Inteligo sa porobione blokady ze pieniadze mimo iz sa na koncie inteligo to mozna z nich skorzystac dopiero na koniec miesiaca po podliczneiu bilansu konta. Jednak mozna to ominac wysylajac na konto inteligo screena z przelewem.

Bonus: Unibet
#664548 26/09/2006 18:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
ile trwa przelew z multibanku do gb ??

wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie??

a jak to bylo wplacane z konta kolegi to tez dojdzie??????

#664549 26/09/2006 21:23
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Mam problem. Loguje się na stronie gamebookers , logowanie przechodzi sprawnie nastepnie po zalogowaniu, widze Tylko swój nick, a saldo , zobowiazania p2p i otwarte zakłądy ( wszystko pod nickiem ) są nie widzoczne, tzn. nie widze ile mam na koncie.

#664550 26/09/2006 21:25
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
i jeszcze jedno : jak chce cos postawić to wyskakuje : TWÓJ KUPON ZAKŁADU JEST PEŁNY.....o co Tu chodzi heh

#664551 26/09/2006 21:52
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Przepraszam za trzeci post z rzedu: otworzyłem strone w innej przegladarce i wszystko działa , i widze stan konta, moge stawiac mecze.....o co chodzi ku***!?

#664552 26/09/2006 22:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
normalka,nie powinno cie to dziwić i nie ma nic dziwnego,mi wszystko pod firefoxem śmiga elegancko

#664553 27/09/2006 04:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Przepraszam za trzeci post z rzedu: otworzyłem strone w innej przegladarce i wszystko działa , i widze stan konta, moge stawiac mecze.....o co chodzi ku***!?

prawdopodobnie chodzi o cookies. Usun wszystkie i wszystko powinno chodzic bezproblemowo.

#664554 27/09/2006 05:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
TOM182 najlepiej zmien sobie jezyk na englisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zawsze tak robie i jest wporzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664555 27/09/2006 07:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
normalka,nie powinno cie to dziwić i nie ma nic dziwnego,mi wszystko pod firefoxem śmiga elegancko

Ja też używam tej przeglądarki i wszystko śmiga. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśłi pod IE np. nie widać salda konta po zalogowaniu to na ogół jest to spowodowane błędem w ustawieniach przeglądarki. Na 99% wystarczy zmniejszyć rozmiar czcionki (na normalną/standardową) i wszystko będzie OK. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664556 27/09/2006 09:38
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
i sie wyjaśniło, mianowicie:

Używałem non stop firefoxa, aż od wczoraj powstał ten błąd. Wtedy włączyłem pod inna przegladarką i wszystko śmigało.Jednak w firefoxie usunąłem cookies i działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

DZięki za porady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664557 27/09/2006 15:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Quote
ile trwa przelew z multibanku do gb ??

wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie??

a jak to bylo wplacane z konta kolegi to tez dojdzie??????

mija ponad 50 H

kasy jak na koncie nei bylo tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#664558 27/09/2006 16:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
Quote
Quote
ile trwa przelew z multibanku do gb ??

wplacone dzisiaj okolo 09.30 to kiedy moge sie spodziewac na koncie??

a jak to bylo wplacane z konta kolegi to tez dojdzie??????

mija ponad 50 H

kasy jak na koncie nei bylo tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

przeslij im skan wplaty i wtedy powinno zalatwic s[rawe:) po sadze ze po takim czasie pienaidze powinny juz byc zatwierdzone na koncie:)

#664559 27/09/2006 17:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wpłacanie z kont należących do innych osób nie jest dozwolone. Proszę to wyjaśnić z supportem. Jeśli kolega także ma konto to na 99% pieniądze zostały dodane do jego konta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664560 27/09/2006 17:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Wpłacanie z kont należących do innych osób nie jest dozwolone. Proszę to wyjaśnić z supportem. Jeśli kolega także ma konto to na 99% pieniądze zostały dodane do jego konta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kumpel konta tam nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale i kasa rowniez nie wplynela spowrotem na jego konto. widocznie nadal w trakcie reazlicji jest. Szkoda ze tak dlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#664561 28/09/2006 16:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Ile idzie przelew bankowy do GB? Wysyłałem we wtorek po 12 a do dzisiaj kaski nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ? Wie ktoś kiedy mogę sie jej spodziewać?

#664562 28/09/2006 19:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
chlopaki ja nie wiem czy ja cos wypilem<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale dlaczego mam juz podliczony mecz feyenordu na wynik 2-0 podczas gdy jest caly czas 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


[Linked Image] [imageshack.us]

#664563 28/09/2006 19:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
heh dobra juz po klopocie ale bylo fajnie;)

#664564 28/09/2006 21:59
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Panowie jak wyglada sytuacja z poleconymi przyjacielami?
Polecilem kolege tzn.zarejestrowal sie z mojego linka polecajacego jakies 10 dni temu, wplacil siano, zagral juz kilka kuponow a ja wciaz nic nie mam /to byla pierwsza przeze mnie polecana osoba/? O co tu chodzi? Slac im maila czy co? Jak tak to na jaki adres?

#664565 29/09/2006 01:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
polecona osoba musi z tego co pamietam zagrac 3 kupony po odpowiedniej stawce, moze gra za 2 zlote caly czas i dlatego nie dopisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#664566 29/09/2006 07:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Panowie jak wyglada sytuacja z poleconymi przyjacielami?
Polecilem kolege tzn.zarejestrowal sie z mojego linka polecajacego jakies 10 dni temu, wplacil siano, zagral juz kilka kuponow a ja wciaz nic nie mam /to byla pierwsza przeze mnie polecana osoba/? O co tu chodzi? Slac im maila czy co? Jak tak to na jaki adres?

sprawdz swoja statystyke poleconych czy on tam wogole jest dopisany, czesto sie zdarza, ze ktos poprostu wczesniej wszedl na strone gb poprzez jakis baner i zapisalo sie to w ciasteczkach (cookies), potem jak sie ktos zarejestruje z Twojego linku, to ciasteczka nie sa podmieniane i polecenia leci do wlasciciela banerka...a jak masz go w poleconych to musi on zagrac 3 kupony z AKO 1.3 za minimum 5 euro

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1