|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Może Radek Kałuży chciałby spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
alez to bylo slabe
no to bedziecie sie orac ze slabeuszami po podziale, a tam beda trzeszczec kosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
uhu hu...jaga się zagotował...a przecież mówiłeś, że przegracie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Jaga szacunek za podjęcie walki, jak Adamek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jaga pewnikiem jak spotka któregoś na mieście to nic nie zrobi. Jedyne co zrobi to pewnie poprosi o autograf 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Probierz ma przynajmniej tyle odwagi, żeby podejść i przyciągnąć te łajzy pod młyn, bo sami spierdoliliby tuż po gwizdku.
Szkoda, że musi przez nich polecieć, bo chuja jego winy/zasługi w tym wszystkim zapewne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
jaga pewnikiem jak spotka któregoś na mieście to nic nie zrobi. Jedyne co zrobi to pewnie poprosi o autograf  cytuję.. jak spotkam ktoregos na miescie od razu laduje w dziure a jak nie daj Boze spadna lamie giragi bejsbolem amatorskie skorokopy z pedalskimi torebkami i zelem na pizdachgroźby karalne tu widzę.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
też nie znam, ale...coś jakby...jebane primadonny..  Nie pierdzielą się widzę i w podobnym tonie co chłopaki z Białego się wypowiadajo o swoich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Może to i sposób, Rzeźniczak dostał w tube od swoich i zaczął grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
uhu hu...jaga się zagotował...a przecież mówiłeś, że przegracie.. jak zobaczylem sklad przed meczem co napisalem ze nie ma mowy ze wygramy dzis ale czlowiek naiwny jest i do konca sie ludzi moze zagraja z jajem a tu mega wpierdol znow i te twarze po meczu mowiace chuj tam nic sie nie stalo po kilku dniach zapomna i bedzie dobrze wazne ze hajs sie zgadza nie zapomna kurwa w pizde dostanie jeden z drugim i moze przejrzy na oczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale sie liga "lituje" nad Wisla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
To, że niektóre nazwiska w Białym mają wjebę to pewnik, kurwy teraz będą po kanałach chodzić, bo w klubach wiadomo przez kogo bramki obstawione. No cóż 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga pewnikiem jak spotka któregoś na mieście to nic nie zrobi. Jedyne co zrobi to pewnie poprosi o autograf  musialbym miec twoj charakter  zapraszam do Bialego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fajne nazwisko ma koleś z Ostersunds: Papagiannopoulos
Pewnie lubi jak mu mówią: "Proszę podpisać czytelnie imieniem i nazwiskiem"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
uhu hu...jaga się zagotował...a przecież mówiłeś, że przegracie.. jak zobaczylem sklad przed meczem co napisalem ze nie ma mowy ze wygramy dzis ale czlowiek naiwny jest i do konca sie ludzi moze zagraja z jajem a tu mega wpierdol znow i te twarze po meczu mowiace chuj tam nic sie nie stalo po kilku dniach zapomna i bedzie dobrze wazne ze hajs sie zgadza nie zapomna kurwa w pizde dostanie jeden z drugim i moze przejrzy na oczy rozumię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ale sie liga "lituje" nad Wisla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga pewnikiem jak spotka któregoś na mieście to nic nie zrobi. Jedyne co zrobi to pewnie poprosi o autograf  cytuję.. jak spotkam ktoregos na miescie od razu laduje w dziure a jak nie daj Boze spadna lamie giragi bejsbolem amatorskie skorokopy z pedalskimi torebkami i zelem na pizdachgroźby karalne tu widzę..  a ty makowca z dzielnicowym jesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jaga pewnikiem jak spotka któregoś na mieście to nic nie zrobi. Jedyne co zrobi to pewnie poprosi o autograf  musialbym miec twoj charakter  zapraszam do Bialego I nieźle, w Białym się nie pokażę bo mi jaga kolana przetrąci bejsbolem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
ale sie liga "lituje" nad Wisla ![[Linked Image from 31.media.tumblr.com]](https://31.media.tumblr.com/dc0c7e67ad11984fff877d55db13b799/tumblr_inline_o0hno9RfHe1sr8rpr_500.gif)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|