|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Wisła wygrywa i wchodzi a jak nie wygra to nie wchodzi do ósemki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
ale po co jak i tak w 8 nie wejda ? ? nie przegonia Ruchu a Lechia dzis win ... ty sie chyba dzis niewyspales hehe wisla wygrywa ruch przegrywa i wisla wchodzi bo ma lepszy h2h 0-0 u siebie i 3-2 na wyjezdzie Uve się struł pierogami z grzybami i teraz ma wizje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Wisła wygrywa i wchodzi a jak nie wygra to nie wchodzi do ósemki Lubin im dzisiaj nie będzie przeszkadzać takie jest moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
ale po co jak i tak w 8 nie wejda ? ? nie przegonia Ruchu a Lechia dzis win ... ruch z lechiąpotrafi graća ruchowi remis daje górną 8 wiec będą gryść trawkę .. dokładnie, w tym meczu gram tylko beta że Kuświk strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie chce krakac ale przejedziecie się na tej Wiśle. Dokladnie, kurs wyjsciowy 2.0 nigdy nie wchodzi  @ witam Ja też jeszcze nie widziałem żeby kiedykolwiek wszedł kurs @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vitolson  @2.05 za to wchodzi zawsze !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Nie chce krakac ale przejedziecie się na tej Wiśle. Dokladnie, kurs wyjsciowy 2.0 nigdy nie wchodzi  @ witam Ja też jeszcze nie widziałem żeby kiedykolwiek wszedł kurs @2 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
nie plumkać sprostowałem się odrazu z tym H2H wiec ja dzis zagram Lechia Legia Wisła WHU 1x Sroki i szukam dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Nie chce krakac ale przejedziecie się na tej Wiśle. Dokladnie, kurs wyjsciowy 2.0 nigdy nie wchodzi  @ witam Ja też jeszcze nie widziałem żeby kiedykolwiek wszedł kurs @2 ja za to raz widziałem jak wchodził kurs 1,1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9 |
Nie chce krakac ale przejedziecie się na tej Wiśle. Dokladnie, kurs wyjsciowy 2.0 nigdy nie wchodzi  @ witam nigdy nie mów nigdy to z obserwacji wieloletnich @ aker  podobnie jak 1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zagłębie ma o co grać, przy założeniu, że Pogoń traci punkty to mają szansę na 4 miejsce, które daje chyba więcej spotkań u siebie.
No i grają na wiosnę najlepsza piłkę w lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Nie chce krakac ale przejedziecie się na tej Wiśle. Dokladnie, kurs wyjsciowy 2.0 nigdy nie wchodzi  @ witam nigdy nie mów nigdy to z obserwacji wieloletnich @ aker  podobnie jak 1.6 to dzisiaj będzie ten wielki dzień kiedy wejdzie kurs 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w sokolov po gola @1.900
780.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
a jak podejda drużyny co maja LM ?
PSG - 2 garnitur ale kurs kosmos pewnie i tak wygraja City - pewnie wyjebka bo kurs nikły Bayern - skład nie wiadoma Benfica - ? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Zagłębie ma o co grać, przy założeniu, że Pogoń traci punkty to mają szansę na 4 miejsce, które daje chyba więcej spotkań u siebie.
No i grają na wiosnę najlepsza piłkę w lidze. na układy nie ma rady
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Nie chce krakac ale przejedziecie się na tej Wiśle. Dokladnie, kurs wyjsciowy 2.0 nigdy nie wchodzi  @ witam nigdy nie mów nigdy to z obserwacji wieloletnich @ aker  podobnie jak 1.6 @1,6 to się nie zgodzę ale @1,7 to pewna mina 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Barca 2 skladem tez raczej wygra ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zagłębie ma o co grać, przy założeniu, że Pogoń traci punkty to mają szansę na 4 miejsce, które daje chyba więcej spotkań u siebie.
No i grają na wiosnę najlepsza piłkę w lidze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
a jak podejda drużyny co maja LM ?
PSG - 2 garnitur ale kurs kosmos pewnie i tak wygraja City - pewnie wyjebka bo kurs nikły Bayern - skład nie wiadoma ale mimo tego od wczoraj kurs już spadł z 1.5 do 1.3 Benfica - ? ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|