|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
balde kejta jaki karateka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w osasunie po gola @1,72
900.00 tyle okazji i dupa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
miro 2 obrona palermo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Trzeba naszych uderzyć jakiś ćwierćfinał albo półfinał. Nasi mają taką pakę, że będą czarnym koniem tego turnieju. Lewy i Krycha bez formy będą, to 3 miejsce w grupie. Musiałby ten debil, gnida i imbecyl Smuda mieć tą kadrę żeby byli bez formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
polfinal  zejdzmy na ziemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
trzeba będzie dojebać btsów do przerwy , no ojro ich będzie od Chója 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Trzeba naszych uderzyć jakiś ćwierćfinał albo półfinał. Nasi mają taką pakę, że będą czarnym koniem tego turnieju. Lewy i Krycha bez formy będą, to 3 miejsce w grupie. Oni tak samo nie głupi jak buki i będą przygotowywać formę właśnie na erło. Trochę gorześ z Kruchą bo po kontuzji wraca. Ale patrząc na skład to grajki europejska klasa i dla większości to najważniejszy turniej ich życia i są u szczytu kariery albo o krok od wielkiego transferu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
trzeba będzie dojebać btsów do przerwy , no ojro ich będzie od Chója  Jasna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
witam, wie ktoś może czy zwycięstwo drużyny w pucharze Belgii daje promocje do gry w Lidze Europy? Standard Liege gra obecnie w tej grupie o awans do Ligi Europy, czy przypadkiem nie gra o pietruchę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Sparta @2
na odrobienie strat za sprzedawczykow z Porto Porno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
BELGIA: Jupiler League - Europa League Group
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
witam, wie ktoś może czy zwycięstwo drużyny w pucharze Belgii daje promocje do gry w Lidze Europy? Standard Liege gra obecnie w tej grupie o awans do Ligi Europy, czy przypadkiem nie gra o pietruchę? Puchar dał im start w Fazie grupowej LE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
witam, wie ktoś może czy zwycięstwo drużyny w pucharze Belgii daje promocje do gry w Lidze Europy? Standard Liege gra obecnie w tej grupie o awans do Ligi Europy, czy przypadkiem nie gra o pietruchę? http://www.xscores.com/soccer/tables/belgium/play_offs/2015-2016/c/4/0/33476/lcolThe winners of both Play-off groups will compete in a two-legged match. The fourth-placed team from the Championship Play-off and the winners of the Europa League Play-off Final will compete for one spot in the UEFA Europa League. FA CUP winner qualifies for the UEFA Europa League.In the event of a points tie the following will apply: 1. Points from matches between teams. 2. Goal difference from matches between teams. 3. Most goals for from matches between teams. 4. Goal difference from all matches. 5. Most goals for from all matches.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
sparta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Awesome
skad ta pewnosc? własnie ze zagram, jak mi teraz 4 tysie wejdo, to przypier...za 4 tysie i kolejna wygrana za 10 tysi ryzyk fizyk, ale musze to czuc ! przecież przy budżecie na grę 10tys możesz już spokojnie robić małe zyski jeżeli typy coś warte 2-5% to 200-500zł, więc nie przepierdalałbym tego na jeden bet (rzecz jasna nie wiem jak wygląda Twoja sytuacja finansowa), po roku miałbys 2-3 krotność startowego budżetu ale do tego trzeba chłodnego łba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
czyli Standard Liege gra o pietruchę, bo i tak mają promocję do gry w LE przez wygranie pucharu Belgii, dzięki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
Trzeba naszych uderzyć jakiś ćwierćfinał albo półfinał. Nasi mają taką pakę, że będą czarnym koniem tego turnieju. już znowu zaczyna się pompowanie balonika a później będzie płacz cwiercfinał/półfinał ludzie zejdźcie na ziemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
Pacyfek ma to zdjęcie nad łóżkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|